Μετάβαση σε περιεχόμενο

✨️🌞Μωράκια Μαρτίου 2025 🌞✨️


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Αχ ασε μπρούμυτα και χωμένη μεσα, εμάς μόνο πωπο έδειχνε!😂😂και στην πρώτη μου πάντως στη β επιπέδου κάναμε πάνω από 2 ώρες, με έστελνε συνέχεια για  περπάτημα, για τσισα, για γλυκό μπας και κουνηθεί, αλλά δεν μας έκανε εύκολα την χάρη 😁

Έχεις δίκιο σε όσα λες! Κι εγώ τη βλέπω πόσο ανάγκη έχει τα άλλα παιδάκια, είμαι σίγουρη ότι στο μυαλό μου είναι όλα αυτά!

Πόσο είναι τα παιδακια σου τώρα?

Η μικρή είναι πέντε και η μεγάλη τον Γενάρη κλείνει τα επτά. Υγιη να είναι όλα τα παιδάκια μας εύχομαι..στις πρώτες εγκυμοσύνες δεν είχα θέμα με την θέση που είχαν στην μήτρα και τελείωνα αμέσως με τους υπερήχους...άντε να δούμε σε αυτό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Είναι πιθανότητες κορίτσι μου δλδ με τις ίδιες τιμές κ χαρακτηριστικά με σένα 1/21 βρέθηκε με θέμα. Όχι ακριβώς στη θέση σου, εγώ είχα ένα πιο μικρό ποσοστό κ είχα πανοκοβληθει . Μετά από σκέψεις κ συζητήσεις δεν έκανα κάτι παραπάνω κ όλα πήγαν καλά. Βέβαια αν είχα το δικό σου ποσοστό πιστευω θα έκανα κ εγώ.  Είχα 2 γνωστές που είχαν περίπου τέτοιες πιθανότητες έκαναν τροφοβλαστη κ ήταν όλα καλά και στις 2 περιπτώσεις. Πιστευω έτσι να είναι κ σε σένα:) 

Ευχαριστώ πολύ!!! Πήγα το πρωί και έκανα τη nipt λογικά μέχρι την άλλη Παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα! Πιστεύω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η LaV είπε:

Δεν έχω άλλο παιδάκι οποτε δε ξέρω πως ακριβώς νοιώθεις αν και ολα αυτα που λες τα καταλαβαίνω!!αλλά εγω θα  σου πω πως η κόρη σου είναι πολύ τυχερή που έχει μια τέτοια μαμά και είμαι σίγουρη πως θα βρεις τις ισορροπίες σου!!!!

Πάντα θαύμαζα τις γυναίκες που έχουν  αυτές τις αντοχές και κάνουν τόσα πράγματα και ελπίζω να γίνω μια τέτοια μαμά...🥰

Κι εγώ ποτέ δεν το πίστευα για τον εαυτό μου! Έχουμε τόσες αντοχές και τόση δύναμη που η κάθε δυσκολία στο τέλος της ημέρας μοιάζει πια αστεία.. εσύ που έχεις και διδυμάκια θα δεις ότι θα χεις και πολλαπλάσιες αντοχές, όσο ζόρι κι αν είναι! Έχω δίδυμες ανιψιές και τα χω ζήσει! Το παν πιστεύω είναι να βρούμε τα πατήματα μας και τις ισορροπίες μας! Παρεμπιπτόντως τα λατρεύω τα διδυμάκια! Έχουμε πολλά και στην οικογένεια και στο φιλικό μας περιβάλλον και αυτο το απίστευτο δέσιμο τους με κάνει να νιώθω δέος!🩷🩵🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η VasNe είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Πήγα το πρωί και έκανα τη nipt λογικά μέχρι την άλλη Παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα! Πιστεύω να πάνε όλα καλά!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τα αποτελέσματα...μην ανησυχείς στατιστικά δεδομένα είναι μόνο που μπορεί να πέσουν και έξω γτ επηρεάζονται από πολλούς παράγοντες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Κι εγώ ποτέ δεν το πίστευα για τον εαυτό μου! Έχουμε τόσες αντοχές και τόση δύναμη που η κάθε δυσκολία στο τέλος της ημέρας μοιάζει πια αστεία.. εσύ που έχεις και διδυμάκια θα δεις ότι θα χεις και πολλαπλάσιες αντοχές, όσο ζόρι κι αν είναι! Έχω δίδυμες ανιψιές και τα χω ζήσει! Το παν πιστεύω είναι να βρούμε τα πατήματα μας και τις ισορροπίες μας! Παρεμπιπτόντως τα λατρεύω τα διδυμάκια! Έχουμε πολλά και στην οικογένεια και στο φιλικό μας περιβάλλον και αυτο το απίστευτο δέσιμο τους με κάνει να νιώθω δέος!🩷🩵🩷🩵

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Εμας θα είναι τα πρώτα στην οικογένεια....ο άντρας μου έχει κάτι θείες δίδυμες αλλά έτσι σε πιο κοντινούς  είναι τα πρώτα μας...και ήταν κάτι που από όταν ξεκίνησα εξωσωματικες το ονειρευόμουν και το ήθελα...αλλά δεν πίστευα πως θα μου συμβεί...και τώρα ανυπομονώ τόσο πολύ...και φοβάμαι και ανυπομονώ...

Κάποιες φορές νοιώθω πως μεγάλωσα...εκεί ανησυχώ για τις αντοχές μου...αλλά και κάπως το νοιώθω πως ούτε θα το σκέφτομαι τότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2024 at 2:50 ΜΜ, ο/η VasNe είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Πήγα το πρωί και έκανα τη nipt λογικά μέχρι την άλλη Παρασκευή θα έχουμε τα αποτελέσματα! Πιστεύω να πάνε όλα καλά!

Κοπέλα μου εμένα δεν είχαν βγει οι εξετάσεις του αίματος καλές σε συνδυασμό με την πιθανή προεκλαμψία μου έβγαζε αποτέλεσμα 1/ 338 μου είχαν πει ότι σίγουρα θα είναι καλά τα αποτελέσματα γιατί ο υπερηχος ήταν τελειος. Είχα κάνει και εγώ το nipt και τα αποτελέσματα για την τρίσωμια 21 ήταν τέλεια. Όμως μου έβγαλε πιθανότητα για σύνδρομο Turner 78% όποτε τέλη Σεπτεμβρίου έκανα αμνιοπαρακέντηση και εκεί επιβεβαιώθηκε ότι οντως έχει θέμα το κοριτσάκι μου και Την Δευτέρα που μας πέρασε προχώρησα σε διακοπή κύησης. Οποτε ζω ένα δραμα από τις 20 Αυγούστου που έκανα την αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια απο νεύρα πως είστε; εγώ έχω αααααααπίστευτα νεύρα τελευταία όλα μου φταίνε, νευριάζω με το παραμικρό, τα χω με τον διπλανό, με τον απέναντι με τον απο πάνω με τον απο κάτω, έχει αλλάξει το βλέμμα μου, μπορώ να βρίσω κ΄άποιον γείτονα πχ που με ενόχλησε.. και έχω γίνει γενικά πολύ "περίεργη" να το πω?? υπερβολική να το πω?? ιδιότροπη να το πω?? .. ελπίζω να είναι φάση λόγω της εγκυμοσύνης!! 😶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια απο νεύρα πως είστε; εγώ έχω αααααααπίστευτα νεύρα τελευταία όλα μου φταίνε, νευριάζω με το παραμικρό, τα χω με τον διπλανό, με τον απέναντι με τον απο πάνω με τον απο κάτω, έχει αλλάξει το βλέμμα μου, μπορώ να βρίσω κ΄άποιον γείτονα πχ που με ενόχλησε.. και έχω γίνει γενικά πολύ "περίεργη" να το πω?? υπερβολική να το πω?? ιδιότροπη να το πω?? .. ελπίζω να είναι φάση λόγω της εγκυμοσύνης!! 😶 

Καλημέρα κοριτσι μου μια από τα ίδια μέσα στα νεύρα είμαι κ εγώ 😂 κ το βράδυ ξυπνάω κάθε δύο ώρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ είμαι μες στα νεύρα, μου φταίνε όλοι και όλα, αν και καταλαβαίνω ότι πραγματικά δεν φταίνε😂😂 στην πρώτη είχα νεύρα μόνο με τον σύζυγο τουλάχιστον, τώρα ψάχνομαι για καυγά με όλους. Ευτυχώς ακόμα συγκρατούμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κάνετε; Χάθηκα αλλά γενικα έχουν τύχει κάποια οικογενειακά θέματα υγείας και δεν είμαι και στα καλύτερα μου! Χθες έκανα την αμνιοπαρακέντηση είμαι ξαπλωμένη και ξεκουράζομαι ! Εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαινουν καλά τα πράγματα και να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Χθες σιγουρευτήκαμε για το φύλο του μωρού και εχουμε αγοράκι 🥰 οι μετρήσεις του ήταν μια χαρα και φαίνεται υγιέστατο ! Εμένα ο τράχηλος είναι τέλειος όπως και το αμνιακό υγρό! 8 Νοεμβρίου κλείσαμε για την β επιπέδου!Αυτα τα νέα μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου μια από τα ίδια μέσα στα νεύρα είμαι κ εγώ 😂 κ το βράδυ ξυπνάω κάθε δύο ώρες! 

ωχ καταλαβαίνω! Ναι και το βράδυ δεν κάνω καλό ύπνο άσε που με πιάνει συχνοουρία συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Χάθηκα αλλά γενικα έχουν τύχει κάποια οικογενειακά θέματα υγείας και δεν είμαι και στα καλύτερα μου! Χθες έκανα την αμνιοπαρακέντηση είμαι ξαπλωμένη και ξεκουράζομαι ! Εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαινουν καλά τα πράγματα και να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Χθες σιγουρευτήκαμε για το φύλο του μωρού και εχουμε αγοράκι 🥰 οι μετρήσεις του ήταν μια χαρα και φαίνεται υγιέστατο ! Εμένα ο τράχηλος είναι τέλειος όπως και το αμνιακό υγρό! 8 Νοεμβρίου κλείσαμε για την β επιπέδου!Αυτα τα νέα μου 🙏

Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Κι εγώ την ίδια μέρα έχω β' επιπέδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια απο νεύρα πως είστε; εγώ έχω αααααααπίστευτα νεύρα τελευταία όλα μου φταίνε, νευριάζω με το παραμικρό, τα χω με τον διπλανό, με τον απέναντι με τον απο πάνω με τον απο κάτω, έχει αλλάξει το βλέμμα μου, μπορώ να βρίσω κ΄άποιον γείτονα πχ που με ενόχλησε.. και έχω γίνει γενικά πολύ "περίεργη" να το πω?? υπερβολική να το πω?? ιδιότροπη να το πω?? .. ελπίζω να είναι φάση λόγω της εγκυμοσύνης!! 😶 

Αν τα είχαμε από πριν πιάνεται???χαχαχχαχαχα αστειεύομαι...εγώ νεύρα δεν έχω άλλα κλαίω με το παραμικρό...παραεγινα ευαίσθητη!!!

Κατι αλλο...έχετε βγάλει τη μελανη γραμμή στη κοιλίτσα???τη πρόσεξα πριν 4-5 μέρες και ενθουσιαστηκα σα το χαζό που την έβγαλα.. αλλά νομίζα θα φαινόταν αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Χάθηκα αλλά γενικα έχουν τύχει κάποια οικογενειακά θέματα υγείας και δεν είμαι και στα καλύτερα μου! Χθες έκανα την αμνιοπαρακέντηση είμαι ξαπλωμένη και ξεκουράζομαι ! Εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαινουν καλά τα πράγματα και να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Χθες σιγουρευτήκαμε για το φύλο του μωρού και εχουμε αγοράκι 🥰 οι μετρήσεις του ήταν μια χαρα και φαίνεται υγιέστατο ! Εμένα ο τράχηλος είναι τέλειος όπως και το αμνιακό υγρό! 8 Νοεμβρίου κλείσαμε για την β επιπέδου!Αυτα τα νέα μου 🙏

Όλα καλά να συνεχίσουν και με το καλονκαι τη β επιπέδου!!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Χάθηκα αλλά γενικα έχουν τύχει κάποια οικογενειακά θέματα υγείας και δεν είμαι και στα καλύτερα μου! Χθες έκανα την αμνιοπαρακέντηση είμαι ξαπλωμένη και ξεκουράζομαι ! Εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαινουν καλά τα πράγματα και να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Χθες σιγουρευτήκαμε για το φύλο του μωρού και εχουμε αγοράκι 🥰 οι μετρήσεις του ήταν μια χαρα και φαίνεται υγιέστατο ! Εμένα ο τράχηλος είναι τέλειος όπως και το αμνιακό υγρό! 8 Νοεμβρίου κλείσαμε για την β επιπέδου!Αυτα τα νέα μου 🙏

Καλά αποτελέσματα εύχομαι. Να προσέχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Χάθηκα αλλά γενικα έχουν τύχει κάποια οικογενειακά θέματα υγείας και δεν είμαι και στα καλύτερα μου! Χθες έκανα την αμνιοπαρακέντηση είμαι ξαπλωμένη και ξεκουράζομαι ! Εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαινουν καλά τα πράγματα και να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Χθες σιγουρευτήκαμε για το φύλο του μωρού και εχουμε αγοράκι 🥰 οι μετρήσεις του ήταν μια χαρα και φαίνεται υγιέστατο ! Εμένα ο τράχηλος είναι τέλειος όπως και το αμνιακό υγρό! 8 Νοεμβρίου κλείσαμε για την β επιπέδου!Αυτα τα νέα μου 🙏

Κοριτσάκι μου εύχομαι όλα τα προβλήματα να ναι περαστικά! Όσο για τον μπεμπάκο είμαι σίγουρη πως όλα είναι καλά κι απλά περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα αποτελέσματα!😊

Με το καλό η β επιπεδου κι από δω και πέρα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!❤️🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η athrain είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Κι εγώ την ίδια μέρα έχω β' επιπέδου!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🥰 α τι ωραιαααα με το καλοοοοοοο🙏

στις πριν 13 ώρες, ο/η MarwDim είπε:

Καλά αποτελέσματα εύχομαι. Να προσέχεις 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🙏

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Κοριτσάκι μου εύχομαι όλα τα προβλήματα να ναι περαστικά! Όσο για τον μπεμπάκο είμαι σίγουρη πως όλα είναι καλά κι απλά περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα αποτελέσματα!😊

Με το καλό η β επιπεδου κι από δω και πέρα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!❤️🩵

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🙏μακάρι από εδώ και περα να κυλήσουν όλα καλά 🙏 την Τετάρτη θα έχω τα πρώτα αποτελέσματα 🙏🙏🙏 

Με το καλό σε όλες μας κοριτσια μου, να πάρουμε τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας υγιή 🥰🥰🥰🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🥰 α τι ωραιαααα με το καλοοοοοοο🙏

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🙏

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🙏μακάρι από εδώ και περα να κυλήσουν όλα καλά 🙏 την Τετάρτη θα έχω τα πρώτα αποτελέσματα 🙏🙏🙏 

Με το καλό σε όλες μας κοριτσια μου, να πάρουμε τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας υγιή 🥰🥰🥰🙏🙏🙏

Τόσο πολύ θα αργήσουν τα πρώτα αποτελέσματα; Εμένα μου τα έβγαλαν τα πρώτα την επόμενη μέρα. Τα Δεύτερα αποτελέσματα βέβαια δεν έχουν βγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; από εξετάσεις αίματος πως τα πάτε; Εγώ αύριο θα δώσω θα αρχίζω να μετράω "κόκκινα" 😆!! Είμαι περίεργη να δω τι θα δω!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ ακόμα καλά από εξετάσεις! Μέσα στην εβδομάδα θέλω κι εγώ να πάω να τις κάνω, αν και μου χει γράψει μόνο γενική αίματος και ούρων αυτή τη φορά.. πριν 2 εβδομάδες μου έγραψε να κάνω και γλυκόζηλιωμένη γιατί στην πρώτη μου οι τιμές της καμπύλης δεν ήταν και ιδανικές και ευτυχώς ήταν πολύ καλή! Από αιματοκρίτη ήμουν πολύ καλά, είχα 39 νομίζω τον προηγούμενο μήνα, αλλά η αλήθεια είναι ότι αμελώ λίγο τα συμπλήρωματα γιατί δεν μπορώ να τα χωρέσω μέσα στη μέρα...άλλο νηστική άλλο φαγωμενη, άλλο μακριά από το ένα...εεε περνάει η μέρα κι έχω καταλήξει να παίρνω στάνταρ μόνο φυλλικό και μαγνήσιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; από εξετάσεις αίματος πως τα πάτε; Εγώ αύριο θα δώσω θα αρχίζω να μετράω "κόκκινα" 😆!! Είμαι περίεργη να δω τι θα δω!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ ακόμα καλά από εξετάσεις! Μέσα στην εβδομάδα θέλω κι εγώ να πάω να τις κάνω, αν και μου χει γράψει μόνο γενική αίματος και ούρων αυτή τη φορά.. πριν 2 εβδομάδες μου έγραψε να κάνω και γλυκόζηλιωμένη γιατί στην πρώτη μου οι τιμές της καμπύλης δεν ήταν και ιδανικές και ευτυχώς ήταν πολύ καλή! Από αιματοκρίτη ήμουν πολύ καλά, είχα 39 νομίζω τον προηγούμενο μήνα, αλλά η αλήθεια είναι ότι αμελώ λίγο τα συμπλήρωματα γιατί δεν μπορώ να τα χωρέσω μέσα στη μέρα...άλλο νηστική άλλο φαγωμενη, άλλο μακριά από το ένα...εεε περνάει η μέρα κι έχω καταλήξει να παίρνω στάνταρ μόνο φυλλικό και μαγνήσιο.. 

Εγώ κορίτσια είχα ένα τσεκ απ την εβδομάδα που πέρασε κ μόνο ο αιματοκρίτης είχε πέσει κλασικά αλλά όχι πάρα πολύ, τα αναμενόμενα. Από συμπληρώματα παίρνω μόνο την ιοφολεν την πολυβιταμινη κ βιταμίνη D . Προς το παρόν! Έτσι κ στην πρώτη εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

 

Εγώ κορίτσια είχα ένα τσεκ απ την εβδομάδα που πέρασε κ μόνο ο αιματοκρίτης είχε πέσει κλασικά αλλά όχι πάρα πολύ, τα αναμενόμενα. Από συμπληρώματα παίρνω μόνο την ιοφολεν την πολυβιταμινη κ βιταμίνη D . Προς το παρόν! Έτσι κ στην πρώτη εγκυμοσύνη..

@Katerina1990 είναι πολλά μωρέ αυτά που δίνουν που να προλάβεις μέσα στη μέρα σε καταλαβαίνω! Κι εγώ όταν πήγαινα σε ιδιώτη μου έδινε και μαγνήσιο και ασβέστιο (μπλιαχ!!) αυτή τη φορά με έδωσαν από το νοσοκομείο μόνο σίδηρο (2 φορές τη μέρα που παίρνω) και το φυλλικό που τους ρώτησα αν το συνεχίζω και με είπαν συνέχισε το. Κατά τα άλλα τίποτα άλλο. Λέω να τους ρωτήσω αυτή τη φορά που θα πάω πως κι έτσι δε παίρνω ασβέστιο σε αυτή την εγκυμοσύνη αν και πολύ χαίρομαι που δε το παίρνω! γενικά είμαι πολύ των γαλακτοκτομικών δε ξέρω αν μου χρειάζεται κιόλας.. Νομίζω αυτοί βλέπουν πιο αναγκαίο το σίδηρο αυτό τους ενδιαφέρει περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2024 at 6:24 ΜΜ, ο/η akonsta είπε:

Κοπέλα μου εμένα δεν είχαν βγει οι εξετάσεις του αίματος καλές σε συνδυασμό με την πιθανή προεκλαμψία μου έβγαζε αποτέλεσμα 1/ 338 μου είχαν πει ότι σίγουρα θα είναι καλά τα αποτελέσματα γιατί ο υπερηχος ήταν τελειος. Είχα κάνει και εγώ το nipt και τα αποτελέσματα για την τρίσωμια 21 ήταν τέλεια. Όμως μου έβγαλε πιθανότητα για σύνδρομο Turner 78% όποτε τέλη Σεπτεμβρίου έκανα αμνιοπαρακέντηση και εκεί επιβεβαιώθηκε ότι οντως έχει θέμα το κοριτσάκι μου και Την Δευτέρα που μας πέρασε προχώρησα σε διακοπή κύησης. Οποτε ζω ένα δραμα από τις 20 Αυγούστου που έκανα την αυχενική.

Ωχ βρε κορίτσι μου..λυπάμαι πάρα πολύ για αυτή την εξέλιξη...δεν έχω λόγια..ο Θεός να σου δίνει δύναμη...❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!!καλή εβδομάδα!!!!!

Εγώ παίρνω ασβεστιο γιατί έχω και οστεοπενια οπότε μου έδωσε από νωρίς να είμαστε πιο σιγουροι..αλλά δεν με πειράζει αυτό...μου αρέσει και η γεύση του...το σίδηρο δεν αντέχω...παίρνω μια αμπούλα κ είναι τόσο μα τόσο γλυκιά!!!!μαγνήσιο δεν μ εδωσε ακόμα.. και νόμιζα πως πρώτα αυτό θα μ έγραφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου..λυπάμαι πάρα πολύ για αυτή την εξέλιξη...δεν έχω λόγια..ο Θεός να σου δίνει δύναμη...❤️ 

Ευχαριστώ πολύ ❤️. Δυστυχώς το δικό μου ταξίδι τελειώνει εδώ. Ελπίζω στο μέλλον να κάνω ένα μωράκι υγιές. Όλα για κάποιο λόγο μας συμβαίνουν.  Εύχομαι και σε σένα και στα υπόλοιπα κορίτσια να έχετε καλή εγκυμοσύνη , να σας πάνε όλα καλά. Θα μπαίνω να σας διαβάζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...