Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χάθηκα λίγο γιατί με το που γύρισα στο πατρικό για ανάρρωση είχαμε ετοιμασίες για γαμο στην οικογένεια και ασχολήθηκα με γλυκά, πολλά γλυκά, και τυλιγματα και κορδελιτσες και τριανταφυλλακια και και και χαμός!!! Καλό μου έκανε για να μη κάθομαι και σκέφτομαι συνέχεια... 

Τώρα όμως τελειώσαμε και αρχισα να σκέφτομαι! Ήθελα να σας ρωτήσω για σαλπιγγογραφια. Τώρα που εμεινα με μια, είπα να σιγουρεψω ότι δουλεύει! Έχετε να μου προτείνετε κάπου Αθήνα?? Επίσης διαβάζω για μια που γίνεται με αφρό κ δεν πονάει όπως η άλλη. Αυτή θέλω... αν έχει καμια να μου προτείνει τπτ, περιμενωωωω!!

Καλημέρα και καλό μήνα!! Αυτό που έχω να σου πω είναι ότι εγώ είχα κάνει αυτήν με το υγρό. Δεν πόνεσα καθόλου. Μου είχαν πει να πάρω ένα bus...pan πριν την εξέταση. Έχω ακούσει ότι πονάς μόνο αν είναι φραγμένη κ ξεβουλωσει!! Για τα υπόλοιπα δυστυχώς δεν ξέρω γιατί μένω Θεσσαλονίκη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μ!!! Εγώ σήμερα δν ξύπνησα καλά!!! Έχω γδαρμένο λαιμο και λίγο μπούκωμα και πονοκέφαλο ! Δν θέλω ν αρρωστήσω γιατί φοβάμαι για το μωρακι μ! Είμαι 26 εβδομάδων σήμερα! Από φάρμακα τι κάνει ν πάρω κορίτσια; Δώστε τα φωτα σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!!! Εγώ σήμερα δν ξύπνησα καλά!!! Έχω γδαρμένο λαιμο και λίγο μπούκωμα και πονοκέφαλο ! Δν θέλω ν αρρωστήσω γιατί φοβάμαι για το μωρακι μ! Είμαι 26 εβδομάδων σήμερα! Από φάρμακα τι κάνει ν πάρω κορίτσια; Δώστε τα φωτα σας 

Καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου κορίτσι μου αν και νομίζω πως η παρακεταμόλη δεν πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2024 at 12:48 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Αγάπη μου γλυκιά!!! Πήγαμε να ξεκινήσουμε διέγερση τον Ιανουάριο αλλά ήμουν έγκυος από φυσική σύλληψη... Δεν προχώρησε εν τέλη ήταν βιοχημική και προς το παρόν το αφήσαμε μήπως έρθει φυσιολογικά κ βλέπουμε με το νέο έτος για εξωσωματική. Εσεείς;;

Είσαι θηριο!!! Μπράβο σου. Πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Εμείς είπαμε τώρα που μεγάλωσε λιγο η μπουμπουκα μας να προσπαθήσουνε για δευτερο. Όποτε σήμερα ξεκίνησα αγωγη για ετ. Θα βάλω το εμβρυακι που περίσσεψε απο εκείνη την πρώτη εξωσωματική που δεν πέτυχε … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...