Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου ❤️

εδώ μετράω της μερες αντίστροφα την Τετάρτη πάω για καρδιοτοκογραφημα 

την Παρασκευή θα πάω να κάνω εξετάσεις 

και Κυριακή απόγευμα θα κάνω εισαγωγή 😊
εσυ πως είσαι κορίτσι μου  ;

Κορίτσι μου έφτασε η ώρα σου δηλαδή!! Σε 10 μέρες γεννας  🥰♥️♥️ άντε με το καλό όλα θα πάνε καλά... Να φανταστώ ανυπομονείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια έχει γίνει κάτι περίεργο..αν έχετε περάσει κάτι αντίστοιχο πειτε μου γιατί θα τρελαθώ..στην προηγούμενη βιοχημική είχα αίμα πριν μάθω ότι αποβάλω αλλα αίμα όχι ροη..στο σερβιετακι λίγο και στο σκουπισμα..ήταν δηλ στον κόλπο το καταλάβαινες..μετά μου σταμάτησε και μετά από λίγες μέρες μου ήρθε περίοδος..αυτή τη φορά δεν είχα αίμα πριν, αδιαθετησα την Δευτέρα αλλα είχα λίγη ροη 1μιση μερα..και εδώ και μια ώρα έχω αίμα κολπικο..τι στο καλό; 

Καλημέρα κορίτσι μου. Μήπως λόγω καλοκαιριού υπάρχει μια "ανωμαλία" στον κύκλο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!!

Μπήκε τέλεια ο μήνας! Γέννησε χθες το βράδυ η αδερφή μου 😁😁😁 Πρωτότοκη και γέννησε σε 6 ώρες το θηρίο! Άλλη μία μπουμπού προστέθηκε στην οικογένεια 😁

Οπότε θα ευχηθώ αρχικά με το καλό να δεχτούν τα μωράκια τους τα κορίτσια μας @Elk @Katiana1987 και άλλη μία κοπέλα είναι νομίζω αλλά μου διαφεύγει το όνομα της 😅 και γενικά όσες κοπέλες περιμένουν αυτό το μήνα!

Εύχομαι να φουσκώσουν όσες κοιλιτσες έχουν μέσα σπορακια και μπεμπακια και να γεμίσουν όσες κοιλιτσες περιμένουν! ❤️❤️❤️

 

 

Σ' ευχαριστούμε πάρα πολύ κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει η μπέμπα σας κοπέλα μου!!! Όλα τα καλά να έχει το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλό μήνα! Σας διαβάζω στα γρήγορα αλλά το τελευταίο καιρό είναι πολύ η πίεση στη δουλεια!! 
 

@marinamanoulitsaειδα κ εγώ την γραμμουλα στειλε μας ξανά σήμερα!!! 

@Katiana1987τι ωραία π έκανες φωτογράφιση, έκανα κ εγώ στον γιο μου κ τώρα δε ξέρω σκέφτομαι αν θα κανω. Είμαι τόσο κουρασμένη π ακόμη κ με τα πράγματα τι πρέπει να αγορασω δεν έχω τελειώσει ακόμη…

 

Έχεις χρόνο καλέ!!! Εγώ την έκανα εχθές που ήμουν 36+6! Ήταν υπέροχα! Να ξανά κάνεις! Νομίζω πως είναι πολύ ωραίο ενθύμιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου έφτασε η ώρα σου δηλαδή!! Σε 10 μέρες γεννας  🥰♥️♥️ άντε με το καλό όλα θα πάνε καλά... Να φανταστώ ανυπομονείς?

12/8 Δευτέρα πρωί θα κάνω την καισαρική 

από μια την ανυπομονώ πολύ να την δω να παρω αγκαλιά το πλασματάκι αυτό που με έχει ταράξει στην κλωτσιά 😂 ήρθε εχτές και φίλη μου στο σπίτι που θα μου την βαφτίσει πρώτα ο θεος μου έφερε δώρα για το μωρο και λέω πωπω έρχεται 🥰

Από την μια στεναχωριέμαι που θα πρέπει να αφήσω την κόρη μου πίσω στο σπίτι χωρίς εμένα και τον μπαμπά της  για τόσες μερες δεν την έχω ξανά αφήσει ποτε πέρα από μερικες ωρες για να πάω γιατρό και ξαφνικά θα γυρίσω με ένα άλλο μωρο πως θα το πάρει 🤷‍♀️;
δυστηχως δεν μπορω να την προετοιμάσω καθόλου για αυτο

γενικα έχω ανάμεικτα συναισθήματα 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου ❤️

εδώ μετράω της μερες αντίστροφα την Τετάρτη πάω για καρδιοτοκογραφημα 

την Παρασκευή θα πάω να κάνω εξετάσεις 

και Κυριακή απόγευμα θα κάνω εισαγωγή 😊
εσυ πως είσαι κορίτσι μου  ;

Αχ τι ωραία!!!♥️♥️♥️ Θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά 🥰 εγώ καλά μέχρι τώρα λίγα καφέ κ περιμένω κ εγώ στις 12 να κάνω τον υπέρηχο να δω αν τα έχουμε καταφέρει 🙏 προσπαθώ να είμαι όσο μπορώ ξαπλωμένη κ περιμένω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αχ τι ωραία!!!♥️♥️♥️ Θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά 🥰 εγώ καλά μέχρι τώρα λίγα καφέ κ περιμένω κ εγώ στις 12 να κάνω τον υπέρηχο να δω αν τα έχουμε καταφέρει 🙏 προσπαθώ να είμαι όσο μπορώ ξαπλωμένη κ περιμένω 😊

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να έχεις πίστη στο μωρακι σου 🌈

εγω καφέ είχα από την 7 εβδ έως και την 9εβδ κάθε μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

12/8 Δευτέρα πρωί θα κάνω την καισαρική 

από μια την ανυπομονώ πολύ να την δω να παρω αγκαλιά το πλασματάκι αυτό που με έχει ταράξει στην κλωτσιά 😂 ήρθε εχτές και φίλη μου στο σπίτι που θα μου την βαφτίσει πρώτα ο θεος μου έφερε δώρα για το μωρο και λέω πωπω έρχεται 🥰

Από την μια στεναχωριέμαι που θα πρέπει να αφήσω την κόρη μου πίσω στο σπίτι χωρίς εμένα και τον μπαμπά της  για τόσες μερες δεν την έχω ξανά αφήσει ποτε πέρα από μερικες ωρες για να πάω γιατρό και ξαφνικά θα γυρίσω με ένα άλλο μωρο πως θα το πάρει 🤷‍♀️;
δυστηχως δεν μπορω να την προετοιμάσω καθόλου για αυτο

γενικα έχω ανάμεικτα συναισθήματα 😂

 

Αχ κορίτσι μου καταλαβαίνω!! Και η αδελφή μου έτσι ήταν!! Αλλά τι να κάνεις να γίνεις 1000 κομμάτια?? 3-4 μέρες είναι θα περάσουν?! Της το έχετε πει? Ξέρει ότι θα έχει αδελφούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να έχεις πίστη στο μωρακι σου 🌈

εγω καφέ είχα από την 7 εβδ έως και την 9εβδ κάθε μέρα 

Μακάρι να είναι όλα καλά 🥰 είχες κ εσύ ε? Τι σου είπαν πει? Για ποιον λόγο είχες κάθε μέρα καφέ? Εμένα μου ξεκίνησαν πολύ νωρίς... Με κόκκινο στην αρχή κ μετά καφέ όπου είδαν την μικρή αποκόλληση... Παίρνω προγεστερόνη αλλά κ πάλι βγάζω... Θα δείξει στον υπέρηχο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου 🍒🍒??

Εμείς πάμε αύριο με την βαλιτσουλα μας στο μαιευτήριο (θα είμαι 40εβδ ακριβώς) για να μας δεί πάλι και πιθανότατα να μας κρατήσει για πρόκληση...Ανάμεικτα τα συναισθήματα γενικά αλλά εντάξει,ότι είναι καλύτερο για τον μικρό μας μάγκα 💙💙🧿🧿🩵🩵..Έχει γεννήσει καμιά από εσάς με τεχνητούς πόνους ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😎
Αααχχ δεν ξέρετε πόσο αγωνιώ μαζί με εσάς που έχει έρθει η ώρα για αυτή την μοναδική στιγμή που επιτέλους θα κρατήσετε το μπεμπάκι σας αγκαλιά...μακάρι να μας αξιώσει η Παναγία και να το ζήσουμε και εμείς που προσπαθούμε ❣️❣️

@marinamanoulitsa περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου 🍒🍒??

Εμείς πάμε αύριο με την βαλιτσουλα μας στο μαιευτήριο (θα είμαι 40εβδ ακριβώς) για να μας δεί πάλι και πιθανότατα να μας κρατήσει για πρόκληση...Ανάμεικτα τα συναισθήματα γενικά αλλά εντάξει,ότι είναι καλύτερο για τον μικρό μας μάγκα 💙💙🧿🧿🩵🩵..Έχει γεννήσει καμιά από εσάς με τεχνητούς πόνους ??

Με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα 🥰🙏 40 εβδομάδων ήθελε να κάτσει μέχρι τέλους ο μικρούλης 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι να είναι όλα καλά 🥰 είχες κ εσύ ε? Τι σου είπαν πει? Για ποιον λόγο είχες κάθε μέρα καφέ? Εμένα μου ξεκίνησαν πολύ νωρίς... Με κόκκινο στην αρχή κ μετά καφέ όπου είδαν την μικρή αποκόλληση... Παίρνω προγεστερόνη αλλά κ πάλι βγάζω... Θα δείξει στον υπέρηχο 🙏

Εμένα είχε πει ο γιατρός όταν άρχισαν τα καφέ (αιματακι δεν είχα αλλά και τα καφέ δεν ήταν σκούρα όπως της περιόδου ήταν πιο ανοιχτό το χρώμα τους) πως τα έχω επειδή είναι χαμηλά ο πλακούντας είχε ψάξει και για αποκολλήσει αλλά δεν ειδε να έχω  

Επισης εμένα μου έκανε εντύπωση στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουν καθαρη στην δεύτερη που παλινδρόμησε κιολας πάλι καθαρη και πρώτη φορά καφέ ειδα σε αυτήν την εγκυμοσύνη όπου με έχει περάσει από το μυαλό αλλά δεν το ρώτησα μήπως έπαιζε ρόλο και η αποξεση που είχα κάνει 🤔 επειδή εμεινα γρήγορα εγκυος 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου 🍒🍒??

Εμείς πάμε αύριο με την βαλιτσουλα μας στο μαιευτήριο (θα είμαι 40εβδ ακριβώς) για να μας δεί πάλι και πιθανότατα να μας κρατήσει για πρόκληση...Ανάμεικτα τα συναισθήματα γενικά αλλά εντάξει,ότι είναι καλύτερο για τον μικρό μας μάγκα 💙💙🧿🧿🩵🩵..Έχει γεννήσει καμιά από εσάς με τεχνητούς πόνους ??

Ωωωω άντε κορίτσι μου με το καλοοοο να έρθει ο μπέμπης σου να έχεις μια εύκολη  γεννά να πάνε όλα καλά να είναι μια όμορφη και αξέχαστη εμπειρία 🩵🩵🩵 

εγω έκανα πρόκληση αλλά δεν έπιασε σε εμένα δεν έγινε ποτε έναρξη τοκετού όποτε δεν μπορω να σου πω και τίποτα από την δίκη μου εμπειρία .. το μωρακι έχει κατέβει έχει εμπεδωθεί μέσα στην λεκάνη; Σου είπε τίποτα ο γιατρός ; 

με το καλό και πάλι 🩵🧿🌈

θα περιμένουμε νέα σας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωωωω άντε κορίτσι μου με το καλοοοο να έρθει ο μπέμπης σου να έχεις μια εύκολη  γεννά να πάνε όλα καλά να είναι μια όμορφη και αξέχαστη εμπειρία 🩵🩵🩵 

εγω έκανα πρόκληση αλλά δεν έπιασε σε εμένα δεν έγινε ποτε έναρξη τοκετού όποτε δεν μπορω να σου πω και τίποτα από την δίκη μου εμπειρία .. το μωρακι έχει κατέβει έχει εμπεδωθεί μέσα στην λεκάνη; Σου είπε τίποτα ο γιατρός ; 

με το καλό και πάλι 🩵🧿🌈

θα περιμένουμε νέα σας ! 

Κορίτσια το βλέπω για θετικό τι λέτε?

IMG_20240802_145711.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια το βλέπω για θετικό τι λέτε?

IMG_20240802_145711.jpg

Κορίτσι μου ναι εκ άι θετικό!! Ίσως να θέλει ακόμα ένα Τσακ δηλαδή το απόγευμα σίγουρα θα σκουραίνει κι άλλο!! Επαφή σήμερα αύριο και μεθαύριο ναι εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ναι εκ άι θετικό!! Ίσως να θέλει ακόμα ένα Τσακ δηλαδή το απόγευμα σίγουρα θα σκουραίνει κι άλλο!! Επαφή σήμερα αύριο και μεθαύριο ναι εύχομαι τα καλύτερα!!!

@annitakiannaΟριακα αγχωθηκα..Ειμαι στην 10η μερα δε το περιμενα σήμερα αλλα ειδα τα συμπτώματα και ειπα να ξανα κάνω ενα.Φαινεται θα ειναι μικρότερος αυτος ο κυκλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eva_gge_lia είπε:

@annitakiannaΟριακα αγχωθηκα..Ειμαι στην 10η μερα δε το περιμενα σήμερα αλλα ειδα τα συμπτώματα και ειπα να ξανα κάνω ενα.Φαινεται θα ειναι μικρότερος αυτος ο κυκλος.

Γιατί αγχωθηκες κορίτσι μου? Αν σε αγχώνονουν τα τεστ καλύτερα να μην τα χρησιμοποιήσεις. Ειδικά αν έχεις αρκετές επαφές μέσα στον κύκλο!! Γενικά μην μπαίνεις στο τρύπακι του 'πρέπει" και προς θεού μην πεις στον καλό σου ότι είσαι σε γόνιμες για να μην τον αγχωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί αγχωθηκες κορίτσι μου? Αν σε αγχώνονουν τα τεστ καλύτερα να μην τα χρησιμοποιήσεις. Ειδικά αν έχεις αρκετές επαφές μέσα στον κύκλο!! Γενικά μην μπαίνεις στο τρύπακι του 'πρέπει" και προς θεού μην πεις στον καλό σου ότι είσαι σε γόνιμες για να μην τον αγχωσεις

Το περίμενα πιο μετα δε ξερω δεν ειναι πολύ νωρίς η 10η μερα;Ναι ναι δεν πρεπει να καταλάβει οτι αγχωθηκα αλλα νομίζω το αντιλαμβάνεται και δε θέλω καθόλου να του το μεταδωσω όλο αυτό.Εχουμε αρκετές επαφές μεσα σε ολο το μηνα γενικα αλλα το ειδα τώρα θετικό και καταλαβαίνεις 😂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Το περίμενα πιο μετα δε ξερω δεν ειναι πολύ νωρίς η 10η μερα;Ναι ναι δεν πρεπει να καταλάβει οτι αγχωθηκα αλλα νομίζω το αντιλαμβάνεται και δε θέλω καθόλου να του το μεταδωσω όλο αυτό.Εχουμε αρκετές επαφές μεσα σε ολο το μηνα γενικα αλλα το ειδα τώρα θετικό και καταλαβαίνεις 😂🙏

Είναι μια χαρά η 10η μέρα!! Δεν φαίνεται καθόλου ανησυχητικό!! Γενικά η ωχρινική φάση μας απασχολεί και όχι το πιο πριν!! Αν οι μέρες μεταξύ ωορρηξίας και περιόδου είναι 12-16 τότε δεν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό!! Καλή επιτυχία εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@annitakiannaΟριακα αγχωθηκα..Ειμαι στην 10η μερα δε το περιμενα σήμερα αλλα ειδα τα συμπτώματα και ειπα να ξανα κάνω ενα.Φαινεται θα ειναι μικρότερος αυτος ο κυκλος.

Μα από το τεστ η ωορρηξία θα γίνει μέσα σε 24-36 ώρες άρα πας για 11η-12η μέρα και είσαι ωραιότατη :) Βουρ και καλά να περαάσετε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Μα από το τεστ η ωορρηξία θα γίνει μέσα σε 24-36 ώρες άρα πας για 11η-12η μέρα και είσαι ωραιότατη :) Βουρ και καλά να περαάσετε! ;)

@annitakianna @MinaSamΣας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μακαρι να ειναι τυχερός ο Αύγουστος 🩷😂🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου 🍒🍒??

Εμείς πάμε αύριο με την βαλιτσουλα μας στο μαιευτήριο (θα είμαι 40εβδ ακριβώς) για να μας δεί πάλι και πιθανότατα να μας κρατήσει για πρόκληση...Ανάμεικτα τα συναισθήματα γενικά αλλά εντάξει,ότι είναι καλύτερο για τον μικρό μας μάγκα 💙💙🧿🧿🩵🩵..Έχει γεννήσει καμιά από εσάς με τεχνητούς πόνους ??

Αχ με το καλό!!! Να πάνε όλα κατ’ ευχήν και να κρατήσεις γρήγορα το αγοράκι σου αγκαλιά! Μην σε αγχώνουν οι τεχνητοί πόνοι και τα δυο παιδιά της η αδερφή μου με πρόκληση τα γέννησε και όλα πήγαν καλά! 
@Elk μου ξέρω πως νοιωθεις αλλά είναι μόνο 3 μέρες και μετά θα γυρίσεις κρατώντας το πολυτιμότερο δώρο που θα μπορούσες να χαρίσεις στο κορίτσι σου! Θα έρθουν και μέρες δύσκολες, με κλάματα και ζήλιες αλλά θα περάσουν πολύ γρήγορα και αυτό που θα μείνει θα είναι αδελφική αγάπη! 🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια το βλέπω για θετικό τι λέτε?

IMG_20240802_145711.jpg

Κανε κ ενα πιο αργα μηπως δειξει πικ. Αν μπορεις και αυριο μεθαυριο επαφες...😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...