Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

@kokkinoskoufitsa αχ βρε κορίτσι μου ησουν τυχερη μεσα στην ατυχια σου. Να παθαίνες καμια ακατασχετη αιμορραγια ατο νησι να μην ηξεραν τι να σε κανουν... Σιδερενια σου εύχομαι. Ταχεια και καλη αναρρωση! Ποσο θα μεινεις μεσα? Σου ειπανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η melitiniღ είπε:

4,99 ?? Μπράβο! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται; 

@kokkinoskoufitsa κοριτσάκι μου γλυκό τέλος καλό όλα καλά! Αυτό έχει σημασία.. φρίκαρα λίγο με τα 3,5 χιλιάρικα αλλά η υγεία είναι πάνω απ' όλα! 

2 μηνών εξωμήτριο; Μα καλά πως; & είχες περίοδο κανονικότατα όπως σε κάθε κύκλο; 

Ευτυχώς ευτυχώς άκουσες και εμπιστευτικές το ένστικτο σου! Εγώ πιστεύω πολύ στο ένστικτο, και το δικό μου πολλές φορές βγαίνει αληθινό & έχω μάθει να το ακούω & να το εμπιστεύομαι!

Καλή ανάρρωση..!! 🤗😘

29 σε λίγους μήνεεεες!!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Η επέμβαση δύσκολη, το υγρό κ το αίμα ήταν παντού από την καρδιά μέχρι την ουροδόχο κυστη, παντού, γύρω από όλα τα όργανα, ένας χαμός! Η σάλπιγγα αφαιρέθηκε, είμαι τέλεια, κανένας πόνος, νιώθω λες κ δεν έχει γίνει τίποτα! Έχω αρχίσει τα νερά, κατουρησα, έμεινα καθιστή, σε λίγο θα πάω και βόλτες! Και το βράδυ φαγητό. Δε στεναχωριεμαι καθόλου για τη σάλπιγγα, εδώ η μαμά μου με μια, έμεινε 5 φορές 😄

Με νοιάζει μόνο που αντιμετωπιστηκε έγκαιρα και δεν έγινε τπτ χειρότερο. Η ανακούφιση από τον πόνο ήταν όλα τα λεφτά. Καμία να μην το ζήσει αυτό το πράγμα αν είναι δυνατόν! 2 μηνών εξωμητριο... 

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και τις ευχές, σας διάβασα από νωρίτερα αλλά τώρα πέρασε η μαστούρα για να μπορέσω να γράψω κ εγώ! 3.500 το μαλλί πήγε βέβαια, θα τα κλάψω άλλη ώρα 😂

Καλή ανάρρωση κορίτσι μου, όλα θα πάνε καλά απο δω κ πέρα είμαι σίγουρη🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2024 at 8:39 ΜΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Κλείσατε ήδη το επόμενο ραντεβού; Βήμα βήμα θα είμαστε όλες μαζί σου!!!

Όπως έχω πει είναι πολύ φίλος π γυναικολόγος κ του στέλνω μήνυμα λίγες μέρες νωρίτερα ποτε βολεύει να πάμε .. 

στις On 15/9/2024 at 2:07 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι σύντομα να δείτε κ σάκο!

@kokkinoskoufitsaαληθεια συγχαρητήρια για την καλή σου ψυχολογία ! Σίγουρα κρατάμε τα σημαντικά ότι είσαι καλά !!! Σου είπαν οι γιατροί γιατί μπορεί να έγινε αυτό;; Εννοώ αν είδαν κάτι στην σάλπιγγα κλπ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Η επέμβαση δύσκολη, το υγρό κ το αίμα ήταν παντού από την καρδιά μέχρι την ουροδόχο κυστη, παντού, γύρω από όλα τα όργανα, ένας χαμός! Η σάλπιγγα αφαιρέθηκε, είμαι τέλεια, κανένας πόνος, νιώθω λες κ δεν έχει γίνει τίποτα! Έχω αρχίσει τα νερά, κατουρησα, έμεινα καθιστή, σε λίγο θα πάω και βόλτες! Και το βράδυ φαγητό. Δε στεναχωριεμαι καθόλου για τη σάλπιγγα, εδώ η μαμά μου με μια, έμεινε 5 φορές 😄

Με νοιάζει μόνο που αντιμετωπιστηκε έγκαιρα και δεν έγινε τπτ χειρότερο. Η ανακούφιση από τον πόνο ήταν όλα τα λεφτά. Καμία να μην το ζήσει αυτό το πράγμα αν είναι δυνατόν! 2 μηνών εξωμητριο... 

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και τις ευχές, σας διάβασα από νωρίτερα αλλά τώρα πέρασε η μαστούρα για να μπορέσω να γράψω κ εγώ! 3.500 το μαλλί πήγε βέβαια, θα τα κλάψω άλλη ώρα 😂

Δόξα τω Θεώ είσαι καλα!!! Το ένστικτο μας τελικά δεν μας γελάει ποτέ! Καλη ανάρρωση και εύχομαι με το καλο ολα!! Μπράβο σου για την καλή ψυχολογία που είχες εισαι πολύ δυνατή! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν...

Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά...

Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια. Την 1η φορά ο γιατρός της το εκανε λαπαροσκοπικα και της εσωσε τη σάλπιγγα και καλα επειδή ήθελε να κάνει παιδι... ε το 2ο ηταν στην ιδια σάλπιγγα αμεσως μετά).  Οπότε δεν δίστασα καθόλου να συμφωνήσω να βγει. Η μάνα μου από την ώρα που με είδε στο λιμάνι αυτό έλεγε, αν είναι εξωμητριο, ΔΕΝ κρατάμε την ίδια σάλπιγγα! Ε τους εμπιστεύτηκα. Νέα είμαι, σύλληψη προφανώς μπορεί να γίνει, μια σάλπιγγα έχω, όλη την καλή διάθεση για εξωσωματική την έχω, οπότε οκ!

Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αν φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω. Οι σάλπιγγες ηταν διαβατες μετά το πρώτο χειρουργείο αλλά όπως μου εξήγησαν δεν ξέρεις τι γίνεται μετά κατά την επούλωση, με τον ουλωδη ιστό.

Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...  🤣

Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !!

Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν...

Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά...

Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια)

Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω. 

Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...  

Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !!

Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣

@kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν...

Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά...

Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια)

Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω. 

Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...  

Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !!

Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣

Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα.

Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

29 σε λίγους μήνεεεες!!☺️

Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsaπολυ σε σκέφτομαι βρε κορίτσι μου και ας μη σε ξερω... τι τραβηξες κ ποσο απλα μας τα περιγραφεις, μπράβο σου που εισαι ηρεμη. Να μιλήσεις με τ γιατρο οπως ειπες κ να δειτε πως θα κινηθειτε. Ισως σ δωσει τ περιθωριο για προσπαθεια για φυσιολογικη συλληψη. Οπως ειδες η μαμα σου ειχε 5 τελειομηνες κυησεις. Σιδερενια κορίτσι μου. Γερη να είσαι και εύχομαι σύντομα να ερθουβ και τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν...

Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά...

Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια. Την 1η φορά ο γιατρός της το εκανε λαπαροσκοπικα και της εσωσε τη σάλπιγγα και καλα επειδή ήθελε να κάνει παιδι... ε το 2ο ηταν στην ιδια σάλπιγγα αμεσως μετά).  Οπότε δεν δίστασα καθόλου να συμφωνήσω να βγει. Η μάνα μου από την ώρα που με είδε στο λιμάνι αυτό έλεγε, αν είναι εξωμητριο, ΔΕΝ κρατάμε την ίδια σάλπιγγα! Ε τους εμπιστεύτηκα. Νέα είμαι, σύλληψη προφανώς μπορεί να γίνει, μια σάλπιγγα έχω, όλη την καλή διάθεση για εξωσωματική την έχω, οπότε οκ!

Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αν φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω. Οι σάλπιγγες ηταν διαβατες μετά το πρώτο χειρουργείο αλλά όπως μου εξήγησαν δεν ξέρεις τι γίνεται μετά κατά την επούλωση, με τον ουλωδη ιστό.

Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...  🤣

Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !!

Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣

Είναι πολύ σημαντικό ότι έχεις καλή ψυχολογία και έτσι να παραμείνεις! Τώρα ξεκούραση και στοργή στον εαυτό σου και προχωράμε!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa λυπάμαι πάρα πολύ για ότι πέρασες αλλά χαίρομαι που διαβάζω πως είσαι καλά (όσο γίνεται) και σωματικά και ψυχολογικά. Εύχομαι να ήταν η τελευταία δοκιμασία για εσένα και να έρθει σ΄΄υντομα ένα υγιές σποράκι να φωλιάσει στην κοιλίτσα σου. 

Για ότι θέλεις, είμαι εδώ!!!! Καλή ανάρρωση κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅

ε όχι και γριές οι 35αρες καλεεεε😅 ενταξει απ ότι εχω καταλάβει η ΑΜΗ από μόνη της δεν είναι κάτι απόλυτο..μαζί με τις άλλες ορμόνες φτιάχνουν το ''προφιλ'' μιας γυναίκας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα κορίτσια άκρα του τάφου σιωπή! Ούτε μια καλημέρα δεν έχει πέσει στο τραπέζι.!!!

Καααααλημέεεεεεεραααααα όμορφες..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Περαστικά κορίτσι μου, ναι ο παιδίατρος είπε να αφήνω ένα τρίωρο μετά που βάζω την κρέμα αλλά να είμαι ειλικρινής μείωσα θηλασμούς πχ έκοψα ένα ενδιάμεσα να μένει η κρέμα παραπάνω διότι πριν θηλασω πλένω τη θηλή του στήθους καλά, επίσης χρησιμοποιώ ψευδοθηλες. Το ακουογραμμα σε ένα μήνα θα το επαναλάβω. Εννοείται θα σας πω. Αν φοβάσαι για το θηλασμό χρησιμοποιεισαι θηλαστρο για κάποιους θηλασμούς μέσα στη μέρα. 

Ακουόγραμμα σε ποιά ηλικία το έκανες; Και που αν επιτρέπεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Ακουόγραμμα σε ποιά ηλικία το έκανες; Και που αν επιτρέπεται. 

Καλημέρα κορίτσια, εδώ βρέχει πολυ εχει φθινοπωριασει!🍁🍁🍁Να έχετε μια όμορφη μερα!  @kokkinoskoufitsaΜια αγκαλια σε σενα κορίτσι μου ευχομαι σημερα να εισαι ακομη καλύτερα 🙏🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@kokkinoskoufitsaμου... τι πέρασες βρε κορίτσι μου γλυκό;;; Τέλος καλό όλα καλά θα πω εγώ. Και επειδή το μότο μου είναι "Θετική σκέψη = θετική ενέργεια!!!" Θα πω πως ΌΛΑ για κάποιο λόγο γίνονται και ΠΆΝΤΑ ΌΛΑ για καλό στο τέλος!!! Καλή ανάρρωση να έχεις γλυκιά μου και σου στέλνω μια μεγάλη και σφιχτή αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εδώ βρέχει πολυ εχει φθινοπωριασει!🍁🍁🍁Να έχετε μια όμορφη μερα!  @kokkinoskoufitsaΜια αγκαλια σε σενα κορίτσι μου ευχομαι σημερα να εισαι ακομη καλύτερα 🙏🤍

Που ακριβώς είναι το "εδώ" αν επιτρέπεται... γιατί εδώ Μαρούσι δε ρίχνει ούτε ψιχάλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε δικά μας νέα!

Έχω έναν προβληματισμό "άσχετο-σχετικό" με την Ισμήνη-Μαρία!!!

Έφτασε στ' αυτιά μου ότι ο  μπαμπάς της στο νησί διαδίδει πως δεν κάναμε τίποτα το Νοέμβριο που πήγα Ολλανδία. Άρα κατ' επέκταση ή λέω ψέμματα πως είναι δικό του ή είμαι μια καινούρια "Παναγία" 🙏🙏🙏 κι έμεινα με τον κρίνο! 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά με αυτά που κάνει να τον υποχρεώσω σε τεστ DNA γιατί με προσβάλλει πολύ αυτό που διαδίδει. Πείτε μου τη γνώμη σας, σας παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Που ακριβώς είναι το "εδώ" αν επιτρέπεται... γιατί εδώ Μαρούσι δε ρίχνει ούτε ψιχάλα!!!

Βόρεια ειμαι εγώ κοντά στη Θεσσαλονίκη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Σε δικά μας νέα!

Έχω έναν προβληματισμό "άσχετο-σχετικό" με την Ισμήνη-Μαρία!!!

Έφτασε στ' αυτιά μου ότι ο  μπαμπάς της στο νησί διαδίδει πως δεν κάναμε τίποτα το Νοέμβριο που πήγα Ολλανδία. Άρα κατ' επέκταση ή λέω ψέμματα πως είναι δικό του ή είμαι μια καινούρια "Παναγία" 🙏🙏🙏 κι έμεινα με τον κρίνο! 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά με αυτά που κάνει να τον υποχρεώσω σε τεστ DNA γιατί με προσβάλλει πολύ αυτό που διαδίδει. Πείτε μου τη γνώμη σας, σας παρακαλώ!

Καλημερα!! Ο μπαμπάς της Ισμηνης-Μαριας; Ο άντρας σου δηλαδή;; Στα σοβαρά;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Εμάς μπήκε ο παππούς του αγοριού νοσοκομείο εχθές,  στεναχωριεμαι αρκετα αλλά προσπαθώ να έχω θετική ενέργεια για τον παππουλη μας 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa κορίτσι μου, μπράβο για την αντιμετώπιση σου αλήθεια! Είσαι πολύ γενναία 🫶🏻 Και όπως και να χει με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα μείνεις έγκυος. Αν η άλλη σάλπιγγα είναι οκ και κανονικά θα μπορείς να μείνεις. Ο γιατρός το αποκλείει αυτό;

Εγώ πάντως που το φοβάμαι (και λογικό) το εξωμήτριο λόγω του ότι το έχω ξαναπάθει, απ' ότι φαίνεται η άλλη σάλπιγγα λειτουργεί (μιας και έμεινα άλλες 2 φορές παρά την κατάληξη τους). Και το γιατρό που ρώτησα που μου έκανε την επέμβαση μου είπε πως και σαλπιγγογραφία να κανείς πάλι κανείς δεν εγγυάται ότι εκείνη τη στιγμή θα είναι οκ η σάλπιγγα. Δηλαδή, όλα είναι θέμα τύχης;! Τι να πω!

Καλή σου ανάρρωση κορίτσι μου

🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 μου δεν θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση αλλά πολλές κοπέλες δεν θα γνωρίζουν την ιστορία σου πως έχει 

Αν είναι δυνατόν κι αυτός, θα μπορούσε απλά να σιωπησει και να μην ασχολείται αν δεν θέλει.....τι να πω , καλύτερα να το ρυθμίσεις μη πάρει κι αλλη διάσταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα Λευκή μου!!! Εγώ με την τουαλέτα τις τελευταίες βδομάδες νομίζω είμαι λίγο καλύτερα αλλά και πάλι πάω συχνά!!
    • Καλημέρα Λευκη μου!! Λες να ισχύει αυτό με το κεφάλι γιατί και εγώ όταν γυρίζω πλευρό πονάω στα αριστερά!! Έλεγα τυχαίο είναι! Εγώ δεν το νιώθω το μωρό ειδικά τόσο καθαρά!! Μόλις ξεκίνησα φαντάσου να το νιώθω σαν ψαράκι! Και δεν είμαι και σίγουρη αν ήταν αυτό 🤣  Μόνο 45 φορές πας στην τουαλέτα? Τυχερή είσαι! Εγώ πάω τις διπλάσιες 😭😭 είναι τραγικό αυτό το πράγμα! Πότε θα σταματήσει?
    • καλή αρχή στο νέο σας ξεκίνημα!  είναι λίγο δύσκολα στην αρχή αλλά σιγά σιγά θα βρείτε τα πατήματά σας! ήρθαν και τα πρώτα βήματα από το λουλούδι σου ❤️  μεγαλώνειιιι!! εύχομαι να τα ζήσουμε όλες μας σύντομα!
    • Το Μέλανη θα μπορούσε να θεωρηθεί ως υποκοριστικό του Μελπομένη, αν και δεν είναι τόσο συνηθισμένο. Είναι πιο κοντά στο όνομα Μελανία, αλλά αν κάποιος το προτιμά ως παραλλαγή, μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Τα υποκοριστικά είναι συχνά προσωπικές επιλογές και μπορεί να διαμορφώνονται με βάση την αίσθηση που θέλει να δώσει κάποιος στο όνομά του. Πάντως φίλη μου με το όνομα Μελπομένη τη φωνάζουμε Μένη. Κλασικό θα μου πεις.. 😅 Να ξέρεις πως τα ελληνικά ονόματα τελειώνουν με "η" πάντα στο τέλος. 
    • Αααα σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες ❤️❤️. Ειμαι καλά, δόξα τω Θεώ, απλά μετακομίσαμε την Κυριακή και δεν προλαβαίνω ούτε να πάρω ανάσα!! Και το καλύτερο είναι ότι τη Δευτέρα αδιαθετησα. Είπα και στον καλό μου, ευτυχώς που ήρθε η περίοδος γιατί δεν θα ήθελα να έχω μετακόμιση και το άγχος μιας εγκυμοσύνης. Τώρα κουβαλάω, σηκώνω, σκύβω, καθαρίζω... Και συνηθως με την μικρούλα μου αγκαλιά (είναι 10 κιλά). Δυστυχώς δεν έχουμε βοήθεια (εκτός από 2 ημέρες που βοήθησε ο αδερφός του άντρα μου και η γυναίκα του). Οπότε με το μωρό είναι εξαιρετικά δύσκολο όλο αυτό, γιατί είναι ένα μωράκι κυριολεκτικά κολλημένο πάνω μου. Αν την αφήσω για 1 λεπτό πλανταζει στο κλάμα. Αλλά θα τα καταφέρουμε!! Το καλύτερο είναι ότι το Λυδιακι λίγο πριν γίνει 11 μηνών, άφησε τα χεράκια και έκανε τα πρώτα της βήματα!!! Συγκινήθηκα τόσο μα τόσο πολύ, και ευτυχώς προλάβαμε να την βγάλουμε βίντεο ❤️❤️  Πλέον νιώθω ότι επικοινωνούμε με έναν πολύ δικό μας τρόπο και κάθε μέρα είναι και μια έκπληξη!! Πόση αγάπη μπορεί να χωρέσει στην καρδιά μιας μανουλας, ούτε που το είχα φανταστεί 🥰🥰. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να μην υπάρξει γυναίκα που λαχταρά ένα μωρό και να μην νιώσει αυτά τα συναισθήματα!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...