Μετάβαση σε περιεχόμενο

Giati xathika....


ranini

Recommended Posts

Kalispera...

Polles isws tha anarwtieste giati xathika..O enas logos einai oti epeidi stamatisa tis prospatheies logw provlimatos tou podiou mou ithela na apomakrunthw ligo giati stenaxwriomoun k ithela ligo na iremisw..

O deuteros logos einai oti exw apogoiteutei apo kapoies kopeles..

Polles fores sas eixa anagi k me voithisate k sas euxaristw polu..

Imoun polu xaroumeni pou vrika kopeles pou stirizoun i mia tin alli opote kapoia to xreiazetai..

Eipa k egw loipon ton pono mou k pira tin apantisi "edw den erxomaste gia na leme mono ta provlimata mas"..

Tha mou peite ti kathomai k dinw simasia?Apla nomiza oti otidipote xreiastoume ektos apo themata egkumosunis pali tha vroume tin analogi stiriksi..

Mporei na skeftomai k vlakeies omws me peirakse k den mpainw pia...

Oute k me anazitise k kaneis i allitheia einai(alla den exw tetoia apaitisi)..

Mallon prepei na exw apories k erwtiseis se themeta egkumosunis gia na mpainw(kapws etsi to katalava..)

Sugnwmi gia to megalo post omws ithela polu na ta pw..

Fillika Rania..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε κοριτσακι!

Σ'επιασε το παραπονο?

Μη δινεις σημασια σε κακιες!

Ολες λιγο πολυ εχουμε διαφορα στο κεφαλι μας και δεν χρειαζεται να μας αναλωνουν τετοιες ασχημες συμπεριφορες....

Εδω μεσα υπαρχουν μανουλες και μη που μοιραζονται πολλα...

Να σε βλεπουμε πιο συχνα!!!!!

Φιλια!

:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante paidi mou ti les?

Ki omos ego perimena na diavaso ki alles asteies istories apo afton ton kouniadokoumparo i ti einai pou se koutsompoleve oste na ton vriso ki ego.:laugh:

Elpizo na einai kalutera to podi sou kai gia oti allo feel free !

Min stenahoriesaiiiiiiii:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου,η αληθεια ειναι οτι εγω δεν ειμαι εγκυος κι ουτε σκοπευω να μεινω συντομα,αλλα ειδα ωραιες συζητησεις εδω και ατομα να μπορω να μιλησω,ενιωσα καπως περιεργα βεβαια,γιατι λεω μηπως ειμαι ξεκαρφωτη;μην δινεις σημασια,φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POIA TO EIPAI AUTO ?PES THS OTI KANEI MEGALO LATHOS .EDW MESA ERXOMASTE GIAUTON TON LOGO GIA NA LEME TA PROBLHMATA MAS .DEN EINAI MONO GIA NA XAXANIZOUME EDW ALLA GIA NA MHLAME GIA OTI MAS PROBLHMATIZEI .AN DEN THS ARESEI NA MHN TA DIABAZEI ,DEN DIABAZOUME OTI DEN THELOUME AS DIABAZEI MONO TA ASTEIA EDW MESA KAI NA MHN KRINEI TI GRAFEI O KATHENAS .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini μου αν και δεν σε ξερω γιατι ειμαι σχετικα καινουργια συμφωνω με το να μην μπαινεις γιατι ειναι κατι που σε στεναχωρει και σε αγχωνει ισως,αλλα δεν νομιζω πως το μαμμυ ασχολειται μονο με εγκυουλες.κι εμεις που προσπαθουμε για μωρακι συμμετεχουμε σε ολο αυτο.ο καθενας με τον πονο του οπως λενε.δεν γνωριζω αν εχει γινει καποια παρεξηγηση με καποια η καποιες κοπελες αλλα εμεις οι υπολοιπες τουλαχιστον ειμαστε εδω για οτιδηποτε μας χρειαστεις!θα περιμενουμε να ακουσουμε η μαλλον να διαβασουμε τα νεα σου,τους προβληματισμους σου κι οτι αλλο εσυ επιθυμεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΓΩ ΣΕ ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΠΡΠΕΡΕΤΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ.ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου εμεις σε θελουμε να εισαι εδω μαζι μας!!!!!!Να μιλαμε,να λεμε αυτα που θελουμε και οτι μας απασχολει,να μοιραζομαστε τις στενοχωριες μας η τα παραπονα μας αλλα και ολες τις ευχαριστες στιγμες της ζωης μας!

εγω στο ειπα κιολας πολλες φορες σε σκεφτηκα,ησουν η πρωτη κοπελα που εκανα επαφη και με βοηθησες κιολας παρα πολυ[ιδιαιτερα σε καποιο θεμα0

Δεν διαβασα αυτο που λες οτι ειπωθηκε,αλλα να σου πω,ο καθε ενας μπορει να λεει οτι θελει,μην σκοτιζεσαι!!!!Εμεις σε θελουμε εδω κοντα μας,να ειμαστε μαζι ,να στενοχωριομαστε και να γελαμε παρεα!Κι ειμαι σιγουρη πως τις περισσοτερες φορες θα γελαμε Ρανια μου!:laugh::kiss::kiss:

ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ ΣΤΙς 23 ΕΙΠΕς ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Η ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΡΕΠΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κορίτσι ... κακός που ασχολήθηκες με αυτό το σχόλιο.

Πάντου υπάρχουν καλοί, κακοί, ιδιαίτεροι και παραξενοι χαρακτήρες ... αυτό δεν θα έπρεπε να σε επιρεάσει καθόλου.

Καταλαβαίνω απόλυτα την συναισθηματική σου φόρτιση λόγω του προβλήματος στο πόδι αλλά μην το βάζεις κάτω.

Εμείς είμαστε εδώ και θα χαρούμε πάρα πολύ να συνεχίσεις να είσαι στην παρέα μας.

Ότι θες μην διστάσεις να μας πεις ... ή να μου κάνει PM.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini μου, το mammyland μπορεί να είναι ένα site , το οποίο να ασχολείται κυρίως με θέματα εγκυμοσύνης , τα μέλη του όμως είναι άνθρωποι και οι άνθρωποι για να είναι ψυχικά ισορροπημένοι ( που το χρειαζόμαστε οι περισσότεροι για να πετύχουμε τον στόχο μας ) πρέπει να έχουν και άλλα ερεθίσματα- ακούσματα ( είτε ευχάριστα , είτε δυσάρεστα . να ξεφεύγουμε ρε παιδί μου από την "εμμονή" του bebe ....)

Μην καταπιέζεσαι λοιπόν και εκφράσου ελεύθερα ... έλα να σε γνωρίσουμε και εμείς (τα νέα μέλη) που δεν σε ξέρουμε!!!!

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια περαστικά σου!

Και γύρνα γρήγορα πίσω! Δεν πήρα γραμμή ούτε εγώ πότε ειπώθηκε αυτό που έγραψες. Όπως και να έχει εσύ μην πτοείσαι... Ο δεύτερος λόγος για τον οποίον χάθηκες όπως λες δε θα έπρεπε να υφίσταται. Ο πρώτος ναι, είναι σεβαστός!

Φιλιά σου!

Καλά να περνάς!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini γεια σου κοπέλα μου!!!

Να σου πάνε όλα καλά με το πόδι σου!!!!

Και φυσικά το mammyland σε χρειάζεται! Κράτα μόνο τις κοπελιές που δεν σε έχουν απογοητεύσει και μπες για .... αυτές!!!!! Όσο για τις άλλες ξέχνα τες και μην τους δίνεις καμμία σημασία!!! Μη χαλιέσαι άδικα! Απόλαυσε την παρεούλα που έχει δημιουργηθεί και έλα να κουβεντιάσουμε ότι μας απασχολεί!!!

Φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΡΑΝΙΝΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΕΠΙΤΙΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΛΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΑΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΙΕΣ....ΕΣΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ? ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΠΜ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia sas euxaristw polu pou mou apantisate:)

To kserw oti uparxoun diaforoi pou lene vlakeies apla mou ekatse kapws na to akousw apo kopela pou sumpathousa..

Den xalastika apla me stenaxwrise ligo..

Euxaristw gia ta perastika sas na ste kala:) :)

Filakia:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Koritsia sas euxaristw polu pou mou apantisate:)

To kserw oti uparxoun diaforoi pou lene vlakeies apla mou ekatse kapws na to akousw apo kopela pou sumpathousa..

Den xalastika apla me stenaxwrise ligo..

Euxaristw gia ta perastika sas na ste kala:) :)

Filakia:kiss: :kiss:

exis pola filia kai apo mena.den ksero tin periptosi den thelo na matho.kai ego den simfono me diafora.omos den xalieme.se exo diavasi poles fores den thimame an sou exo apantisi.pantos kalo ine na prosexoume ti grafoume.filakia pola.panta sti diathesi sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yvoni mou stis 24 ektos aprooptou tha mpw alla tha sas xairetisw prwta!!

Quinta00 o antras tis kouniadas mou einai autos pou les k mporeis na vriseis eleuthera k opoia stigmi thes na sou pw k alla tetoia koufa na gelaseis..

E k eimai paraponiara ti na kanoume!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα.. Με την σειρα μου και γω θα πω περαστικουλια σου και να γυρισεις γρηγορα πισω... !!!

Προσωπικα εγω καταλαβα οτι δεν εμπαινες συχνα αλλα δεν πηρα το θαρρος να ρωτησω το γιατι ισως επειδη δεν ειχαμε μιλησει αρκετες φορες. Σε θυμομουν απο ενα ποστ που ειχες κανει για τον φιλο σου.

Αυτο που θελω να πω ειναι να μην δινεις σημασια σε ορισμενες κοπελες . Το μαμμυ ειναι εδω και ανοιχτο σε ολα τα θεματα που μας αφορουν!

Γιαυτο come back!

φιλια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rania mou......εμεις τα λεμε και στο φειςμπουκ...ασε τους κακοπροαιρετους κατα μερος....εδω το μαμμι εχει υπεροχα κοριτσακια αλλες μανουλες αλλες οχι.....δεν εχει σημασια αυτο ....ειμαστε εδω για να λεμε τα προβληματα ,τις χαρες,τις λυπες.....

σε αγαπω πολυ....εισαι πολυ γλυκεια...

καλη πορεια με το ποδι....θα τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παρότι δεν εχουμε ,μιλήσει ποτέ μαζί θα σου πω μπράβο που έχεις το θάρρος και αποκαλυπτεις το παραπονό σου!!!

Από μένα, κάνε όπως νιώθεις αλλά μεταξύ μας μη χαλάς τηνν καρδια σου για μεμονωμένες απόψεις...

Φιλικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini εύχομαι να έχεις καλή ανάρρωση στο θέμα του ποδιού. Μην στενοχωριέσαι για κάτι χαζό που ειπώθηκε. Ξέρω, χαλάστηκες. Το έχω πάθει και γω. Όμως αν δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα και ζυγίσεις τα υπέρ και τα κατά του μάμμυ, θα καταλάβεις πως τα υπέρ είναι πολύυυ περισσότερα. Άσε την κακιά κουβέντα να πέσει κάτω. Μήπως την ξέρεις την κοπέλα? Μήπως σου έκοψε τον μισθό ή σου έφαγε τον άντρα? Μια αρλούμπα ειπώθηκε και τέλος. Εσύ την δουλειά σου. Πόσταρε όπου θες, άνοιξε όσα τόπικ γουστάρεις. Κοίτα εσύ να περνάς καλά. Υγεία και καλή καρδιά κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου για μενα το μαμμυ δεν ειναι μονο θεματα εγκυμοσυνης ειναι και παρεα που μπορω να λεω οτι θεωρω πως θελω να συζητησω!Γι αυτο μη μου στεναχωριεσαι.Εξαλλου αν καποιος βρισκει αδιαφορο καποιο post απλα δεν απανταει!Ελπιζω να σε βλεπω συχνα μεσα!φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...