Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

@Θέτις Κ. ναι αύριο έχω κ γω πάλι χοριακη...

@Diwni μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα!!!

 

Κορίτσια?? Επανέρχομαι,μετά από αρκετή μελέτη και σκέψη, και ρωτώ...

Είχε καμία από δω μέσα μυλη κυηση ???

Απ όσο μελέτησα στο ίντερνετ, μόνο μια γυναίκα βρήκα που είχε ακριβώς 1500 χοριακη 8dpo και ήταν όλα νορμάλ κ γέννησε φυσιολογικό παιδί... Αλλά με τη μυλη κυηση φαίνεται να μοιάζω πολύ. 

(Μη βαράτε, υπομονή, σε 24 ώρες πιστεύω να λυθεί το μυστήριο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Τι όμορφα νέα! Με το καλό και η χοριακη! Εύχομαι όλα καλά να πάνε κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Συγχαρητήρια όλα να πάνε κατ'ευχην🤍🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsaβρε συ... μην τα ψαχνεις αυτα. Αν η γιατρός σου υποψιαζοταν οτι κατι δ παει καλα θα σε εβλεπε αμεσα. Ωστοσο εφοσον αγχωνεσαι τοσο ζητησε της να πας για εναν υπερηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Τρελενομαιιιιιιι!!!!!!!!

Μπράβο ρε κορίτσι μου γλυκό!!!ήρθε και η δική μας η σειρά 🩷🩷🩷🩷3ο μωράκι ερχεταιιιιιι ολοταχώς 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@Θέτις Κ. ναι αύριο έχω κ γω πάλι χοριακη...

@Diwni μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα!!!

 

Κορίτσια?? Επανέρχομαι,μετά από αρκετή μελέτη και σκέψη, και ρωτώ...

Είχε καμία από δω μέσα μυλη κυηση ???

Απ όσο μελέτησα στο ίντερνετ, μόνο μια γυναίκα βρήκα που είχε ακριβώς 1500 χοριακη 8dpo και ήταν όλα νορμάλ κ γέννησε φυσιολογικό παιδί... Αλλά με τη μυλη κυηση φαίνεται να μοιάζω πολύ. 

(Μη βαράτε, υπομονή, σε 24 ώρες πιστεύω να λυθεί το μυστήριο)

Εμ που είναι η παντόφλα;;;;😂😂😂😂😂😂😂😂 Ρε συυυυυυυυυυυ συνελθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@Θέτις Κ. ναι αύριο έχω κ γω πάλι χοριακη...

@Diwni μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα!!!

 

Κορίτσια?? Επανέρχομαι,μετά από αρκετή μελέτη και σκέψη, και ρωτώ...

Είχε καμία από δω μέσα μυλη κυηση ???

Απ όσο μελέτησα στο ίντερνετ, μόνο μια γυναίκα βρήκα που είχε ακριβώς 1500 χοριακη 8dpo και ήταν όλα νορμάλ κ γέννησε φυσιολογικό παιδί... Αλλά με τη μυλη κυηση φαίνεται να μοιάζω πολύ. 

(Μη βαράτε, υπομονή, σε 24 ώρες πιστεύω να λυθεί το μυστήριο)

Κορίτσι μου επίσης μια πολύ σπάνια περίπτωση η μύλη κύηση!! Ευτυχώς δηλαδή! Και αν δεν κάνω λάθος και στην μύλη κύηση έχεις κάποια έντονα συμπτώματα!! 

Όσο για το άλλο κορίτσια μην την πιστεύετε!! Έτσι θα κανει μέχρι να γεννήσει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Μπράβο κορίτσι μου!! Ήρθε το μωράκι σου!! Με το καλό εύχομαι όλα να πάνε τέλεια αυτή τη φορά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω βρε κορίτσια ηρέμησα λίγο αφού 2 γυναικολόγοι λένε όλα καλά, πέρασε κάπως καλά το Σάββατο (όχι ότι δε διάβαζα) αλλά σήμερα πάλι χεσμενη είμαι... ανυπομονώ τόσο πολύ για αύριο! Τουλάχιστον να έχει ανέβει αισθητά η χοριακη για να μου πει για υπέρηχο, δε θα αντέξω άλλη αναμονή. Αν πάω και δεν δούμε κανενα τερατουργημα, υπόσχομαι από δω κ πέρα να σας ρωταω μόνο για κούνιες, εσώρουχα εγκυμοσύνης και αναγούλες... 🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Μας έβγαλε το μάτι η γραμμούλα σου!!! Περιμένουμε τη χοριακή αύριο!!! Μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Καλά είμαστε δεν προλαβαίνουμε δύο ενήλικες τα δύο μικρά. Έβγαλα και μύκητα στο στήθος και ακολουθώ αγωγή για να μπορώ να θηλάζω. Δεν προλάβαινε να στεγνώσει καλά το σουτιεν θηλασμού από τα πλυσίματα και το ξαναφορουσα οπότε την πάτησα. Μας έχουν σπάσει τα νεύρα και με κάτι ακουστικές εξετάσεις που όταν γεννήθηκε ο μπέμπης δε βγήκαν καλές λογω αμνιακό υγρού στα αυτάκια τώρα πάλι δε βγήκαν διότι περάσαμε ρινίτιδα και πρέπει να ξαναπάμε. Γενικώς αν κάνεις παιδάκια είσαι στο τρέξιμο οπότε πάρτο απόφαση ότι όλα θα γίνουν θα το πάρετε σπιτάκι και θα μονοιασετε ήρεμα σαν οικογένεια. Η μεγάλη ψιλό ζηλεύει τον μικρό αλλά μέσα σε όλα τα τρεξίματα αυτό μοιάζει λεπτομέρεια 😂

Κορίτσι μου τι συμπτώματα είχες και κατάλαβες πως έχεις μύκητα στο στήθος; 
 

Οι εξετάσεις που κάνετε στα αυτάκια είναι το ακουογραμμα ; Τώρα ποτε σας είπαν να την ξανά κάνετε ; 
και εμένα μου είπαν από το νοσοκομείο να κάνω αλλά δεν έχουμε κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ηρθε η ωρα για τ δικο μ θετικο τεστακι. Σήμερα 14η μερα απο τ θετικο τεστ ωορηξιας.

Με τα 2α ουρα. 4η φορα π μενω εγκυος με χαλια σπερμα. Ελπίζω αυτη τη φορα να παει καλα και να γίνουμε 5. 

Απο κοντα φαίνεται ξεκάθαρα η 2η γραμμη. Η αναλυση απο τ κινητο μου ειναι χαλια.

 

 

20240915_140328.jpg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμους ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειλικρινά σας ευχαριστώ ολες σας! Την προηγ φορα δ τ ειχα πει σε κανεναν σχεδον μεχρι κ την 11η βδομαδα π εγινε οτι εγινε. Μετα βέβαια μεχρι κ σημερα το συζηταω. Δ το ειχα χαρει. Κατι με κρατουσε. Τώρα ήθελα να τ μοιραστω μαζι σας. Να "ξορκισω" κατα καποιο τροπο τ κακο. Θέλω να πιστεψω σ αυτο τ μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια ειλικρινά σας ευχαριστώ ολες σας! Την προηγ φορα δ τ ειχα πει σε κανεναν σχεδον μεχρι κ την 11η βδομαδα π εγινε οτι εγινε. Μετα βέβαια μεχρι κ σημερα το συζηταω. Δ το ειχα χαρει. Κατι με κρατουσε. Τώρα ήθελα να τ μοιραστω μαζι σας. Να "ξορκισω" κατα καποιο τροπο τ κακο. Θέλω να πιστεψω σ αυτο τ μωρο.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου  , είπαμε αργά η γρήγορα μετά το καλοκαίρι θα έχουμε φουλ εγκυμοσύνες ταυρακια πολλά βλέπω

..

ε ξέρω πολλά χρόνια εδώ μέσα κ έχουμε πει τόσα πολλά που πραγματικά είναι σα να σε ξέρω. Θυμάμαι τότε που λέγαμε για το σπέρμα κ τελικά τσουπ βάζουμε γκολ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου καλα αποτελέσματα σημερα στις χοριακες ! @melitiniღ κορίτσι μου επειδή δεν ξερω αν το δε καμια κοπελα , ποιο κοριτσι εισαι ;

Είμαι το mp_christina ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου καλα αποτελέσματα σημερα στις χοριακες ! @melitiniღ κορίτσι μου επειδή δεν ξερω αν το δε καμια κοπελα , ποιο κοριτσι εισαι ;

Καλημέρα κορίτσια μου... Απο όλες σας περιμένουμε χοριακές! Εσύ δε θα κάνεις επαναληπτική σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Απο όλες σας περιμένουμε χοριακές! Εσύ δε θα κάνεις επαναληπτική σήμερα;

Έχω κάνει 2, ο γιατρός είπε δε χρειάζεται 3η, αλλά εγώ θα πάω να κάνω, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, καλή εβδομάδα!!! :) 

@Diwni κοπέλα μου συγχαρητήρια..χαίρομαι που είσαι πιο χαλαρή αυτή τη φορά!Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!

Ενημερώστε μας για τις χοριακές σας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ μόλις έδωσα αιμα! Και η μικροβιολογος λέει ότι μια χαρά είναι η χοριακη. Μου έκανε και φτου φτου φτου, πολύ καλή εγκυμοσύνη είναι!! Μπορεί να είναι και δίδυμη το ξέρεις??

Εγώ για 2 δευτερόλεπτα χαμογέλασα κ μετά επανήλθε αυτό το συναίσθημα ότι όλοι έχουν συνεννοηθεί μεταξύ τους να μου κρύβουν την αλήθεια μέχρι να επιβεβαιωθεί το κακό με υπέρηχο... 

Αν δε μου πει η γυναικολόγος να πάω σήμερα, θα πάω από μόνη μου, θα πετάξω πέρα όποια έχει ξάπλα, θα χώσω το ματσούκι μέσα κ θα της πω κοίτα δω κ λέγε τι βλέπεις χωρίς φόβο κ πάθος γιατί χανόμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ μόλις έδωσα αιμα! Και η μικροβιολογος λέει ότι μια χαρά είναι η χοριακη. Μου έκανε και φτου φτου φτου, πολύ καλή εγκυμοσύνη είναι!! Μπορεί να είναι και δίδυμη το ξέρεις??

Εγώ για 2 δευτερόλεπτα χαμογέλασα κ μετά επανήλθε αυτό το συναίσθημα ότι όλοι έχουν συνεννοηθεί μεταξύ τους να μου κρύβουν την αλήθεια μέχρι να επιβεβαιωθεί το κακό με υπέρηχο... 

Αν δε μου πει η γυναικολόγος να πάω σήμερα, θα πάω από μόνη μου, θα πετάξω πέρα όποια έχει ξάπλα, θα χώσω το ματσούκι μέσα κ θα της πω κοίτα δω κ λεγε τι βλέπεις χώρος φόβο κ πάθος γιατί χανόμαστε!!

Το κατάλαβες λοιπόν;;;; Όλα είναι μια σκεβορια….🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...