Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

263 κορίτσια πεταωωωωω!!!!

Χίλια συγχαρητήρια!! :) Με το καλό μια υπέροχη εγκυμοσύνη και στο τέλος να έρθει η πρώτη αγκαλιά να λιώνεις!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

263 κορίτσια πεταωωωωω!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Έπιασε το σποράκι σου! Πότε έχεις ραντεβού με το γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntaliaλυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την μανουλα σου, εύχομαι να πανε ολα καλα, να αναρρώσει γρήγορα και να πάτε σπιτακι σας όσο το δυνατόν πιο γρήγορα! Περαστικά!

Κορίτσια εμείς σε άλλα νέα ξεκινήσαμε σήμερα αντιβίωση με τον άντρα μου για 16 μέρες για καταπολέμηση ουρεόπλασματος και σταφυλοκοκο στον άντρα μου !

Μόλις καθαρίσουμε θα δούμε πως θα πορευτουμε! Για καποιον λόγο με έχει πιάσει ένας αρνητισμός..ότι δε θα καθαρίσουμε ποτε από το μικρόβιο αυτό που μας κυνηγάει,  και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτε ! Δεν αντέχω άλλο! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

@arntaliaλυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την μανουλα σου, εύχομαι να πανε ολα καλα, να αναρρώσει γρήγορα και να πάτε σπιτακι σας όσο το δυνατόν πιο γρήγορα! Περαστικά!

Κορίτσια εμείς σε άλλα νέα ξεκινήσαμε σήμερα αντιβίωση με τον άντρα μου για 16 μέρες για καταπολέμηση ουρεόπλασματος και σταφυλοκοκο στον άντρα μου !

Μόλις καθαρίσουμε θα δούμε πως θα πορευτουμε! Για καποιον λόγο με έχει πιάσει ένας αρνητισμός..ότι δε θα καθαρίσουμε ποτε από το μικρόβιο αυτό που μας κυνηγάει,  και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτε ! Δεν αντέχω άλλο! 

 

 

Να σκέφτεσαι κορίτσι μου πως ότι κάνετε τώρα είναι για το καλό του ουράνιου τόξου που θα έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flowerv κορίτσι μ γλυκο σε καταλαβαινω απολυτα. Το ουρεοπλασμα να ξερεις δεν φευγει ποτε απο τ οργανισμό. Ακομα κ να φυγει τωρα καποια στιγμη μπορει να ξανα εμφανιστει. Εγω περυσι για πρωτη φορα στη ζωη μ εμφανισα ουρεοπλασμα. Εκανα θεραπεια εφυγε κ μετα απο καποιοθς μηνες τ ξανα εμφανισα. Μ ειπε ο γιατρός ότι εφόσον πηρα μια φορα θεραπεια να μην ξανα παρω γτ ουσιαστικά δεν εκριζωνεται. Ειχα διαβάσει οτι προκαλεί υπογονιμοτητα κ αποβολες κ είχα αγχωθει. Στο επόμενο τριμηνο εμεινα εγκυος και στις εξετάσεις δεν υπηρχε εκεινη την περιοδο. Οσο ψαχνεις βρισκεις να ξερεις. Τωρα να παω να κανω εξετασεις ολο κ κατι θα βρεθει οτι δ ειναι σε ισορροπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

@arntaliaλυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την μανουλα σου, εύχομαι να πανε ολα καλα, να αναρρώσει γρήγορα και να πάτε σπιτακι σας όσο το δυνατόν πιο γρήγορα! Περαστικά!

Κορίτσια εμείς σε άλλα νέα ξεκινήσαμε σήμερα αντιβίωση με τον άντρα μου για 16 μέρες για καταπολέμηση ουρεόπλασματος και σταφυλοκοκο στον άντρα μου !

Μόλις καθαρίσουμε θα δούμε πως θα πορευτουμε! Για καποιον λόγο με έχει πιάσει ένας αρνητισμός..ότι δε θα καθαρίσουμε ποτε από το μικρόβιο αυτό που μας κυνηγάει,  και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτε ! Δεν αντέχω άλλο! 

 

Μπήκα να δω τα νέα σας . Γρήγορα γρήγορα.. κκαι είδα αυτό που είναι η μουτζα αυτοκόλλητο να σου τη βάλω;;; Η γυαλα μου λέει θα σε έγκυος και εσύ λες τέτοια... ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@flowerv κορίτσι μ γλυκο σε καταλαβαινω απολυτα. Το ουρεοπλασμα να ξερεις δεν φευγει ποτε απο τ οργανισμό. Ακομα κ να φυγει τωρα καποια στιγμη μπορει να ξανα εμφανιστει. Εγω περυσι για πρωτη φορα στη ζωη μ εμφανισα ουρεοπλασμα. Εκανα θεραπεια εφυγε κ μετα απο καποιοθς μηνες τ ξανα εμφανισα. Μ ειπε ο γιατρός ότι εφόσον πηρα μια φορα θεραπεια να μην ξανα παρω γτ ουσιαστικά δεν εκριζωνεται. Ειχα διαβάσει οτι προκαλεί υπογονιμοτητα κ αποβολες κ είχα αγχωθει. Στο επόμενο τριμηνο εμεινα εγκυος και στις εξετάσεις δεν υπηρχε εκεινη την περιοδο. Οσο ψαχνεις βρισκεις να ξερεις. Τωρα να παω να κανω εξετασεις ολο κ κατι θα βρεθει οτι δ ειναι σε ισορροπια.

Και εγώ  αυτό διάβαζα ότι ζει μεσα μας απλα καποιες φορες ειναι σε έξαρση.. κάναμε το Νοέμβρη θεραπεία  και τώρα ξανά πάλι βρέθηκε πάλι αντιβιωση για 16 μέρες! Εμένα μου είπε αν δεν εκριζωθει, θα παίρνουμε μέχρι να φύγει! 

Και εκεί απογοητευτηκα ! Πήραμε αντιβιωση για να έρθει μετά από λίγους μήνες δεν έμεινα ποτε ! Έκανα υστεροσκόπηση δεν έμεινα.. δε ξέρω τι άλλο να σκεφτώ! 

@Παρασκευαιδου θέλω τοσο πολυ να πιστεψω αυτο που μου λες και ποσο σ'ευχαριστώ για αυτό που κάνεις και τι  δύναμη  δίνεις εδώ μέσα!  Απο το στομα σου και στης Παναγίτσας το αφτι..Νομίζω ότι με έχει πάρει από κάτω απλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Και εγώ  αυτό διάβαζα ότι ζει μεσα μας απλα καποιες φορες ειναι σε έξαρση.. κάναμε το Νοέμβρη θεραπεία  και τώρα ξανά πάλι βρέθηκε πάλι αντιβιωση για 16 μέρες! Εμένα μου είπε αν δεν εκριζωθει, θα παίρνουμε μέχρι να φύγει! 

Και εκεί απογοητευτηκα ! Πήραμε αντιβιωση για να έρθει μετά από λίγους μήνες δεν έμεινα ποτε ! Έκανα υστεροσκόπηση δεν έμεινα.. δε ξέρω τι άλλο να σκεφτώ! 

@Παρασκευαιδου θέλω τοσο πολυ να πιστεψω αυτο που μου λες και ποσο σ'ευχαριστώ για αυτό που κάνεις και τι  δύναμη  δίνεις εδώ μέσα!  Απο το στομα σου και στης Παναγίτσας το αφτι..Νομίζω ότι με έχει πάρει από κάτω απλα.. 

Όταν θα δεις το +  θέλω να με θυμηθείς.. 

Καν το εικόνα θα χεις το θετικό τεστ στα χέρια σου και θα λες του άντρα σου μισώ να κάνω ταγκ την ζαιραααα και μετά ας γιορτάσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όταν θα δεις το +  θέλω να με θυμηθείς.. 

Καν το εικόνα θα χεις το θετικό τεστ στα χέρια σου και θα λες του άντρα σου μισώ να κάνω ταγκ την ζαιραααα και μετά ας γιορτάσουμε... 

Είσαι θεά κορίτσι μου ! Χαχαχα ❤️❤️

🙏🙏ας έρθει αυτή η μέρα Παναγία μου 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εγώ από χθες χαλάρωσα πολύ με την Ισμήνη Μαρία. Βέβαια σιγά σιγά, αρχίζω και νοσταλγώ το σπίτι μου κορίτσια. Άντε να σαραντήσουμε, να μαζευτούμε σπίτι μας!!! Με το ζόρι εχθές της δώσαμε πιπίλα. Δε νομίζω να την πάρει όμως. Ήθελε στήθος. Και άκουσα το κουλό... μήπως επειδή έκανε πολλά κακά να ελλατώσεις το γάλα;;; 😱😱😱 Κοιτούσα σα χαζή. Δεν πίστευα ότι άκουσα κάτι τέτοιο!!! Και ειδικά από μαμά!!! 

Εσείς πως είστε κορίτσια μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η flowerv είπε:

@arntaliaλυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την μανουλα σου, εύχομαι να πανε ολα καλα, να αναρρώσει γρήγορα και να πάτε σπιτακι σας όσο το δυνατόν πιο γρήγορα! Περαστικά!

Κορίτσια εμείς σε άλλα νέα ξεκινήσαμε σήμερα αντιβίωση με τον άντρα μου για 16 μέρες για καταπολέμηση ουρεόπλασματος και σταφυλοκοκο στον άντρα μου !

Μόλις καθαρίσουμε θα δούμε πως θα πορευτουμε! Για καποιον λόγο με έχει πιάσει ένας αρνητισμός..ότι δε θα καθαρίσουμε ποτε από το μικρόβιο αυτό που μας κυνηγάει,  και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτε ! Δεν αντέχω άλλο! 

 

 

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι και μην απογοητευεσαι..καν τε την θεραπεία που σας είπε ο γιατρός και στο διάστημα αυτό προσπάθησε λίγο να αποβάλλεις απ το μυαλό σου το άγχος.. Θα τα καταφέρετε, ίσως σε παιδεύει τώρα αλλά είμαι σίγουρη ότι στο τέλος την ημέρα θα μας στείλεις εδώ να μας πεις τα ευχάριστα.. 🙏🙏🙏🙏 Άλλωστε το είπε και η Ζαΐρα μας 🔮 🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@arntaliaκορίτσι μου, έχουμε κανένα νέο; Πως πέρασε το βράδυ σας με τη μαμά;

Καλημερα κοριτσι μου...καλημερα και στην Ισμηνη Μαρια μας😊😊🙏😊 δυστυχως δεν με αφησαν να μεινω με τη μαμα. Εχει μονο 20 λεπτα επισκεπτηριο την ημερα και αυτο με στολη κ υποπόδια . Η κατασταση ειναο σταθερη αλλα δεν ξερει ακομη κανεις πυ ειναι το θεμα...εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω βεβαια χωρις να μξ μπορω να μιλαω μαζι της κ η ψυχολογια μειον. Θα παω σε λιγο να τη δω που εχει επισκεπτηριο αν καταφερω να μπω κ μεσα απο το τζαμι θα ειναι θαυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, ευχομαι σε όλες μία πιο όμορφη ημέρα από τη χθεσινή 🌷 

Εδώ σε εμάς κάπως αρχίζει να φθινοπωριάζει το πρωί και το βράδυ τουλάχιστον, οπότε έχω μπει κάπως σε τέτοιο κλίμα και είναι λίγο περίεργο δεν μπορώ να πω! Μετά από σκέψη κατέληξα πως είμαι ανοιχτή (και φυσικά έτοιμη) να έρθει το μπεμπέ όποτε εκείνο θέλει χωρίς να υπολογίζω τα πάντα εμμονικά. Ξέρω πως είμαι σε γόνιμες μέρες και χθες είχαμε επαφή ελεύθερη και λογικά θα έχουμε κι άλλες.  Δεν το κρύβω πως εκείνη τη στιγμή ένιωσα κάπως περίεργα, αμέσως πέρασε η σκέψη από το μυαλό μου, αν μείνω τόσο σύντομα ξανά τι γίνεται;! Έχω και στο νου μου που η @Παρασκευαιδου ζαίρα μας, μου είπε για Γενάρη αλλά είπα από τώρα να κάνω τις - όχι τόσο στοχευμένες - προσπάθειές μου 😅

Λίγο η αλλαγή της εποχής, λίγο το ότι πάλι μπήκαμε σε διαδικασία για εγκυμοσύνη (ας είναι η τυχερή αυτή Παναγία μου! ), λίγο η επιστροφή στη δουλειά... αχ έφυγε η ανεμελιά του καλοκαιριού! 

Να είμαστε καλά, αυτό έχει σημασία και όλα θα έρθουν 🙏

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Επιστρέψαμε κ μεις την Παρασκευή από διακοπές κ προσπαθώ να μαζευτώ σιγά σιγά. Είχα την πιο κουλη περίοδο, κράτησε 1.5 μέρα, μετά κόπηκε κ ξανά ήρθε για άλλη μισή μέρα πάλι🤣🤣🤣 Η θάλασσα την τάραξε. Σε άλλα νέα μπαίνω σιγά σιγά στις γόνιμες κ ξεκίνησα πάλι τεστακια ωορρηξίας. 9η μέρα σήμερα. Ποιες είμαστε μαζί; 
 

@Naty_ μου πολύ καλά κανεις κ το παίρνεις χαλαρά κ θα έρθει πάλι γρήγορα θα το δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Επιστρέψαμε κ μεις την Παρασκευή από διακοπές κ προσπαθώ να μαζευτώ σιγά σιγά. Είχα την πιο κουλη περίοδο, κράτησε 1.5 μέρα, μετά κόπηκε κ ξανά ήρθε για άλλη μισή μέρα πάλι🤣🤣🤣 Η θάλασσα την τάραξε. Σε άλλα νέα μπαίνω σιγά σιγά στις γόνιμες κ ξεκίνησα πάλι τεστακια ωορρηξίας. 9η μέρα σήμερα. Ποιες είμαστε μαζί; 
 

@Naty_ μου πολύ καλά κανεις κ το παίρνεις χαλαρά κ θα έρθει πάλι γρήγορα θα το δεις 

Αν και δεν κάνω τεστάκι 9η μέρα κι ε΄δώ, είμαστε παρεούλα ☺️ Η περίοδος και μένα η τελευταία τώρα μετά τη θάλασσα, εντελώς περίεργη, με πιο έντονα συμπτώματα και πολύ αίμα, το αντίθετο δηλαδή από σένα χαχα αλλά όντως επηρεάζει μάλλον η θάλασσα.

Εύχομαι να είναι τυχερός αυτός ο κύκλος σου κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ μου και γω θεωρητικα τωρα ειμαι στις γονιμες μου σημερα είναι 17η μέρα του κύκλου και επαφές είχαμε μέχρι στιγμής 9η 10η 11η 12η 14η 16η....ας ελπίσουμε πως θα μας πάει καλά αυτός ο μηνας🤞🤞🤞 @Mantarini εσύ πως είσαι; εμείς είμαστε μαζί αν δεν κάνω λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ με βάση την εφαρμογή κάνω σήμερα ωορρηξία αλλά νομίζω ότι έκανα προχθές. Πάντως ψιλοχαμενος μήνας για εμάς, μια μόνο επαφή την προηγούμενη εβδομάδα νομίζω Παρασκευή. Μηδέν. Θα δούμε σήμερα αν και σκέφτηκα να πάρω ένα τεστ ωορρηξίας για να δω αν δουλεύει η εφαρμογή. Άντε να δούμε αλλά δε νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina23 είπε:

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι και μην απογοητευεσαι..καν τε την θεραπεία που σας είπε ο γιατρός και στο διάστημα αυτό προσπάθησε λίγο να αποβάλλεις απ το μυαλό σου το άγχος.. Θα τα καταφέρετε, ίσως σε παιδεύει τώρα αλλά είμαι σίγουρη ότι στο τέλος την ημέρα θα μας στείλεις εδώ να μας πεις τα ευχάριστα.. 🙏🙏🙏🙏 Άλλωστε το είπε και η Ζαΐρα μας 🔮 🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Αααχ θα προσπαθήσω με εχει πιάσει ένας αρνητισμός με την αντιβίωση, νιώθω ότι θα την πάρω και κάτι θα πάθω..

Τέλος πάντων βαθιές αναπνοές! Και όλα θα πάνε καλά ❤️

Εγώ κορίτσια ειμαι 17 μέρα του κύκλου με χάλια επαφές για πρώτη φορά 14-15 μερα του κύκλου μόνο..  ξεκινήσαμε την αντιβίωση και σταματήσαμε επαφές! 16 μέρες τίποτα τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntaliaκοριτσι μου περαστικά στην μανούλα σου και σιδερένια! Όλα θα πανε καλα κορίτσι μου🙏 υπομονή και κουράγιο κορίτσι μου ! Σε λίγες μέρες θα τα σκέφτεσαι όλα αυτά με ανακούφιση καθώς η μαμά σου θα είναι μια χαρα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Αααχ θα προσπαθήσω με εχει πιάσει ένας αρνητισμός με την αντιβίωση, νιώθω ότι θα την πάρω και κάτι θα πάθω..

Τέλος πάντων βαθιές αναπνοές! Και όλα θα πάνε καλά ❤️

Εγώ κορίτσια ειμαι 17 μέρα του κύκλου με χάλια επαφές για πρώτη φορά 14-15 μερα του κύκλου μόνο..  ξεκινήσαμε την αντιβίωση και σταματήσαμε επαφές! 16 μέρες τίποτα τώρα! 

Κορίτσι μου υπομονή..ξέρω ότι σου φαίνεται βουνό και σας βγάζει από το προγραμμα σας..θα περάσουν όμως οι μέρες γρήγορα..εμείς κλείσαμε μήνα χωρίς ελεύθερες επαφές λόγω αντιβίωσης του συντρόφου και αναμένουμε ραντεβού με ουρολόγο να δούμε τα επόμενα βήματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσι μου υπομονή..ξέρω ότι σου φαίνεται βουνό και σας βγάζει από το προγραμμα σας..θα περάσουν όμως οι μέρες γρήγορα..εμείς κλείσαμε μήνα χωρίς ελεύθερες επαφές λόγω αντιβίωσης του συντρόφου και αναμένουμε ραντεβού με ουρολόγο να δούμε τα επόμενα βήματα..

Άσε πάμε από παράταση σε παράταση! Σκέψου εκενα υστεροσκοπηση το Μαΐο χάσαμε Μαΐο Ιουνίο! Προσπαθήσαμε Ιούλιο τζίφος,τώρα τον Αύγουστο πάλι με δύο επαφές τζίφος! Θα πάρουμε αντιβίωση θα κάνουμε καλλιέργεια να δούμε αν έφυγαν και μετά αι να δούμε τι θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Αααχ θα προσπαθήσω με εχει πιάσει ένας αρνητισμός με την αντιβίωση, νιώθω ότι θα την πάρω και κάτι θα πάθω..

Τέλος πάντων βαθιές αναπνοές! Και όλα θα πάνε καλά ❤️

Εγώ κορίτσια ειμαι 17 μέρα του κύκλου με χάλια επαφές για πρώτη φορά 14-15 μερα του κύκλου μόνο..  ξεκινήσαμε την αντιβίωση και σταματήσαμε επαφές! 16 μέρες τίποτα τώρα! 

Υπομονή κορίτσι μου, θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα επιστρέψετε στο "παιχνίδι" ακόμα πιο δυνατοί χιχιχιχι...
Όλα για κάποιο λόγο γίνονται..ίσως αυτές οι 16 μέρες θα σε βοηθήσουν να αποβάλλεις τον αρνητισμό και να χαλαρώσεις και μετά τσουπ να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@arntaliaκοριτσι μου περαστικά στην μανούλα σου και σιδερένια! Όλα θα πανε καλα κορίτσι μου🙏 υπομονή και κουράγιο κορίτσι μου ! Σε λίγες μέρες θα τα σκέφτεσαι όλα αυτά με ανακούφιση καθώς η μαμά σου θα είναι μια χαρα🙏

Κορίτσι μου πως είσαι εσύ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...