Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

Εμένα η συγκεκριμένη εταιρεία με έδειχνε έγκυο ενώ δεν ήμουν 😂😂 

Ούτε εγώ τα εμπιστεύομαι τα συγκεκριμένα.

@marinamanoulitsa Μακάρι να κάνει λάθος κι αν δεν κάνει next time! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Αν και καθυστερημένα, Καλό μήνα! Αυτόν τον μήνα είχα την τελευταία μου περίοδο πριν έρθει η κόρη μου, το ίδιο και η αδερφή μου 😅 Οπότε εύχομαι σε όλες όσες δουν περίοδο αυτό το μήνα, τον επόμενο να είναι έγκυες 😉

Διαβάζω τα νέα σας να ξέρετε αλλά δεν έχω χρόνο να απαντήσω συνήθως 😕

Εγώ είμαι σε φάση αποθηλασμου με τη μικρή μου. Και πάει πολύ καλά ευτυχώς 😊 Και μετράμε αντίστροφα για να μπούμε σιγά σιγά στο παιχνίδι για δεύτερο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Γεια σας κορίτσια! Αν και καθυστερημένα, Καλό μήνα! Αυτόν τον μήνα είχα την τελευταία μου περίοδο πριν έρθει η κόρη μου, το ίδιο και η αδερφή μου 😅 Οπότε εύχομαι σε όλες όσες δουν περίοδο αυτό το μήνα, τον επόμενο να είναι έγκυες 😉

Διαβάζω τα νέα σας να ξέρετε αλλά δεν έχω χρόνο να απαντήσω συνήθως 😕

Εγώ είμαι σε φάση αποθηλασμου με τη μικρή μου. Και πάει πολύ καλά ευτυχώς 😊 Και μετράμε αντίστροφα για να μπούμε σιγά σιγά στο παιχνίδι για δεύτερο 😉

Aντε κοπελιά σου εύχομαι τότε αφού το θέλεις αυτός να είναι πάλι ο τελευταίος μήνας περιόδου 😉😉😉😉 

Όλα οκ με την αυχενική διαφάνεια! Είδε και φύλο αλλά δεν είναι ακόμα 100% σίγουρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Aντε κοπελιά σου εύχομαι τότε αφού το θέλεις αυτός να είναι πάλι ο τελευταίος μήνας περιόδου 😉😉😉😉 

Όλα οκ με την αυχενική διαφάνεια! Είδε και φύλο αλλά δεν είναι ακόμα 100% σίγουρο. 

Α όχι ακόμα εγώ... Από το νέο έτος λέμε να ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές 😜 

Τέλεια για την αυχαινικη! Τι φύλο υποπτεύεται ο γιατρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Α όχι ακόμα εγώ... Από το νέο έτος λέμε να ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές 😜 

Τέλεια για την αυχαινικη! Τι φύλο υποπτεύεται ο γιατρός;

Καλά καλά κι εμείς σε 3-4 χρόνια λέγαμε να κάνουμε μια επόμενη έμβρυομεταφορά για αδερφάκι και ήρθε αυτή η εγκυμοσύνη χωρίς καν ελεύθερη επαφή 🤣🤣🤣🤣  Η ζωή είναι απρόβλεπτη! 

Κοριτσάκι μάλλον μας είπε αλλά αργότερα θα είναι σίγουρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε με υγεία!! Ποιες είναι στην αναμονή;  Ποιες (δεν) περιμένουν;; 

Εγώ είμαι 5 μέρες ΜΤΩ και δεν περιμένω στις 15/10. Θα μας φάει η αναμονή πάλι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε με υγεία!! Ποιες είναι στην αναμονή;  Ποιες (δεν) περιμένουν;; 

Εγώ είμαι 5 μέρες ΜΤΩ και δεν περιμένω στις 15/10. Θα μας φάει η αναμονή πάλι.. 

Καλημέρα!! Καλή μας Κυριακή!

Εγώ (δεν) περιμένω 12-14/10 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..σήμερα περιμένω περίοδο..σήμερα με το που το έκανα με ΠΡΩΙΝΑ ουρά όχι απογευματινά όπως εχθές έβγαλε κατευθείαν μια γραμμουλα αχνή...όχι μετά από ώρα....τώρα στη φωτό δεν ξέρω αν την διακρίνεται..έκανα επεξεργασία...

Δείτε την.

Βασικά αν δεν έρθει σήμερα είμαι σίγουρα έγκυος....γιατί πάνω από 14 ημέρες από το θετικό δεν έρχεται...

Μόνο αν έγινε αργά η σύλληψη δικαιολογείται κάτι τοσο αχνό...IMG_20241006_111040.thumb.jpg.c47b3e49af046ffb08e6eb191d998f80.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια..σήμερα περιμένω περίοδο..σήμερα με το που το έκανα με ΠΡΩΙΝΑ ουρά όχι απογευματινά όπως εχθές έβγαλε κατευθείαν μια γραμμουλα αχνή...όχι μετά από ώρα....τώρα στη φωτό δεν ξέρω αν την διακρίνεται..έκανα επεξεργασία...

Δείτε την.

Βασικά αν δεν έρθει σήμερα είμαι σίγουρα έγκυος....γιατί πάνω από 14 ημέρες από το θετικό δεν έρχεται...

Μόνο αν έγινε αργά η σύλληψη δικαιολογείται κάτι τοσο αχνό...IMG_20241006_111040.thumb.jpg.c47b3e49af046ffb08e6eb191d998f80.jpg

Εγώ γιατί νομίζω ότι βλέπω μια άχνη;!;! 
ξανακανε αύριο μεθαύριο ένα predictor κ εγώ τα εμπιστεύομαι καλύτερα ! 
εγω κορίτσια μου σήμερα 10+1 βάση υπερήχου, ενώ είχαν σταματήσει οι αναγούλες μια βδομάδα σήμερα είμαι πάλι χάλια , με ξυπνησε από τις 7 παρά.. έκλεισα α επιπέδου στις 23 ..

Άντε να περάσει το πρώτο 3μηνο να τελειώσει η φάση με την αναγούλα ..

επισης από χθες έχω κάτι τσιμπήματα χαμηλά, λέω να μην αγχωθώ … τα νιώθατε κ εσείς ; 
επισης ένα άλλο κουλό σύμπτωμα που έχω είναι πως με πονάνε οι αρθρώσεις μου , κυρίως αστράγαλοι κ καρποί το είχε καμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια..σήμερα περιμένω περίοδο..σήμερα με το που το έκανα με ΠΡΩΙΝΑ ουρά όχι απογευματινά όπως εχθές έβγαλε κατευθείαν μια γραμμουλα αχνή...όχι μετά από ώρα....τώρα στη φωτό δεν ξέρω αν την διακρίνεται..έκανα επεξεργασία...

Δείτε την.

Βασικά αν δεν έρθει σήμερα είμαι σίγουρα έγκυος....γιατί πάνω από 14 ημέρες από το θετικό δεν έρχεται...

Μόνο αν έγινε αργά η σύλληψη δικαιολογείται κάτι τοσο αχνό...IMG_20241006_111040.thumb.jpg.c47b3e49af046ffb08e6eb191d998f80.jpg

Σε παρακαλώ, αν χρειαστεί να ξανά πάρεις τεστ (το απευχομαι αλήθεια) πάρε μια άλλη εταιρεία!! Θερμή παράκληση 😂😂😂

Η αλήθεια είναι ότι κάτι σαν να φαίνεται αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρη!! Σίγουρα εσύ τη βλέπεις καλύτερα!! Εύχομαι να είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια..σήμερα περιμένω περίοδο..σήμερα με το που το έκανα με ΠΡΩΙΝΑ ουρά όχι απογευματινά όπως εχθές έβγαλε κατευθείαν μια γραμμουλα αχνή...όχι μετά από ώρα....τώρα στη φωτό δεν ξέρω αν την διακρίνεται..έκανα επεξεργασία...

Δείτε την.

Βασικά αν δεν έρθει σήμερα είμαι σίγουρα έγκυος....γιατί πάνω από 14 ημέρες από το θετικό δεν έρχεται...

Μόνο αν έγινε αργά η σύλληψη δικαιολογείται κάτι τοσο αχνό...IMG_20241006_111040.thumb.jpg.c47b3e49af046ffb08e6eb191d998f80.jpg

Καλημέρα!! Σαν να βλέπω κάτι 🤞🏻, αν δεν έρθει περίοδος σήμερα αύριο κάνε αλλά από άλλη εταιρία 

Ηλίθια clear blue 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλά καλά κι εμείς σε 3-4 χρόνια λέγαμε να κάνουμε μια επόμενη έμβρυομεταφορά για αδερφάκι και ήρθε αυτή η εγκυμοσύνη χωρίς καν ελεύθερη επαφή 🤣🤣🤣🤣  Η ζωή είναι απρόβλεπτη! 

Κοριτσάκι μάλλον μας είπε αλλά αργότερα θα είναι σίγουρο. 

Τι εννοείς χωρίς καν ελεύθερη επαφή;;; Με τον κρίνο ήρθε; 

Εμείς βάζουμε προφυλακτικό πάντως 😅 Τώρα αν έρθει έτσι καλώς. Αλλιώς ελεύθερα από τη νέα χρονιά.

Αχ μακάρι να είναι όντως κοριτσάκι να έχεις 1-1 😁 Να έχει και ο άντρας σου ένα παιδί 🤣 Γιατί οι κόρες λένε κολλάνε με τους πατεράδες και οι γιοί με τις μανάδες. Η δικιά μου πάντως έχει ήδη κόλλημα με τον μπαμπά της. Εμένα δεν με πολύ θέλει πλέον 🤣🤣🤣 Άντε να κάνουμε και έναν γιο του λέω να έχω κι εγώ ένα παιδί να με αγαπάει 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκυρο κορίτσια...τελικά μου ήρθε μόλις!!! ακριβώς στην ώρα της !!!14 ημέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 

Στην ωορρηξία πάντως τα ηλεκτρονικά clear blue είναι άριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άκυρο κορίτσια...τελικά μου ήρθε μόλις!!! ακριβώς στην ώρα της !!!14 ημέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 

Στην ωορρηξία πάντως τα ηλεκτρονικά clear blue είναι άριστα....

Μην χάνεις την ελπίδα σου και συνέχισε για τον επόμενο κύκλο,  εδώ παρέα 🫶 και το ότι ήρθε στην ώρα της επίσης πολύ σημαντικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγκυουλες για πείτε τι βοηθάει στην αναγούλα και σε αυτή την αίσθηση αηδίας για φαγητό...ένα βήμα πριν τον εμετό κάθε μέρα

Κάτι που δοκίμασα (επειδή και το νερό είναι γουλια γουλια σαν πουλάκι) είναι να φάω αγγούρι και μπορώ να πω πως με έκανε να νιώσω καλύτερα, δε ξέρω βέβαια για πόσο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγκυουλες για πείτε τι βοηθάει στην αναγούλα και σε αυτή την αίσθηση αηδίας για φαγητό...ένα βήμα πριν τον εμετό κάθε μέρα

Κάτι που δοκίμασα (επειδή και το νερό είναι γουλια γουλια σαν πουλάκι) είναι να φάω αγγούρι και μπορώ να πω πως με έκανε να νιώσω καλύτερα, δε ξέρω βέβαια για πόσο 

Το τζίντζερ βοηθάει επίσης, είτε να δαγκώσεις είτε να βράσεις σε νερό και να πιεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγκυουλες για πείτε τι βοηθάει στην αναγούλα και σε αυτή την αίσθηση αηδίας για φαγητό...ένα βήμα πριν τον εμετό κάθε μέρα

Κάτι που δοκίμασα (επειδή και το νερό είναι γουλια γουλια σαν πουλάκι) είναι να φάω αγγούρι και μπορώ να πω πως με έκανε να νιώσω καλύτερα, δε ξέρω βέβαια για πόσο 

Εμένα με βοηθούσε και το πράσινο μήλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγκυουλες για πείτε τι βοηθάει στην αναγούλα και σε αυτή την αίσθηση αηδίας για φαγητό...ένα βήμα πριν τον εμετό κάθε μέρα

Κάτι που δοκίμασα (επειδή και το νερό είναι γουλια γουλια σαν πουλάκι) είναι να φάω αγγούρι και μπορώ να πω πως με έκανε να νιώσω καλύτερα, δε ξέρω βέβαια για πόσο 

Εμένα με βοηθάει το αγγούρι και  ψωμί με φέτα όσο παράξενο και να ακούγεται 🤣

Επίσης έχω όλη μέρα ναυτία και αν δεν τσιμπάω κάτι είναι πιο έντονη. Και έχω και πολλές λιγουρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Το τζιντζερ τώρα μόνο στην ιδέα μου προκαλεί αποστροφή 🫣 το πράσινο μηλο δεν είναι και λίγο όξινο; 

Ναι είναι ξινό και γι αυτό με βοηθούσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Τι εννοείς χωρίς καν ελεύθερη επαφή;;; Με τον κρίνο ήρθε; 

Εμείς βάζουμε προφυλακτικό πάντως 😅 Τώρα αν έρθει έτσι καλώς. Αλλιώς ελεύθερα από τη νέα χρονιά.

Αχ μακάρι να είναι όντως κοριτσάκι να έχεις 1-1 😁 Να έχει και ο άντρας σου ένα παιδί 🤣 Γιατί οι κόρες λένε κολλάνε με τους πατεράδες και οι γιοί με τις μανάδες. Η δικιά μου πάντως έχει ήδη κόλλημα με τον μπαμπά της. Εμένα δεν με πολύ θέλει πλέον 🤣🤣🤣 Άντε να κάνουμε και έναν γιο του λέω να έχω κι εγώ ένα παιδί να με αγαπάει 🤣🤣🤣

Με τον κρίνο λέει 🤣🤣🤣🤣🤣 θεωρούσαμε με τη μέθοδο του τραβήγματος θα ήμασταν οκ αφου φαντάσου 8 χρόνια προσπαθούσαμε με εξωσωματικές για να κάνουμε το αγοράκι μας, αυτό ήρθε έτσι λοιπόν... 

Φάσεις περνάνε... Και ο δικός μου μετά τις διακοπές ήθελε μόνο τον πατέρα του και πάλι τώρα ξανακολλησε πάνω μου. Θα δεις και σένα έτσι θα είναι, θα περνάει διάφορες φάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα. 5 μτω και γω και σε αναμονή. Πλέον όμως το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Προφανώς επειδή έχουμε ζοριστει πολύ με τηνετακομιση και την μικρή που την μέρα της μετακόμισης αποφάσισε να περπατήσει και τώρα έχουμε ξεκλειδώσει νέα πίστα 😂. Τις νύχτες γίνεται πανηγύρι, πολύ κλάμα... Τώρα δόντια ειναι, άλμα είναι, θα σας γελάσω. Είμαστε τόσο εξαντλημένοι που είχαμε μόνο δύο επαφές. Τη μέρα του θετικού και την μεθεπόμενη. Άρα τη μέρα της ωορρηξίας (θεωρητικά) τη χάσαμε. Δεν είχαμε καθόλου κουράγιο και δεν θέλω να το κάνουμε αγγαρεία. 

Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν δεν είχα αποβάλει, τώρα θα ήμουν περίπου 7 μηνών. Δεν ξέρω πως θα τα έβγαζα πέρα με την μετακόμιση, το τρέξιμο ποτ ρίχνουμε κάθε μέρα και τη μικρή που ναι μεν περπάτησε αλλά ακόμα είναι 11 μηνών και πλήρως εξαρτημένη από εμένα. Δυστυχώς βοήθεια δεν έχουμε από πουθενά, ο σύζυγος έπιασε και δεύτερη δουλειά οπότε οοοολο το βάρος είναι πάνω μου. 

Υποτίθεται θα μας βοηθούσε η μητέρα μου και δεν την έγραψα βρεφικο. Κάτι συνέβη όμως και δεν θα είναι σε θέση όταν επιστρέψω στη δουλειά το Φεβρουάριο. Έχω χάσει τον ύπνο μου, δεν ξέρω τι θα το κάνω το παιδί...

Σε άλλα νέα ο Οκτώβριος είναι ο μήνας ευαισθητοποίησης για τη νεογνική απώλεια  και την απώλεια κύησης. Και εμείς θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της μικρούλας. Και στη σκέψη μου πάντα θα υπάρχουν αυτά τα 3 μωράκια που δεν θα γιορτάσουμε ποτέ γιορτές και γενέθλια... Είμαι σίγουρη ότι τα αδερφάκια της την προσέχουν από ψηλά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άκυρο κορίτσια...τελικά μου ήρθε μόλις!!! ακριβώς στην ώρα της !!!14 ημέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 

Στην ωορρηξία πάντως τα ηλεκτρονικά clear blue είναι άριστα....

Πω ρε φίλε κρίμα! Και επίσης στη μαύρη λίστα αυτά τα τεστ και επίσημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε μια βδομάδα ακριβώς φεύγω (για μια βδομάδα) όπως είχα αναφέρει ξανά. Κορίτσια λέω να μην πάρω μαζί μου τεστ, θα το καταλάβω, αν δεν μου έρθει εκεί περίοδος, κάτι θα παίζει. Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Κι ααααν δεν έρθει στην τελική μόλις επιστρέψω πάω για χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ σε μια βδομάδα ακριβώς φεύγω (για μια βδομάδα) όπως είχα αναφέρει ξανά. Κορίτσια λέω να μην πάρω μαζί μου τεστ, θα το καταλάβω, αν δεν μου έρθει εκεί περίοδος, κάτι θα παίζει. Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Κι ααααν δεν έρθει στην τελική μόλις επιστρέψω πάω για χοριακή. 
    • Καλά δεν μου έδωσαν και άλλες επιλογές είναι η αλήθεια για την ολική νάρκωση το έμαθα λίγα λεπτά πριν με ναρκώσουν στην πρώτη τουλάχιστον οπότε δεν είχα και χρόνο να το σκεφτώ.. στην δεύτερη το ήξερα ήμουν προετοιμασμένη 😂
    • Καλημέραααα. 5 μτω και γω και σε αναμονή. Πλέον όμως το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Προφανώς επειδή έχουμε ζοριστει πολύ με τηνετακομιση και την μικρή που την μέρα της μετακόμισης αποφάσισε να περπατήσει και τώρα έχουμε ξεκλειδώσει νέα πίστα 😂. Τις νύχτες γίνεται πανηγύρι, πολύ κλάμα... Τώρα δόντια ειναι, άλμα είναι, θα σας γελάσω. Είμαστε τόσο εξαντλημένοι που είχαμε μόνο δύο επαφές. Τη μέρα του θετικού και την μεθεπόμενη. Άρα τη μέρα της ωορρηξίας (θεωρητικά) τη χάσαμε. Δεν είχαμε καθόλου κουράγιο και δεν θέλω να το κάνουμε αγγαρεία.  Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν δεν είχα αποβάλει, τώρα θα ήμουν περίπου 7 μηνών. Δεν ξέρω πως θα τα έβγαζα πέρα με την μετακόμιση, το τρέξιμο ποτ ρίχνουμε κάθε μέρα και τη μικρή που ναι μεν περπάτησε αλλά ακόμα είναι 11 μηνών και πλήρως εξαρτημένη από εμένα. Δυστυχώς βοήθεια δεν έχουμε από πουθενά, ο σύζυγος έπιασε και δεύτερη δουλειά οπότε οοοολο το βάρος είναι πάνω μου.  Υποτίθεται θα μας βοηθούσε η μητέρα μου και δεν την έγραψα βρεφικο. Κάτι συνέβη όμως και δεν θα είναι σε θέση όταν επιστρέψω στη δουλειά το Φεβρουάριο. Έχω χάσει τον ύπνο μου, δεν ξέρω τι θα το κάνω το παιδί... Σε άλλα νέα ο Οκτώβριος είναι ο μήνας ευαισθητοποίησης για τη νεογνική απώλεια  και την απώλεια κύησης. Και εμείς θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της μικρούλας. Και στη σκέψη μου πάντα θα υπάρχουν αυτά τα 3 μωράκια που δεν θα γιορτάσουμε ποτέ γιορτές και γενέθλια... Είμαι σίγουρη ότι τα αδερφάκια της την προσέχουν από ψηλά ❤️❤️
    • Τι θα ήθελες να μάθεις;  Υπάρχει ιστοσελίδα που ίσως μπορεί να σε βοηθήσει  https://be-live.gr/  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...