Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια μου καλημερα...τωρα καταφερα νανγραψω. Εγω στα νεα μοθ παλι η περιοδος μου μου κανει τερτιπια αυτο το μηνα κ καθυστερει.Ειναι η πρωτη φορα που δε με νοοαζει καν αν θα ρθει. Ωστοσο ειμαι ολη νυχτα στο νοσοκομειο με κλαματα. Επαθε εμφραγμα η μητερα μου την βρηκα το πρωι στο σπιτι πεσμενη κ χτυπηνενη κ δυστυχως ειμαι ο μονος ανθρωπος π εχει στο κοσμο ! Μια προσευχη καντε  σημερα του Αγιου Φανουριου να βγουμε αλωβητες 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό που σας συνέβη. Εύχομαι να συνέλθει η μανούλα σου και να γυρίσετε στο σπίτι σας σύντομα δυνατές και υγιείς.🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια μου καλημερα...τωρα καταφερα νανγραψω. Εγω στα νεα μοθ παλι η περιοδος μου μου κανει τερτιπια αυτο το μηνα κ καθυστερει.Ειναι η πρωτη φορα που δε με νοοαζει καν αν θα ρθει. Ωστοσο ειμαι ολη νυχτα στο νοσοκομειο με κλαματα. Επαθε εμφραγμα η μητερα μου την βρηκα το πρωι στο σπιτι πεσμενη κ χτυπηνενη κ δυστυχως ειμαι ο μονος ανθρωπος π εχει στο κοσμο ! Μια προσευχη καντε  σημερα του Αγιου Φανουριου να βγουμε αλωβητες 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Περαστικά της, καλή δύναμη και στις δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια μου καλημερα...τωρα καταφερα νανγραψω. Εγω στα νεα μοθ παλι η περιοδος μου μου κανει τερτιπια αυτο το μηνα κ καθυστερει.Ειναι η πρωτη φορα που δε με νοοαζει καν αν θα ρθει. Ωστοσο ειμαι ολη νυχτα στο νοσοκομειο με κλαματα. Επαθε εμφραγμα η μητερα μου την βρηκα το πρωι στο σπιτι πεσμενη κ χτυπηνενη κ δυστυχως ειμαι ο μονος ανθρωπος π εχει στο κοσμο ! Μια προσευχη καντε  σημερα του Αγιου Φανουριου να βγουμε αλωβητες 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Ο Θεός και η Παναγία μαζί σας ! Μακάρι ο άγιος Φανούριος να σας βοηθήσει κοπέλα μου! Να πάνε όλα καλά ευχόμαστε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@ChrisElen @anna30 kai @annie! σας ευχαριστω κοροτσια για τις ευχες.... αυτες οι καταστασεις θελουν γερα νευρα...ολο το βραδυ προσευχομουν...τελικα ενα κρεβατι κ ενα παραθυρο νοσοκομειο μας κανουν να καταλαβαινουμε ξανα κ ξανα ποσο σημασια εχουν τα πιο σημαντικα πραγματα στη ζωη μας: Ο εαυτος μας αυτον πρεπει να προσεχουμε γτωαυτος ειναι παντα μαζι μας!!!!

@arntaliaΑχ κορίτσι μου περαστικά σας εύχομαι να είναι καλα! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@arntalia τι λες ρε κοριτσι μου! Παλι καλα που την προλαβες δε λες? Συνηλθε η γυναικα? Πως ειναι? Εύχομαι όλα να πανε καλα.

Διωνη μου απ οτι μας λενε οιβγιατροι εκανε κ ενα μικρο εγκεφαλικο. Δεν εχει συνελθει πληρως και ειμαστε σε αναμονη απο εξετασεις αξονικες κλπ.....μακαρι🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntalia κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχει καλή ανάρρωση η γυναικα!! Κουράγιο εύχομαι και όλα θα πάνε καλά! Ο Άγιος Φανούρης να βάλει το χέρι του🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

@Amp92 @eva_gge_lia @Stardust_83 @ΛΕΥΚΗ κοριτσια σας ευχαριστω ολες απο καρδιας❤️❤️❤️

Λυπάμαι τοοοοοσοοοο πολύ. Πώς είναι η μαμάκα σου ; Έχουμε κάποιο νεότερο; Εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Διωνη μου απ οτι μας λενε οιβγιατροι εκανε κ ενα μικρο εγκεφαλικο. Δεν εχει συνελθει πληρως και ειμαστε σε αναμονη απο εξετασεις αξονικες κλπ.....μακαρι🙏🙏🙏

Ποπό περαστικά να είναι όλα κορίτσι μου! Με το καλό να βγει γερή από το νοσοκομείο η μαμά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Διωνη μου απ οτι μας λενε οιβγιατροι εκανε κ ενα μικρο εγκεφαλικο. Δεν εχει συνελθει πληρως και ειμαστε σε αναμονη απο εξετασεις αξονικες κλπ.....μακαρι🙏🙏🙏

Αχ βρε κορίτσι μου περαστικα να είναι να γίνει καλά η μαμα σου.. εύχομαι  γρήγορη ανάρρωση να έχει 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! 

Πετάω από τη χαρά μου!!! Γυρίσαμε από την παιδίατρο και σήμερα που είμαστε 12 ημερών έχουμε φτάσει ήδη τα 2670γρ... (θυμίζω γεννήθηκε 2610γρ και την Πέμπτη ήταν 2510γρ.)... Μέσα σε 5 μέρες πήρε 160 γραμμάρια!!! Μου είπε η παιδίατρος ότι συνεχίζουμε ακάθεκτες χωρίς κανένα πρόβλημα και θα μας ξαναδεί στις 15/9 που θα είμαστε ενός μήνα!!! Επίσης μου είπε ότι αφού θηλάζει τόσο καλά, δεν υπάρχει πρόβλημα αν θέλω να της δώσω πιπίλα ή να βγάλω γάλα με το θήλαστρο για να της το δώσουν με το μπιμπερό! Μου είπε επίσης, ότι δεν χρειάζεται να καθαρίζω τη μύτη και τα μάτια αφού δεν έχουν τίποτα και ακόμα δεν επιτρέπεται να της κόψω τα νύχια. Πλέον δε χρειάζεται να την ξυπνάω κάθε 2 ώρες. Αν δεν ξυπνάει από μόνη της, και κάθε 3-4 να την ξυπνάω είναι μια χαρά αφού είναι χορτάτη! Αυτά με λίγα λόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@arntaliaκορίτσι μου γλυκό, περαστικά και γρήγορα εύχομαι στη μανούλα σου!!! Μια προσευχούλα έχει κι απο μένα! Γράψε μας όταν έχεις νέα από τα αποτελέσματα των εξετάσεων!!! Εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα να πάτε σπίτι σας καλή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες πολυ...ειναι σαν να σας εχω διπλα μου  πριν λιγο βγηκαν εξετασεις και περαιτερω ελεγχος...εδειξαν καποια τοξικοτητα στον οργανισμο, επαθε κ λοιμωξη αναπνευστικου και ειναι με μασκα οξυγονου. Μολις μπηκαμε στην εντατικη.... θα παραμεινουμε αρκετα απλα μιση ωρα ειναι το επισκεπτηριο καθε μερα τοτε θα καταφερνω να τη βλεπω λιγο να μιλαμε...βλεπω μια μαμα που λεω οτι αυτη δεν ειναι δικη μου μαμα...🥲🥲🥲🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες πολυ...ειναι σαν να σας εχω διπλα μου  πριν λιγο βγηκαν εξετασεις και περαιτερω ελεγχος...εδειξαν καποια τοξικοτητα στον οργανισμο, επαθε κ λοιμωξη αναπνευστικου και ειναι με μασκα οξυγονου. Μολις μπηκαμε στην εντατικη.... θα παραμεινουμε αρκετα απλα μιση ωρα ειναι το επισκεπτηριο καθε μερα τοτε θα καταφερνω να τη βλεπω λιγο να μιλαμε...βλεπω μια μαμα που λεω οτι αυτη δεν ειναι δικη μου μαμα...🥲🥲🥲🥲

Σε καταλαβαίνει κούκλα μου; Μιλάει; Αν ναι, είναι καλά σημάδια αυτά!!! Κουράγιο και δύναμη κοριτσάκι μου. Είμαστε ΟΛΕΣ μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Σε καταλαβαίνει κούκλα μου; Μιλάει; Αν ναι, είναι καλά σημάδια αυτά!!! Κουράγιο και δύναμη κοριτσάκι μου. Είμαστε ΟΛΕΣ μαζί σου!!!

Ευτυχως ναι ανεκτησε χθες τις αισθησεις της καλα κ με αναγνωρισε... αλλα κλαιει οταν με βλεπει...ολη τη νυχτα της κρατουσα το χερι κ λεω χριστε μου ποσες σκεψεις το μυαλο τη νυχτα..ποσες προσευχες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ευτυχως ναι ανεκτησε χθες τις αισθησεις της καλα κ με αναγνωρισε... αλλα κλαιει οταν με βλεπει...ολη τη νυχτα της κρατουσα το χερι κ λεω χριστε μου ποσες σκεψεις το μυαλο τη νυχτα..ποσες προσευχες....

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!!! Όσες προσευχές μπορούμε. Πότε δεν έβλαψαν κανέναν οι πολλές προσευχές!!! Άμα τα καταφέρω ν' αφήσω λίγο τη μικρή αύριο το πρωί θα πάω ν' ανάψω ένα κεράκι. Πως τη λένε τη μαμά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες πολυ...ειναι σαν να σας εχω διπλα μου  πριν λιγο βγηκαν εξετασεις και περαιτερω ελεγχος...εδειξαν καποια τοξικοτητα στον οργανισμο, επαθε κ λοιμωξη αναπνευστικου και ειναι με μασκα οξυγονου. Μολις μπηκαμε στην εντατικη.... θα παραμεινουμε αρκετα απλα μιση ωρα ειναι το επισκεπτηριο καθε μερα τοτε θα καταφερνω να τη βλεπω λιγο να μιλαμε...βλεπω μια μαμα που λεω οτι αυτη δεν ειναι δικη μου μαμα...🥲🥲🥲🥲

Κουράγιο κορίτσι μου να είσαι δίπλα της τώρα αυτές τις δύσκολες ωρες να της κρατάς το χερι… είναι σοκ από την μια μέρα στην άλλη να βρίσκεσαι σε αυτήν την κατάσταση εύχομαι ότι καλύτερο για την μαμα σου να γίνει γρήγορα καλά να πάτε σπίτι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Διωνη μου απ οτι μας λενε οιβγιατροι εκανε κ ενα μικρο εγκεφαλικο. Δεν εχει συνελθει πληρως και ειμαστε σε αναμονη απο εξετασεις αξονικες κλπ.....μακαρι🙏🙏🙏

Κοπελα μου περαστικά ευχομαι! Κάνε ένα κουράγιο ! Ο Άγιος Φανούριος να είναι πλάι της !

εγω κορίτσια σήμερα περιμένω την Τρίτη χοριακη σε αναμμένα κάρβουνα, βρίσκομαι στο εξοχικό κ είπε η μικροβιολόγος απόγευμα ή αύριο πρωί.. 

ωστοσο είχα μια σταγόνα καφέ υγρά .. δεν βγάζω αλλα, ωστόσο αγχώθηκα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Κοπελα μου περαστικά ευχομαι! Κάνε ένα κουράγιο ! Ο Άγιος Φανούριος να είναι πλάι της !

εγω κορίτσια σήμερα περιμένω την Τρίτη χοριακη σε αναμμένα κάρβουνα, βρίσκομαι στο εξοχικό κ είπε η μικροβιολόγος απόγευμα ή αύριο πρωί.. 

ωστοσο είχα μια σταγόνα καφέ υγρά .. δεν βγάζω αλλα, ωστόσο αγχώθηκα ..

Ηρέμησε κορίτσι μου. Ξεκουράσου. Κι εγώ είχα σταγόνες τους πρώτους 2 μήνες. Περιμένουμε τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ηρέμησε κορίτσι μου. Ξεκουράσου. Κι εγώ είχα σταγόνες τους πρώτους 2 μήνες. Περιμένουμε τα νέα σας!

Γενικά είμαι φουλ ξεκούραστη , κοιμάμαι πολύ , δεν κάνω καθόλου δουλειές γιατί είμαι στη μαμα μου .. μόνο μια βόλτα πάμε συνήθως το βράδυ κ χθες κ σήμερα ένα απογευματινό μπάνιο (που εγώ δεν μπήκα σήμερα , χθες ίσα που βράχηκα)..

Ελπιζω μα βγει μόνο καλή η εξέταση ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...