Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεα αρχη


pink

Recommended Posts

κοριτσια εσεις που ειστε τοσο καλη παρεα και με θετικη ενεργεια,δωστε μου κουραγιο και ευχουλες για τη νεα αρχη στο νεο σπιτι,βεβαια δεν θα μεινω ακομα με το αγορι μου,και κυριως να πω ας διωξουμε τη γκρινια:) ,δεν ειναι καλη,για να καταλαβετε μετακομιζω και πολυ κοντα μαλιστα,αλλα κουραζομαι πολυ,μεγαλη αναστατωση:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!με τη μαμα μου θα μενω παλι αλλα τι να κανω που ειναι η σχολη κοντα κι εχω κι ενα δεσιμο μαζι της,κακως καποιες φορες,αλλα εγω της το πεταω οτι θα την κανω σιγα σιγα!ας πουμε λοιπον οτι θα ειναι αρχη για τα καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη καλη αρχη!!! καθε αρχη και δυσκολη,που λεγανε και παλια,αλλα μην ανησυχεις,και εγω σε καινουργια φαση μπαινω σε λιγο,και σε καταλαβενω απολυτα!!! ειδικα για τη γκρινια!! αλλα μη μασας!!!!!!!! ολα θα γινουν οπως τα ονειρευομαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pink μου καλή αρχή κοπέλα μου!! Και θα δεις πως σιγά σιγά θα μείνεις και μόνη... Εγώ έμεινα κατευθείαν με τον άντρα μου, πριν παντρευτώ, αλλά ομολογώ ότι θα ήθελα πάρα πολύ να μείνω και μόνη μου πριν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι σου ευχομαι τα καλυτερα, και γω ειχα παντα ενα παραπανω δεσημο με τη μαμα μου, οταν μεναμε μονες μας στην Αθηνα (εποχη σπουδων μου)κοιμομασταν στο ιδιο κρεβατι, τα δε Σαβ/κα που ερχοταν ο μπαμπας μου και ξεβολευομουν απ'το κρεβατι μου πολυ με χαλουσε...τωρα παντρευτικα και αλλαξα και πολη, ειμαι εγκυος και περιμενω το πρωτο παιδακι, η σχεση με τη μαμα μου δεν χαλασε απλα πηρε αλλη μορφη...απλα θελω να σου πω να παιρνεις την ζωη σου αισιοδοξα και χαλαρα και ολα θα παρουν τον δρομο τους στην ωρα τους! με το καλο να ερθουν ολες οι αλλαγες στην ζωη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μετακομιση!!

εχω κανει πολλες κ ξερω.......:P

Ειναι ωραιο να πηγαινεις σε καινουριο σπιτι..Κανεις ονειρα κ σχεδια πως θα το κανεις!!

βαλε γλαστρουλες κ χρωματακια..εμιες βαζουμε τις ευχες κ ολη τη θετικη μας ενεργεια!!

το νεο σου σπιτακι ναναι γεματο χαρουμενες στιγμες, χαμογελα, ομορφες μυρωδιες και ζεστασια!!

καλη επιτυχια κ με τη σχολη σου!!!

πολλα φιλακια κ δεν γκρινιαζεις καθολου!!Εισαι μια γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια,happy mom ευχαριστω πολυ για τη θετικη σκεψη,ανταποδιδω,κι εμεις δεν μπορω να πω ρεκορ μετακομισεων,αφου τη μανα μου την ελεγα μις μετακομιση:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pink καλη αρχη στο νεο σου σπιτι.Εχω κανει πολλες μετακομισεις καιξερω.

Ειναι κουραση αλλα και ανανεωση ...Ευχομαι παντα χαρες στο καινουριο σπιτι ...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειναι υπεροχη αυτη η νεα αρχη!!!!!!!!!!

Τη μαμα καλο ειναι σιγα σιγα να την προετοιμαζεις..το πουλακι πρεπει να πεταξει μακρια απο τη φωλιτσα..χι χι.. να χτισει και τη δικη του (οταν νιωσει ετοιμο)

Λατρευω τις μετακομισεις...με γεμιζουν ελπιδα οτι ολα θ αλλαξουν προς το καλυτερο!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου,ηθελα να ηξερα αν ο φιλος μου ειχε πολλα λεφτα θα ψηνοταν η μανα μου να παντρευτω ή θα συνεχιζε να λεει εισαι μικρη για γαμο;:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρταται pink τι σχεση εχετε μεταξυ σας.

Εγω τον αντρα μου τον γνωρισα Ιανουαριο και Ιουνιο νοικιασαμε μαζι σπιτι. Ηταν βεβαια λιγο ρισκο αλλα τελικα πετυχε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax73 έγραψε:

Εξαρταται pink τι σχεση εχετε μεταξυ σας.

Εγω τον αντρα μου τον γνωρισα Ιανουαριο και Ιουνιο νοικιασαμε μαζι σπιτι. Ηταν βεβαια λιγο ρισκο αλλα τελικα πετυχε...........

μαλλον σε μπερδεψα,το διορθωσα το μηνυμα,εχει να κανει με τη σχεση που εχω με τη μανα μου
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια pink ποσο χρονων είσαι ? Μικρουλα σε κοβω ...

Κοιταξε κοριτσι να ζησεις με ανεμελια όσο είσαι ακομη μικρουλα και ασε τις δεσμευσεις για αργοτερα ... εχεις χρονια μπροστα σου ουουουουου να φαν κι κοτες !!!:silly: Ακομα και μακρια απο την μαμα σου να πας ακομα καλυτερα ... αν μπορεις φυσικα ... Θα σου κανει πολύ καλο να ανεξαρτοποιηθεις πριν συζησεις με τον φιλο σου ...

Εγω με το αντρα μου ειμαστε τυχεροι ... γιατι μειναμε μαζι σχεδον απ'την αρχη και είμαστε 16 χρονια πλεον μαζι, αλλα είναι δίκοπο μαχαιρι, δεν πετυχαίνει παντα !:dry:

Ακολουθησε το ενστικτο σου και καλή αρχη με τη νεα σου ζωή;) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...