Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Άσε πάμε από παράταση σε παράταση! Σκέψου εκενα υστεροσκοπηση το Μαΐο χάσαμε Μαΐο Ιουνίο! Προσπαθήσαμε Ιούλιο τζίφος,τώρα τον Αύγουστο πάλι με δύο επαφές τζίφος! Θα πάρουμε αντιβίωση θα κάνουμε καλλιέργεια να δούμε αν έφυγαν και μετά αι να δούμε τι θα δούμε..

Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου..λίγη υπομονή ακόμη..θα μας έρθει το σποράκι που θα πάει ❤️🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Καλημερα κοριτσι μου...καλημερα και στην Ισμηνη Μαρια μας😊😊🙏😊 δυστυχως δεν με αφησαν να μεινω με τη μαμα. Εχει μονο 20 λεπτα επισκεπτηριο την ημερα και αυτο με στολη κ υποπόδια . Η κατασταση ειναο σταθερη αλλα δεν ξερει ακομη κανεις πυ ειναι το θεμα...εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω βεβαια χωρις να μξ μπορω να μιλαω μαζι της κ η ψυχολογια μειον. Θα παω σε λιγο να τη δω που εχει επισκεπτηριο αν καταφερω να μπω κ μεσα απο το τζαμι θα ειναι θαυμα.

Ευχαριστούμε πολύ πολύ... 

Όσο μπορείς να είσαι κοντά της! Της κάνει πολύ καλό και μόνο το να σε νιώθω κοντά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μίλησε καμμία με την @marinamanoulitsa είναι καλά;;

Καμία νομίζω μέχρι στιγμής! 

@Mpourmpouloμου γλυκιά, πως πάτε εσείς κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Αααχ θα προσπαθήσω με εχει πιάσει ένας αρνητισμός με την αντιβίωση, νιώθω ότι θα την πάρω και κάτι θα πάθω..

Τέλος πάντων βαθιές αναπνοές! Και όλα θα πάνε καλά ❤️

Εγώ κορίτσια ειμαι 17 μέρα του κύκλου με χάλια επαφές για πρώτη φορά 14-15 μερα του κύκλου μόνο..  ξεκινήσαμε την αντιβίωση και σταματήσαμε επαφές! 16 μέρες τίποτα τώρα! 

Σε καταλαβαινω! Πέρυσι είχαν βρει στο σύντροφο ουρεόπλασμα και σε μένα σταφυλοκοκκο και έπρεπε να πάρω αντιβίωση δύο φορές και γενικά δεν έχω χειρότερο από αντιβίωση! Σκέψου όμως πως είναι για καλό, είναι να φύγει ένα μικρό εμπόδιο ακόμα και μετά να είστε ακόμα πιο έτοιμοι.

Βέβαια έχω την αίσθηση οτι και κατά την εγκυμοσύνη να βρεθούν αυτά τα μικρόβια δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Απλά με το ουρεόπλασμα είχε επηρεαστεί το σπέρμα του άντρα μου τότε νομίζω. 

Μπορείς να πάρεις και προβιοτικά που καλό κάνουν και στη χλωρίδα του κόλπου μαζί με την αντιβίωση και μετά. Εγώ παίρνω γενικά τα bacteflora intim η γυναικολόγος μου τα έχει δώσει. Ρώτα και το γιατρό σου φυσικά.

Όλα θα πάνε καλααα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Σε καταλαβαινω! Πέρυσι είχαν βρει στο σύντροφο ουρεόπλασμα και σε μένα σταφυλοκοκκο και έπρεπε να πάρω αντιβίωση δύο φορές και γενικά δεν έχω χειρότερο από αντιβίωση! Σκέψου όμως πως είναι για καλό, είναι να φύγει ένα μικρό εμπόδιο ακόμα και μετά να είστε ακόμα πιο έτοιμοι.

Βέβαια έχω την αίσθηση οτι και κατά την εγκυμοσύνη να βρεθούν αυτά τα μικρόβια δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Απλά με το ουρεόπλασμα είχε επηρεαστεί το σπέρμα του άντρα μου τότε νομίζω. 

Μπορείς να πάρεις και προβιοτικά που καλό κάνουν και στη χλωρίδα του κόλπου μαζί με την αντιβίωση και μετά. Εγώ παίρνω γενικά τα bacteflora intim η γυναικολόγος μου τα έχει δώσει. Ρώτα και το γιατρό σου φυσικά.

Όλα θα πάνε καλααα 🙏

Όλες τα ίδια έχουμε περάσει εδώ μέσα 😭 η αδερφή μου και στις 2 εγκυμοσύνες ξεκίνησε με ουρεοπλασμα! Σε άλλους επηρεάζει και σε άλλους όχι..

Εκει που ηρέμησα ειπα πάμε και όπου βγει χαλάρωσε κορίτσι μου.. Μου δίνει 16 μέρες αντιβίωση, μαχαίρια στη καρδιά! Μπαίνω διαβάζω παρενέργειες νιώθω ότι θα τα πάθω όλα.. ότι θα πάθω ζημιά, στο τέλος θα τα δημιουργήσω όλα με το μυαλό μου ! Καταλαβαίνω ότι δεν σκέφτομαι σωστά για κάποιο λόγο με κατέβαλε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου όλα πάνε καλά 🥳🥳🥳🥳

Με γιατρό μίλησες ; 

Μιλήσαμε ναι! Μου είπε πως δεν χρειάζεται να μετρήσω πάλι, να συνεχίσω φάρμακα όπως μου έχει πει κ την άλλη Τρίτη 19.00 θα πάμε να το δούμε 😭🤞🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Μιλήσαμε ναι! Μου είπε πως δεν χρειάζεται να μετρήσω πάλι, να συνεχίσω φάρμακα όπως μου έχει πει κ την άλλη Τρίτη 19.00 θα πάμε να το δούμε 😭🤞🙏

 

τέλεια!! Πως νιώθεις γενικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flowerv κορίτσι μ σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ότι κ να σου πω.. εσυ ξερεις τι τραβας. Μακαρι να μπορούσα να σ πω κάτι να απαλυνω τη στεναχωρια σου. Εχω υπαρξει στη θεση σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καμία νομίζω μέχρι στιγμής! 

@Mpourmpouloμου γλυκιά, πως πάτε εσείς κορίτσι μου;

Εγώ εδώ μια περνώ χαρα μια στρεσσαρομαι! Πήγα χθες το μεσημερι στο γιατρό μου και το μωρακι ήταν μια χαρα ! 167 παλμούς καλή κινητικότητα και γενικα πάμε καλα! Ε το απόγευμα είχα αίμα και πιγματα! Μίλησα πάλι με τον γιατρό μου είπε να μην ανησυχώ είναι από το αίμα που έχω στην μητρα ! Από χθες το βραδυ μέχρι τώρα έχω καφέ αλλά ελάχιστα και αύριο θα πάω πάλι να με δει για να μου φύγει και το άγχος ! Γενικα με παιδεύει πολύ! Την Τρίτη έχω την αυχενική🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Μιλήσαμε ναι! Μου είπε πως δεν χρειάζεται να μετρήσω πάλι, να συνεχίσω φάρμακα όπως μου έχει πει κ την άλλη Τρίτη 19.00 θα πάμε να το δούμε 😭🤞🙏

 

Με το καλό ο υπερυχος κορίτσι μου όλα θα πανε τελειαααα😍🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@flowerv κορίτσι μ σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ότι κ να σου πω.. εσυ ξερεις τι τραβας. Μακαρι να μπορούσα να σ πω κάτι να απαλυνω τη στεναχωρια σου. Εχω υπαρξει στη θεση σου..

Μόνο αυτό που λες μου δίνεις λίγη πίστη.. ότι εκεί που είμαι ήσουν και εύχομαι εκεί που είσαι να έρθω,κάποτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ εδώ μια περνώ χαρα μια στρεσσαρομαι! Πήγα χθες το μεσημερι στο γιατρό μου και το μωρακι ήταν μια χαρα ! 167 παλμούς καλή κινητικότητα και γενικα πάμε καλα! Ε το απόγευμα είχα αίμα και πιγματα! Μίλησα πάλι με τον γιατρό μου είπε να μην ανησυχώ είναι από το αίμα που έχω στην μητρα ! Από χθες το βραδυ μέχρι τώρα έχω καφέ αλλά ελάχιστα και αύριο θα πάω πάλι να με δει για να μου φύγει και το άγχος ! Γενικα με παιδεύει πολύ! Την Τρίτη έχω την αυχενική🙏

σε παιδεύει λίγο το σποράκι αλλά ειναι εδω ❤️ να περάσει και η αυχενική να ηρεμήσεις λίηο..με το καλό κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εγώ από χθες χαλάρωσα πολύ με την Ισμήνη Μαρία. Βέβαια σιγά σιγά, αρχίζω και νοσταλγώ το σπίτι μου κορίτσια. Άντε να σαραντήσουμε, να μαζευτούμε σπίτι μας!!! Με το ζόρι εχθές της δώσαμε πιπίλα. Δε νομίζω να την πάρει όμως. Ήθελε στήθος. Και άκουσα το κουλό... μήπως επειδή έκανε πολλά κακά να ελλατώσεις το γάλα;;; 😱😱😱 Κοιτούσα σα χαζή. Δεν πίστευα ότι άκουσα κάτι τέτοιο!!! Και ειδικά από μαμά!!! 

Εσείς πως είστε κορίτσια μου;;;

Έχεις να ακούσεις βλακείες.... Εγώ απαντάω πάντα βάζοντας τη λογική σε κάτι τέτοια γιατί τα λένε χωρίς να σκεφτούν. Μετά που τους εξηγώ ξαφνιάζονται που δεν το είχαν σκεφτεί καλύτερα μόνοι τους 😅 

Ειδικά αν μου πουν ότι μετά τους 6 μήνες το γάλα σου είναι σαν νερό και δεν προσφέρει κάτι. Η καλύτερη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

τέλεια!! Πως νιώθεις γενικά; 

Είμαι καλά, δεν νιώθω σχεδόν τίποτα, οριακά ανησυχητικά που δεν αισθάνομαι κάτι.. σπάνια μια ανακατωσούρα μόνο κ κυρίως υπνηλία . Δεν ξέρω αν φταίει κ η προγεστερονη βέβαια .. Ψυχολογικά πετάω !! Ο άντρας μου έχει χαζέψει, δεν με αφήνει να κάνω τίποτα που παλιά τον κυνηγούσα ξέρω γώ … ας μην μιλήσω για τους γονείς μου η μάνα μου κοντεύει να παραγγείλει καρότσια 😝

@Mpourmpoulo εσυ πως είσαι ;; Αισθάνεσαι καλά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια το βλέπω θετικό σήμερα, ισως θελει λιγο ακόμα.Τι λέτε?

IMG_20240828_161137.jpg

Νομίζω σήμερα είναι το πικ! Κάνε κ αύριο να δεις αν πέφτει.. κάνε επαφουλες οπωσδήποτε σήμερα αύριο κ μεθαύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ εδώ μια περνώ χαρα μια στρεσσαρομαι! Πήγα χθες το μεσημερι στο γιατρό μου και το μωρακι ήταν μια χαρα ! 167 παλμούς καλή κινητικότητα και γενικα πάμε καλα! Ε το απόγευμα είχα αίμα και πιγματα! Μίλησα πάλι με τον γιατρό μου είπε να μην ανησυχώ είναι από το αίμα που έχω στην μητρα ! Από χθες το βραδυ μέχρι τώρα έχω καφέ αλλά ελάχιστα και αύριο θα πάω πάλι να με δει για να μου φύγει και το άγχος ! Γενικα με παιδεύει πολύ! Την Τρίτη έχω την αυχενική🙏

Άντε με το καλό θα περιμένουμε τα νέα σας την Τρίτη!!! Πως είσαι γενικά από συμπτώματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Έχεις να ακούσεις βλακείες.... Εγώ απαντάω πάντα βάζοντας τη λογική σε κάτι τέτοια γιατί τα λένε χωρίς να σκεφτούν. Μετά που τους εξηγώ ξαφνιάζονται που δεν το είχαν σκεφτεί καλύτερα μόνοι τους 😅 

Ειδικά αν μου πουν ότι μετά τους 6 μήνες το γάλα σου είναι σαν νερό και δεν προσφέρει κάτι. Η καλύτερη μου!

Μα καλέ δεν πίστευα στ' αυτιά μου. Κι εμένα μου λένε στους 6 μήνες να σταματήσω το θηλασμό... Και τους λέω ότι αν πάμε καλά και χωρίς πρόβλημα θα συνεχίσω μέχρι και τα 2 χρόνια σίγουρα. Μετά όσο θέλουμε!!! Εσύ τι απαντάς;;; για πες να πάρουμε καμιά ιδέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

σε παιδεύει λίγο το σποράκι αλλά ειναι εδω ❤️ να περάσει και η αυχενική να ηρεμήσεις λίηο..με το καλό κοπέλα μου!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰 μακάρι να πανε όλα καλα και να σταματήσουν και οι αιμορραγίες γτ κάθε φορά παθαίνω σοκ🙏

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Είμαι καλά, δεν νιώθω σχεδόν τίποτα, οριακά ανησυχητικά που δεν αισθάνομαι κάτι.. σπάνια μια ανακατωσούρα μόνο κ κυρίως υπνηλία . Δεν ξέρω αν φταίει κ η προγεστερονη βέβαια .. Ψυχολογικά πετάω !! Ο άντρας μου έχει χαζέψει, δεν με αφήνει να κάνω τίποτα που παλιά τον κυνηγούσα ξέρω γώ … ας μην μιλήσω για τους γονείς μου η μάνα μου κοντεύει να παραγγείλει καρότσια 😝

@Mpourmpoulo εσυ πως είσαι ;; Αισθάνεσαι καλά ; 

Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο κορίτσι μου! Κάποιες φορές έχω καούρα υπνηλία και ελάχιστε κράμπες στην κοιλια αλλά μη φανταστείς τίποτα το ιδιαίτερο! Μην ανησυχείς που δεν έχεις συμπτώματα φαντάσου εγώ στην αρχή είχα λαχάνιασμα και πονο στο στήθος και μετά από λίγο τίποτα απόλυτος μέχρι και τώρα αλλά τελικά όλα πηγαινουν καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι,  μου συνέβη κάτι κουλό και έχω πάθει σοκ!

Ήμουν στους γονείς μου για καφέ,  και εκεί που καθόμασταν μια χαρά,  ξαφνικά νιώθω να έρχομαι σε οργασμό! Παθαίνω σοοκ από εκείνη την ώρα και μετά νιώθω σαν να θέλω να κάνω σεξ, κάτι εκεί κάτω να συμβαίνει..

Παίρνω τη γυναικολόγο μου και λέει, είσαι σε γόνιμες μέρες?? Τις λέω ναι μου λέει από αυτό είναι!

Εγώ έχω καταλάβει αγχωθει ! Τι φάση?? Το έχει πάθει καμία στα καλά καθουμενα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι,  μου συνέβη κάτι κουλό και έχω πάθει σοκ!

Ήμουν στους γονείς μου για καφέ,  και εκεί που καθόμασταν μια χαρά,  ξαφνικά νιώθω να έρχομαι σε οργασμό! Παθαίνω σοοκ από εκείνη την ώρα και μετά νιώθω σαν να θέλω να κάνω σεξ, κάτι εκεί κάτω να συμβαίνει..

Παίρνω τη γυναικολόγο μου και λέει, είσαι σε γόνιμες μέρες?? Τις λέω ναι μου λέει από αυτό είναι!

Εγώ έχω καταλάβει αγχωθει ! Τι φάση?? Το έχει πάθει καμία στα καλά καθουμενα ?

Χαχαχ το έχω πάθει σε άκυρες στιγμές (όχι τόσο έντονα αλλά να νιώσω μια κάποια διέγερση) και συνήθως ναι ήταν γόνιμες. Όπως και στον ύπνο και τότε που ήμουν έγκυος! 

Ωραία καλό αυτό είναι ενεργοποιημένο το σύστημα σου ☺️😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Χαχαχ το έχω πάθει σε άκυρες στιγμές (όχι τόσο έντονα αλλά να νιώσω μια κάποια διέγερση) και συνήθως ναι ήταν γόνιμες. Όπως και στον ύπνο και τότε που ήμουν έγκυος! 

Ωραία καλό αυτό είναι ενεργοποιημένο το σύστημα σου ☺️😆

Αλήθεια?? Έχει συμβεί!

Τρόμαξα πάρα πολύ.. λεω τη φάση στα καλά καθούμενα! 

Στο ύπνο μου έχει συμβεί 2 φορές..  αλλά αυτό ήταν το κάτι αλλο🤣

Εγινε στις 8 και μέχρι τώρα οταν κάθομαι νιώθω περίεργα! Ότι θέλω να κάνω σεξ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...