Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Χαχαχαχαχα!!! Τι κάνεις βρε κοριτσάκι μου!!! Λέω δε θα με θυμάται.. τι ωραία που περνούσαμε τότε..!! Είχαμε ωραίο παρεάκι!! Μουρλοκομεια όλες μας..!! 🤣🤣🤣

Ένα.. ένα και τυχερό!! Μετά βασάνων και κόπων αλλά επιτέλους έγινε το θαύμα!!! ❤️❤️❤️❤️ Σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Αύριο μπαίνω 24η.. 🤞🤞🤞🤞

Επειδή σε είδα σε δίλημμα στο είπα..! 

Και μη σκας με τους αδιακριτους!! Εγώ τρολαρω και άσχημα μάλιστα!! Επειδή είμαστε πολλά χρόνια με το συζυξ και είχα εκνευριστει άσχημα που ακόμα και η άσχετη στη στάση του λεωφορείου θα με ρωταγε (ευαίσθητο σημείο οπότε πονάει), ναι έλεγα έχω 5 παιδιά (είχα 5 σκυλάκια τότε που τα έχω για παιδιά μου) και δύο γάτες (γιατί ως γνωστόν οι γάτες δεν είναι κατοικίδια είναι το αφεντικό του σπιτιού..!) 🤣🤣🤣 μένανε κάγκελο.. "μα τόσο μικρή, πότε προλάβατε;" Έπρεπε να βοηθήσω στην υπογεννητικότητα της χώρας έλεγα..!!! 🤣🤣🤣 Κάποιοι το συνέχιζαν.. θα με ρωταγαν ηλικία, ονόματα κτλ εννοείτε έδινα των σκύλων..!! Έτυχε και σε παιδικό πάρτυ που πήγα να με ρωτάνε αν έχω παιδάκια (σε φάση ότι θα πήγαινα μόνη μου ξέρω εγώ σε παιδικό πάρτυ αλλά anyway!) ναι έλεγα έχω 5 και το συνέχισε "μα γιατί δεν τα φέρατε" άσε λέω δεν έχουν καλούς τρόπους θα γινόταν χαμός εδώ.. "δεν πειράζει λέει παιδάκια είναι" ε όχι και παιδάκια όταν μου σκάβουν το κήπο και μου χαλάνε τα φυτά και χαλάνε το κόσμο από τις φωνές.. εκεί θα τα δέσω με την αλυσίδα στο δέντρο να ηρεμήσουν!! Φάτσα έπρεπε να δείς...!!! Ω ρε μη σκατε τσάμπα!! Μήπως θα τους ξαναδείτε;;; Κλάιν!! Εσείς να είστε καλά..! Μην αφήνετε να σας χαλάνε τη ψυχολογία!! 

Χαχαχαχα μπράβο σου κσι καλα τους κάνεις!!!! 😂😂😂😂 Ειμαι καλα δόξα τω Θεώ.. Λοιπόν πήγα εχθές το απόγευμα στην εξωσωματικο συζητήσαμε της είπα οτι με προβληματίζει που ειναι 3ββ και μου είπε να σταματησω να το λέω αυτο γιατι εχουμε δει τις πιο όμορφες βλαστοκυστες να μην πετυχαίνουν εγκυμοσύνη και με πολύ μέτρια έμβρυα να πηγαίνουν ολα καλα. Της είπα για την υστεροσκοπηση μου ειπε πως δεν βλέπει κατι στη μητρα μου οποτε συνεχίζουμε. Μου ειπε πως σε μια εμβρυομεταφορα εξετάζουμε τρεις παράγοντες 1)τη μητρα να ειναι ανατομικα και λειτουργικά σωστη εσυ ανατομικα φαίνεται να μην εχεις κατι λειτουργικα ολα καλα αφου έβγαλε εις πέρας μια εγκυμοσύνη χωρίς πρόβλημα 2) ειναι η γυναικα γενικα με ορμόνες θυρεοειδή κλπ, εγω εχω θυρεοειδή κ απο βδομάδα παω για το ετησιο τσεκ απ και 3) ειναι το έμβρυο που στη συγκεκριμένη φαση δεν μπορουμε να κανουμε κάτι για να δούμε αν ειναι γενετικα καλο. Αυτα. Συνεχίζουμε και να το βλέπω θετικά! Την Τρίτη ειναι 21η μέρα κ ξεκιναω arvekap για καταστολή θα κάνουμε το ιδιο πρωτόκολλο με τις δυο προηγούμενες εφόσον ειχα εγκυμοσύνη. Με το Θεό και την Παναγία πάντα μπροστά εύχομαι να ειναι το τελευταίο και τυχερο εμβρυακι μας!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα girls! Εγώ σήμερα 18η μέρα ξύπνησα με αυτό το κάψιμο στο στήθος και λίγο πρησμένο. Περίπου 10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Χθες έτρωγα μακαρόνια με κιμά και στο τέλος μου μύρισε κάπως δεν ήθελα άλλο το ίδιο και το βράδυ που βγήκαμε με τον καλό μου πήγα να φάω κρέας και πάλι δεν το ήθελα. 

Η "γεννάω" συμπτώματα η κάτι μπορεί να έγινε! 

 

 

Υπομονή κορίτσι, κοντή γιορτή που λένε και στο χωριό μου.. ότι είναι θα φανεί σε λίγες μέρες. ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜαρίαΔημήτρης με το καλό κορίτσι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

 

@Naty_ λίγο υπομονή και ότι είναι θα φανεί.. Εύχομαι να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, βγήκε η χοριακη μου. 971 !!! Πρώτη φορά εχω τέτοια χοριακη. Συνήθως είχα 200 το πολύ 300 στην 5η μέρα καθυστέρησης. Μακάρι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά! Την άλλη Παρασκευή θα πάω στον γυναικολόγο μου έχοντας κάνει όλες τις εξετάσεις που μου είπε και ο ρευματολογος! Είμαι πολύ χαρούμενη και νομίζω πως αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει!!

με το καλό κορίτσι μου! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ευχομαι! Θα περιμένουμε νεα σας :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα girls! Εγώ σήμερα 18η μέρα ξύπνησα με αυτό το κάψιμο στο στήθος και λίγο πρησμένο. Περίπου 10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Χθες έτρωγα μακαρόνια με κιμά και στο τέλος μου μύρισε κάπως δεν ήθελα άλλο το ίδιο και το βράδυ που βγήκαμε με τον καλό μου πήγα να φάω κρέας και πάλι δεν το ήθελα. 

Η "γεννάω" συμπτώματα η κάτι μπορεί να έγινε! 

 

 

Μακάρι να έγινε το θαυματάκι!!! Περιμένουμε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Χαχαχαχα μπράβο σου κσι καλα τους κάνεις!!!! 😂😂😂😂 Ειμαι καλα δόξα τω Θεώ.. Λοιπόν πήγα εχθές το απόγευμα στην εξωσωματικο συζητήσαμε της είπα οτι με προβληματίζει που ειναι 3ββ και μου είπε να σταματησω να το λέω αυτο γιατι εχουμε δει τις πιο όμορφες βλαστοκυστες να μην πετυχαίνουν εγκυμοσύνη και με πολύ μέτρια έμβρυα να πηγαίνουν ολα καλα. Της είπα για την υστεροσκοπηση μου ειπε πως δεν βλέπει κατι στη μητρα μου οποτε συνεχίζουμε. Μου ειπε πως σε μια εμβρυομεταφορα εξετάζουμε τρεις παράγοντες 1)τη μητρα να ειναι ανατομικα και λειτουργικά σωστη εσυ ανατομικα φαίνεται να μην εχεις κατι λειτουργικα ολα καλα αφου έβγαλε εις πέρας μια εγκυμοσύνη χωρίς πρόβλημα 2) ειναι η γυναικα γενικα με ορμόνες θυρεοειδή κλπ, εγω εχω θυρεοειδή κ απο βδομάδα παω για το ετησιο τσεκ απ και 3) ειναι το έμβρυο που στη συγκεκριμένη φαση δεν μπορουμε να κανουμε κάτι για να δούμε αν ειναι γενετικα καλο. Αυτα. Συνεχίζουμε και να το βλέπω θετικά! Την Τρίτη ειναι 21η μέρα κ ξεκιναω arvekap για καταστολή θα κάνουμε το ιδιο πρωτόκολλο με τις δυο προηγούμενες εφόσον ειχα εγκυμοσύνη. Με το Θεό και την Παναγία πάντα μπροστά εύχομαι να ειναι το τελευταίο και τυχερο εμβρυακι μας!!! ❤️ 

Στο εύχομαι από καρδιάς κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Χαχαχαχα μπράβο σου κσι καλα τους κάνεις!!!! 😂😂😂😂 Ειμαι καλα δόξα τω Θεώ.. Λοιπόν πήγα εχθές το απόγευμα στην εξωσωματικο συζητήσαμε της είπα οτι με προβληματίζει που ειναι 3ββ και μου είπε να σταματησω να το λέω αυτο γιατι εχουμε δει τις πιο όμορφες βλαστοκυστες να μην πετυχαίνουν εγκυμοσύνη και με πολύ μέτρια έμβρυα να πηγαίνουν ολα καλα. Της είπα για την υστεροσκοπηση μου ειπε πως δεν βλέπει κατι στη μητρα μου οποτε συνεχίζουμε. Μου ειπε πως σε μια εμβρυομεταφορα εξετάζουμε τρεις παράγοντες 1)τη μητρα να ειναι ανατομικα και λειτουργικά σωστη εσυ ανατομικα φαίνεται να μην εχεις κατι λειτουργικα ολα καλα αφου έβγαλε εις πέρας μια εγκυμοσύνη χωρίς πρόβλημα 2) ειναι η γυναικα γενικα με ορμόνες θυρεοειδή κλπ, εγω εχω θυρεοειδή κ απο βδομάδα παω για το ετησιο τσεκ απ και 3) ειναι το έμβρυο που στη συγκεκριμένη φαση δεν μπορουμε να κανουμε κάτι για να δούμε αν ειναι γενετικα καλο. Αυτα. Συνεχίζουμε και να το βλέπω θετικά! Την Τρίτη ειναι 21η μέρα κ ξεκιναω arvekap για καταστολή θα κάνουμε το ιδιο πρωτόκολλο με τις δυο προηγούμενες εφόσον ειχα εγκυμοσύνη. Με το Θεό και την Παναγία πάντα μπροστά εύχομαι να ειναι το τελευταίο και τυχερο εμβρυακι μας!!! ❤️ 

Πολύ πολύ καλή επιτυχία να έχεις κοριτσάκι μου!!! 🤞🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Προσωπικά τα πιστεύω πολύ τα μέτρια εμβρυακια!! Και οι δύο εγκυμοσύνες που είχα ήταν από μέτρια εμβρυακια!! Αυτή τώρα που με ταλανίζει στις κλοτσιες είναι 2ΑΒ ή 3ΒΒ από τα δύο που μεταφέραμε.. αυτά είναι απλώς μετρήσεις των εμβρυολογων με βάση την εικόνα τους και το μέγεθος τους.. τίποτα περισσότερο! Το θέμα είναι να είναι υγιή εμβρυακια και τυχερά να εμφυτευτουν!! Πίστη και θετική σκέψη και ενέργεια!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν γλυκιά μου!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα girls! Εγώ σήμερα 18η μέρα ξύπνησα με αυτό το κάψιμο στο στήθος και λίγο πρησμένο. Περίπου 10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Χθες έτρωγα μακαρόνια με κιμά και στο τέλος μου μύρισε κάπως δεν ήθελα άλλο το ίδιο και το βράδυ που βγήκαμε με τον καλό μου πήγα να φάω κρέας και πάλι δεν το ήθελα. 

Η "γεννάω" συμπτώματα η κάτι μπορεί να έγινε! 

 

 

Ελα να γινόμαστε πολλές οι κατά φαντασιαν εγκυμονούσες🤣🤣🤣 Κοιτα έχοντας στο ιστορικό μου μια ολοκληρωμένη δίδυμη κύηση από εξωσωματική κ μια βιοχημική από φυσιολογική σύλληψη θα σου πω ότι τα γερά συμπτώματα ξεκινάνε μετά την 6η βδομάδα. Νωρίτερα φούσκωμα, στήθος κ πόνοι περιόδου σε μένα τουλάχιστον.. Βέβαια αν με ρωτήσεις τώρα που ειμαη 7η μτω θα σου ότι είμαι πεπεισμένη πως είμαι έγκυος🤣🤣🤣 Προφανώς κ έκανα τεστ, προφανώς κ είναι αρνητικό γιατί κ να είμαι είναι υπερβολικά νωρίς αλλά τα συμπτώματα υπάρχουν όλα στο μυαλό μου!!! Άλλη για το κλουβί με τις τρελές υπάρχει ή θα είμαι μόνη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Ελα να γινόμαστε πολλές οι κατά φαντασιαν εγκυμονούσες🤣🤣🤣 Κοιτα έχοντας στο ιστορικό μου μια ολοκληρωμένη δίδυμη κύηση από εξωσωματική κ μια βιοχημική από φυσιολογική σύλληψη θα σου πω ότι τα γερά συμπτώματα ξεκινάνε μετά την 6η βδομάδα. Νωρίτερα φούσκωμα, στήθος κ πόνοι περιόδου σε μένα τουλάχιστον.. Βέβαια αν με ρωτήσεις τώρα που ειμαη 7η μτω θα σου ότι είμαι πεπεισμένη πως είμαι έγκυος🤣🤣🤣 Προφανώς κ έκανα τεστ, προφανώς κ είναι αρνητικό γιατί κ να είμαι είναι υπερβολικά νωρίς αλλά τα συμπτώματα υπάρχουν όλα στο μυαλό μου!!! Άλλη για το κλουβί με τις τρελές υπάρχει ή θα είμαι μόνη;;;

χαχαχα α δεν κρατηθηκες το εκανες το τεστάκι σου! Πότε (δεν) περιμένεις περίοδο;;

Το σίγουρο που έχω είναι το στήθος που γενικά μου φαίνεται πολύ νωρίς να πρηστεί από τώρα αν είναι να έρθει περίοδος και μου θυμίζει αυτόν τον πόνο που είχα όταν έμεινα τις προηγούμενες 2 φορές έγκυος. Αλλά πολύ απλά μπορεί κι εγώ να είμαι μία απότρελη που ψάχνει λεπτομέρειες στο τι πόνος είναι ακριβώς αυτός στο στήθος  και τι υποδηλώνει 🤣 και τελικά όλα να είναι στο μυαλό! Άσε που όλο αυτό το διάστημα θα βλέπω ανα διαστήματα Αμερικανίδες στο Youtube που λένε για τα συμπτώματά τους και τάχα μου βρίσκουν θετικό τεστ 9 ΜΤΩ και μου δίνουν ελπίδες! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Ελα να γινόμαστε πολλές οι κατά φαντασιαν εγκυμονούσες🤣🤣🤣 Κοιτα έχοντας στο ιστορικό μου μια ολοκληρωμένη δίδυμη κύηση από εξωσωματική κ μια βιοχημική από φυσιολογική σύλληψη θα σου πω ότι τα γερά συμπτώματα ξεκινάνε μετά την 6η βδομάδα. Νωρίτερα φούσκωμα, στήθος κ πόνοι περιόδου σε μένα τουλάχιστον.. Βέβαια αν με ρωτήσεις τώρα που ειμαη 7η μτω θα σου ότι είμαι πεπεισμένη πως είμαι έγκυος🤣🤣🤣 Προφανώς κ έκανα τεστ, προφανώς κ είναι αρνητικό γιατί κ να είμαι είναι υπερβολικά νωρίς αλλά τα συμπτώματα υπάρχουν όλα στο μυαλό μου!!! Άλλη για το κλουβί με τις τρελές υπάρχει ή θα είμαι μόνη;;;

@annieΧαχαχαχχαχα σιγουρα και εγω κατα φαντασίαν εγκυμονουσα🤣🤣🤣🤣Βαλε σε παρακαλώ στο ίδιο κλουβί 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@annie! @Naty_ @Mantarini @Eirinistz κορίτσια εμείς είμαστε κοντά, για πειτε πότε δεν περιμένετε ; 

Εγώ 15-17 του μήνα! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

χαχαχα α δεν κρατηθηκες το εκανες το τεστάκι σου! Πότε (δεν) περιμένεις περίοδο;;

Το σίγουρο που έχω είναι το στήθος που γενικά μου φαίνεται πολύ νωρίς να πρηστεί από τώρα αν είναι να έρθει περίοδος και μου θυμίζει αυτόν τον πόνο που είχα όταν έμεινα τις προηγούμενες 2 φορές έγκυος. Αλλά πολύ απλά μπορεί κι εγώ να είμαι μία απότρελη που ψάχνει λεπτομέρειες στο τι πόνος είναι ακριβώς αυτός στο στήθος  και τι υποδηλώνει 🤣 και τελικά όλα να είναι στο μυαλό! Άσε που όλο αυτό το διάστημα θα βλέπω ανα διαστήματα Αμερικανίδες στο Youtube που λένε για τα συμπτώματά τους και τάχα μου βρίσκουν θετικό τεστ 9 ΜΤΩ και μου δίνουν ελπίδες! 😅

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@annie! @Naty_ @Mantarini @Eirinistz κορίτσια εμείς είμαστε κοντά, για πειτε πότε δεν περιμένετε ; 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@annieΧαχαχαχχαχα σιγουρα και εγω κατα φαντασίαν εγκυμονουσα🤣🤣🤣🤣Βαλε σε παρακαλώ στο ίδιο κλουβί 🤣🤣🤣

Εδώ λοιπόν όλες μαζί στο κλουβιιιιιι!! 13 του μήνα περιμένω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιακαι γω κοντα 9-10 του μηνα θεωρητικα , δε ξερω ποτε ακριβως ειχα ωορρηξια γιατί αυτό το μήνα δεν έκανα τεστακια ,κάναμε επαφές σε ένα εύρος ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσιακαι γω κοντα 9-10 του μηνα θεωρητικα , δε ξερω ποτε ακριβως ειχα ωορρηξια γιατί αυτό το μήνα δεν έκανα τεστακια ,κάναμε επαφές σε ένα εύρος ημερών 

Ωραία Μαράκι, 3-4 μερουλες είναι τίποτα! Αναμένουμε 🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσιακαι γω κοντα 9-10 του μηνα θεωρητικα , δε ξερω ποτε ακριβως ειχα ωορρηξια γιατί αυτό το μήνα δεν έκανα τεστακια ,κάναμε επαφές σε ένα εύρος ημερών 

Ελα κ συ μαζί!! Πρέπει να ορίσουμε κ ΔΣ 😂😂😂

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κι άλλη τρελή εδωωωωω! κάνω τεστ ωορρηξίας ενώ δεν προσπαθούμε τώρα, απλά για να δω ότι δουλεύει το σύστημα😂😂😂

Εσυ είσαι πολύ φίλη μου το ξέρεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κι άλλη τρελή εδωωωωω! κάνω τεστ ωορρηξίας ενώ δεν προσπαθούμε τώρα, απλά για να δω ότι δουλεύει το σύστημα😂😂😂

Πολύ μας αγαπώ που έτσι το ζούμε με τρέλα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@annie! @Naty_ @Mantarini @Eirinistz κορίτσια εμείς είμαστε κοντά, για πειτε πότε δεν περιμένετε ; 

Στις 15 περιμένω εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2024 at 9:18 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πιστεψε με το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες και το άκουω. Όμως πίστεψέ με το μονοπάτι της εξωσωματικής δεν είναι εύκολο. Θα διαβάσεις και θα δεις πολλές ιστορίες εδώ πέρα. Δες πρώτα το θέμα σπερμιδιαγραμμα κτλ που σου προτείνουν και ελεύθερες επαφές για Χ διάστημα.ας έχεις το πλάνο Β όμως η εξωσωματική δεν θα πρέπει να αρχικό πλάνο αν δεν εξαντλούνται ολα

Έχεις δίκιο. Απλά έχουμε στον κύκλο μας  ιστορίες με κυρσοκηλες που χειρουργήθηκαν και δεν επανήλθε το σπερμα και κατέφυγαν σε εξωσωματική. 
 

Απο την μια σκέφτομαι να το εξαντλήσουμε μέχρι τέλους με χειρουργείο, βιταμίνες κΙ ότι άλλο χρειαστεί. 
 

Άπο την άλλη λέω μέσα μου,μήπως, να πάμε με εξωσωματική απευθείας να γλιτώσουμε την ταλαιπωρία και την αναμονή ; 
Επανερχομαι στην λογική μετά και λεω ότι το αφήνω πάνω στους γιατρούς μας . Να μας καθοδηγήσουν εκείνοι. 😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα τις αιματολογικές εξετάσεις μου σήμερα δεύτερη μέρα του κύκλου και η προλακτίνη βγήκε ανεβασμένη, δεν είχα στο παρελθόν πρόβλημα, τι λέτε να συμβαίνει τώρα; 🤔🤔

Έχω αρχίσει να αγχώνομαι.

Screenshot_20240906_152457_Yahoo Mail.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δυστυχώς χάθηκα δυο εβδομάδες τώρα γιατί δεν είχα καλή πρόσβαση στο φόρουμ μέσω του κινητού και 2 φορές που προσπάθησα να μπω με πετούσε αμέσως. Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά. @Antonia2 τι ωραία νέα, 2 κοριτσάκια, θα πήξετε στο ροζ🤣💖 Εγώ κορίτσια πήγα διακοπές την πρώτη εβδομάδα και πέρασα πολύ όμορφα. Ξεκουραστήκαμε πολύ, κάναμε τα μπανάκια μας, διάβασα ένα ωραίο βιβλίο κλπ. Εντωμεταξύ πριν φύγουμε εντελώς τυχαία βρήκαμε και ένα σπίτι με δύο υπνοδωμάτια οπότε το κλείσαμε με συνοπτικές διαδικασίες. Την εβδομάδα που μας πέρασε κάναμε την μετακόμιση και τώρα μένουμε ήδη μέσα και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε την διακόσμηση του παιδικού δωματίου. 'Οσο για το μωράκι μας, ήδη από την εβδομάδα των διακοπών ένιωσα πιο έντονες τις κινήσεις του και ειδικά αυτές τις μέρες είναι ξεκάθαρες💖. Πήγαμε και στον γιατρό την Παρασκευή και δόξα τον Θεό μας βρήκε πολύ καλά σε ανάπτυξη. Το φύλο δυστυχώς δεν καταφέραμε να το δούμε πάλι γιατί καθόταν σαν μπαλίτσα (τελικά μόνο εγώ δεν το έχω δει). Τώρα πια στην β΄΄   επιπέδου με το καλό που θα κάνουμε σε 4 εβδομάδες περίπου μιας και τώρα είμαστε 18 + 6. Τέλος, δυστυχώς από την θάλασσα έπαθα κολπίτιδα που με διέλυσε. Φουλ τσούξιμο και φαγούρα αλλά και πόνο για μια μέρα. Τώρα παίρνω κολπικά υπόθετα και κρεμούλα και ευτυχώς έχει αρχίσει να υποχωρεί. Αυτάααααααα😊
    • Εμένα δεν τα πάει καλά κοιμάται ένα 3 ωρο μέχρι της 2:30 και μετά αστα δεν κοιμάται καλά .. ξυπνάει πολλές φορές δεν θέλει μέσα στο λικνο θέλει να κοιμάται πάνω μου με αποτέλεσμα όταν την αφήνω μετά από λίγο ξυπνάει  Αν κάνω συγκοιμηση πρέπει να αλλαξω δωμάτιο γιατί δεν χωράμε στο κρεβατι εμένα κοιμάται η μεγάλη κόρη μου μαζί μας αλλά μάλλον θα δοκιμάσω να συγκοιμηση μήπως κοιμηθώ λίγο παρά πάνω   καλά ο ύπνος είναι δύσκολος γενικα εκεί που λες πάει να στρώσει εκεί χαλάει ξερω κοπέλες που είναι 2 ετών τα παιδάκια τους και ακόμα σερί δεν κοιμούνται την βράδυ  εμενα ευτυχώς η μεγάλη μου κορη κοιμάται σερί το βράδυ και πάλι καλά γιατί δεν θα άντεχα να έχω δυο παιδεία που δεν κοιμούνται .. η μεγάλη αλλαγή στον ύπνο σε εμάς ήρθε όταν απόθηλάσαμε 
    • Καλημέρα κορίτσια μου... Απο όλες σας περιμένουμε χοριακές! Εσύ δε θα κάνεις επαναληπτική σήμερα;
    • Εμένα συνεχίζει και κάνει έναν 5ωρο ύπνο μέσα στη μέρα και ευτυχώς μάλλον έχει αρχίσει και συντονίζεται στο μέρα-νύχτα... οπότε μου τον κάνει νύχτα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...