Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ??


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ,ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ, ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ?ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΘΕ 28-30 ΜΕΡΕΣ!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ??ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, απο προσωπική μου εμπειρία ο κύκλος αργεί περίπου 2-3 μήνες να σταθεροποιηθεί.

Εγώ έχω κύκλο 30-33 μέρες και μετά τις γέννες πάλι τα ίδια. Δεν αυξήθηκαν ούτε μειώθηκαν οι μέρες, δεν αλλάζει κάτι, επανέρχεσαι στα φυσιολογικά σου μετά από λίγο καιρό.

Την πρώτη φορά αδιαθέτησα μετά 1,5 μήνα και σιγά-σιγά άρχισε να στρώνει. Θέλει λίγο καιρό, υπομονή.:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Biki mou kalimera,egw den xerw na sou apantisw,me endiaferei kai mena to thema, pantws egw den adiathetisa akomi meta tin gena kai perase 1 1/2 minas alla otan piga ston gynaikologo gia to pap test mou pe oti otan thilazeis argei ligo kai einai ligo akanonisto. alitheia pote genises esu? thilazeis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ έγραψε:

ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ..!!

Και να μην σου ερθει δεν εγινε και τιποτα :huh: :huh: :huh:

Το πολυ πολυ αν εχετε αρχισει τις ελευθερες επαφες με τον αντρα σου να εισαι παλι εγκυος!!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...