Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ♥️♥️♥️ καλό μήνα να έχουμε με πολλά θετικά τεστακια 🙏 🙏 🙏 

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου;;; Πως πάτε με το σπόρι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 900
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλό μήνα και χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια γιορτάζουν!!! Αντιγόνη, Αφροδίτη, Αθηνα, Πηνελοπη, Ευτέρπη κλπ 40 ονόματα!!!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει στην καθεμία ότι επιθυμεί! 

Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες. 

Από φέτος, γιορτάζει και η κόρη μου σήμερα!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

(Κανονικά, γιορτάζει και η μάνα μου, αλλά δεν έχουμε επικοινωνία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες. 

Από φέτος, γιορτάζει και η κόρη μου σήμερα!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

(Κανονικά, γιορτάζει και η μάνα μου, αλλά δεν έχουμε επικοινωνία)

Χρόνια της πολλάαα και φωτεινά 🌸🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Οι γιατροί τι λένε κορίτσι μου; Δείχνει πολλά θετικά σημάδια η μαμάκα σου!!! Κουράγιο και καλή δύναμη!

Οι γιατροι δεν ειναι σε θεση να κανουν αλονη σαφη διαγνωση τι ηταν αυτο που το προκαλεσε..εικαζουν οτι ειναι λαθος η αγωγη του θυροειδη και λανθασμενα χαπια που τις ειχε δωσει ο παθολογος γ τη πιεση. Το θετικο ειναι οτι επικοινωνει σωστα και τρωει...μακαρι να ειναι ολα καλα ...μας δινει δυναμη ο θεος...της λεω σημερα κρατα γερα να προλαβεις να με δεις εγκυογτ σε εχω αναγκη...εχουμε χασει κ το.μπαμπα οταν ημουν 9 χρονων κ το δεσιμο μας ειναι σαν μια γροθια.....🙏🙏🙏🙏 να μου φιλησεις την ισμηνη μαρια🙏🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Οι γιατροι δεν ειναι σε θεση να κανουν αλονη σαφη διαγνωση τι ηταν αυτο που το προκαλεσε..εικαζουν οτι ειναι λαθος η αγωγη του θυροειδη και λανθασμενα χαπια που τις ειχε δωσει ο παθολογος γ τη πιεση. Το θετικο ειναι οτι επικοινωνει σωστα και τρωει...μακαρι να ειναι ολα καλα ...μας δινει δυναμη ο θεος...της λεω σημερα κρατα γερα να προλαβεις να με δεις εγκυογτ σε εχω αναγκη...εχουμε χασει κ το.μπαμπα οταν ημουν 9 χρονων κ το δεσιμο μας ειναι σαν μια γροθια.....🙏🙏🙏🙏 να μου φιλησεις την ισμηνη μαρια🙏🩷🩷🩷🩷

Κορίτσι μου, αφού τρώει και επικοινωνεί σίγουρα θα πάει καλά! Να έχεις πίστη και να της δίνεις κι εκείνης δύναμη, που είμαι σίγουρη ότι κανείς. Και σύντομα θα σε χαρεί εγκυούλα και θα την έχεις κοντά σου 🫶🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Οι γιατροι δεν ειναι σε θεση να κανουν αλονη σαφη διαγνωση τι ηταν αυτο που το προκαλεσε..εικαζουν οτι ειναι λαθος η αγωγη του θυροειδη και λανθασμενα χαπια που τις ειχε δωσει ο παθολογος γ τη πιεση. Το θετικο ειναι οτι επικοινωνει σωστα και τρωει...μακαρι να ειναι ολα καλα ...μας δινει δυναμη ο θεος...της λεω σημερα κρατα γερα να προλαβεις να με δεις εγκυογτ σε εχω αναγκη...εχουμε χασει κ το.μπαμπα οταν ημουν 9 χρονων κ το δεσιμο μας ειναι σαν μια γροθια.....🙏🙏🙏🙏 να μου φιλησεις την ισμηνη μαρια🙏🩷🩷🩷🩷

Κορίτσι μου εύχομαι σύντονα να τελειώσει αυτήν η περιπέτεια να πάτε σπίτι σας και με το καλό να έρθει και η εγκυμοσύνη 

ειναι καλό σημάδι που μπορεί να τρώει και να επικοινωνεί.. υπομονή κορίτσι μου.. να μας στέλνεις νέα σας όποτε μπορείς, περαστικά να είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου;;; Πως πάτε με το σπόρι;;;

Καλά είμαι κορίτσι μου εσύ? Έχω λίγες ναυτίες κάποιες μέρες αλλά σε γενικές γραμμές καλά περιμένω να περάσουν οι μέρες για την αυχενική που έχω σε δύο εβδομάδες ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Οι γιατροι δεν ειναι σε θεση να κανουν αλονη σαφη διαγνωση τι ηταν αυτο που το προκαλεσε..εικαζουν οτι ειναι λαθος η αγωγη του θυροειδη και λανθασμενα χαπια που τις ειχε δωσει ο παθολογος γ τη πιεση. Το θετικο ειναι οτι επικοινωνει σωστα και τρωει...μακαρι να ειναι ολα καλα ...μας δινει δυναμη ο θεος...της λεω σημερα κρατα γερα να προλαβεις να με δεις εγκυογτ σε εχω αναγκη...εχουμε χασει κ το.μπαμπα οταν ημουν 9 χρονων κ το δεσιμο μας ειναι σαν μια γροθια.....🙏🙏🙏🙏 να μου φιλησεις την ισμηνη μαρια🙏🩷🩷🩷🩷

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Όντως είναι θετικό που επικοινωνεί κ τρώει... Θα περιμένουμε νέα σου ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ @Elk @cat12μου @eva_gge_lia μou κ ολα τα κοριτσια σας ευχαριστω πολυ κ εδω στο φορουμ εχω να σας πω...να ξερετε πως μπορει να μην γνωριζομαστε καμια μας αλλα ειστε το καταφυγιο μου κ νομιζω πως ολες εδω μεσα στο εξομολογητηριο( ετσι το πεω το φορουμ απο εδω κ περα χαχα)που βγαζουμε τα εσωψυχα μας ,ειμαστε η μια για την αλλη ...εστω κ απο ενα πληκτρολογιο...εστω κ σαν σκεψη...τοσο μακρια αλλα τοσο κοντα!!!!! Να μας εχει ο θεος γερες κ να μας δινει μονο ευχαριστα🩷🩷❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@Naty_ @Elk @cat12μου @eva_gge_lia μou κ ολα τα κοριτσια σας ευχαριστω πολυ κ εδω στο φορουμ εχω να σας πω...να ξερετε πως μπορει να μην γνωριζομαστε καμια μας αλλα ειστε το καταφυγιο μου κ νομιζω πως ολες εδω μεσα στο εξομολογητηριο( ετσι το πεω το φορουμ απο εδω κ περα χαχα)που βγαζουμε τα εσωψυχα μας ,ειμαστε η μια για την αλλη ...εστω κ απο ενα πληκτρολογιο...εστω κ σαν σκεψη...τοσο μακρια αλλα τοσο κοντα!!!!! Να μας εχει ο θεος γερες κ να μας δινει μονο ευχαριστα🩷🩷❤️❤️❤️

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε με την μανούλα σου!! Περαστικά και αγυριστα εύχομαι!! Έχετε δρόμο μπροστά σας αλλά είμαι σίγουρη ότι θα ξεπεράσετε τα εμπόδια. Είναι πολύ θετικό που τρώει.. θα ανακτήσει δυνάμεις σιγά σιγά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Οι γιατροι δεν ειναι σε θεση να κανουν αλονη σαφη διαγνωση τι ηταν αυτο που το προκαλεσε..εικαζουν οτι ειναι λαθος η αγωγη του θυροειδη και λανθασμενα χαπια που τις ειχε δωσει ο παθολογος γ τη πιεση. Το θετικο ειναι οτι επικοινωνει σωστα και τρωει...μακαρι να ειναι ολα καλα ...μας δινει δυναμη ο θεος...της λεω σημερα κρατα γερα να προλαβεις να με δεις εγκυογτ σε εχω αναγκη...εχουμε χασει κ το.μπαμπα οταν ημουν 9 χρονων κ το δεσιμο μας ειναι σαν μια γροθια.....🙏🙏🙏🙏 να μου φιλησεις την ισμηνη μαρια🙏🩷🩷🩷🩷

Κι έτσι να συνεχίσετε να είστε κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά! Θα δεις! 

Μετά χαράς να της δώσω αμέτρητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου εσύ? Έχω λίγες ναυτίες κάποιες μέρες αλλά σε γενικές γραμμές καλά περιμένω να περάσουν οι μέρες για την αυχενική που έχω σε δύο εβδομάδες ♥️🙏

Καλά είμαι κι εγώ. Γερή και δυνατή. Άντε θα περάσουν, 2 βδομάδες δεν είναι τίποτα!!! Χαίρομαι που το περνάς εύκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια δείτε και το σημερινό μου τεστακι, σήμερα ξύπνησα και με ενοχλήσεις.

 

IMG_20240901_150249.jpg

Toν άλλο μήνα εσύ θα ανοίξεις το θέμα;;; 3 μέρες επαφές.. αν μπορείτε και πάνω από μια φορά την ημέρα βουρ καλή διασκέδαση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Toν άλλο μήνα εσύ θα ανοίξεις το θέμα;;; 3 μέρες επαφές.. αν μπορείτε και πάνω από μια φορά την ημέρα βουρ καλή διασκέδαση 

Καλημέρα Ελπίδα μου!!!  😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες. 

Από φέτος, γιορτάζει και η κόρη μου σήμερα!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

(Κανονικά, γιορτάζει και η μάνα μου, αλλά δεν έχουμε επικοινωνία)

Να την χαίρεσαι!!! Και η Ισμήνη μέσα στα 40 ονόματα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Να την χαίρεσαι!!! Και η Ισμήνη μέσα στα 40 ονόματα…

Αν και δεν είναι μέσα στις 40 μαρτυροπαρθένες, το όνομα Ισμήνη το έχουν να γιορτάζει την 1η Σεπτεμβρίου μαζί τους. Μάλλον δεν ήξεραν που να το βάλουν... χαχαχαχαχα 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου. 

Πως είσαι εσύ; Όλα καλά με την ουροδόχο σου;;;😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλά είμαι κι εγώ. Γερή και δυνατή. Άντε θα περάσουν, 2 βδομάδες δεν είναι τίποτα!!! Χαίρομαι που το περνάς εύκολα. 

Άντε ναι να περάσουν!! Να δω ξανά το μικρουλι 🙏 Να χαίρεσαι κ την μικρούλα σου ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα! 

Δε μπαίνω πολ΄υ συχνά τελευταία λόγω εργασίας και διακοπών ενδιάμεσα, αλλα σας διάβαζα σιωπηλά να βλέπω νέα σας ❤️ τώρα προσπαθώ να επιστρέψω κι εγώ σιγά σιγά στη ρουτίνα 🙂

@Katiana1987 και
@Elk συγχαρητήρια για τις κορούλες σας!! Να τις χαίρεστε και καλ΄ως τις υποδεχτήκατε στον κόσμο 🐣🐣
Χαίρομαι πολύ για εσάς και που πήγαν όλα καλά, ακόμα και με τις διάφορες προκλήσεις που αντιμετωπίσατε, κι έχετε τα μωράκια σας αγκαλιά. Το ταξίδι της εγκυμοσύνης ολοκληρώθηκε και τώρα ξετυλίγεται μπροστά σας ένα νέο: της μητρότητας για την @Katiana1987 και αυτό του "2 φορές μανούλα" για την @Elk μας! Σας εύχομαι τα καλύτερα και στις δυο σας 🤗

@Elenaki12 συγχαρήτηρια για την εγκυμοσύνη σου κορίτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά και με έναν εκωφαντικό ήχο της καρδούλας αύριο  💗💗  💗💗 

@arntalia εύχομαι καλή ανάρρωση για τη μανούλα σου κορίτσι μου, μόνο να φανταστώ μπορώ πόσο δύσκολο είναι αυτό που περνάς, σου εύχομαι καλή δύναμη και να πηγαίνει όλο και καλύτερα 🙏🙏🙏

Στα υπόλοιπα κορίτσια σας εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει τα πολυπόθητα θετικά τεστάκια, κι αν και πάλι όχι, είμαι σίγουρη ότι ολοένα και έρχεστε πιο κον΄τα 💫🤞🍀🔜🤰 είπαμε, όλεςς θα "αποφοιτήσουμε" απ αυτό το φόρουμ με μωράκια 😍😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 🌹

Να κάνω ένα απολογισμό; 

Προηγούμενες ωορρηξίες 18η 21η 20η 20η (την 18η κάναμε παρακολούθηση με υπέρηχο και συμφωνούσε με τεστ) 

Τώρα σε αυτόν τον κύκλο οι επαφές: 9η 10η 11η 12η 14η  16η 17η 18η 19η 21η 

Σήμερα είμαι 22η μέρα του κύκλου, πιστεύω η ωορρηξία έχει γίνει γιατί έχω 2 μέρες τώρα ενοχλήσεις στο στήθος που συνηθίζω να έχω μετά την ωορρηξία, επίσης έφυγαν τα πολλά υγρά

Αν υποθέσουμε πως έγινε 18η είμαι 3 μέρες μετά την ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα! 

Δε μπαίνω πολ΄υ συχνά τελευταία λόγω εργασίας και διακοπών ενδιάμεσα, αλλα σας διάβαζα σιωπηλά να βλέπω νέα σας ❤️ τώρα προσπαθώ να επιστρέψω κι εγώ σιγά σιγά στη ρουτίνα 🙂

@Katiana1987 και
@Elk συγχαρητήρια για τις κορούλες σας!! Να τις χαίρεστε και καλ΄ως τις υποδεχτήκατε στον κόσμο 🐣🐣
Χαίρομαι πολύ για εσάς και που πήγαν όλα καλά, ακόμα και με τις διάφορες προκλήσεις που αντιμετωπίσατε, κι έχετε τα μωράκια σας αγκαλιά. Το ταξίδι της εγκυμοσύνης ολοκληρώθηκε και τώρα ξετυλίγεται μπροστά σας ένα νέο: της μητρότητας για την @Katiana1987 και αυτό του "2 φορές μανούλα" για την @Elk μας! Σας εύχομαι τα καλύτερα και στις δυο σας 🤗

@Elenaki12 συγχαρήτηρια για την εγκυμοσύνη σου κορίτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά και με έναν εκωφαντικό ήχο της καρδούλας αύριο  💗💗  💗💗 

@arntalia εύχομαι καλή ανάρρωση για τη μανούλα σου κορίτσι μου, μόνο να φανταστώ μπορώ πόσο δύσκολο είναι αυτό που περνάς, σου εύχομαι καλή δύναμη και να πηγαίνει όλο και καλύτερα 🙏🙏🙏

Στα υπόλοιπα κορίτσια σας εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει τα πολυπόθητα θετικά τεστάκια, κι αν και πάλι όχι, είμαι σίγουρη ότι ολοένα και έρχεστε πιο κον΄τα 💫🤞🍀🔜🤰 είπαμε, όλεςς θα "αποφοιτήσουμε" απ αυτό το φόρουμ με μωράκια 😍😁

Αγαπημένη εσύ πως είσαι; Πώς κυλάει η εγκυμοσύνη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μου νέα, την περασμένη Παρασκευή φτάσαμε αισίως στη Β' επιπέδου, ακόμα σα ψέμματα μου φαίνεται.

Σκεφτόμουν το σκ,  4-5 μήνες πριν κάνουμε εκείνη την ένεση πρόκλησης έπειτα από τις ενέσεις διέγερσης και τότε σκεφτόμουν "τι νόημα έχει όλο αυτό που κάνουμε;" και κάπως ένιωθα ότι δε θα καταλήξει πουθενά όλο αυτό.... Και να που τώρα που σας γράφω νιώθω τον μικρούλη μου, σχεδόν μισό κιλό ανθρωπάκι, να με κλωτσάει και γεμίζω από χαρά 🥰 Τίποτα δεν είναι μάταιο, μη τα παρατήσετε ποτέ 💪❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 🌹

Να κάνω ένα απολογισμό; 

Προηγούμενες ωορρηξίες 18η 21η 20η 20η (την 18η κάναμε παρακολούθηση με υπέρηχο και συμφωνούσε με τεστ) 

Τώρα σε αυτόν τον κύκλο οι επαφές: 9η 10η 11η 12η 14η  16η 17η 18η 19η 21η 

Σήμερα είμαι 22η μέρα του κύκλου, πιστεύω η ωορρηξία έχει γίνει γιατί έχω 2 μέρες τώρα ενοχλήσεις στο στήθος που συνηθίζω να έχω μετά την ωορρηξία, επίσης έφυγαν τα πολλά υγρά

Αν υποθέσουμε πως έγινε 18η είμαι 3 μέρες μετά την ωορρηξία 

Καλημέρα Μαρία μου, νομίζω πως οι επαφες σας ήταν πολυυυ καλές σύμφωνα με τα νούμερα που μας δίνεις. Λογικά ναι είσαι 2-3 μετά την ωορρηξία. 

Εγώ σε άλλα νεα στα εντελώς τυφλά θεωρώ πως πέρασε η περνάει τώρα η ωορρηξία μου γιατί δεν έχω τα πονάκια πλέον στις ωοθηκες και σιγά σιγά μπαίνω ωχρινική φάση, σε 2 βδομάδες αναμένω περίοδο. Όπως και να χει κάναμε 3 φορές μέσα στις γόνιμες και αν ισχύει ότι μένει και μέχρι 5 μερες μέσα το σπερματοζωάριο έχω ελπίδες! Τώρα κάθομαι μπαλκόνι και λιαζομαι για D 😄

Πότε αναμένεις κανονικά την περίοδο σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...