Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Βιοχημικές όλες έχουμε περάσει, είναι δυστυχώς συνηθισμένες. Κι εγώ στην τελευταία μου προσπάθεια είχα κοντά στο 10, γκρίζα ζώνη μου είπαν, μετά έπεσε. Κακό γενετικό υλικό, καμία άλλη εξήγηση δεν μου έδωσε. Και συγκεκριμένα μάλλον οφείλεται στα ωάριά μου που "δεν είναι πια ποιοτικά". Το ίδιο και λίγους μήνες νωρίτερα είχα πάλι πάρει βιοχημική. Ξεκίνησε απ' το 45 κι έπεσε. Σύνολο 5  βλαστοκύστες, άριστες κατά τ' άλλα. Εγώ όμως έχω ένα παιδάκι και παρηγοριέμαι. Έχεις άλλο απόθεμα; Υστεροσκόπηση δεν έχετε κάνει; Πες μας πού το απέδωσε ο γιατρός σου και αν σου έδωσε κάποια εξέταση για να βρει την αιτία. Βιοψία σε τόσο μικρά έμβρυα, δύσκολο μου φαίνεται, αλλά πάλι δεν ξέρω. Έχεις δίκιο να στενοχωριέσαι όταν δεν βρίσκεται η αιτία. Είναι όμως και ο παράγοντας τύχη στη μέση. Να επιμείνετε και θα τα καταφέρετε, το μόνο σίγουρο!❤️
    • Αχ ναι κι εμείς!! Είναι τόσο γλυκουληςςςς 🤗🤗
    • Ακόμη δεν το σκεφτόμαστε για 2ο, αλλά πιστεύω μετά τον χρόνο θα το θέλω!! 🙂 Είναι τέλειο όλο αυτό που ζούμε και θα θέλω να το ξαναζήσω! 
    • Εμάς ο παιδίατρος μας είχε δώσει προβιοτικα, τις σταγόνες biogaia που είναι για κολικούς και δυσκοιλιοτητα. Μπορείς να τον ρωτήσεις.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...