Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ουφ..... με το βαρος εμβρυου!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα μικρές μου. Ξερω ανοιγω παλι ενα πολυσυζητημενο θεμα αλλα τι να κανω που αγχωνομαι!!! Λοιπον σημερα που ειμαι 37 και 4 εβδομαδων πηγα για υπερηχο. Την Τετάρτη που μας ερχεται κανω εισαγωγη. Γενναωωωωω..... Προγραμματισμενη καισαρικη λογω μυωπιας. Ολες οι μετρησεις βγηκαν μια χαρα και το νινι φαινεται να τρεφεται κανονικοτητα. Ο ιατρος ικανοποιημενος. Τα κιλα ομως μου φαινονται λιγα για την εβδομαδα που ειμαι: 2693 μου τον εβγαλε ενω πριν 2 εβδομαδες ακριβως ηταν 2541(πολυ μικρη διαφορα νομιζω).Ολες οι υπολοιπες μετρησεις εχουν αυξηθει οσο θα επρεπε. Λετε να μου βγει αδυνατουλης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριρι με το καλό κοριτσάκι μου. Μια χαρά είναι ο μπεμπάκος σου. Μην ανησυχείς. Να δεις πως θα τα παίρνει τα κιλάκια μολίς γεννηθεί, ούτε που θα το καταλάβεις.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Riri mou geia sou agapi mou...

Kita ta mixanimata panta exoune diafora 500g eite panw eite katw...

Osa kila kai na gennithei to BABY sou agapi mou tha einai kala...

Kai ugeiestato panw apo ola...

Kali eleftheria na exeis...

Kai o theoullis mazi sou...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Riri μου μπας και καπνιζεις? Παντως και αδυνατουλης να βγει μη σε νοιαζει! Της φιλης μου γεννηθηκε 2550 και τωρα ειναι πολυ ψηλος και πολυ καλος στο βαρος του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ.ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΠΥΝΑ 2020 Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ 39Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2900 ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...