Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2025 🧸


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, πήγα χθες στον γιατρό και το μωράκι είναι καλά!! Χοροπηδαγε όλη την ώρα, Παρασκευή ή Σάββατο θα κάνω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά και να αρχίσω να το χαίρομαι χωρίς τύψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα χθες στον γιατρό και το μωράκι είναι καλά!! Χοροπηδαγε όλη την ώρα, Παρασκευή ή Σάββατο θα κάνω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά και να αρχίσω να το χαίρομαι χωρίς τύψεις!

Ωωω κορίτσι μου τι όμορφα νέα! Έχω και γω αγωνία για την Παρασκευή,  είναι και η μέρα των γενεθλίων μου 🤞 

Μακάρι να είναι όλα καλά και να έχω το ομορφότερο δωρακι 🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Ωωω κορίτσι μου τι όμορφα νέα! Έχω και γω αγωνία για την Παρασκευή,  είναι και η μέρα των γενεθλίων μου 🤞 

Μακάρι να είναι όλα καλά και να έχω το ομορφότερο δωρακι 🧿

Παρασκευή έχει ραντεβού με τον γιατρό και εσύ?

Εμένα χθες με έβγαλε πάλι 2 μέρες μπροστά, έτσι με πάει μια κανονικά και μια 2 μέρες μπροστά αλλά δεν ανησυχούμε γιατί είναι μικρή η διαφορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Παρασκευή έχει ραντεβού με τον γιατρό και εσύ?

Εμένα χθες με έβγαλε πάλι 2 μέρες μπροστά, έτσι με πάει μια κανονικά και μια 2 μέρες μπροστά αλλά δεν ανησυχούμε γιατί είναι μικρή η διαφορά. 

Την Παρασκευή έχουμε ραντεβού με τον γιατρό στο νοσοκομείο, για να με αναλάβει στην ουσία και να ανοίξουμε την καρτέλα, έχω πολλή αγωνία, μακάρι να είναι όλα καλά 

Τώρα στην αυχενική θα οριστεί η ΠΗΤ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σημερα ειμαι 8+6 και εχουμε στις 5.30 γιατρο. Ειμαο ουσιαστικα μια δυο βδομαδες πισω απο εσας. Τα απογευματα εχω αναγουλες και μια αισθηση αηδίας και εχω κανει κ 4 5 φορες εμετο. Εχω κ φουλ πρήξιμο στο στομαχι. Δ ειναι κοιλια εγκυμοσύνης, ειναι ξεκαθαρα ψηλα το στομαχι. Ελπίζω σε κανα 2 βδομάδες να υποχωρησουν καπωε τ συμπτώματα γτ ψιλο σέρνομαι και ισα ισα που κανω τα βασικα με τα παιδια. Απο τις 8.30 9 ξαπλωνω και βογκαω χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σημερα ειμαι 8+6 και εχουμε στις 5.30 γιατρο. Ειμαο ουσιαστικα μια δυο βδομαδες πισω απο εσας. Τα απογευματα εχω αναγουλες και μια αισθηση αηδίας και εχω κανει κ 4 5 φορες εμετο. Εχω κ φουλ πρήξιμο στο στομαχι. Δ ειναι κοιλια εγκυμοσύνης, ειναι ξεκαθαρα ψηλα το στομαχι. Ελπίζω σε κανα 2 βδομάδες να υποχωρησουν καπωε τ συμπτώματα γτ ψιλο σέρνομαι και ισα ισα που κανω τα βασικα με τα παιδια. Απο τις 8.30 9 ξαπλωνω και βογκαω χαχα.

Τι ωραία θα δείτε το σπορακι σας 🤞

Αυτές οι αναγούλες και η αηδία πωπω ναι, ευτυχώς και για μένα εμετό έχω κάνει μόνο 3 φορές αλλά και το πρήξιμο όπως λες καλά κρατεί ακόμα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα ένα ραντεβού και με την ενδοκρινολόγο,  η τιμή της TSH μου είναι χαμηλή αλλά τώρα έπεσε από 0,67 που ήταν κάποια στιγμή το καλοκαίρι νομίζω, στο 0,55 ,μπορεί να ναι και φυσιολογικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maria98Θύμισε μου σε ποιο νοσοκομείο θα πας? Έχεις βρει γιατρό? 

@Diwni εγώ στην ουσία που είμαι 11η εβδομαδα από το πρωινό και μετα εχω μια μονιμη αηδια. Τουλάχιστον πέρασε η πολύ αναγούλα που είχα.  Αλλά από την μία λέω ας πηγαίνουν όλα καλά και ας  έχω τα συμπτώματα για όσο καιρό πάρει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...