Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Αχ κορίτσια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας! Είμαι πάρα πολύ συγκρατημένα χαρούμενη. Θα κάνω και τις επόμενες μέρες να δω τι θα γίνει. Είναι τα Yes or No.

Εν τω μεταξύ ήταν έξω ο άντρας μου με τον μικρό και γυρνάει και του το δείχνω και μας έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο άλλο πράγμα :)

Εδώ με έπιασε εμένα που θυμήθηκα την ιστορία που μας έλεγες με τον μικρό στο δωμάτιο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Τρέλανε μας!!! ΌΛΕΣ τη βλέπουμε αυτήν τη γραμμή!!! Αναμένουμε και τη χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Εδώ με έπιασε εμένα που θυμήθηκα την ιστορία που μας έλεγες με τον μικρό στο δωμάτιο 😂

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; Ποτέ είσαι για χοριακή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; Ποτέ είσαι για χοριακή;;;

Κατιαναα μου να εγώ και σήμερα να έκανα δεν θα είχα θέμα 😂 αλλα δεν προσπαθούμε ακόμη..Τρίτη έχω γυναικολόγο να δούμε τι εξετάσεις θα μου πει ν κάνω..περιμένω και το επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα του συντρόφου σε 10 μέρες..ίσως στον επόμενο κύκλο μπούμε πάλι δυνατά αν είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maria98 κι εγώ βλέπω κορίτσι μου μια σκιά σε όλες τις φωτό που ανέβασες! Αχ μακάρι να σκουρυνει 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

Εφόσον σου έμεινε ένα τεστακι εγώ θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα κορίτσια και θα σου πω να περιμένεις μεθαύριο να το κάνεις για να δείξει καλύτερα. Ξέρω ποσο δύσκολο είναι να αυτοσυγκρατηθεις, αλλά τλχ εμένα η υπομονή μ έχει ανταμείψει ουκ ολίγες φορές και πριν αλλά και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης 🤗🙏

@MinaSam ξεκάθαρα φαίνεται η γραμμουλα στο τεστακι σου κορίτσι μου, Δευτέρα έφυγες για χοριακή 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

Αχ τι ωραία μας μπήκε ο Σεπτέμβρης βρε κορίτσια, αντε να παίρνουν κι οι υπόλοιπες σειρά 🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼 στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Η δική μου χρωμοσωμικη ήταν τυχαίο γεγονός μου ειπαν. 

Ας πάνε όλα καλά και θα κάνω ότι χρειαστεί. 

Πήγα για τις εξετάσεις σημερα και ζήτησα και μια χοριακη, βέβαια είναι σε άλλο εργαστήριο αλλά λόγω φόβου θέλω να δω απλά αν ανεβαίνει. 

Μεσημέρι θα έχω τα αποτέλεσμα. 

Και εμένα τυχαίο γεγονός μου είπαν μιας και καναμε καρυοτυπο ζεύγους αλλά και επειδη το σύνδρομο αυτό το έχουν μόνο κοριτσια από τον σύζυγο δεν θα μπορούσε να μεταφερθεί και εγώ δεν το έχω αφού ο καρυοτυπος μου ήταν καθαρός ! Εννοειται κορίτσι μου ότι χρειαστεί δεν το συζητω ! Όλα καλά θα πανε θα το δεις! Εντάξει τουλάχιστον όπως είπες να δεις ότι ανεβαίνει και ας μην είναι ακριβής η μέτρηση ! Περιμενουμε τα νέα σου αν και όλα θα πανε καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ 8-9 μέρες πριν αναμενόμενη περίοδο συνεχίζω και γεννάω συμπτώματα και επειδή καλύτερα να έχω παρεα στην τρέλα μου τα γράφω κι εδώ. Κάθομαι μπαλκόνι και πίνω το καφεδάκι μου και νιώθω τη μέση να με τραβάει σαν να κάνει stretching δεξιά και αριστερά και όπως ανέφερα και πάνω νιώθω σαν ένα μπαλόνι η κοιλιά τούρλα. Και τα υγρά μου είναι πηχτά και λευκά κάπως. Αυτά είχα να δηλωσω όπως επίσης ότι θα κρατηθώ και δεν θα κάνω τεστ μέχρι να έρθει το τέλος της επόμενης βδομάδας (λεω εγώ τώρα 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Εγώ 8-9 μέρες πριν αναμενόμενη περίοδο συνεχίζω και γεννάω συμπτώματα και επειδή καλύτερα να έχω παρεα στην τρέλα μου τα γράφω κι εδώ. Κάθομαι μπαλκόνι και πίνω το καφεδάκι μου και νιώθω τη μέση να με τραβάει σαν να κάνει stretching δεξιά και αριστερά και όπως ανέφερα και πάνω νιώθω σαν ένα μπαλόνι η κοιλιά τούρλα. Και τα υγρά μου είναι πηχτά και λευκά κάπως. Αυτά είχα να δηλωσω όπως επίσης ότι θα κρατηθώ και δεν θα κάνω τεστ μέχρι να έρθει το τέλος της επόμενης βδομάδας (λεω εγώ τώρα 😅)

Την προηγούμενη εβδομάδα στην δουλειά 7 μέρες περίπου πριν την περίοδο ένιωσα μια μαχαίρια στην κοιλια και είχα υγρα λευκά, περίμενα ότι θα έρθει νωρίτερα αλλά δεν ήρθε! Μπορεί να είναι και εμφύτευση όλα αυτά που νιώθεις! Ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Αχαχαχ εντάξει κλαίω

Θα παραμείνω όσο γίνεται ψύχραιμη, και από βδομάδα θα γιορτάσουμε παρέα το θετικό το τεστ στο αγόρι μου 😂😂💙

Μακάριιιιιι🤩🤩🤩🙏🙏🙏🙏 

Εγώ δεν θα άντεχα και θα έκανα ήδη τεστ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Εδώ με έπιασε εμένα που θυμήθηκα την ιστορία που μας έλεγες με τον μικρό στο δωμάτιο 😂

Μα το πρώτο πράγμα που μου είπε ο άντρας μου γελώντας ήταν πως?με τον κρίνο? Αφού δύο επαφές είχαμε όλες κ όλες και η μία ήταν αυτή που λες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Είπα να κάνω μια ταινία της hometest σήμερα, θεωρητικά περιμένω στις 9-10 , επειδή θα φύγουμε και θα γυρίσουμε την Δευτέρα 

Νομίζω πως κάτι βλέπω δε ξέρω αν φαίνεται στην φωτογραφία, για πείτε και σεις 

20240907_075623.jpg

20240907_080000.jpg

Κορίτσι μου κάτι φαίνεται σαν σκιά!! Κ εμένα αυτά έδειχναν πολύ αχνά κ ενώ την επόμενη που έκανα την χοριακη ήταν 150 οι ταινίες αυτές έδειχναν πολύ άχνη γραμμή! Μετά πήγα κ πήρα από το φαρμακείο τεστ κ έδειχνε πολύ πιο σκούρα γραμμουλα! Σίγουρα το επόμενο που θα κάνεις θα είναι πιο έντονο!!🙏

στις πριν 3 ώρες, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Φαίνεται φουλ καλά η γραμμή!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου θετικότατο είναι!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε 2 μέρες δεν μπήκα και γεμίσαμε θετικά τεστ!!! Αν δουλεύει, θα αργήσω να ξαναμπώ για να αυξηθούν οι εγκύουλες εδώ μέσα!!!!!!

Αχ κορίτσια σε μια βδομάδα μπαίνω στον 9ο…κόντεψε ο καιρός!!! Η κοιλιά μου σιγά σιγά κατεβαίνει, η Μπέμπα δίνει πόνο….και ακόμα δεν είναι όλα έτοιμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MinaSam κορίτσι μ ποσο καιρο προσπαθουσατε? Όταν ειχα διαβάσει για τν επαφη σας ήθελα να σ γραψω αλλα δ προλαβαινα. Ήθελα να σ πω οτι καπως ετσι επιασα τ 2η. Ειχε ξυπνησει η μεγαλη μ, τοτε ενος, εκλαιγε, λεω στον αντρα μ τελειωνε να σηκωθω, σηκωθηκα πλυθηκα κ πηγα στο μωρο. Οταν ειπα στον αντρα μ οτι ειμαι εγκυος μ λεει με τι μωρε με τον κρινο? Σκέψου ότι στη μεγαλη μ καναμε 26 μηνες. Κ στη μικρη αυτη τη μια ελευθερη επαφη. Ειχαμε επαφές γενικα αλλα πάντα με προφυλαξεις. Μια φορα καναμε ελευθερα και ηρθε τ μικρο. Δευτέρα εφυγες για χοριακη! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2277.73 η χοριακή μου κορίτσια μου! Η πρώτη την Πέμπτη αλλά σε άλλο μικροβιολογικο ήταν 971.

Νομίζω ότι μου φεύγει ένα άγχος σιγά σιγά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθούσαμε 5 μήνες αλλά τον προηγούμενο μήνα είδα ότι παρόλο που είχα ανεβάσει το χάπι για τον θυρεοειδή, είχε ξανανέβει ο άτιμος και το ξαναπροσαρμοσαμε. Άρα μπορεί και τζάμπα να περνούσαν οι μήνες αυτοί. Θα δούμε πως θα συνεχιστούν τα τεστ και ελπίζουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

2277.73 η χοριακή μου κορίτσια μου! Η πρώτη την Πέμπτη αλλά σε άλλο μικροβιολογικο ήταν 971.

Νομίζω ότι μου φεύγει ένα άγχος σιγά σιγά!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, πάει σούπερ! 😍 Σου εύχομαι μια ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη 🤰🏼❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

2277.73 η χοριακή μου κορίτσια μου! Η πρώτη την Πέμπτη αλλά σε άλλο μικροβιολογικο ήταν 971.

Νομίζω ότι μου φεύγει ένα άγχος σιγά σιγά!! 

Ωωω μια χαρά είσαι κορίτσι μου τέλεια πάει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι🤰🥳 

τωρα είσαι να πας από βδομαδα  γιατρό να δείτε σακο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

2277.73 η χοριακή μου κορίτσια μου! Η πρώτη την Πέμπτη αλλά σε άλλο μικροβιολογικο ήταν 971.

Νομίζω ότι μου φεύγει ένα άγχος σιγά σιγά!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maria98  κάτι άχνοφαίνεται κορίτσι μου! επανέλαβε σε δυο μερούλες και πιστεύω θα έχει σκουρήνει!!! ανυπομωνώ για τα ευχάριστα!! 

@MinaSam συγχαρητήριαααα!!!! είσαι έγκυος!!! περιμένουμε την τιμή της χοριακής σου την Δευτέρα!! 

@ΜαρίαΔημήτρης συγχαρητήρια!!! το μωράκι σου πάει σφαίρα!! 

κορίτσια ποιες πλησιάζουν στις μέρες;; 

εγ΄ώ είμαι 7 μέρες ΜΤΩ, είναι νωρίς ακόμα να επαναλάβω τεστάκι! 

 

Επεξεργάστηκε από Mantarini
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

@Maria98  κάτι άχνοφαίνεται κορίτσι μου! επανέλαβε σε δυο μερούλες και πιστεύω θα έχει σκουρήνει!!! ανυπομωνώ για τα ευχάριστα!! 

@MinaSam συγχαρητήριαααα!!!! είσαι έγκυος!!! περιμένουμε την τιμή της χοριακής σου την Δευτέρα!! 

@ΜαρίαΔημήτρης συγχαρητήρια!!! το μωράκι σου πάει σφαίρα!! 

κορίτσια ποιες πλησιάζουν στις μέρες;; 

εγ΄ώ είμαι 7 μέρες ΜΤΩ, είναι νωρίς ακόμα να επαναλάβω τεστάκι! 

 

Αντε τωρα εγώ να μην είμαι κατα φαντασίαν εγκυος🤣Μολις εκανα εμετο (γενικα δε κάνω ) και έχω αναγουλες. Αλλα επισης εχω και ολα τα συμπτώματα περιόδου λες και θα έρθει απο ωρα σε ώρα! Πφφφ αυτη η αναμονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eva_gge_lia είπε:

Αντε τωρα εγώ να μην είμαι κατα φαντασίαν εγκυος🤣Μολις εκανα εμετο (γενικα δε κάνω ) και έχω αναγουλες. Αλλα επισης εχω και ολα τα συμπτώματα περιόδου λες και θα έρθει απο ωρα σε ώρα! Πφφφ αυτη η αναμονή 

Χαχαχα ο εμετός πώς γιατί;;

Πότε περιμένεις, μήπως αύριο να κάνεις ένα τεστακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Naty_ είπε:

Χαχαχα ο εμετός πώς γιατί;;

Πότε περιμένεις, μήπως αύριο να κάνεις ένα τεστακι;;

@Naty_Ειχα θετικο τεστ 28/08 και επαφες 22,24,25,28,29,31. Ετσι οπως τα υπολογιζω λογικα περιμένω την Πέμπτη. Αλλα καμια φορα εχω μικρότερο κύκλο τους τελευταίους μηνες ερχόταν νωρίτερα. Τι να πω ολα στη φαντασία μου θα είναι🤣ο εμετός τωρα στο άσχετο. Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι εντονα ομως θα έρθει πιστεύω.Μια γενικότερη σύγχυση οπως καταλαβαίνεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@Naty_Ειχα θετικο τεστ 28/08 και επαφες 22,24,25,28,29,31. Ετσι οπως τα υπολογιζω λογικα περιμένω την Πέμπτη. Αλλα καμια φορα εχω μικρότερο κύκλο τους τελευταίους μηνες ερχόταν νωρίτερα. Τι να πω ολα στη φαντασία μου θα είναι🤣ο εμετός τωρα στο άσχετο. Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι εντονα ομως θα έρθει πιστεύω.Μια γενικότερη σύγχυση οπως καταλαβαίνεις.

 

Καλά εγώ δεν καταλαβαίνω.. μια σύγχυση επικρατεί κι εδώ γενικώς δεν ξέρω αν γίνεται εμφύτευση η αν απλώς θα έρθει η καλή μου η περίοδος νωρίτερα η στην ώρα της. Και γενικώς νιώθω σαν 💩 

😂

Οι επαφές σου πάντως πολύ πολύ καλές! Κάνε υπομονή μέχρι την επόμενη βδομάδα θα σου έλεγα να κάνεις ένα εκεί γύρω στην Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Naty_ είπε:

Καλά εγώ δεν καταλαβαίνω.. μια σύγχυση επικρατεί κι εδώ γενικώς δεν ξέρω αν γίνεται εμφύτευση η αν απλώς θα έρθει η καλή μου η περίοδος νωρίτερα η στην ώρα της. Και γενικώς νιώθω σαν 💩 

😂

Οι επαφές σου πάντως πολύ πολύ καλές! Κάνε υπομονή μέχρι την επόμενη βδομάδα θα σου έλεγα να κάνεις ένα εκεί γύρω στην Τρίτη 

@NatyΑν δεν εχει ερθει μεχρι Τρίτη θα κάνω ενα. Μας μπερδεύουν τα συμπτώματα αν είναι εμφύτευσης ή περιόδου. Δε θελω να έρθει μακαρι να είμαστε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μας μάτιασαν!!!

Είμαι με πονοκέφαλο 3 μέρες και σήμερα έκανα και πυρετό! Αρνητική σε covid και γρίπη!!! Πως θα την παλέψουμε;;; Ευτυχώς ακόμα η Ισμήνη-Μαρία είναι μια χαρά! Μίλησα με την παιδίατρο και τη μαία μου και μου είπαν να πλένω τα χέρια πριν πιάσω την μπουμπού, να φοράω μάσκα όταν θηλάζω, να μην κοιμηθούμε μαζί στο ίδιο κρεβάτι και να έχουμε ανοιχτό παράθυρο στην κρεβατοκάμαρα!!!

ΕΛΕΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...