Μετάβαση σε περιεχόμενο

✨️🌞Μωράκια Μαρτίου 2025 🌞✨️


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είστε; 😃

Καλησπέρα! Καλά, μια χαρά, εμείς! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα μετά από πολύ καιρό που είμαι πραγματικά καλά! Εύχομαι να κρατήσει!😂

Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είστε; 😃

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσι μου , 

Καλά θα πω, σαν να ανεβαίνει λίγο η ψυχολογία σιγά σιγά. Συνεχίζω τις ενέσεις ηπαρίνης μου κάθε πρωί και σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γυναικολόγο. Ο εμβρυολόγος που κάναμε την αυχενική είπε ότι στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό θα μάθουμε και φύλο. Οπότε ανυπομονώ για σήμερα!!!! 🥰🥰🥰

Εσύ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα! Καλά, μια χαρά, εμείς! Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα μετά από πολύ καιρό που είμαι πραγματικά καλά! Εύχομαι να κρατήσει!😂

Εσύ πως είσαι?

εεε καιρός ήταν τώρα σταμάτησαν πια οι αναγούλες!! Και εμείς καλά μωρέ.. αύριο έχω ραντεβού στο νοσοκομείο για εξετάσεις και υπέρηχο!! Έχω μια αγωνία.. !!! άντεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η athrain είπε:

εεε καιρός ήταν τώρα σταμάτησαν πια οι αναγούλες!! Και εμείς καλά μωρέ.. αύριο έχω ραντεβού στο νοσοκομείο για εξετάσεις και υπέρηχο!! Έχω μια αγωνία.. !!! άντεεε!

Τέλεια! Με το καλό να δείτε το μωράκι! Αθήνα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Τέλεια! Με το καλό να δείτε το μωράκι! Αθήνα είσαι?

Όχι, Θεσσαλονίκη είμαι. Εσύ σε κλινική με το καλό΄ θα γεννήσεις; έχεις το δικό σου γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι, Θεσσαλονίκη είμαι. Εσύ σε κλινική με το καλό΄ θα γεννήσεις; έχεις το δικό σου γιατρό;
    • Μα πραγματικά τι ωραίες κοιλίτσες!!! 😍 Υπ΄εροχες όλες!!! Προσωπικά σας το είχα γράψει από πολύ νωρίς ότι φαινόταν αρκετά η κοιλίτσα. Από τον 3ο μήνα με κατάλαβαν οι γύρω μου και σε περιπτώσεις που προσπάθησα να το κρύψω... Τα κιλά ψιλοκαμουφλάρονται γιατί είμαι αρκετά ψηλή, αλλά η κοιλια με τίποτα! Βέβαια, τέλος Μάρτη είχα κάνει χειρουργείο λαπαροσκοπικό για τη σάλπιγγα και μέχρι που έμεινα έγκυος, 1 μήνα και κάτι μετά, δεν είχα νιώσει ότι ξεπρήστηκα εντελώς. Για αυτό μου έχει κολλήσει στο μυαλό ότι έπαιξε κι αυτό μεγάλο ρόλο στο να φαίνομαι πάντα περισσότερων μηνών από όσο είμαι... Μπορεί όμως να λέω και βλακείες... Από φάρμακα παίρνω: φολιντεξ, μαγνήσιο, λακτιφερόν (σίδηρος), calcioral d3 και τις βιταμίνες τις pregnacare plus. Το σαλοσπίρ μετά την αυχενική μου το έκοψε. ΥΓ: Η φόρμα βολεύει μια χαρά! Είναι με τιραντάκι δετό πάνω και το κατεβάζω όπως είναι, χωρίς να το λύσω, στις συχνές μου επισκεψεις στην τουαλέτα.🤣
    • κορίτσια παίζει να έχετε να μου προτείνετε κανέναν αιματολόγο Αθήνα προς τα βορεια;
    • Έλα ρε!!!! Είναι τεεεεεέλεια!!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Συγκινήθηκα να ξέρεις!!! Πέρασε ο καιρός ορρεεεέ!!! 😍😍😍😍 Πιστεύεις τυχαία έκοψα τα μπούτια στη δική μου;;;;; 🤣🤣🤣🤣  Πάντως εντάξει κορίτσια εγώ σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες που μοιραστηκατε τις κοιλουμπες σας!! Ένιωθα άσχημα για το σώμα μου γιατί περισσότερο χοντρή με περνάνε παρά έγκυο.. τώρα μπορώ να πω ότι νοιώθω πολύ καλύτερα!! 😅😅 Άντε να στρογγυλευουμε όλες έτσι όμορφα!! Έχουμε και άλλο μέλλον μπροστά μας..!! 😍😍😍😍😍😍😍
    • @melitiniღ κορίτσι μ γι αυτο πιστευω οτι οι επαφες πρεπει να ειναι συχνες στο ζευγάρι. Ποτε δ ειπα στον αντρα μ σημερα είναι θετικο τ τεστ πρεπει να εχουμε επαφη. Κανουμε συχνα σεξ ουτως η αλλως. Εμας επειδη τ σπερμα ειναι κακο πρεπει να ειναι πολυ πολυ καλο τ ταιμινγκ. Αυτη τη φορα ειχαμε επαφη τη μερα του θετικου τεστ. Την επομενη καμια.  @Kiddo εμεις με 2 παιδια και κυλιομενα ωραρια, το παλεύουμε παντως. Ποτε δ ειχαμε επαφες αποκλειστικά για παιδι. Ναι στο πρωτο τ ειχαμε παρει πατριωτικα. Ειναι τ μονο πραγμα στο οποιο προσπαθούμε να εχουμε ρυθμο. Δ σ λεω οτι πάντα έχουμε φουλ ορεξη οργανικα. Αλλα εγω προσωπικα αναζηταω την επαφή, τη ζεστασια και βγαινουν κ τ υπολοιπα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...