Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Νομίζω η διαίσθηση σου δεν έπεσε έξω…πήγαινε αν μπορείς αύριο το πρωί για μια χοριακη έτσι για να μπει με το δεξί ο μήνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Αχ θα τρελαθωωωωωω❤️🧿 κάνει μπαμ η γραμμή!!!! Τι ωραία που άρχισε ο μηνας ❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈 συγχαρητηρια κορίτσι μουυυυυυυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Τι όμορφα που μπήκε ο μήνας🩷🌈 συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυυ!!!! Κάνε και μια χοριακη!!! Αύριο περιμενες σωστά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa ευχομαι ένα δυνατό και ωραίο νούμερο χοριακης 🎉αλλά κυρίως εύχομαι καλούς διπλασιασμούς 💪🏽, ένα γερό σποράκι μέσα στην κοιλιτσα σου ❤️κ αυτήν να είναι η τυχερή σου φορά 😍

 

χάρηκα πολύ για σένα ❤️! Εύχομαι να ήρθε για να μείνει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xrisa95 είπε:

@marinamanoulitsa ευχομαι ένα δυνατό και ωραίο νούμερο χοριακης 🎉αλλά κυρίως εύχομαι καλούς διπλασιασμούς 💪🏽, ένα γερό σποράκι μέσα στην κοιλιτσα σου ❤️κ αυτήν να είναι η τυχερή σου φορά 😍

 

χάρηκα πολύ για σένα ❤️! Εύχομαι να ήρθε για να μείνει ❤️

@marinamanoulitsaΤελειαααα🌈🌈🌈🌈 Εύχομαι ολα να πάνε καλαααα🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Εδώ βλέπω γραμμή!!!!!!!!!! Είσαι και μια μέρα πριν .... είμαι πολύ αισιόδοξη 🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

ΩΠΑ!!! Τι βλέπω εδώ;;; Αύριο περιμένεις δηλαδή;; Έφυγες για χοριακή το πρωί!!! Αχ Παναγία μου!!! Ας είναι ο μήνας σου κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Με συγκίνησες μωρε ❤️🙈

Κορίτσι μου, σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και μπεμπεδόσκονη απο την μπουμπού που ετοιμάζεται να έρθει να μας χαιρετίσει κιι απο κοντά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια που χρησιμοποιείται την εφαρμογή για τα τέστ ωορρηξίας θελω να ρωτήσω..Εκανα για πλάκα ενα τεστ ειμαι στην 9η ημερα και βγηκε πιο σκούρο απο το αυτο που περίμενα .Τα ανεβασα στην εφαρμογή και εδειξε 0.32 ενω χθες 0.02. Να υποθέσω οτι θα κανω νωρίτερα ωορηξια αυτο το μηνα. Τους δυο προηγούμενους ειχα την 15η μερα θετικο τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κορίτσι μου έχεις όλη τη θετική ενέργεια μας 🤞🤞🤞🤞 περιμένουμε νεότερα σου , πίστεψέ το 🌹

Ποια είναι τα συμπτώματα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Νομίζω βλέπω γραμμή 😍 και νομίζω είναι και ροζ😍 κανόνισε μην μας την κάνεις όπως τους άλλους μήνες!!! Εύχομαι όλα να πάνε κάτ' ευχήν!!!❤️

 

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία!!! Εύχομαι σε κάθε μία ξεχωριστά να γίνει αυτό που επιθυμεί, όπως το επιθυμεί!!!! Εύχομαι αυτόν τον μήνα να είστε ήρεμες, χαμογελαστές, χαρούμενες, γαλήνιες, ξεκούραστες και γιατί όχι και λίγο παραπάνω μαυρισμένες 🥳🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια που χρησιμοποιείται την εφαρμογή για τα τέστ ωορρηξίας θελω να ρωτήσω..Εκανα για πλάκα ενα τεστ ειμαι στην 9η ημερα και βγηκε πιο σκούρο απο το αυτο που περίμενα .Τα ανεβασα στην εφαρμογή και εδειξε 0.32 ενω χθες 0.02. Να υποθέσω οτι θα κανω νωρίτερα ωορηξια αυτο το μηνα. Τους δυο προηγούμενους ειχα την 15η μερα θετικο τεστ.

Κοίτα γενικά θα βλέπεις κάποια σκαμπανεβασματα,  μην δίνεις μόνο βάση στην εφαρμογή αλλά και στο μάτι σου , συνέχισε τα να δούμε πως θα πάει,  εμένα πχ την μια μέρα έλεγε 0.35 την επόμενη έλεγε 0.12, τα πικ μου είναι γύρω στο 0,95-1,20 αλλά και αυτό είναι σχετικό προφανώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Κοίτα γενικά θα βλέπεις κάποια σκαμπανεβασματα,  μην δίνεις μόνο βάση στην εφαρμογή αλλά και στο μάτι σου , συνέχισε τα να δούμε πως θα πάει,  εμένα πχ την μια μέρα έλεγε 0.35 την επόμενη έλεγε 0.12, τα πικ μου είναι γύρω στο 0,95-1,20 αλλά και αυτό είναι σχετικό προφανώς @Maria98

@Maria98Εχω κρατημένα τα τεστ του προηγούμενου μηνα και τοσο σκουρο ηταν σε επόμενη μερα του κύκλου. Α εχει σκαμπανεβασματα ε; Οκ θα το παρακολουθήσω να μη χασω τη μερα.  Ειδα μια φορα το πικ στον προηγούμενο κύκλο που τα χρησιμοποιησα πρώτη φορά θα το ξεχωρίσω πιστεύω.Εβγαλε αυτο το 0.32 και σκεφτηκα μήπως γινει αύριο μεθαύριο ενώ δεν το υπολογιζα καθόλου έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!❤️❤️❤️

@marinamanoulitsa αγάπη μου είναι ξεκάθαρα θετικό!!! Αύριο χοριακη πρωί πρωί!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Κ εγώ βλέπω γραμμουλα Μαρινα μου! Με το καλό κ μια καλή χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Κι εγώ τη βλέπω τη ροζ γραμμούλα κορίτσι μου 💗💗💗💗💗💗💗💗

Ο λαός απαιτεί μια μεγάλη χοριακή 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Αχχχχχ ετσι δυναμικά να μπαίνει ο μήνας 😍😍😍😍😍

Με το καλό κορίτσι μου... Εύχομαι σε μια καλή χοριακη και καλούς διπλασιασμούς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Ε ναι ρε συ!!! :) @cat12 πότε πρόλαβες θηρίο και έκανες τα μαγικά σου με το καινούριο θέμα?!!!

Πάμε για τη χοριακάρα!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα γλυκά μου και υπέροχα κορίτσια!!!!!

Σπάνια μπαίνω πια αλλά διαβάζω τα νέα σας όταν μπορώ! Είμαι καλά δόξα τω Θεω. Η αυχενική και η νιπτ βγήκαν τέλειες (νιπτ έκανα λόγω ηλικίας) . 

Καλέ μην ακούτε την @Παρασκευαιδου χαχαχαχ έχω γίνει σαν μπάλα! Αχ αν δεν είχα και σένα να μου ανεβάζεις το ηθικοοοοο 

@marinamanoulitsa !! Τι συμβαίνει εδώ 😍😍😍😍??? Στείλε μας μια καθαρή φωτό το τεστ!! Χωρίς φίλτρο καλέ για να μπορέσω να το κάνω αρνητικό. Τώρα με το φίλτρο βγάζει στρεβλό αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια ημέρα πρίν....🤩

@Παρασκευαιδου 🥰🥰🥰  

IMG_20240801_144502.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μου φαίνεται ξεκάθαρα θετικό! Περιμένουμε νέα σου! 🌹 Έκανες την καλύτερη αρχή στον μήνα!!! 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια που χρησιμοποιείται την εφαρμογή για τα τέστ ωορρηξίας θελω να ρωτήσω..Εκανα για πλάκα ενα τεστ ειμαι στην 9η ημερα και βγηκε πιο σκούρο απο το αυτο που περίμενα .Τα ανεβασα στην εφαρμογή και εδειξε 0.32 ενω χθες 0.02. Να υποθέσω οτι θα κανω νωρίτερα ωορηξια αυτο το μηνα. Τους δυο προηγούμενους ειχα την 15η μερα θετικο τεστ.

Κορίτσι μου καλύτερα ανεβασε μας φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Ε ναι ρε συ!!! :) @cat12 πότε πρόλαβες θηρίο και έκανες τα μαγικά σου με το καινούριο θέμα?!!!

Πάμε για τη χοριακάρα!! :)

 

Η θετική ενέργεια όλων μας στην παρέα είναι 🙏♥️🥰 μακάρι να δούμε πολλά θετικά τεστακια 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Νομίζω η διαίσθηση σου δεν έπεσε έξω…πήγαινε αν μπορείς αύριο το πρωί για μια χοριακη έτσι για να μπει με το δεξί ο μήνας!!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Αχ θα τρελαθωωωωωω❤️🧿 κάνει μπαμ η γραμμή!!!! Τι ωραία που άρχισε ο μηνας ❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈 συγχαρητηρια κορίτσι μουυυυυυυ 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Τι όμορφα που μπήκε ο μήνας🩷🌈 συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυυ!!!! Κάνε και μια χοριακη!!! Αύριο περιμενες σωστά ; 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

@marinamanoulitsa ευχομαι ένα δυνατό και ωραίο νούμερο χοριακης 🎉αλλά κυρίως εύχομαι καλούς διπλασιασμούς 💪🏽, ένα γερό σποράκι μέσα στην κοιλιτσα σου ❤️κ αυτήν να είναι η τυχερή σου φορά 😍

 

χάρηκα πολύ για σένα ❤️! Εύχομαι να ήρθε για να μείνει ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Εδώ βλέπω γραμμή!!!!!!!!!! Είσαι και μια μέρα πριν .... είμαι πολύ αισιόδοξη 🥹🥹

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

ΩΠΑ!!! Τι βλέπω εδώ;;; Αύριο περιμένεις δηλαδή;; Έφυγες για χοριακή το πρωί!!! Αχ Παναγία μου!!! Ας είναι ο μήνας σου κορίτσι μου!!! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου έχεις όλη τη θετική ενέργεια μας 🤞🤞🤞🤞 περιμένουμε νεότερα σου , πίστεψέ το 🌹

Ποια είναι τα συμπτώματα σου;

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Νομίζω βλέπω γραμμή 😍 και νομίζω είναι και ροζ😍 κανόνισε μην μας την κάνεις όπως τους άλλους μήνες!!! Εύχομαι όλα να πάνε κάτ' ευχήν!!!❤️

 

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία!!! Εύχομαι σε κάθε μία ξεχωριστά να γίνει αυτό που επιθυμεί, όπως το επιθυμεί!!!! Εύχομαι αυτόν τον μήνα να είστε ήρεμες, χαμογελαστές, χαρούμενες, γαλήνιες, ξεκούραστες και γιατί όχι και λίγο παραπάνω μαυρισμένες 🥳🥳 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλό μήνα γλυκά μου και υπέροχα κορίτσια!!!!!

Σπάνια μπαίνω πια αλλά διαβάζω τα νέα σας όταν μπορώ! Είμαι καλά δόξα τω Θεω. Η αυχενική και η νιπτ βγήκαν τέλειες (νιπτ έκανα λόγω ηλικίας) . 

Καλέ μην ακούτε την @Παρασκευαιδου χαχαχαχ έχω γίνει σαν μπάλα! Αχ αν δεν είχα και σένα να μου ανεβάζεις το ηθικοοοοο 

@marinamanoulitsa !! Τι συμβαίνει εδώ 😍😍😍😍??? Στείλε μας μια καθαρή φωτό το τεστ!! Χωρίς φίλτρο καλέ για να μπορέσω να το κάνω αρνητικό. Τώρα με το φίλτρο βγάζει στρεβλό αποτέλεσμα. 

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η afr είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μου φαίνεται ξεκάθαρα θετικό! Περιμένουμε νέα σου! 🌹 Έκανες την καλύτερη αρχή στον μήνα!!! 🎉

Σας ευχαριστώ πολύ ολες 🙏 είμαι πολύ συγκινημένη για τις ευχές σας!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!🙏 🥰🤩🫶  

@cat12 ήρθε η ώρα να βγούμε από το ράφι μας...ήρθε και η δική μας η ώρα....🤩 Απίστευτο γούρι είσαι 🫶🫶🫶 θαύματα υπάρχουν πολλά!!!

@Girly χαίρομαι πολύ που όλα βαίνουν καλώς!!!!με το καλό 🙏🫶🌹   δεν χρειάζεται αρνητικό την βλέπω καθαρά!!σε ευχαριστώ 😘😘

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια που χρησιμοποιείται την εφαρμογή για τα τέστ ωορρηξίας θελω να ρωτήσω..Εκανα για πλάκα ενα τεστ ειμαι στην 9η ημερα και βγηκε πιο σκούρο απο το αυτο που περίμενα .Τα ανεβασα στην εφαρμογή και εδειξε 0.32 ενω χθες 0.02. Να υποθέσω οτι θα κανω νωρίτερα ωορηξια αυτο το μηνα. Τους δυο προηγούμενους ειχα την 15η μερα θετικο τεστ.

εν συνεχεια της συζήτησής μας σε προσωπικό μήνυμα, σου επισυνάπτω εδώ φώτο από 3 κύκλους όπου θα δεις ότι κι εγώ ε΄ιχα περιέργες διακυμάνσεις στα νούμερα - οπότε μη δίνεις σημασία! ένταση γραμμής και το ένστικτό σου ως προς τα συμπτωμα ωορρηξίας 😉image.thumb.jpeg.8dc538e5d6047f17a959c70c1e5b2803.jpegimage.thumb.jpeg.ef571b30d8ff0c991dee8d76cf52b065.jpegimage.thumb.jpeg.556cc60c4b2604562e5d732f99d3686f.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω, μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας για πόσες μέρες πρέπει να συνεχίστουν οι επαφές ; Πχ εγω είχα θετικό τεστ την Τρίτη 30/07 Τετάρτη εχθές δηλαδή η ορμόνη είχε πέσει. Επαφές είχαμε Κυριακή δεύτερη Τρίτη και Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...