Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγγελακι μου ,δεν σ'αγκαλιασα...


Recommended Posts

γεια σας,θα ηθελα να μοιραστω την ιστορια μου μαζι σας,πιστευωντας πως ισως βρω και καποιον με τον δικο μου καημο...περσυ ,μετα απο προσπαθειες 2 χρονων ,εμεινα επιτελους εγκυος,τρελαθηκαμε και οι δυο μας ,το θελαμε σαν τρελοι,μπορω να πω περισσοτερο ο ανδρας μου,ειδικα οταν μαθαμε οτι ηταν κοριτσακι,τρελαθηκε εντελως...καθε μηνα στον υπερυχο παθαιναμε την πλακα μας!ολες οι εξετασεις και οι υπερυχοι φυσιολογικοι,μεχρι την 21η εβδομαδα που αρχισε το μαρτυριο μας,αρχισε να μην παιρνει βαρος...ο γιατρος που με παρακολουθουσε καθε φορα μου ελεγε πως δεν ανησυχει,και αν χρειαστει θα το παρει νωριτερα...ομως δεν εκανε τιποτα,και το αγγελακι μου''εφυγε''την 32η εβδομαδα κυησεως...αντεξε τοσο...ξυπνησα με ελαφρους πονους και λιγο αιμα...και το ηξερα πως την εχασα...γεννησα κανονικα αλλα δεν ακουσα κλαμα μωρου,ουτε την πηρα αγκαλια...δεν μ'αφησαν οι νοσοκομες...ειδα λιγο το προφιλ της,ηταν ιδια με τον ανδρα μου...ψυχουλα μου...ισως ηταν για καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

32η εβδομαδα? μα πως εγινε αυτο? Ισως ηταν θελημα Θεου! Μην χανετε το κουραγιο και την πιστη σας! Συντομα θα ερθει σπορακι στην κοιλιτσα σου! Θα το αγκαλιασεις, θα το βλεπεις να μεγαλωνει και θα χαιρεσαι με τις τσαχπινιες του! Ευχομαι τα καλλιτερα απο δω και μπρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster μου λυπάμαι πολύ γι' αυτό που έζησες. Είναι τρομερό πραγματικά! Ό,τι και να πω θα είναι τόσο λίγο, τόσο μικρό...Γι' αυτό θα σου ευχηθώ να μην ξαναζήσεις τίποτα άλλο δυσάρεστο και φυσικά κάτι ανάλογο!

Σου εύχομαι από την καρδιά μου να καταλαγιάσει ο πόνος και να βρεις το κουράγιο σου!

Καλώς όρισες στην παρέα, εύχομαι να τα λέμε συχνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster λυπάμαι πάρα πολύ:(

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ o γιατρός σου!!!:angry:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά απο εδώ και πέρα και το γλυκό σου αγγελάκι να σου στείλει πολλά ακόμα παιδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχουλα μου........Τι πονος Θεε μου...Το ιδιο ακριβως επαθε η πρωτη ξαδελφη πριν ακριβως ενα χρονο.....το πρωτο της παιδακι..Πιστευω οτι ειναι κ θεμα γιατρου...Οταν βλεπει οτι δεν παει κατι καλα..πρεπει να σε βλεπει συνεχεια...Της ξαδελφουλας μου ηταν λιγο πριν μπει στον 9ο...αγορακι..Θα μπορουσε να της το παρει με καισαρικη...δεν το κανε...Ετσι ηθελε ο Θεουλης ομως....ετσι εγινε...Το αγγελακι της ομως πριν λιγο καιρο της εστειλε αντικαταστατη να παρει τον πονο της....ειναι εγκυος κ παλι!!αυτη τη φορα εχει κοριτσακι..μολις εκανε το β επιπεδου!

ευχομαι κ για σενα κ για εκεινη τα καλυτερα....εγω εχω χασει δυο σε μικροτερους μηνες ευτυχως......ποσο σας νιωθω!!

ετσι ηθελε ο Θεουλης να γινει..ισως η μικρουλα σας ειχε προβλημα..Θα σας στειλει ενα γερο μωρακι γρηγορα!!!!

σου στελνω την αγαπη κ τα φιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster , δεν έχω λόγια δεν μπορώ καν να φανταστώ το μέγεθος της στεναχώριας σου, σου εύχομαι να είναι το τελευταίο τραγικό γεγονός στη ζωή σου και πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου με ενα υγιέστατο μωράκι..

Τα φιλιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster ..δεν εχω λογια..καμια γυναικα να μη ζησει κατι τετοιο

Ευχομαι να ερθουν τα καλυτερα ..αυτα που θα γλυκανουν τον πονο στις ψυχες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΑΓΙΚΟ.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ?

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...........ΤΙ ΝΑ ΠΩ......:(

ΣΕ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ......:huh:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.....Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.....ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ...ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ;)

ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εζησες τον χειροτερο εφιαλτη που θα μπορουσε να ζησει μια γυναικα....Αφου εισαι εσυ καλα, ολα τα αλλα ερχονται...

Δεν ξερω τι να πω, ισως ολα γινονται για καποιο λογο.Μπορει να ηταν αρρωστο κ να υπεφερε σε ολη του τη ζωη..Σου ευχομαι ο Θεος να σου φερει συντομα ενα γερο παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες,ειλικρινα,μακαρι συντομα να εχω ευχαριστα νεα...γιατι περασε 1 χρονος και δεν μπορω να μεινω εγκυος,δεν εχω ωορηξια!τι σου ειναι το σωμα...κανω θεραπεια με αντισυλληπτικα και ελπιζω να γινει κατι...απο εβδομαδα θα μαθω πως παω...υγεια σε ολους και να χαιρεστε τα παιδακια σας οσες εχετε,και υπομονη σε μας που προσπαθουμε...καλη σας μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX κοπελα μου...λυπαμαι πολυ για την απωλεια σας..Ευχομαι συντομα να χαμογελασεις χαιδευοντας τη κοιλιτσα σου με ενα νεο σπορακι .Ναι ισως ετσι να επρεπε να γινει... Ο Θεουλης το εχει αγκαλια τωρα το αγγελουδι σου...Μη χανεις την ελπιδα σου Κανε μια νεα αρχη με θετικη ενεργεια και ολα θα πανε καλα.. ΦΙΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΡΟΣ Κ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ.ΠΕΡΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Κ ΑΚΟΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΗ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΠΡΕΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου τι να πω?

Εχω περάσει το ίδιο ακριβώς με την αδελφή μου και ξέρω τον πόνο σου. Λέω πάντα ότι ποτέ δεν σου στέλνει κάτι παραπάνω από αυτό που μπορείς να αντέξεις. Και κάθε φορά στη ζωή μου όταν περνάω δύσκολα αυτό σκέφτομαι και κάνω κουράγιο.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία με τις καινούριες σου προσπάθεις και να σκέφτεσαι πάντα θετικά γιατί μόνο έτσι θα καταφέρεις τα πάντα.

Το αγγελάκι σου θα σου στείλει σύντομα ένα αντικαταστάτη που θα το λατρέψεις διπλά!

Φιλάκια και ότι χρειαστείς μη διστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.:( ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι...:(

πολυ δυσκολες καταστασεις...τι να πω...

Ευχομαι να μεινεις οσο γινεται πιο γρηγορα εγκυος, για να απαλυνει καπως αυτος ο φριχτος πονος.:unsure:

Λυπηθηκα με αυτα που διαβασα ειλικρινα... γιατι να συμβαινουν αυτα???

ΓΙΑΤΙ???????????

Η παρεα που εχουμε στησει εδω ισως σε βοηθησει.:)

Μπες και στο τσατ, μιλαμε, γελαμε, λεμε τον πονο μας, σοβαρα πραγματα, αστεια πραγματα ...ομορφη ατμοσφαιρα.

Και αν εισαι απο Αθηνα ή Θεσσαλονικη ελα και σε καμια συναντηση!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω λογια ειναι τραγικο και πολυ δυσκολο.

Κι εγω δεν ειχα καθε μηνα οωρυξια και εκανα 2παιδακια. Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα και σηντομα θα αγκαλιασεις ενα γλυκο μωρακι που θα σε γεμισει χαρα και θα σου παρει ολο τον πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτέ δε μπόρεσα να καταλάβω γιατί συμβαίνουν άσχημα πράγματα σε καλούς ανθρώπους. Στενοχωρήθηκα πολύ κοριτσάκι μου.:( Τι να πω και για το γιατρό;;Απαράδεκτος. Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι του χρόνου να σουβλίζεις αρνάκι αγκαλιά με το παιδάκι σου.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ???????????????

ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ:(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ.ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.....ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩ ΒΡΕΙ ΚΟΡΥΦΗ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΡΩΤΑΩ ΠΑΛΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΚΘΕΤΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ?ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΩΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΑΝΑΧΕΙΣ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ....ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΜΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ....Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...