Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εμάς ο παιδίατρος μας είχε δώσει προβιοτικα, τις σταγόνες biogaia που είναι για κολικούς και δυσκοιλιοτητα. Μπορείς να τον ρωτήσεις.
    • ααχ δεν ξέρω αλήθεια... ευτυχώς τώρα ξανα πήρε άδεια ο άντρας μου και με βοηθάει λίγο...οταν γυρίσει στη δουλειά θα ειναι 50 ημερών...μηπως ηρεμήσει λιγο μεχρι τότε! τώρα ξεκινησε μας κανει και γελακια... πεθαίνω κάθε φορά που το κάνει 😍😍
    • Εμένα σε μερικά γευματα κάνει τόσο και σε αλλα  παραπάνω δεν ξέρω..τελοσπαντων θα του το πω πάλι την παραπάνω Δευτέρα που θα πάμε ..να δω και τι βάρος θα έχει πάρει.. @nanouko όλες οι μαμάδες ηρωίδες είναι...είτε με ένα παιδάκι είτε με 5... Το καθένα έχει τις δυσκολίες του  @barbie όχι η αϋπνία δεν παλεύεται με τίποτα ..αυτό έλεγα αν δεν είχα το σχολείο του μεγάλου θα κοιμόμουν λίγο παραπάνω με το μικρό ..αλλά όλα αυτά θα περάσουν και δε θα το καταλάβουμε καθόλου..και θα μας λείπουν κιόλας αυτές οι στιγμές 
    • Κ εμένα αν και την πάει ο αντρας μου σχολειο, ξυπνάω 7,30 8 πάρα να την ετοιμάσω. Κ μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθω γιατί όλο και κάτι έχω να κανω☹️ @nanouko θα έρθει η ώρα που θα το κάνεις κ εσύ (αν βέβαια θελετε κι αλλο παιδακι). Αφου εγω τωρα λεω πως παιρνουν αποφαση να κανουν κ 3ο κ 4ο παιδι?🤣🤣🤣 Και θα το ξαναπω: ΚΟΥΡΆΓΙΟ, θα ερθουν καλυτερες μερες, δεν μπορει🤣 @Katiana1987 πραγματικά σου εύχομαι να συνεχίσει έτσι!!
    • Καλησπέρα απο μια πολύ ταλαιπωρημένη μαμά 😔😔 εμείς χθες κοιμηθήκαμε στις 3.30 μεχρι στις 7 αλλα ξυπνησαμε κατα τις 5 για φαγητό 😔😔 δεν παλεύεται καθε βράδυ αϋπνία κορίτσια...πως την παλεύεται εσείς;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...