Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Αλήθεια?? Έχει συμβεί!

Τρόμαξα πάρα πολύ.. λεω τη φάση στα καλά καθούμενα! 

Στο ύπνο μου έχει συμβεί 2 φορές..  αλλά αυτό ήταν το κάτι αλλο🤣

Εγινε στις 8 και μέχρι τώρα οταν κάθομαι νιώθω περίεργα! Ότι θέλω να κάνω σεξ ! 

Στον ύπνο λέγεται ονείρωξη, για τον ξύπνιο δεν ξέρω να σου απαντήσω! 😂 Κάπως έτσι ένιωθα στις γόνιμες μέρες πριν μείνω έγκυος. Είσαι τυχερή πάντως που έχεις τέτοια διάθεση τις καλές μέρες, εγώ πλέον τις ψάχνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Στον ύπνο λέγεται ονείρωξη, για τον ξύπνιο δεν ξέρω να σου απαντήσω! 😂 Κάπως έτσι ένιωθα στις γόνιμες μέρες πριν μείνω έγκυος. Είσαι τυχερή πάντως που έχεις τέτοια διάθεση τις καλές μέρες, εγώ πλέον τις ψάχνω....

Για το υπνο το γνώριζα το είχα πάθει 2 φορές! Αλλά τώρα αυτό πολύ περίεργο, στα καλά καθουμενα !

Τις καταλαβαίνω αυτές τις μέρες! Αλλά το σημερινό ήταν το κάτι άλλο! Τρόμαξα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@flowervθα ρθεις στη θεση μου να εισαι σίγουρη γι αυτο. Τρόποι υπάρχουν πλεον πολλοι. Σκεφτηκες να δοκιμασετε σπερματεγχυση?

Ναι είναι στα επόμενα βήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Ναι είναι στα επόμενα βήματα! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Θα τον βρείτε τον τρόπο κορίτσι μου και θα έρθει και για σας το σποράκι!!! Υπομονή, κουράγιο, δύναμη, επιμονή, πείσμα και φυσικά θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Να ρωτήσω, στην ωορρηξία πονάει καμια σας; Εγώ νιώθω ήπιο πόνο στις ωοθήκες οπότε καταλαβαίνω ότι κάτι γίνεται αυτές τις μέρες. Και κάτι άλλο.. οκ λέμε χαλαρά χαλαρά, αλλά κατά την επαφή ε δεν γίνεται να μην έχω το νου μου ότι θέλω να έρθει και εγκυμοσύνη, δηλαδή να μένω μόνο στο να απολαμβάνω τη στιγμή. Κι εδώ που τα λέμε, δεν είναι κάθε φορά το ίδιο, άλλες μέρες απολαμβάνω περισσότερο κι άλλες το μυαλό τρέχει αλλού! Και μετά με πιάνουν και τα ενοχικά μου που το σκέφτομαι ενώ λέω εε οκ όταν είναι να έρθει, ότι και καλά το "εκβιάζω" κάπως με το να έχουμε επαφές στις γόνιμες.

χαχαχ την βλέπετε την παράνοια εδώ ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα που σας πρήζω..

αλλα ζω κατι πρωτόγνωρο και δε μου αρέσει καθολου! 

σας ειπα χθες που ξαφνικα ενιωσα εναν οργασμό απο χθες το βραδυ μεχρι και τωρα νιωθω σαν συσπασεις κατι πολυ περίεργο..

Έχω ανησυχήσει πήρα τη γιατρό μου και μου λέει δεν γνωρίζω, δεν έχω ακούσει ποτέ κατι τέτοιο.. εγώ έχω τρελαθεί και φοβάμαι μην είναι μόνιμο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μα καλέ δεν πίστευα στ' αυτιά μου. Κι εμένα μου λένε στους 6 μήνες να σταματήσω το θηλασμό... Και τους λέω ότι αν πάμε καλά και χωρίς πρόβλημα θα συνεχίσω μέχρι και τα 2 χρόνια σίγουρα. Μετά όσο θέλουμε!!! Εσύ τι απαντάς;;; για πες να πάρουμε καμιά ιδέα!!!

Εγώ τους λέω και τι θα πίνει το μωρό; Φόρμουλα; Πιστεύεις δλδ ότι μια σκόνη που δεν ξέρουμε τι βάζουν μέσα είναι καλύτερα από το γάλα της μάνας της; Ή το γάλα της αγελάδας που είναι για το αγελαδακι είναι καλύτερο από της μάνας της; Εκεί μένουν λίγο και το ξανασκέφτονται. Και λένε, Ε ναι έχεις δίκιο.

Μετά λέω "Αν δεν μπορούσα οκ θα έδινα σκόνη δεν είμαι εντελώς κατά, αλλά αφού μπορώ και έχω γάλα γιατί να δώσω ξένο;". Και αυτή είναι και η άποψη μου.

Φυσικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τις κοπέλες που δεν θηλάζουν ή θήλασαν λίγο, προς Θεού, δικαίωμα τους. Αλλά όχι εμείς που θέλουμε και έχουμε να μας λένε να το κόψουμε 😅 

Το καλύτερο όμως το έχω ακούσει από την πεθερά μου που θήλαζα τη μικρή μπροστά της, να τρέχει το στήθος γάλα γιατί είχα και υπερπαραγωγή τότε και το μωρό να δυσανασχετεί στο στήθος και μου λέει "Μήπως δεν έχεις γάλα για αυτό κλαίει; Μήπως να την δώσουμε συμπλήρωμα;" 🤣🤣🤣 Και της λέω "Με δουλεύεις έτσι; Δεν βλέπεις ότι το στήθος μου είναι μπόμπα και τρέχουν τα γάλατα;;; Πώς γίνεται να θεωρείς ότι δεν έχω γάλα; " Δυστυχώς αυτές δεν είχαν καθόλου καλή ενημέρωση με τον θηλασμό και τους έλεγαν βλακείες και τα πιστεύουν ακόμα 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Εγώ τους λέω και τι θα πίνει το μωρό; Φόρμουλα; Πιστεύεις δλδ ότι μια σκόνη που δεν ξέρουμε τι βάζουν μέσα είναι καλύτερα από το γάλα της μάνας της; Ή το γάλα της αγελάδας που είναι για το αγελαδακι είναι καλύτερο από της μάνας της; Εκεί μένουν λίγο και το ξανασκέφτονται. Και λένε, Ε ναι έχεις δίκιο.

Μετά λέω "Αν δεν μπορούσα οκ θα έδινα σκόνη δεν είμαι εντελώς κατά, αλλά αφού μπορώ και έχω γάλα γιατί να δώσω ξένο;". Και αυτή είναι και η άποψη μου.

Φυσικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τις κοπέλες που δεν θηλάζουν ή θήλασαν λίγο, προς Θεού, δικαίωμα τους. Αλλά όχι εμείς που θέλουμε και έχουμε να μας λένε να το κόψουμε 😅 

Το καλύτερο όμως το έχω ακούσει από την πεθερά μου που θήλαζα τη μικρή μπροστά της, να τρέχει το στήθος γάλα γιατί είχα και υπερπαραγωγή τότε και το μωρό να δυσανασχετεί στο στήθος και μου λέει "Μήπως δεν έχεις γάλα για αυτό κλαίει; Μήπως να την δώσουμε συμπλήρωμα;" 🤣🤣🤣 Και της λέω "Με δουλεύεις έτσι; Δεν βλέπεις ότι το στήθος μου είναι μπόμπα και τρέχουν τα γάλατα;;; Πώς γίνεται να θεωρείς ότι δεν έχω γάλα; " Δυστυχώς αυτές δεν είχαν καθόλου καλή ενημέρωση με τον θηλασμό και τους έλεγαν βλακείες και τα πιστεύουν ακόμα 😕

Κοντεύω να κλείσουμε τρία χρόνια θηλασμού και αυτό που λέω είναι η καθεμία να κάνει κουμάντο στα βυζιά της. Όλο αυτό το διάστημα φυσικά έχω ακούσει τα πάντα . Το αποκορύφωμα ήταν όταν ο μικρός μου ήταν έξι μηνών όταν χρειάστηκε να νοσηλευτω με οξεία χολοκυστυτιδα μια εβδομάδα, έκανα νυχθημερόν αντλήσεις για να διατηρηθεί η παραγωγή μου και όταν γύρισα σπίτι η πεθερά μου το ίδιο βράδυ με κυνηγούσε με το μπιμπερο ανά χείρας λέγοντας " μην χολοσκας το παιδί". Ήταν τόσο καλή δε που μου είπε να με βοηθήσει αν χρειαστεί. Επίσης, επειδή μετά έπρεπε να κάνω αυστηρή δίαιτα μέχρι να χειρουργηθώ έλεγε " τώρα το γάλα τι θα είναι, σκέτο νερό".

Φυσικά δεν κατηγορώ καμία μητέρα που δεν θήλασε ή έδωσε πιπίλα για τους δικούς της λόγους. Ούτε λέω ότι ο θηλασμός είναι κάτι εύκολο, τουναντίον, ούτε ξέρω αν αξιωθω να κάνω δεύτερο αν θα θηλάσω και για πόσο. Σε καμία περίπτωση όμως τα συμπληρώματα δεν αντικαθιστούν το μητρικό γάλα, το λένε άλλωστε ότι είναι υποκαταστατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Εγώ τους λέω και τι θα πίνει το μωρό; Φόρμουλα; Πιστεύεις δλδ ότι μια σκόνη που δεν ξέρουμε τι βάζουν μέσα είναι καλύτερα από το γάλα της μάνας της; Ή το γάλα της αγελάδας που είναι για το αγελαδακι είναι καλύτερο από της μάνας της; Εκεί μένουν λίγο και το ξανασκέφτονται. Και λένε, Ε ναι έχεις δίκιο.

Μετά λέω "Αν δεν μπορούσα οκ θα έδινα σκόνη δεν είμαι εντελώς κατά, αλλά αφού μπορώ και έχω γάλα γιατί να δώσω ξένο;". Και αυτή είναι και η άποψη μου.

Φυσικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τις κοπέλες που δεν θηλάζουν ή θήλασαν λίγο, προς Θεού, δικαίωμα τους. Αλλά όχι εμείς που θέλουμε και έχουμε να μας λένε να το κόψουμε 😅 

Το καλύτερο όμως το έχω ακούσει από την πεθερά μου που θήλαζα τη μικρή μπροστά της, να τρέχει το στήθος γάλα γιατί είχα και υπερπαραγωγή τότε και το μωρό να δυσανασχετεί στο στήθος και μου λέει "Μήπως δεν έχεις γάλα για αυτό κλαίει; Μήπως να την δώσουμε συμπλήρωμα;" 🤣🤣🤣 Και της λέω "Με δουλεύεις έτσι; Δεν βλέπεις ότι το στήθος μου είναι μπόμπα και τρέχουν τα γάλατα;;; Πώς γίνεται να θεωρείς ότι δεν έχω γάλα; " Δυστυχώς αυτές δεν είχαν καθόλου καλή ενημέρωση με τον θηλασμό και τους έλεγαν βλακείες και τα πιστεύουν ακόμα 😕

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Κοντεύω να κλείσουμε τρία χρόνια θηλασμού και αυτό που λέω είναι η καθεμία να κάνει κουμάντο στα βυζιά της. Όλο αυτό το διάστημα φυσικά έχω ακούσει τα πάντα . Το αποκορύφωμα ήταν όταν ο μικρός μου ήταν έξι μηνών όταν χρειάστηκε να νοσηλευτω με οξεία χολοκυστυτιδα μια εβδομάδα, έκανα νυχθημερόν αντλήσεις για να διατηρηθεί η παραγωγή μου και όταν γύρισα σπίτι η πεθερά μου το ίδιο βράδυ με κυνηγούσε με το μπιμπερο ανά χείρας λέγοντας " μην χολοσκας το παιδί". Ήταν τόσο καλή δε που μου είπε να με βοηθήσει αν χρειαστεί. Επίσης, επειδή μετά έπρεπε να κάνω αυστηρή δίαιτα μέχρι να χειρουργηθώ έλεγε " τώρα το γάλα τι θα είναι, σκέτο νερό".

Φυσικά δεν κατηγορώ καμία μητέρα που δεν θήλασε ή έδωσε πιπίλα για τους δικούς της λόγους. Ούτε λέω ότι ο θηλασμός είναι κάτι εύκολο, τουναντίον, ούτε ξέρω αν αξιωθω να κάνω δεύτερο αν θα θηλάσω και για πόσο. Σε καμία περίπτωση όμως τα συμπληρώματα δεν αντικαθιστούν το μητρικό γάλα, το λένε άλλωστε ότι είναι υποκαταστατα.

Κορίτσια μου, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Ευτυχώς που θα φύγουμε σ' ένα μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Να ρωτήσω, στην ωορρηξία πονάει καμια σας; Εγώ νιώθω ήπιο πόνο στις ωοθήκες οπότε καταλαβαίνω ότι κάτι γίνεται αυτές τις μέρες. Και κάτι άλλο.. οκ λέμε χαλαρά χαλαρά, αλλά κατά την επαφή ε δεν γίνεται να μην έχω το νου μου ότι θέλω να έρθει και εγκυμοσύνη, δηλαδή να μένω μόνο στο να απολαμβάνω τη στιγμή. Κι εδώ που τα λέμε, δεν είναι κάθε φορά το ίδιο, άλλες μέρες απολαμβάνω περισσότερο κι άλλες το μυαλό τρέχει αλλού! Και μετά με πιάνουν και τα ενοχικά μου που το σκέφτομαι ενώ λέω εε οκ όταν είναι να έρθει, ότι και καλά το "εκβιάζω" κάπως με το να έχουμε επαφές στις γόνιμες.

χαχαχ την βλέπετε την παράνοια εδώ ε; 

Κι εγώ έχω ενόχληση στην εκάστοτε ωοθήκη. Εγώ να σου πω την αλήθεια απήλαυσα όσο δεν πάει την στιγμή... Και μετά σκέφτηκα : "μωρέ λες;;;"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας , ειχα χθες γιατρο  και η μικρή μου έβαλε κάπου στα 200gr έχει φτάσει τα 1600κατι (το κάτι δε το κράτησα) όποτε μου λέει κρατάει την καμπύλη της κ πάει, έχει δικό της ρυθμό έχει να μήνα τώρα, από την στιγμή μου λέει π δεν έμεινε στάσιμη ή δεν έπεσε είμαστε μια χαρά!! Άντε να δούμε λεω κ εγώ κόντεψε τα 2κιλα. Μου λέει εγώ θέλω πιο πολύ από 2κιλα κ πιστεύω μ λέει θα τα καταφέρουμε!! 
 

πηρα μια μεγάλη ανάσα χθες κ συνεχίζουμε! Έχουμε ντομπλερ ξανά την άλλη εβδομάδα! 
 

@Elenaki12συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!! 
 

@Katiana1987κοριτσι μου μην ασχολείσαι με βλακείες…θήλαζε το μωράκι σου κ απλά ότι ακους κ δεν σε ενδιαφέρει βγαζε από το άλλο αυτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κι εγώ έχω ενόχληση στην εκάστοτε ωοθήκη. Εγώ να σου πω την αλήθεια απήλαυσα όσο δεν πάει την στιγμή... Και μετά σκέφτηκα : "μωρέ λες;;;"!!!

εε ναι τέλειο αυτο! αλλά δεν είχες στο νου σου ότι κάνεις εκείνη τη στιγμή ελεύθερα για να μείνεις έγκυος; θέλω να πω υπήρχε η πρόθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ να εχεις επαφές σε ολο τον κυκλο. Για την αισθηση, για την καλοπεραση, για το σεξ σαν σεξ. Εννοείται οτι εφοσον κανεις ελευθερα έχεις κ προσδοκιες στο τελος τ κυκλου ότι ισως κ να το πέτυχες. Αλλα αν βαλεις τ σεξ γενικα στο πρόγραμμα, μερα παρα μερα πχ η ανα 3 μερες, θα το απολαμβανεις τ ιδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Naty_ να εχεις επαφές σε ολο τον κυκλο. Για την αισθηση, για την καλοπεραση, για το σεξ σαν σεξ. Εννοείται οτι εφοσον κανεις ελευθερα έχεις κ προσδοκιες στο τελος τ κυκλου ότι ισως κ να το πέτυχες. Αλλα αν βαλεις τ σεξ γενικα στο πρόγραμμα, μερα παρα μερα πχ η ανα 3 μερες, θα το απολαμβανεις τ ιδιο.

Ισχύει αυτό.. εγώ πάντα μετά την ωορρηξία κάπως "έπεφτα" ειδικά όταν περίμενα ότι μπορεί να είμαι έγκυος. Αλλά δεν λέει να κάνουμε μόνο αυτές τις 5 μερες και μετά τίποτα. Σίγουρα δεν είναι το ίδιο όσο πλησιάζει η περίοδος, κάπως δεν νιώθω και το ίδιο εκεί κάτω αλλά είναι σημαντική η επαφή με τον άλλον σε όλη τη διάρκεια ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας , ειχα χθες γιατρο  και η μικρή μου έβαλε κάπου στα 200gr έχει φτάσει τα 1600κατι (το κάτι δε το κράτησα) όποτε μου λέει κρατάει την καμπύλη της κ πάει, έχει δικό της ρυθμό έχει να μήνα τώρα, από την στιγμή μου λέει π δεν έμεινε στάσιμη ή δεν έπεσε είμαστε μια χαρά!! Άντε να δούμε λεω κ εγώ κόντεψε τα 2κιλα. Μου λέει εγώ θέλω πιο πολύ από 2κιλα κ πιστεύω μ λέει θα τα καταφέρουμε!! 
 

πηρα μια μεγάλη ανάσα χθες κ συνεχίζουμε! Έχουμε ντομπλερ ξανά την άλλη εβδομάδα! 
 

@Elenaki12συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!! 
 

@Katiana1987κοριτσι μου μην ασχολείσαι με βλακείες…θήλαζε το μωράκι σου κ απλά ότι ακους κ δεν σε ενδιαφέρει βγαζε από το άλλο αυτί 

Φτάσατε κιόλας στο doppler;;; Πόσο γρήγορα περνάει βρε κορίτσια ο χρόνος;;; 

Αυτό προσπαθώ να κάνω και μόλις πάμε σπίτι μας... ΌΟΟΟΟΟΛΑ θα είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

εε ναι τέλειο αυτο! αλλά δεν είχες στο νου σου ότι κάνεις εκείνη τη στιγμή ελεύθερα για να μείνεις έγκυος; θέλω να πω υπήρχε η πρόθεση

Καμία πρόθεση βασικά. Η Ισμήνη-Μαρία μου είναι ένα δώρο Θεού για μένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Φτάσατε κιόλας στο doppler;;; Πόσο γρήγορα περνάει βρε κορίτσια ο χρόνος;;; 

Αυτό προσπαθώ να κάνω και μόλις πάμε σπίτι μας... ΌΟΟΟΟΟΛΑ θα είναι μια χαρά!

Εγώ έκανα πιο γρήγορα στις 29εβ γιατί είχε πέσει σε καμπύλη ανάπτυξης όποτε πήγα έκτακτα, τώρα θα πάω για δεύτερη παρακολούθηση κ θα ξανά πάω κ για 3η μάλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Να ρωτήσω, στην ωορρηξία πονάει καμια σας; Εγώ νιώθω ήπιο πόνο στις ωοθήκες οπότε καταλαβαίνω ότι κάτι γίνεται αυτές τις μέρες. Και κάτι άλλο.. οκ λέμε χαλαρά χαλαρά, αλλά κατά την επαφή ε δεν γίνεται να μην έχω το νου μου ότι θέλω να έρθει και εγκυμοσύνη, δηλαδή να μένω μόνο στο να απολαμβάνω τη στιγμή. Κι εδώ που τα λέμε, δεν είναι κάθε φορά το ίδιο, άλλες μέρες απολαμβάνω περισσότερο κι άλλες το μυαλό τρέχει αλλού! Και μετά με πιάνουν και τα ενοχικά μου που το σκέφτομαι ενώ λέω εε οκ όταν είναι να έρθει, ότι και καλά το "εκβιάζω" κάπως με το να έχουμε επαφές στις γόνιμες.

χαχαχ την βλέπετε την παράνοια εδώ ε; 

Εγώ αγάπη υπάρχουν κύκλοι που στην ωορρηξία πονάω κατά την επαφή πολύ.. Παίζει δηλαδή να πάρω κ παυσίπονο πριν για να αντέξω.. Όλες οι σκέψεις σου είναι απόλυτα φυσιολογικές καθώς κ τα συναισθήματα σου. Θα έρθει με το καλό σιγά σιγά θα το δεις!! 
 

Εμεις σήμερα είχαμε μια επαφή. Κ μάλλον αύριο η ωορρηξία γιατί νομίζω πως το τεστακι είναι θετικό. Προηγούμενη επαφή 7η μέρα του κύκλου κ θα το επιχειρήσω κ αύριο σίγουρα!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈
 

IMG_6820.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ αγάπη υπάρχουν κύκλοι που στην ωορρηξία πονάω κατά την επαφή πολύ.. Παίζει δηλαδή να πάρω κ παυσίπονο πριν για να αντέξω.. Όλες οι σκέψεις σου είναι απόλυτα φυσιολογικές καθώς κ τα συναισθήματα σου. Θα έρθει με το καλό σιγά σιγά θα το δεις!! 
 

Εμεις σήμερα είχαμε μια επαφή. Κ μάλλον αύριο η ωορρηξία γιατί νομίζω πως το τεστακι είναι θετικό. Προηγούμενη επαφή 7η μέρα του κύκλου κ θα το επιχειρήσω κ αύριο σίγουρα!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈
 

IMG_6820.jpeg

Όντως θετικό! Σίγουρα και αύριο επαφή!

Στο μεταξύ οι επαφές μας το ίδιο 7η + 9η μέρα 😅 

Πόσες μέρες κύκλο έχεις συνήθως;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Naty_ είπε:

Όντως θετικό! Σίγουρα και αύριο επαφή!

Στο μεταξύ οι επαφές μας το ίδιο 7η + 9η μέρα 😅 

Πόσες μέρες κύκλο έχεις συνήθως;;

 

Παίζω 25-30 τώρα το καλοκαίρι είμαι στις 25 κ συνάδει με 11η μέρα ωορρηξία.. Είχαμε κ την 3η μέρα του κύκλου καθώς μου είχε κοπεί η περίοδος από τη θάλασσα🤣🤣🤣  Ελπίζω να έχουμε πολλά θετικα τεστακια αυτό το μήνα!!! Εσυ τι κύκλους κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...