Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι ειναι παλι αυτο;;;;;;;;


bourique1983

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια του mammyland!!!!σημερα το πρωι διαπιστωσα οτι απο το ενα μου το στηθος τρεχουν 2-3 σταγονες......δεν θηλαζω και εχω σταματησει να θηλαζω εδω και 10 μηνες!!!!!!.......δε ξερω τι να υποθεσω!!!!!:ohmy: :ohmy: :ohmy: δεν ξερω αν παιζει ρολο περιμενω περιοδο το πολυ σε 4 μερες(που ελπιζω να μη με θυμηθει)!!!!!!!μηπως ειναι απο αυτο;;;;;:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι καλημερα....καλο ειναι να παρεις τον γιατρο σου τηλεφωνο αλλα ειναι και συμπτωμα εγκυμοσυνης....η ξαδερφη μου το εβγαζε ....2/3 σταγονες υγρο....λεςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;ποτε περιμενεις περιοδο;;;;παντως παρε και ενα τηλεφωνο τον γιατρο σου....ειναι ο ειδικος να σου πει...ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι και εγω σημερα περιμενω αλλα επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο θα περιμενω λιγες μερες ακομα....αντε βρε να κανουμε μαζι τεστακι και να βγει θετικο......φιλακια κουκλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τη γιατρο μου τηλεφωνο και μου ειπε οτι προφανως ειναι αυξημενη η προλακτινη μου!!!!και μου ειπε οτι αυτο συμβαινει σε γυναικες που θηλαζουν,σε γυναικες που ειναι εγκυες και σε γυναικες που για καποιο λογο ο οργανισμος τους παραγει παραπανω.......τι να πω.....μακαρι να συμβαινει το δευτερο!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρετη1 έγραψε:

γιωτακι και εγω σημερα περιμενω αλλα επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο θα περιμενω λιγες μερες ακομα....αντε βρε να κανουμε μαζι τεστακι και να βγει θετικο......φιλακια κουκλιτσα
αρετη μου ευχομαι σε λιγες μερες να κραταμε και οι δυο μας ενα θετικο τεστακι στα χερια μας!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου μακαρι να ειναι ενα δευτερο μωρακι στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και σε σενα αρετουλα....αντε κοριτσια να εχουμε ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια μακάρι να'χετε θετικά αποτελέσματα!!!

Σας στέλνω ευχές και θετική ενέργεια, συστημένες!!! :)

σε ευχαριστω ρουλιτσα μου!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα και Αρετουλα, ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να κανετε μαζι, δυο ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ τεστακια!!! μακαρι κοριτσακια μου, μακαρι να χαρισετε στα μικρουλια σας απο ενα αδερφακι για το Πασχα!!! (χιχιχι... αν ειναι ετσι, θα ειστε ΕΣΕΙΣ το πασχαλινο αυγο με το δωρο εκπληξη!!!:lol: )

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιωτακι μου κι απο μενα ολη μου την θετικη ενεργεια και τις ευχες να ακολουθησουν 9 υπεροχοι μηνες χωρις περιοδοοοοο και με την κοιλιτσα πισινουλα!!!!Νομιζω οτι το συμπτωμα πρεπει να σημαινει κατι!!!!!Μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε κοριτσακια μου να πηγαινουμε ολες παρεααααααααα!!!Κι αν εγω δεν θα μαι δεν πειραζει αναμενω με λαχταρα τα δικα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ Θετικη σκεψη.....ειμαι ειμαι ειμαι σου λεω!!!χα χα χα χ α χα χα !!!!!μην ερθεις παλιοπεριοδοοοοο!!!Μακαριιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιμενω με μεγαλη αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε περιμενω την ατιμουλα την κοκκινουλα την περιοδο σημερα....αλλα....νιωθω ολο τσιμπηματα κυριως απο δεξια και καμια φορα αριστερα ολες τις μερες απο τις γονιμες και μετα....και επισης εχω πρησμενο στηθος αλλα δεν με ποναει καθολου,και κοιλια....αχ μακαρι να μην ερθειειειειειειειειειε!!!!!!Οπως ειπα και πριν παω στομπανιο και κοιταω με μισο ματι το εσωρουχο και λεω....να μην ερθει να μην ερθει....πολυ αγωνια σας λεωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kwnstantina mou agapi mou...

Ate re esu makari na min deis PERIODO gamwto...

Makari na min sou erthei...

Koritsi mou sou aksizei to kalitero,,,

pistepse me...

Egw pantos sou euxwme ta kalitera...

Emeis edw tha se perimenoume aaa...

Theloume na kseroume ta nea sou...

Ate kai o theoullis konta sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...