Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΤο καταλαβαίνω κορίτσι μου αλλα να ξερεις οτι ολες δεν εχουμε τις επαφές που θελαμε κάθε μήνα. Και μενα εργαζεται πολλες ωρες και καμια φορα σερι 7ημερο δεν ειναι πάντα εύκολο.Η ωορηξια σου έγινε ή οχι ακόμη?

Δεν εχω καταλαβει ακομη προς το παρον...εχω πεταξει κ τα τεστ ωορηξιας απο αυτον το μηνα ειπα.να μη τη παρακολουθησω γτ με αγχωνουν φοβερα. Αν κ γω σπανια την καταλαβαινω τν ωορηξια μου...εχω κ αστατο κυκλο σχετικα αυτο το διμηνο μ χαλασε.... εσυ ξαναεκανες τεστ εκτος απο εκεινα τα 2 π ειχανε πικ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 
 

Ευχομαι η ησυχία που έχουμε εδώ είναι επειδή καλοπερνάμε στις παραλίες☀️ 

Πανω κάτω απ ότι κατάλαβα όλες τις ίδιες μέρες περιμένουμε πάνω κάτω!🤞🏼 

Ηθελα να ρωτήσω αν έχουμε καπνίζοντες στην παρέα. Τόσους μήνες που προσπαθούμε δεν το έχω ελαττώσει η αλήθεια και το σκέφτομαι πολύ κάθε μήνα. Αν μείνω έγκυος θα το κόψω αλλά σκέφτομαι συνέχεια μήπως κάνω κακο και δεν αρκεί να το κόψω μόλις μείνω αλλά πιο νωρίς. Τι λέτε εσείς ; 
 

Κορίτσι μου εγώ κάπνιζα 5-6 τσιγάρα στριφτά τη μέρα και το έκοψα μαχαίρι την ημέρα που πήρα τη θετική χοριακή στα χέρια μου! Αλλά εμένα "έτυχε" η εγκυμοσύνη! Δεν την προσπάθησα. Καλό είναι όταν προσπαθείς να το κόψεις νωρίτερα. ΌΛΑ στο μυαλό μας είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Μπανάκια και διακοπές βλέπω οι περισσότερες και χαίρομαι 😊

@Demy93 κορίτσι μου τι έγινε; Γεννησες τελικά;

@marinamanoulitsa Μαρίνα μου που χάθηκες καλέ και έχουμε μείνει με την αγωνία;;

Η @Demy93γέννησε προχθές και είναι και οι 2 μια χαρά!!! 

@marinamanoulitsaΕλπίζω κι εύχομαι να είναι για καλό αυτή η σιωπή...

@Mpourmpoulo κι απο σένα θέλουμε νέα!!! 

@ditakiαπο που πήρες την τουτού;;; ψάχνω για να τα έχω έτοιμα κι αυτά πριν σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού μου αλλά δε βρίσκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα πως είστε??? Φύγατε για διακοπές? Βάλτε καμία φωτογραφία από παραλίες για εμάς που έχουμε μείνει πίσω 🥰🥰🥰

Εμείς πάμε αύριο κοριτσάκι μου γλυκό!! Θα σας στείλω φωτόοοοο😍😍😍 

Πως είσαι εσύ γλυκιά μου; 
 

Εγω σήμερα 12η μέρα κύκλου με επαφές 7η κ 11η προς το παρόν. Δεν έχω ιδέα ποτε είναι η ωορρηξία μου🤣🤣🤣 Εχθές είχα λίγα πονάκια δεξιά. Αυτά.. Περιμένω πως να φύγουμε κ να στηθούμε..Κάμπινγκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Δεν εχω καταλαβει ακομη προς το παρον...εχω πεταξει κ τα τεστ ωορηξιας απο αυτον το μηνα ειπα.να μη τη παρακολουθησω γτ με αγχωνουν φοβερα. Αν κ γω σπανια την καταλαβαινω τν ωορηξια μου...εχω κ αστατο κυκλο σχετικα αυτο το διμηνο μ χαλασε.... εσυ ξαναεκανες τεστ εκτος απο εκεινα τα 2 π ειχανε πικ???

@arntaliaΈκανα ναι και εχει πέσει η ένταση της γραμμής.Σημερα πήγα στο γιατρό μου για εναν υπέρηχο ολα ηταν τέλεια όπως μου είπε. Μου εκανε καλο η επίσκεψη στο γιατρό ολα καλα θα πάνε 🙏☺️🌈Εκανες καλα που τα σταματησες αφου σε αγχωνουν τόσο 🙏🙏🙏✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει τύχει ποτέ σε καμιά κοπέλα να δημιουργηθεί ωχραιμάτωμα μετά την ωορρηξια ; είμαι στεναχωρημένη πήγα σήμερα για υπέρηχο να επιβεβαιώσουμε την ωορρηξια και είδαμε αυτό... το μήκος ενδομητριου είναι 11,68mm , πιθανή ωορρηξια ήταν 18η μέρα και τώρα είμαι 22η 

Είχα πολύ πόνο που οφειλόταν σε αυτό,  τώρα σκέφτομαι άραγε θα έφυγε το ωάριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΈκανα ναι και εχει πέσει η ένταση της γραμμής.Σημερα πήγα στο γιατρό μου για εναν υπέρηχο ολα ηταν τέλεια όπως μου είπε. Μου εκανε καλο η επίσκεψη στο γιατρό ολα καλα θα πάνε 🙏☺️🌈Εκανες καλα που τα σταματησες αφου σε αγχωνουν τόσο 🙏🙏🙏✌️

Ωραια μια χαρα σε καθησυχασε η επισκεψη σου και καλα εκανες κ πηγες.😀😊ολα.θα πανε καλα με λιγη υπομονη 🙏🙏🙏🙏 ναι δεν μπορουσα να εχω ενα μονιμο αγχος οτι πρεπει να τα χρησιμοποιησω γ να κανω επαφες. Ετσι ξυπνησα κ λεω τα πεταω ολα 🤣🤣😊 ας ειναι ομορφος ο αυγουστος γ ολες μας🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Νομίζω πως θα χρειαστώ και εγω την γυάλα της @Παρασκευαιδου 🤞🏼 

Μέχρι Οκτώβριο θα έχουμε ευχάριστα.. λέει η. Γυάλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

@ΠαρασκευαιδουΝα πω την αλήθεια μια πρόβλεψη και εγω θα την ηθελα☺️☺️🙏

Εσυ είτε αυτόν είτε τον άλλο είσαι εγκυουλα φωνάζει η γυάλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ είτε αυτόν είτε τον άλλο είσαι εγκυουλα φωνάζει η γυάλα μου 

@eva_gge_lia μιλησε η παρασκευαιδου οποτε 👉🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ είτε αυτόν είτε τον άλλο είσαι εγκυουλα φωνάζει η γυάλα μου 

@ΠαρασκευαιδουΑμαν αμαν μη μου βαζεις φωτιές 🥹🥹🥹🥹 Μακάρι μακάρι 🙏 🫶 Κρατάω την πρόβλεψη σου❤️❤️❤️❤️🌈@arntaliaΑν μείνω θα αποτρελαθω😂🫶❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τα σύμβολα στο τέλος;...χαχαχαχα

Ε ειπαμε εισαι ζαιρα ....προβλεπεις ολες τις εγκυουλες και δινεις ελπιδα ελπιδα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@ΠαρασκευαιδουΑμαν αμαν μη μου βαζεις φωτιές 🥹🥹🥹🥹 Μακάρι μακάρι 🙏 🫶 Κρατάω την πρόβλεψη σου❤️❤️❤️❤️🌈@arntaliaΑν μείνω θα αποτρελαθω😂🫶❤️❤️❤️

Χαχαχα κρατα την...γτ ευχομαστε ολες μας συντομα να μεινεις🙏🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Χαχαχα κρατα την...γτ ευχομαστε ολες μας συντομα να μεινεις🙏🩷

@arntaliaΤο ιδιο σου εύχομαι και εγώ! Σύντομα να έχουμε μωράκι 🩵🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μέχρι Οκτώβριο θα έχουμε ευχάριστα.. λέει η. Γυάλα μου 

Από στόμα σου και στου θεού αυτιιιιιιι🙏🏻 Μακάρι κοπέλα μου γιατί η γυάλα σου απ ότι βλέπω πέφτει μέσα 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Μπανάκια και διακοπές βλέπω οι περισσότερες και χαίρομαι 😊

@Demy93 κορίτσι μου τι έγινε; Γεννησες τελικά;

@marinamanoulitsa Μαρίνα μου που χάθηκες καλέ και έχουμε μείνει με την αγωνία;;

Καλησπέρα κορίτσια μου...ναι γέννησα το Σάββατο και δόξα τω Θεώ είμαστε μια χαρά και οι 2 🩵🩵👣👣🧿🧿

Καλές διακοπές σε όσες φεύγετε,να ηρεμήσετε και να χαρείτε τις μέρες χωρίς άγχος και τεστ 🍉🏖️ με το καλό σε όσες περιμένετε τα μωράκια σας 🩵🧿 εύχομαι υπέροχα νέα από όσες (δεν) περιμένουν περίοδο 🥰🥰 και σε όσες δεν πετύχετε τώρα μη το βάζετε κάτω,να θυμάστε θα έρθει για όλες η μαγική στιγμή αλλά θα έρθει όταν θα θέλει εκείνη 🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Η @Demy93γέννησε προχθές και είναι και οι 2 μια χαρά!!! 

@marinamanoulitsaΕλπίζω κι εύχομαι να είναι για καλό αυτή η σιωπή...

@Mpourmpoulo κι απο σένα θέλουμε νέα!!! 

@ditakiαπο που πήρες την τουτού;;; ψάχνω για να τα έχω έτοιμα κι αυτά πριν σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού μου αλλά δε βρίσκω!

Την τούτου την παρηγγειλα από shein και την σαλοπετα την πήρα από Zara όταν έβαλε εκπτώσεις (τις κλασικές πλεκτές που έχει στα Zara βρεφικά) 

Σου βάζω φωτογραφίες. Η τούτου είναι αυτή ακριβώς που πήρα, σάλοπετά είναι παρόμοια γιατί αυτη που πήρα δεν την έχει πια 

IMG_3838.jpeg

IMG_3839.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...ναι γέννησα το Σάββατο και δόξα τω Θεώ είμαστε μια χαρά και οι 2 🩵🩵👣👣🧿🧿

Καλές διακοπές σε όσες φεύγετε,να ηρεμήσετε και να χαρείτε τις μέρες χωρίς άγχος και τεστ 🍉🏖️ με το καλό σε όσες περιμένετε τα μωράκια σας 🩵🧿 εύχομαι υπέροχα νέα από όσες (δεν) περιμένουν περίοδο 🥰🥰 και σε όσες δεν πετύχετε τώρα μη το βάζετε κάτω,να θυμάστε θα έρθει για όλες η μαγική στιγμή αλλά θα έρθει όταν θα θέλει εκείνη 🩷🩷

Να το χαίρεστε το μωράκι σας με υγεία κορίτσι μου!! Καλή ανάρρωση και όμορφη ζωή εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Την τούτου την παρηγγειλα από shein και την σαλοπετα την πήρα από Zara όταν έβαλε εκπτώσεις (τις κλασικές πλεκτές που έχει στα Zara βρεφικά) 

Σου βάζω φωτογραφίες. Η τούτου είναι αυτή ακριβώς που πήρα, σάλοπετά είναι παρόμοια γιατί αυτη που πήρα δεν την έχει πια 

IMG_3838.jpeg

IMG_3839.jpeg

Δεν ήξερα ότι έχει βρεφικά και το ZARA! Θα πάω μια απο αυτές τις μέρες να κοιτάξω. Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...ναι γέννησα το Σάββατο και δόξα τω Θεώ είμαστε μια χαρά και οι 2 🩵🩵👣👣🧿🧿

Καλές διακοπές σε όσες φεύγετε,να ηρεμήσετε και να χαρείτε τις μέρες χωρίς άγχος και τεστ 🍉🏖️ με το καλό σε όσες περιμένετε τα μωράκια σας 🩵🧿 εύχομαι υπέροχα νέα από όσες (δεν) περιμένουν περίοδο 🥰🥰 και σε όσες δεν πετύχετε τώρα μη το βάζετε κάτω,να θυμάστε θα έρθει για όλες η μαγική στιγμή αλλά θα έρθει όταν θα θέλει εκείνη 🩷🩷

Να σας ζήσει 🥹🥹😍😍💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...ναι γέννησα το Σάββατο και δόξα τω Θεώ είμαστε μια χαρά και οι 2 🩵🩵👣👣🧿🧿

Καλές διακοπές σε όσες φεύγετε,να ηρεμήσετε και να χαρείτε τις μέρες χωρίς άγχος και τεστ 🍉🏖️ με το καλό σε όσες περιμένετε τα μωράκια σας 🩵🧿 εύχομαι υπέροχα νέα από όσες (δεν) περιμένουν περίοδο 🥰🥰 και σε όσες δεν πετύχετε τώρα μη το βάζετε κάτω,να θυμάστε θα έρθει για όλες η μαγική στιγμή αλλά θα έρθει όταν θα θέλει εκείνη 🩷🩷

Να σου ζήσει ο μπέμπης κορίτσι μου ❤️❤️❤️🎉🎊🎉🎊🎉

Ελπίζω να μην είχες πολύ δύσκολο τοκετό.

Καλή ανάρρωση και καλή δύναμη τώρα με τη νέα σας ζωή 😊❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια έχει τύχει ποτέ σε καμιά κοπέλα να δημιουργηθεί ωχραιμάτωμα μετά την ωορρηξια ; είμαι στεναχωρημένη πήγα σήμερα για υπέρηχο να επιβεβαιώσουμε την ωορρηξια και είδαμε αυτό... το μήκος ενδομητριου είναι 11,68mm , πιθανή ωορρηξια ήταν 18η μέρα και τώρα είμαι 22η 

Είχα πολύ πόνο που οφειλόταν σε αυτό,  τώρα σκέφτομαι άραγε θα έφυγε το ωάριο; 

Όχι κορίτσι μου δεν γνωρίζω καν τι είναι αυτό 

Τι σου είπε η γιατρός ; Εμποδίζει την ωορρηξία σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν γνωρίζω καν τι είναι αυτό 

Τι σου είπε η γιατρός ; Εμποδίζει την ωορρηξία σου ;

Ο γιατρός είπε ότι συμβαίνει αυτό όταν γίνεται κάπως ανώμαλα η ωορρηξια , δημιουργείται μια κύστη με αίμα, εγώ είχα αρκετούς πόνους επίσης

Τώρα κάναμε παρακολούθηση κύκλου, αυτό το είδαμε στην 22η μέρα,  πιθανή ωορρηξια 17η 18η μέρα, μου είπε πιθανόν να βγήκε το ωάριο πιθανόν και όχι, ελπίζουμε να έπεσε και να έγινε γονιμοποίηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...ναι γέννησα το Σάββατο και δόξα τω Θεώ είμαστε μια χαρά και οι 2 🩵🩵👣👣🧿🧿

Καλές διακοπές σε όσες φεύγετε,να ηρεμήσετε και να χαρείτε τις μέρες χωρίς άγχος και τεστ 🍉🏖️ με το καλό σε όσες περιμένετε τα μωράκια σας 🩵🧿 εύχομαι υπέροχα νέα από όσες (δεν) περιμένουν περίοδο 🥰🥰 και σε όσες δεν πετύχετε τώρα μη το βάζετε κάτω,να θυμάστε θα έρθει για όλες η μαγική στιγμή αλλά θα έρθει όταν θα θέλει εκείνη 🩷🩷

Να σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου!!! 👶💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...