Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχετε κατι να μου πειτε?


anthy

Recommended Posts

κοριτσια μαλλον τα χω παιξει και μου χει γινει εμμονη ιδεα η εγκυμοσυνη,,,,αλλα θελω να ρωτησω αν γινει συλληψη νιωθεις πονους οωρρηξιας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου,εγω θα σου πω τη γνωμη μου.Μην μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια.Ειναι πολυ αγχωτικο κ εξουθενωτικο.

Τα συμπτωματα εγκυμοσυνης,περιοδου κ ωορηξιας ειναι σχεδον ιδια κ μας μπερδευουν παντα.Αυτο που λες μπορει κ να ισχυει.Ομως μπορει κ να εχεις ωορηξια χωρις πονακια η να εισαι εγκυος χωρις πονακια η να εχεις πονακια κ στη μια κ στην αλλη περιπτωση.Η μονη ενδειξη οτι εσαι εγκυος ειναι μονο η καθυστερηση.Σου μιλαω εκ πειρας γιατι κ εγω σε κατι τετοιες αγχωτικες καταστασεις εβαζα τον εαυτο μου κ τι καταφερα;;να σπασουν τα νευρα μου.Χαλαρα....τιποτα αλλο κ οτι ειναι να ερθει..θα ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy με το να προσπαθουμε οχι μονο εσυ αλλα και οι περισσοτερες να βρουμε συπτωματα το μονο που καταφερνουμε ειναι να ανχωνομαστε και να τρεφουμε ψευτικες ελπιδες,,,εγω προσπαθω να μην κοιτω συμπτωματα γιατι καθε μηνα νιωθω διαφορετικα απο τον προηγουμενο και απογοητευομαι χωρις λογω...

αν ειναι να ρθει θε να ρθει....αλλιως θα προσπερασει...

φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΖΟΥΜΠΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΥΘΕΝΩΤΙΚΟ!!!

ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙΤΗΝ ΠΟΡΤΑ! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...