Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Έρχομαι (ξανά) κι εγώ να αφήσω μια ερώτηση! Εμείς τώρα ωορρηξία, επαφές και τα σχετικά. Την ημέρα πάνω κάτω που περιμένω περίοδο (τον Οκτώβρη) πάμε ταξίδι για μια βδομάδα με αεροπλάνο. Οπότε ή θα έχω περίοδο στο ταξίδι η καθυστέρηση (αμήν Παναγία μου) και θα αναμένω να επιστρέψω για να κάνω τεστ. Είπα δεν θα κάνω πριν φύγω, γιατί άπαξ και κάνω και είναι θετικό θα πάω εντελώς αγχωμενη στο ταξίδι ξέροντας ότι είμαι και ότι δεν μπορώ να πάω γιατρό! Και αναρωτιέμαι πειράζει να μάθω αν είμαι τελικά μια βδομάδα μετά την αναμενόμενη περίοδο; (Αν δεν έρθει δηλαδή!) 

Καλέ τι να πειράζει? Στο γιο μου έκανα σχεδόν 10 μέρες μετά τεστ γιατί έλεγα τώρα θα έρθει. Σε αυτήν τώρα έκανα μετά από 5 μέρες από την μέρα που περίμενα.  

Επίσης και να κάνεις πριν φύγεις γιατρό θα πας αφού η χοριακη σου θα είναι πάνω από 1500 για να μπορέσει να δει κάτι. 

@Raf123να σας ζήσει η μπεμπούλα σας! Γερή και τυχερή να είναι στην ζωή της.

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε απο συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Να σου ζήσει κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Τέλος καλό, όλα καλά 🥳 

Χαίρομαι πολύ που πήγαν όλα με το καλύτερο δυνατό σενάριο 💖💖💖

Να τη χαίρεστε την κούκλα σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Μπράβο κορίτσι μου! Να σου ζήσει η μπέμπα 😊 Έτσι πάντα δυνατή, γερή και καλότυχη να είναι 💪👏❤️ 

Χαίρομαι που τελικά είχες τον τοκετό που ήθελες 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Έρχομαι (ξανά) κι εγώ να αφήσω μια ερώτηση! Εμείς τώρα ωορρηξία, επαφές και τα σχετικά. Την ημέρα πάνω κάτω που περιμένω περίοδο (τον Οκτώβρη) πάμε ταξίδι για μια βδομάδα με αεροπλάνο. Οπότε ή θα έχω περίοδο στο ταξίδι η καθυστέρηση (αμήν Παναγία μου) και θα αναμένω να επιστρέψω για να κάνω τεστ. Είπα δεν θα κάνω πριν φύγω, γιατί άπαξ και κάνω και είναι θετικό θα πάω εντελώς αγχωμενη στο ταξίδι ξέροντας ότι είμαι και ότι δεν μπορώ να πάω γιατρό! Και αναρωτιέμαι πειράζει να μάθω αν είμαι τελικά μια βδομάδα μετά την αναμενόμενη περίοδο; (Αν δεν έρθει δηλαδή!) 

Δεν υπάρχει κάποιο θέμα τόσο νωρίς σε περίπτωση εγκυμοσύνης. 
στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το έμαθα όταν ήμουν 8 εβδ. 
κ δούλευα καθημερινά στο αεροδρόμιο κτλ κτλ. 
(Επειδή αναφέρθηκε για τις ακτίνες. Όσο δεν το ήξερα αυτές τις 8 εβδ περνούσα κανονικά έλεγχο όταν το έμαθα ενημέρωνα τους συναδέλφους κ περνούσα από δίπλα κάνοντάς μου σωματικό έλεγχο) 

Όμως ακόμα κ να είσαι αυτές τις 2 φορές που θα περάσεις από τα μηχανήματα δεν αποτελούν κίνδυνο μην ανησυχείς όχι γιατί δεν έτυχε κάτι σε εμένα αλλά αν το συζητήσεις κ με κάποιον ειδικό θα στο επιβεβαιώσει 😊 ( όταν φυσικά εργάζεσαι στο αεροδρόμιο σε καθημερινή βάση τότε εννοείται περνάς από δίπλα κ όχι από τα μηχανήματα) 

ευχομαι ολα να πάνε κατ’ ευχήν! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Καλώς όρισε το νέο μέλος της οικογένειας ❤️ καλή ανατροφή στο μωράκι και  καλή λοχεία σε σένα εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω! 

@Elk κορίτσι μου τι έγινε με τον θηλασμό; Τα καταφέρατε; Εγώ σκέφτηκα μήπως έπαθε σύγχυση θηλών η μικρή, γιατί αν δεν κάνω λάθος της δίνατε ένα διάστημα αρκετά με μπιμπερο. Αλλά γενικά βρε σύμβουλο θηλασμού να σε βοηθήσει!

@peacock κορίτσι μου σε τι φάση βρίσκεσαι εσύ; Έκανες αυχαινικη; Σορυ εχω χάσει τελείως τις μέρες...

@Rena92 καλέ εσύ ξεκίνησες κι όλας τις προσπάθειες; Πόσο είναι τώρα το πρώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Το ποσό χάρηκα που τα καταφέρατε φυσιολογικά δε λέγεται!!! Μπράβο σας, μπράβο σας και πάλι μπράβο σας!!! Με το καλό να πάτε σπίτι σας καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofi1987 είπε:

Ποσο σε καταλαβαινω … Κανε υπομονη μου φαινεται πως εκει γυρω στις 9- 12 μερες μετα την ωορρηξια μπορει κανεις ισως να καταλαβει κατι διαφορετικο γιατι οι ορμονες αρχιζουν να ανεβαινουν μετα την εμφυτευση που γινεται καπου εκει κατα μεσο ορο.

Λοιπον, εγω πιστευω πως ειμαι εγκυος, εκανα αλλα 2 τεστ σημερα (12 μερες απο θετικο ωορρηξιας) και τα δυο θετικα αλλα με παααααραααα πολυ αχνες γραμμες… 

Φοβαμαι μηπως παω για δευτερη βιοχημικη σερι, δε θελω καν να μιλησω με το γιατρο μου… 

Το μπλε το εκανα το πρωι και το ροζ μολις τωρα… και στα δυο εβγαλα τις φωτογραφιες μεσα στα πρωτα πεντε λεπτα αφου εκανα το τεστ.

 

IMG_7095.jpeg

IMG_7084.jpeg

IMG_7096.jpeg

Είναι θετικό! Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά κορίτσι μου 🥰🥰συγχαρητήρια!!!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια ερώτηση κρίσεως! 🆘🆘🆘

μιας κι έχει αρχίσει να δροσίζει ο καιρός θέλω να φάω γιουβαρλόσουπα - το μωρό δλδ θέλει χαχαχα 🤣 Αλλά δε ξέρω αν κάνει να φάω το αυγολέμονο μιας και το αυγό είναι ωμό... βέβαια θα μου πείτε αφού μετά το ρίχνουμε στη σούπα όπως είναι ζεστή, αλλά δε ξέρω αν αρκεί αυτό 😅

Δε μπορώ να ρωτήσω και το γιατρό μου γιατί δε θα ξέρει καν τι είναι το αυγολέμονο 🤣🤣🤣 (ζω στο εξωτερικό)

Στην περίπτωση που δε κάνει, πως μπορούν να σωθούν τα γιουβαρλάκια μου; Για πείτε 😆

Αφού το κάνεις το ρίχνεις σιγά σιγά στη σούπα ενώ βράζει κ έτσι μαγειρεύεται κ το αυγο. Εγώ πάντα έτσι το εκανα. Και τώρα 😜

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Να ζήσει!!!!γερή,  γερή κι ευτυχισμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Νατυ μην το πολυσκέφτεσαι, κοίτα ν απολαύσεις το ταξιδακι σου ❤️ που θα πάτε; Για πες μας να ζηλέψουμε 🥰

Εγώ είχα κάνει τεστ τη μέρα που θα ταξιδεύαμε με δύο πτήσεις κιόλας για Ελλάδα. Είχα όμως κανονικά καθυστέρηση δεύτερη μέρα (τον τελευταίο καιρό μου ερχόταν περίοδος 12η ΜΤΩ και κρατήθηκα να κάνω τεστ 13η ΜΤΩ, ήτοι δεύτερη μέρα καθυστέρησης για τα δικά μου δεδομένα)

Αν πιστεύεις ότι το να γνωρίζεις την πιθανή εγκυμοσύνη θα σε αγχώσει καλύτερα να μη κάνεις καθόλου ή να πάρεις κανένα τεστακι στο ταξίδι σας και να το κάνεις εκεί αν συνεχίσεις κι έχεις καθυστέρηση. Θα είναι και ωραία έκπληξη  

Όσο για το αεροπλάνο, μη σε ανησυχεί τίποτα, εδώ εγώ σου λέω δύο πτήσεις έκανα 13η ΜΤΩ και μετά που επέστρεψα όταν ήμουν 8 εβδομαδων άλλες 2. Μέσα στο καλοκαίρι έκανα κι άλλες 3 😜 

7 πτήσεις έχει κάνει σύνολο αυτό το μωρό, κι ακόμα δεν έχει γεννηθεί 🤣 συναγωνιζομαστε το μωρό της Τουνη 🤣🤣🤣

Χαχαχ θα σας ζητάει ταξίδια από νωρίς! Θα ξανά έρθετε Ελλάδα μέχρι να γεννήσεις; 

Κοντά θα πάμε, στην Κύπρο!

Αυτό σκέφτομαι να κάνω, θα πάρω μαζί μου κι αν έχω καθυστέρηση θα το κάνω εκεί 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Γεια σας κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω! 

@Elk κορίτσι μου τι έγινε με τον θηλασμό; Τα καταφέρατε; Εγώ σκέφτηκα μήπως έπαθε σύγχυση θηλών η μικρή, γιατί αν δεν κάνω λάθος της δίνατε ένα διάστημα αρκετά με μπιμπερο. Αλλά γενικά βρε σύμβουλο θηλασμού να σε βοηθήσει!

@peacock κορίτσι μου σε τι φάση βρίσκεσαι εσύ; Έκανες αυχαινικη; Σορυ εχω χάσει τελείως τις μέρες...

@Rena92 καλέ εσύ ξεκίνησες κι όλας τις προσπάθειες; Πόσο είναι τώρα το πρώτο;

Έχουμε ήδη 5 κύκλους που προσπαθούμε και η μικρή μου είναι σχεδόν 10 μηνών 🤪 Θέλαμε μικρή διαφορά, αλλά σκεφτήκαμε και το πρακτικό κομμάτι με την δουλειά κλπ. Επίσης, ήταν κ το άγχος του ποτε θα έρθει και όπως φαίνεται μέχρι τώρα, όχι αδίκως 😂 Είμαστε χαλαρά όμως, δεν υπάρχει η στεναχώρια κ το στρες που υπήρχε την πρώτη φορά! Εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Χαχαχ θα σας ζητάει ταξίδια από νωρίς! Θα ξανά έρθετε Ελλάδα μέχρι να γεννήσεις; 

Κοντά θα πάμε, στην Κύπρο!

Αυτό σκέφτομαι να κάνω, θα πάρω μαζί μου κι αν έχω καθυστέρηση θα το κάνω εκεί 😃

Εύχομαι να έχεις θετικό τεστακι σύντομα κορίτσι μου ❤️❤️❤️🤞🤞🤞🍀🍀🍀🌈🌈🌈

Τελείωσαν οι πτήσεις για μένα μετά την καλοκαιρινή 😅 τον γύρισα καλά τον μικρό, να μην έχει παράπονο!

Δε ξέρω καν αν θα κάνουμε οδικώς κάποιο μίνι ταξιδακι γιατί η αλήθεια είναι ότι πάνω από 2ωρο δεν αντεχω και μέσα στο αυτοκινητο πλέον. Με το καλό ο μικρός θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του 2025 🙏 

Γι'αυτό κορίτσια μου απολαύστε τη διαδικασία και τα ταξιδακια όσο μπορείτε ❤️ κι εκείς όσο ημασταν στη διαδικασία σύλληψης έτσι τι βγάλαμε και κρατούσαμε τα κουράγια μας για να μη μας παίρνει από κάτω - τι Πορτογαλία γυρίσαμε, στις Αζόρες πήγαμε, Γαλλία, Ελλάδα, τουρ στα Βαλκάνια, Ισπανία, και που δε πήγαμε μέχρι το Μάρτιο 😍 ζήστε το στο έπακρο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Να σας ζήσει 💝💝🩷🩷🩷 είναι μικρούλα αλλά γερή αυτό έχει σημασία...με το γαλατάκι της μαμάς θα μεγαλώσει πολύ γρήγορα 🥰🥰😁😁😁 ευλογημένο να είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Έρχομαι (ξανά) κι εγώ να αφήσω μια ερώτηση! Εμείς τώρα ωορρηξία, επαφές και τα σχετικά. Την ημέρα πάνω κάτω που περιμένω περίοδο (τον Οκτώβρη) πάμε ταξίδι για μια βδομάδα με αεροπλάνο. Οπότε ή θα έχω περίοδο στο ταξίδι η καθυστέρηση (αμήν Παναγία μου) και θα αναμένω να επιστρέψω για να κάνω τεστ. Είπα δεν θα κάνω πριν φύγω, γιατί άπαξ και κάνω και είναι θετικό θα πάω εντελώς αγχωμενη στο ταξίδι ξέροντας ότι είμαι και ότι δεν μπορώ να πάω γιατρό! Και αναρωτιέμαι πειράζει να μάθω αν είμαι τελικά μια βδομάδα μετά την αναμενόμενη περίοδο; (Αν δεν έρθει δηλαδή!) 

Τι να πειράζει;;; Εμείς τις προσμονής κάναμε τεστ πριν την καθυστέρηση όμως πολλές κοπέλες κάνουν με 5 μέρες καθυστέρηση γτ τότε λένε εδώ καθυστέρηση. 

Επίσης με το που θα δεις θετικό τεστ δεν πας για υπέρηχο οπότε είτε μάθεις πριν είτε μετά δεν αλλάζει κάτι όσο αφορά την εγκυμοσύνη.

Η ψυχολογία σου είναι το θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι να πειράζει;;; Εμείς τις προσμονής κάναμε τεστ πριν την καθυστέρηση όμως πολλές κοπέλες κάνουν με 5 μέρες καθυστέρηση γτ τότε λένε εδώ καθυστέρηση.  Επίσης με το που θα δεις θετικό τεστ δεν πας για υπέρηχο οπότε είτε μάθεις πριν είτε μετά δεν αλλάζει κάτι όσο αφορά την εγκυμοσύνη. Η ψυχολογία σου είναι το θέμα 
    • Να σας ζήσει 💝💝🩷🩷🩷 είναι μικρούλα αλλά γερή αυτό έχει σημασία...με το γαλατάκι της μαμάς θα μεγαλώσει πολύ γρήγορα 🥰🥰😁😁😁 ευλογημένο να είναι 
    • Που θα περάσεις επιτροπή εσύ; Εγώ πήρα τηλέφωνο τέλος Αυγούστου & μου είπανε τώρα τον Οκτώβριο ότι θα περάσω. Δεν νομίζω να κάνω προεμφυτευτικό γιατί δεν έχουμε κάποιο θέμα εμείς γενετικό.
    • Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Κ εγώ ξυπνάω για να θηλασω συχνά τη νύχτα αλλά το έχω συνηθίσει. Τελικά χωρίς ιδιαίτερη δίαιτα (ίσα ίσα τα κοπαναω τα γλυκάκια μου) μπαίνω ξανά σε όλα μου τα ρούχα! Μόλις αδιαθετησα ξεπρηστηκα τελείως. Δεν είμαι αρκετά γενναία για να ανέβω σε ζυγαρια ακόμα αλλά αφού μου κουμπωνουν τα τζιν μου είμαι οκ! Πολύ ενδιαφέρον αυτό που σου είπε ο διατροφολόγος και λογικό ακούγεται, ο οργανισμός είναι σε στρες από την αϋπνία οπότε "ρίχνει" ρυθμό στο μεταβολισμό.  Ο μικρούλης μου είναι καλά, ακολουθεί την καμπύλη του ακριβώς στο βάρος όλο αυτό τον καιρό και μήκος έχει πάρει πολύ οπότε έχω ησυχάσει ότι απλώς αυτός είναι ο ρυθμός του και είμαι χαρούμενη που επεμεινα και κατάφερα αποκλειστικό θηλασμό. Κλείσαμε τους 5 μήνες και ετοιμαζόμαστε για στέρεες τώρα! Να χαίρεσαι το/τα παιδάκια σου και ευχαριστώ για τη στήριξη σε μια δυσκολη και αβέβαιη φάση μου!
    • Εύχομαι να έχεις θετικό τεστακι σύντομα κορίτσι μου ❤️❤️❤️🤞🤞🤞🍀🍀🍀🌈🌈🌈 Τελείωσαν οι πτήσεις για μένα μετά την καλοκαιρινή 😅 τον γύρισα καλά τον μικρό, να μην έχει παράπονο! Δε ξέρω καν αν θα κάνουμε οδικώς κάποιο μίνι ταξιδακι γιατί η αλήθεια είναι ότι πάνω από 2ωρο δεν αντεχω και μέσα στο αυτοκινητο πλέον. Με το καλό ο μικρός θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του 2025 🙏  Γι'αυτό κορίτσια μου απολαύστε τη διαδικασία και τα ταξιδακια όσο μπορείτε ❤️ κι εκείς όσο ημασταν στη διαδικασία σύλληψης έτσι τι βγάλαμε και κρατούσαμε τα κουράγια μας για να μη μας παίρνει από κάτω - τι Πορτογαλία γυρίσαμε, στις Αζόρες πήγαμε, Γαλλία, Ελλάδα, τουρ στα Βαλκάνια, Ισπανία, και που δε πήγαμε μέχρι το Μάρτιο 😍 ζήστε το στο έπακρο ✨  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...