Μετάβαση σε περιεχόμενο

{{{ Alllagi p.i.t telika...}}}


Recommended Posts

Koritsares mou kalimera...

Simera eimai poli prwini apo to anxws mou..

Eimai ksupnia ola to vradi skeftwntas...

Tin alli eudomada feugw...

Tha paw na gennisw to koritsaki mou...

Eixa pit 4/6/09

Wmos twra me exoun valei 17/5/09...

Kai o logos einai oti exw tromero varos apo katw stin mitra mou...

To mwraki mou me piezei poli...

Kai etsi sumfwnisame na nosileutw stis 16/5/09

kai na me gennisoun 17/5/09...

Den kserw pws tha me ksekinisoun...

Mou eixen pei o giatros mou na apofasisw sto an thelw kaisariki,,,

I texnikous ponous...

Esus ti lete koritsia???

Egw den kserw ti na skeftw eimai poli pardemei...

Kai fwvismeni poli...

Giati ton giokka mou ton eixa gennisa fusiologikotata xwris tipota...

Euxaristw koritsia pou eisastan panta dipla mou...

Eilikrina sas agapw oles sas...

O theos mazi sas pantote...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοανουλι μου γιαυτο εισαι τοσο πρωινη κουκλα μου? και ξαφνιαστικα ειλικρινα επειδη δεν σε εχω συναντησει πρωινα

ποσα κιλα ειναι η μπεμπουλα σου μεχρι στιγμης? και που γεννας αν μπορεσω να ερθω να σε επισκευτω σε εχω συμπαθησει παρα πολυ και μου εχεις σταθει κι εσυ αυτα ειναι αμοιβαια!!!!!!!!!!!!

μην φοβασαι για τιποτα ακολουθα την καρδια σου το μωρακι ειναι καλα!!!!!!!!!!! και ας γεννηθει με λιγη διαφορα απο την κανονικη πιτ ολα θα πανε καλα αν μπορεσεις να γεννησεις φυσιολογικα συμφωνα παντα με τον γιατρο σου γιατι να μην το κανεις? αν παλι νιωθεις οτι δεν μπορεις η οτι φοβασαι η οτιδιποτε αλλο επελεξε καισαρικη

μην φοβασαι για το μωρο τα μωρακια μετα την 31 εβδομαδα που γεννησα εγω μπορουν να γεννηθουν ανετα και εσυ εισαι στο τελος της εγκυμοσυνης σου καλη μου μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε τελεια και θα εχεις εναν κοριτσαρο ουουουουου!!!!!!!!!!σκετη γλυκα

με το καλο φιλακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!Τζοαννακι γλυκο ερχεται η κορασσα σου!!!!!!!!!Χαμογελα γλυκια μανουλα θα την δεις μια ωρα αρχιτερα!!!!!!

Μην αγχωνεσαι καλη μου,θα γεννησεις σχεδον 37 προς 38 εβδομαδων!Μια χαρα!Πολλες θα το επεδιωκαν κιολα!!!!!!!!

Εγω θα ελεγα να πας με τεχνητους και αναλογως βλεπεις τι θα γινει!Αντε με το καλο η μικρουλα σου!!! :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζοανα μου να μην ανυσηχεις καθολου

Τα μωρα μετα την 37η εβδομαδα θεωρουται τελειομηνα

Ολα θα πανε τελεια οπως και να γεννησεις

Να μην ανυσηχεις και να μην κουραζεσαι

Πολλα πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τζοαννα μου....μην αγχωνεσαι,εγω γεννησα το γιο μου 37 και 3.....φυσιολογικα και δεν ειχε κατι.....:) ολα θα πανε καλα και προσπαθησε να γεννησεις φυσιολογικα εφοσον μπορεις γιατι μετα θα εισαι καλυτερα!

πολλα φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα καλημερα!!!

δεν έχω εμπειρια τοκετού ακόμα αλλά θελω να σου ευχηθω να γεννησεις την μπέμπα σου με το καλό!!!

έχεις ήδη γεννησει μια φορά οπότε ό,τι και αν επιλέξεις θα είναι σίγουρα πιο εύκολο!!!

Μην αγχωνεσαι καθόλου και η μπέμπα θα ξεμυτίσει τέλεια!!!

φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου!

Μην αγχώνεσαι και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά :)

Ξεκίνα αν θέλεις με τεχνητούς πόνους και επισκληρίδιο φυσικά και εάν κρίνει ο γιατρός σου ότι πρέπει να σου κάνουν καισαρική, κάντο. Πάνω από όλα προέχει η δική σου υγεία και του μωρού.

Ότι αποφασίσεις εμείς είμαστε δίπλα σου :)

Αντέ! Με το καλό και με έναν πόνο (έτσι δεν λένε;):)

Περιμένουμε να διαβάσουμε και την δική σου εμπειρία.

Φιλιά:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοβανουλι μου μη μου στεναχωριεσαι καθολου!!Ολα θα πανε τελεια κ το καλοκαιρι δεν θα σε βρει..φουσκωμενη!!

γεννησα 35 προς 36 εβδοαμδες προγραμματισμενη καισαρικη..Ολα πηγαν τελεια! Ο μπεμπης ζωηροτατος 2450κ..Σε ενα μηνα ειχε παρει.....1750 επιπλεον!!!τον αλλο μηνα αλλα 1300!!!

Μην σε απασχολει πως θα γεννησεις...κ μην αποκλειεις το φυσιολογικο τοκετο!Μπορει επειδη νιωθεις την πιεση κατω ναβγει κ πιο ευκολα!!Ποτε δεν ξερεις!!

θα πανε ολα φανταστικα κ θα μας τα περιγραφεις!!

πολλες ευχες κ περισσοτερη αγαπη εχεις απο μενα!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου καλημέρα!

Καλέ, ανησυχείς εσύ που έχεις ξαναγεννήσει???? χιχιχι

Μη στενοχωριέσαι και όλα καλά θα πάνε!

Αφού θα έχεις τον γιατρό σου μην φοβάσαι για τίποτα!

Τώρα για καισαρική ή φυσιολογική γέννα.....

δεν μπορώ να σε συμβουλέψω....

γιατί δεν έχω κάνει τίποτα απ' τα δύο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzoanna mou kalimera!!!

Eftase i wra e?Ela min fovasai twra esu ksereis apo auta

to exeis ksanalanei!!

Pou gennas alitheia?

Sou euxomai me to kalo na exeis mia eukoli genna k me to kalo

na guriseis konta mas me polles fwto apo tin mpempoula sou!!

Filia polla polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα.

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου.Εγω σα σε συμβουλευα να ξεκινησεις με πονους κ θα κρινει ο γιατρος αν θα πρεπει να γεννησεις φυσιολογικα η με καισαρικη.Εγω που εκανα 2 καισαρικες(αν και τη δευτερη δε την καταλαβα καθολου) θα προτιμουσα να γεννουσα φυσιολογικα.

Οπως κ να ερθει παντως καλοδεχουμενο, η υγεια σας προεχει πανω απ ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Τζοάννα, μην αγχώνεσαι, αφού το έχεις περάσει ήδη μια φόρά ξέρεις πως είναι τα πράγματα.

Αλλά και με καισαρική να γεννήσεις τελικά δεν θα υποφέρεις, στο λέω εγώ που έκανα δυο καισαρικές σε διάστημα 15 μηνών η μία από την άλλη.

Αν μπορέσεις να γεννήσεις φυσιλογικά με τεχνητούς πόνους δοκιμάσέ το, ποτέ δεν ξέρεις, κι άν πάλι με καισαρική πάλι καλά θα είσαι.

Φιλάκια και καλημέρα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KAΛΟ ΤΖΟΑΝΝΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΄ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΑΤΤΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου την κορούλα σου!

Όποιο τρόπο και αν επιλέξεις να γεννήσεις, εύχομαι να πάνε όλα καλά!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzoannaki mou

me to kalo na erthei to beboulaki sou.....

Ola tha pane kala

k syntoma i beboula tha kanei "ouaaaaaaa"

stin agkalitsa sou........!!! Ti teleia!!!

TI TELEIAAAA.........!!!!

Erxetai loipon i megali wra... Euxomai ena ygeiestato paidaki

kai xaroumeno, opws i manoula tou!!!

S'agapame kai emeis POLY POLY POLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mas kratas enimeres...... Filia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mi anisixeis tzoanna...oal tha pane kala...kati kseroun oi giatroi..

distixos i eytixos kathe egkimosini de einai to idio..

eyxomai na genniseis ti kori sou opos k to gioka sou..fisiologika...

mi masas ...

ola tha pane kala....:woohoo: :woohoo:

me ena pono kopela mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές ευχές και απο εμένα. Μην φοβάσαι καθόλου! Ολα θα πάνε καλά και σύντομα θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! 'Αντε με ένα πόνο!

Εγώ ακόμα δεν έχω εμπειρία τοκετού, με το καλό και εγώ τον Ιούλιο αλλά πιστεύω οτι εφόσον ο γιατρος σου έδωσε και την επιλογή των τεχνιτων οδυνων θα έλεγα να προσπαθήσετε πρώτα ετσι και βλέπετε! όπως έρθουν τα πράγματα!

Αντε με το καλό..... Αναμένουμε νέα σας......

dev208pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει πρόβλημα με το μωράκι; Κανένας κίνδυνος για σένα; Γιατί να το γεννήσεις νωρίτερα;

Εμένα η δεύτερη με βασάνισε στο τέλος. Μέχρι που γύρισε εγκάρσια και πήγα στο νοσοκομείο και μου τη γύρισαν με το κεφάλι κάτω. Αλλά σε καμια περίπτωση δεν ήθελαν να μου το βγάλουν πριν την ΠΗΤ και με τίποτα πριν ολοκληρώσω τις 38 εβδομάδες. Πήρε τελικά όλες τις μέρες και σαν δεύτερο παιδί ο τοκετός ήταν αισθητά πιο εύκολος και χωρίς επισκληρήδιο.

Ρώτησα για τεχνιτούς πόνους και μου είπαν ότι είναι πιο δυνατοί και πιο συχνοί.

Ό,τι και να κάνεις, σημασια έχει να είστε και οι δύο υγιείς! Με το καλό και να σου έρθουν όλα κατ΄ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννα μου με το καλο η κορακλα σου!! :)

Αφου το περασες ηδη μια φορα και περιπου ξερεις πως ειναι ολα θα σου πανε καλα!!

Δοκιμασε με φυσιολογικο τοκετο και αν κρινει ο γιατρος οτι πρεπει να γινει καισαρικη ασ γινει. Εσυ αυτο που θα εχεις στο νου σου ειναι οτι συντομα θα κρατας στη αγκαλια σου την κορουλα σου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα και εγώ από τη μεριά μου να σου ευχηθώ τα καλύτερα!Αν και καινούργιο μέλος σου εύχομαι με το καλό να φέρεις στον κόσμο την κορούλα σου και όλα θα πάνε καλά!Μετά τη γέννα μανούλα και κορούλα θα είναι υγιέστατες.Μην σε απασχολεί το θέμα του να γεννήσεις νωρίτερα γιατί η αδερφή μου γέννησε 2 μέρες αφού μπήκε στο μήνα της και όλα πήγαν καλά και ο μπεμπούλης υγιέστατος.Να φανταστείς γεννήθηκε 3.700!!Οπότε όλα θα πάνε καλά.Όσο για το αν θα γεννήσεις με τεχνητούς πόνους ή με καισαρική πάντα το φυσιολογικό είναι το καλύτερο.Βέβαια οι γιατροί γνωρίζουν καλύτερα από εμάς οπότε αφήσου στα χέρια τους!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Απο οτι φαινεται καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και κομα και αν εχεις γεννησει καθε φορα εχεις το ιδιο αγχος αν θα πανε ολα καλα!!!!:laugh: :lol: :lol: :lol:

Με το καλο να υποδεκτεις την κορουλα σου!!!!!

Τωρα για τεχνιτους πονους η καισαρικη μπες μεσα και αποφασιζεις εκει τι θα κανεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Τζοαννούλι μου κι από μένα!! Εγώ θα στην θέση σου θα έκανα τεχνητούς πόνος για φυσιολογικό τοκετό. Η καισαρική, όπως και να 'χει είναι πιο δύσκολη! Έχει άλλες συνέπεις μετά! Εξ'άλλου υπάρχει κι η επισκληρίδιος! Εμένα, η μαμά μου με γέννησε με τεχνητούς πόνους επειδή είχα συμπληρώσει κι όλο τον ένατο και δεν έλεγα να βγω!! :P Είχα αράξει εκεί μέσα... Καταλαβαίνεις!! Όπως και να'ναι, σου εύχομαι καλή επιτυχία και μ'έναν πόνο κοπέλα μου!

good_luck.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννα μου, κοπέλα μου γεια σου κι από εμένα!

Κοριτσάκι μου ΜΗΝ αγχώνεσαι σε παρακαλώ, ο γιατρός σου - που φαντάζομαι είναι ο ίδιος που είχες και στην πρώτη γέννα - ξέρει τι κάνει! Για να σου προτείνει κάτι τέτοιο θα υπάρχει σίγουρα λόγος, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι κάτι ανησυχητικό!!! Σίγουρα το ιδανικό είναι να έρχεται το μωράκι χωρίς εξωτερικές παρεμβάσεις αλλά έλα που κάποιες φορές αυτό κρίνεται απαραίτητο για την προστασία της υγείας της μανούλας και του μωρού της!!!

Είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι όλα θα πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί και πως σε λίγες μερούλες θα κρατάς στην αγκαλιά σου την γλυκιά σου την κορούλα!!! :cheer:

Πιστεύω κι εγώ πως θα ήταν καλό να ξεκινήσεις με τεχνητούς πόνους και στην πορεία, με την καθοδήγηση του γιατρού σου, αποφασίζεις για καισαρική ΑΝ χρειάζεται.

Όπως και να έχει κοπέλα μου σκέψου πως με τη βοήθεια Του Θεού σε λίγες μέρες θα κρατάς στα χέρια σου την μπεμπούλα σου!!!

Απόδιωξε το άγχος και εμπιστέψου το γιατρό σου!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΈΥΧΗΝ!

Σε φιλώ και σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου καλησπέρα κι από μένα!

Που είσαι κορίτσι μου? Ξενύχτησες το βράδυ και κοιμάσαι όλη μέρα??? :P

Όλα να πάνε κατ'ευχήν γλυκιά μου Κυπριωτοπούλα και να φέρεις στον κόσμο την υγιέστατη αδερφούλα του Κωνσταντίνου σου! :)

Θα σε σκέφτομαι τη μέρα της γαμοβάφτισής μας (16-05)! Εγώ θα παντρεύομαι και θα σκέφτομαι τη φίλη μας που θα ετοιμάζεται να γεννήσει! :woohoo:

Αλλά... Μεσολαβεί μία εβδομάδα! Μπορεί και η μικρή μπεμπούλα να κάνει το θαύμα της και να βγει αβίαστα από μόνη της!

Το εύχομαι πραγματικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...