Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας


afri

Recommended Posts

κοριτσια καλημερα θα ηθελα να με βοηθισετε αν μποριτε θελω να κανω ενα δωρο στη μαμα για τα γενεθλεια της εχω σκεφτει να της παρω μια σειρα κρεμες για το προσωπο εχω ρωτησει ειδικους αλλα ο καθενας λεει και διαφορετικα προιοντα,η μαμα μου ειναι 45ετων και εχει ξηρω προσωπο με αποτελεσμα να εχει κανει ρυτιδες,μηπως εχετε να προτεινετε κατι?φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou afri mou...

kalan 45 i mama,,, esu???

Egw kserw pws i marka Lancaster einai kali...

Wmos einai oti tergiazei gia to prwsopo mas...

Kapote mporei na agoraseis kati akrivo kai na min sou kanei tipota diafora...

Kai kapote mporei na agoraseis kati ftinw kai na sou kanei megali diafora sto prwsopo...

Sou euxwme oti kalitero...

Kai na sou zisei i mama agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Afri κορίτσι μου,

καταρχάς να χαίρεσαι τη μανούλα σου.Προσωπικά εμένα κάτι για το πρόσωπο δεν θα μου άρεσε.Εγώ τις δικιάς μου που είχε γεννέθλια :P (42 χρόνων) της έκανα δώρο ένα κόσμημα για το λαιμό.Υπάρχουν λύσεις για όλες τις τσέπες:silly: .Το καλύτερο θα ήταν κάτι που θα το φορούσε, και ένα γράμμα που να της πείς πόσο πολύ την αγαπάς και ότι την ευχαριστείς για όλα αυτά που έκανε για σένα.Εγώ αυτό θα έβλεπα πιο καλά.Τώρα οι κρέμες και οι μάσκες για το πρόσωπο είναι πολύ κρύο δώρο.Ελπίζω να σε βοήθησα και να βρείς κάτι που να της αρέσει πολύ και να της μείνει για να σε θυμάται.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...