Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Νταξει, να κλέψουν μετρητή πρώτη φορά το ακούω... 10 μέρες χωρίς ρεύμα, δε θέλω καν να το φανταστώ...  Γενικά κι εγώ πολλή εξάντληση νιώθω, όπως επίσης κι εμένα ο μικρός στην κοιλιά κουνιέται πάρα πολύ, δε σταματάει καθόλου! Δεν μπορώ να σκύψω εύκολα πλέον, έχω αρχίσει να ζοριζομαι... Ευτυχώς ο άλλος μικρός τελευταία με το σχολείο πέφτει ξερός για ύπνο κατά τις 8... Κατά τα άλλα μια χαρά είναι (για την ώρα 😅) Θα περιμένουμε νέα σου από την καμπύλη!! ☺️
    • Αχ κι εγώ τα ίδια ..Κ ξεκίνησαν αργά, γύρω στην 11η εβδομαδα. Κι εγώ το πρωί είμαι καλά, το μεσημέρι με πιάνει μια ατονία, ένας πονοκέφαλος και έντονες ναυτίες..κάποιες φορές, αν δεν κάνω εμετο ως τοτε, δεν ηρεμώ ούτε στον βραδινό ύπνο..εύχομαι να περάσουν σύντομα γιατί δεν παλεύεται αυτή η κατάσταση...
    • Αααα αυτά δεν τα γνωρίζω κορίτσι μου  ότι είναι 2 διαφορετικά πράγματα μεταξύ τους  Αλλά δεν πρόκειται  να το δεχτεί έτσι απλά να κάνει τεστ θα πρέπει να τον πας δικαστικά αν πιστεύεις ότι αξίζει όλη αυτήν η ταλαιπωρία για να τον αναγκάσεις να κάνει ένα τεστ για να του αποδείξεις μόνο και μόνο ότι είναι δικό του το παιδί ; Επειδή κάνει τον παλαβό και λέει ότι δεν είναι στους άλλους; Δηλαδή αν όντως δεν ήταν θα άφηνε μια γυναίκα να λέει κάτι τόσο χοντρό για το άτομο του ; Ο ίδιος θα ζητούσε από μόνος του τεστ σε αυτήν την περίπτωση.. αφού είναι τόσο σίγουρος ότι δεν είναι τοτε γιατί δεν θέλει να κάνει τεστ  ;; Και αφού δεν σε νοιάζει κιολας σαν άτομο είναι ακόμα πιο εύκολα να παρεις αποφασίσεις γιατί δεν έχεις και το συναίσθημα να σε μπερδεύει.. Έχει χεστει πάνω του που θα πας και κάνει και λέει ότι ναναι τώρα να ξέρεις.. σε φοβάται για αυτό αντιδράει έτσι και φοβάται τι θα πει και ο κόσμος..  Όπως και να εχει συμβουλέψου έναν δικηγόρο κορίτσι μου , αυτοί τα ξέρουν καλύτερα και μετά αποφάσισε τι θέλεις να κάνες.. 
    • Κοριτσια μου κοντευει να φυγει ο Σεπτεμβρης κ ειμαξ αφαντη. Μπηκα κ ειδα τα μηνυματα σας. Ειδα πολλα θετικα κ καταχαρηκα για ολες και λυπηθηκα ακομη πιο πολυ σε οσες δε προχωρησε. ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ολες μας. Δε το βαζουμε κατω ποτε ,προσπαθουμε ....εγω με το θεμα της μαμας επιτελους βγηκαμε απο το νοσοκομειο μετα απο 17 κ κατι μερες κ παμε καπως καλα, ωστοσο τρεξιμο απο γιατρο σε γιατρο γ το θεμα της...μενω μαζι της προς το παρον για καμια βδομαδα να ανακαμψει κ μετα σπιτι...ποσο σημαντικη η υγεια μας κ εμεις τρελαινομαστε με το παραμικρο γιατι δε συνεβει ακομη σε εμας? Εχουμε προβλημα??? Κ μπλα μπλα...ολη αυτη η διαδικασια με τα νοσοκομεια π εμαθε κατι . Πρεπει να εχουμε εμπιστοσυμγ στη ζωη ξερει τι φερνει κ τι παιρνει κ μονο αυτη ξερει τη σωστη στιγμη που ηα μας φερει σε ολες μας ενα πλασματακι μικρο αυτο π ολες ποθουμε. Αγακαλιαστε τους αμθρωπους διπλα σας ,φροντιατε την υγεια σας και με τη σωστη καθοδηγηση απο τπυς γιατρους μας θα ερθειιιι συντομα.... εγω 2 επαφες αυτο τ μηνα καταφερα κ αυτες με το ζορι αλλα δε με ενοιαξε καθολου γιατι ειχα το ζορι μου.... 
    • Ναι τα θυμάμαι τότε που μας τα έλεγες. Προφανώς ισχύει αυτό που λες, τα λέει όλα αυτά για να σώσει το τομάρι του. Εσύ προχωράς την ζωή σου με την κοριτσάρα σου και μην δίνεις αξία σε αυτούς που δεν αξίζουν μια. Άλλωστε είχε την ευκαιρία του και εκείνος επέλεξε να μην έχει καμία σχέση.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...