Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΙΔ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SOS


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΨΑΧΝΩ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ & ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!! ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου εχουμε πολυ καλα σχολεια στην πολη μας,εξαρταται τι ακριβως ζητας και αναλογα θα επιλεξεις.Μιας φιλης μου παει στου Μαντουλιδη,μια αλλη τα στελνει στην Αδαμαντιο σχολη.Επειδη συναναστρεφομαι με πολλες μαμαδες λογω της δουλειας μου εξηγησε μου τι περιπου ψαχνεις και σε ποια περιχη βρισκεσαι και θα σου δωσω οτι πληροφορια χρειαστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λινακι!

Δεν ξερω σε ποια σχολεια πηγες...

Θα σου πω ομως αν θελεις σε ποιο να μην πας....

Απο εμπειρια χρονων φιλης μου που ειναι εκπαιδευτικος σε ενα απο αυτα...

Παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το μαντουλιδη(το σκριβοτερο ισως)και για το ελληνικο κολεγιο ειδικα για τον παιδικο του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακούσει καλά λόγια για το αρσάκειο.Εγώ θα το τσεκάρν και αυτό του χρόνου,που θα είμαι στην ιδια φάση με σένα.Ενημέρωσε μας σχετικά με την ερευνα που κάνεις.Θα μας βοηθήσεις πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Γεια σου Λινακι!

Δεν ξερω σε ποια σχολεια πηγες...

Θα σου πω ομως αν θελεις σε ποιο να μην πας....

Απο εμπειρια χρονων φιλης μου που ειναι εκπαιδευτικος σε ενα απο αυτα...

Παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το μαντουλιδη(το σκριβοτερο ισως)και για το ελληνικο κολεγιο ειδικα για τον παιδικο του...

Γειααααα!!!:)

Τι κάνεις?

Μπορεις να με ενημερώσεις με πμ για ποιο σχολειο λες όχι και γιατί?

Κάνω μια πρωιμη "ερευνα αγοράς" για τα σχολεια, γιατι του χρόνου πρεπει να αποφασισω για δημοτικο...;)

σ΄ευχαριστώ :cheer:

Φιλιαααα:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ,

ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΘΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΤΕ ΠΟΛΥ.

ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ & ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ PRIVE ΓΙΑ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...