Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι κανει το χρημα


pink

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια,ηθελα να σας γραψω για την εμπειρια μου στην πρωτη γυναικολογο που πηγα,επειδη λοπον δεν ηθελα να πω κατι στη μανα μου και κυριως να μην παω στο δικο της γυναικολογο,ανοιξα το χρυσο οδηγο και βρηκα μια κοντα μου,μου εκανε τεστ παπ και μου ειπε τελικα οτι εχω τραχηλιτιδα και ενα σωρο αλλα,τρομαξα αλλα δεν ειχα τιποτα,με ειχε κοροιδεψει γιατι πηραμε στο εργαστηριο και μας ειπαν οτι ειμαι μια χαρα και απορησαν,περιττονα πω ποσα λεφτα μου πηρε απο την εξεταση στο υπερπολυτελες ιατρειο της:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μιλησαμε μαζι της,θελαμε να το ξεχασουμε,κακως βεβαια,με κασετοφωνακι επρεπε να παμε σαν τον ευαγγελατο,ευτυχως που δεν πηρα και τη θεραπεια τσαμπα,ενα σωρο φαρμακα μου εδωσε,δεν ξερω ομως κατα ποσο μπορουσε να πει εγω δεν σας ειπα οτι εχετε κατι αφου στο τεστ δεν εγραφε κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pink mou agapi mou...

Etsi kanoun oi perisoteroi re gmt...

Prepei na exoume ta matia mas 14...

Kalitera na pas kapou pou ksereis oti pigen kapios dikos sou anthrwpos kai itan euxaristimenos...

Egw re agapi mou stin prwti mou egkumwsini eixa paei se ena gunaikologo pou den gnwriza,,,

Lipon tou lew giatre nwmizw eimai egkuws wmos vlepw 2 mines kai periodo...

Mou eipen ela na se eksetasw me eksetazei mou leei...

Aurio prwin prwin na se edw kai to mwraki sou den einai kala...

Prepei na se kanw apovoli den megalwnei swsta einai mikro...

Arxisa klama...

To lew stin mama mou...

Kai erxetai i mama mou kai mou leei tha pame sto nosokomeio twra...

Pigennoume me eksetazoun kai ola itan mia xara...

Kai tora exw ena ugeiestato agoraki...

Eides ti kanoun oi perissoteroi gia to xrima...

Itan na mou skwtosei ton kwnstantino mou o AXRISTOS...

Exe ta matia sou anixta pantote...

Kai na perneis panta deuteres gnwmes...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ! ΩΡΑΙΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ! ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ! ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ? ΣΤΗ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ? ΑΝ Κ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ.... Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ! ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΖΕΙ! ΡΙΝΚ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ? ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΗΣ.... ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.... ΓΙΑ ΖΩΕΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο ευκολα μπορει να την πατησει κανεις αν δεν ψαχτει λιγο ε???

εγω θα της τα εσουρνα γιατι για μενα για κομπογιανιτισα μου κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουν ξεφύγει τελείως!Οι περισσότεροι είναι υπόδουλοι του χρήματος! Ξεχνάνε ότι έχουν να κάνουν με ανθρώπους! Εγώ θα την έπαιρνα και θα τις έλεγα όλη την αλήθεια και θα τις έλεγα ότι θα τις έκανα τρελή δυσφήμηση!!

Pink μου, μην στενοωριέσαι! Αφού τέλος καλό όλα καλά... μην σκας! Πάντως και εγώ θα σε συμβούλευα την επόμενη φορά να πας σε κάποιον που να έχει ήδη πάει κάποιος γνωστός σου, ή με την μητέρα σου γιατί εκεί κολώνουν οι γιατροί! Σκέφτονται ότι δεν θα παραμυθιαστεί εύκολα μια μητέρα!! Εγώ πάντα έτσι έκανα! Κι ο πρώτος μου γιατρός μας είχε βγάλει αυτή την εντύπωση! Ότι τον κυριεύε το χρήμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα φυσικα εχω αλλαξει γιατρο,κι αυτο το επαθα 17 χρονων,φανταστειτε το σοκ,μου εκανε και κολπικο υπερηχο που αργοτερα εμαθα οτι δεν χρειαζεται σε τετοια ηλικια,μονο και μονο για να τα αρπαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...