Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

Κοριτσάκι όλες μου είχατε πει εδώ!! 🤪

 Λες πάλι να γίνει καμιά ανατροπή;;; χααχαχχα θα τρελαθώ! ε δε ξέρω τι να πω πια! Κοίτα η αλήθεια είναι ότι και που μας έδειξε το τσουτσούνι πάλι δε το κατάλαβα τι έβλεπα για να είμαι ειλικρινής, αλλά φαντάζομαι αυτή η τεχνικός που έκανε τον υπέρηχο κάτι παραπάνω θα ήξερε απ την εμπειρία της 😅 

Στη φίλη μου είχε σε όλους τους υπερήχους τον ομφάλιο λώρο ανάμεσα στο πόδια του.ψαψαψαψ στον πρώτο φαντάσου όταν μου το δώσανε αγκαλιά κατευθείαν στην καισαρική γυρίζω και λέω τη μαία αγόρι είναι έτσι χαψαψψαψα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στη φίλη μου είχε σε όλους τους υπερήχους τον ομφάλιο λώρο ανάμεσα στο πόδια του.ψαψαψαψ στον πρώτο φαντάσου όταν μου το δώσανε αγκαλιά κατευθείαν στην καισαρική γυρίζω και λέω τη μαία αγόρι είναι έτσι χαψαψψαψα 

Τώρα μ εβαλες σε σκέψεις χαχαχαχα 

ε φαντάζομαι στη β' επιπέδου αν έχει γίνει κάποιο λάθος, ίσως το σώσουμε τότε, τι να πω 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σήμερα έχω παρά πολλές ανώδυνες συσπάσεις και η μπουμπού δε με έχει αφήσει σε ησυχία! Πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται να σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού!!! Ίσως και σήμερα το βράδυ χρειαστεί να πάμε στο μαιευτήριο. Μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είμαστε 37+6 σήμερα και η υπερκινητικότητα είναι καλό σημάδι. Επίσης έχω τάση για εμετό και που και που μου χτυπάει κάτω χαμηλά πολύ... στον κόκκυγα... Λέτε να γεννήσουμε μέχρι αύριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τώρα μ εβαλες σε σκέψεις χαχαχαχα 

ε φαντάζομαι στη β' επιπέδου αν έχει γίνει κάποιο λάθος, ίσως το σώσουμε τότε, τι να πω 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Έχει συμβεί και σε δική μου γνωστή. Μέχρι τον 6ο της έλεγαν αγόρι και τελικά γέννησε κορίτσι!!! Αχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα έχω παρά πολλές ανώδυνες συσπάσεις και η μπουμπού δε με έχει αφήσει σε ησυχία! Πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται να σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού!!! Ίσως και σήμερα το βράδυ χρειαστεί να πάμε στο μαιευτήριο. Μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είμαστε 37+6 σήμερα και η υπερκινητικότητα είναι καλό σημάδι. Επίσης έχω τάση για εμετό και που και που μου χτυπάει κάτω χαμηλά πολύ... στον κόκκυγα... Λέτε να γεννήσουμε μέχρι αύριο;;;

Λες να έρχεται η κορούλα σου;; Το λεγες ότι μέχρι το 15αυγουστο θα δεις γεννήσει ! Για να δούμε 🙏 εύχομαι να πάνε όλα καλά όπως και να χει ❤️🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Λες να έρχεται η κορούλα σου;; Το λεγες ότι μέχρι το 15αυγουστο θα δεις γεννήσει ! Για να δούμε 🙏 εύχομαι να πάνε όλα καλά όπως και να χει ❤️🤞 

Οι γιατροί και οι μαίες μου το είπαν για τον Δεκαπενταύγουστο... Δεν έχω ιδέα αφού δεν έχω ξανά γεννήσει. Αλλά έχω ένα πολύ έντονο προαίσθημα ότι δε θα με βρει το αύριο στο σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Οι γιατροί και οι μαίες μου το είπαν για τον Δεκαπενταύγουστο... Δεν έχω ιδέα αφού δεν έχω ξανά γεννήσει. Αλλά έχω ένα πολύ έντονο προαίσθημα ότι δε θα με βρει το αύριο στο σπίτι. 

Μπορεί να είναι ο πρώτος τοκετός, αλλά εσύ νιώθεις το σώμα σου καλύτερα απ' τον καθένα! Πιστεύω κι εγώ στο ένστικτο σου 🙏 όλα να πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου και να έρθει η κορούλα σου να συμπληρώσει την ευτυχία σου ❤️ θα περιμένουμε νέα σου και φυσικά να μας πεις την εμπειρία σου να προετοιμαζόμαστε κι εμείς ψυχολογικά 😅 εμένα η κολλητή μου είχε περιγράψει τη φάση ότι καταλαβαίνεις ότι γέννας σα να σου έρχεται περίοδος, αλλά από εκείνες τις βαριες που κατεβαίνει με τα μπουνια που λέμε 😂 😂 τώρα δε ξέρω πόσο ακριβής είναι αυτή η περιγραφή, θα ρθει και μένα η σειρά μου κάποτε και θα σας πω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Οι γιατροί και οι μαίες μου το είπαν για τον Δεκαπενταύγουστο... Δεν έχω ιδέα αφού δεν έχω ξανά γεννήσει. Αλλά έχω ένα πολύ έντονο προαίσθημα ότι δε θα με βρει το αύριο στο σπίτι. 

Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου ! Με το καλό εύχομαι όλα! Να είσαι δυνατή και θα δεις ότι αυτό που θα ζήσεις ένα ένα θαύμα απίστευτο 🥹😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ μιας και λέμε για γέννες κτλ, χθες συνειδητοποίησα ότι κι η εγκυμοσύνη στην ουσία ένας κύκλος που ολοκληρώνεται με τη γέννα 🤯🤯🤯 

Κοιτούσα την εφαρμογή μου που γράφει ημέρα 128η του κύκλου και σκαλωσα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 κοριτσι μ μπορει να ειναι ψευτοωδινες. Προετοιμαζεται το σωμα! Έχεις μερες μπροστά σου πιστεύω.

Να σας πω κ γω τον πονο μου χαχα Σήμερα ειχα θετικο τεστ ωορηξιας τ μέσημερι κ τωρα καταλαβαίνω οτι με ποναει η κοιλια κ εχω ωορηξια. ΚΑΙ ΛΕΙΠΩ απο τ σπιτι αχχαχα. Δουλευαμε τερμα αναποδα βάρδιες με τ αντρα μ και δ υπηρχε χρονος για επαφη. Και αυριο πριν τ βραδυ δεν... εγω σχολαω τ πρωι, ο αντρας μ το πρωι δ μπορει με τιποτα, εννοείται δ θελω να γινει για να γινει. Μετα ξυπνανε τα παιδια. Και οκ θα μ πεις τοσους μηνες δ εμενες αυτον περιμενες? Αλλα μετρησα λόγο διακοπών ποτε θα αδιαθετησω και πέφτει 22 Αυγούστου. Ακριβως τη μερα π εκανα τη διακοπη περυσι κ με εχει παρει λιγο απο κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα έχω παρά πολλές ανώδυνες συσπάσεις και η μπουμπού δε με έχει αφήσει σε ησυχία! Πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται να σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού!!! Ίσως και σήμερα το βράδυ χρειαστεί να πάμε στο μαιευτήριο. Μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είμαστε 37+6 σήμερα και η υπερκινητικότητα είναι καλό σημάδι. Επίσης έχω τάση για εμετό και που και που μου χτυπάει κάτω χαμηλά πολύ... στον κόκκυγα... Λέτε να γεννήσουμε μέχρι αύριο;;;

Αχ!!! Τι καλά!!!! Τι ωραία πράγματα!!! Εδώ θα είμαστε να πανηγυρίσουμε ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Katiana1987 κοριτσι μ μπορει να ειναι ψευτοωδινες. Προετοιμαζεται το σωμα! Έχεις μερες μπροστά σου πιστεύω.

Να σας πω κ γω τον πονο μου χαχα Σήμερα ειχα θετικο τεστ ωορηξιας τ μέσημερι κ τωρα καταλαβαίνω οτι με ποναει η κοιλια κ εχω ωορηξια. ΚΑΙ ΛΕΙΠΩ απο τ σπιτι αχχαχα. Δουλευαμε τερμα αναποδα βάρδιες με τ αντρα μ και δ υπηρχε χρονος για επαφη. Και αυριο πριν τ βραδυ δεν... εγω σχολαω τ πρωι, ο αντρας μ το πρωι δ μπορει με τιποτα, εννοείται δ θελω να γινει για να γινει. Μετα ξυπνανε τα παιδια. Και οκ θα μ πεις τοσους μηνες δ εμενες αυτον περιμενες? Αλλα μετρησα λόγο διακοπών ποτε θα αδιαθετησω και πέφτει 22 Αυγούστου. Ακριβως τη μερα π εκανα τη διακοπη περυσι κ με εχει παρει λιγο απο κατω.

Μην το σκέφτεσαι έτσι κορίτσι μου... Μπορεί και να του έρθει μόλις γυρίσεις απο τη δουλειά! Ποτέ δεν ξέρεις πότε μπορεί να έρθει το σποράκι σας!!!

Δεν έχω πόνους ακόμα. Η γιατρός που την πήρα τηλέφωνο μου είπε ότι ετοιμάζεται γρήγορα η μπουμπού. Τώρα αν εννοεί σήμερα, δεν ξέρω. Δεν έχω ξανά γεννήσει κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μπορεί να είναι ο πρώτος τοκετός, αλλά εσύ νιώθεις το σώμα σου καλύτερα απ' τον καθένα! Πιστεύω κι εγώ στο ένστικτο σου 🙏 όλα να πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου και να έρθει η κορούλα σου να συμπληρώσει την ευτυχία σου ❤️ θα περιμένουμε νέα σου και φυσικά να μας πεις την εμπειρία σου να προετοιμαζόμαστε κι εμείς ψυχολογικά 😅 εμένα η κολλητή μου είχε περιγράψει τη φάση ότι καταλαβαίνεις ότι γέννας σα να σου έρχεται περίοδος, αλλά από εκείνες τις βαριες που κατεβαίνει με τα μπουνια που λέμε 😂 😂 τώρα δε ξέρω πόσο ακριβής είναι αυτή η περιγραφή, θα ρθει και μένα η σειρά μου κάποτε και θα σας πω 😅

Εννοείται πως θα σας κρατάω ενήμερες!!! 9 μήνες έχουμε περάσει όλες μαζί!!! Κι εύχομαι να περάσουμε τόσους κι άλλους τόσους!!! Είναι ανάλογα το πως θα ξεκινήσει. Αν σπάσουν τα νερά ας πούμε απλά νιώθεις σα να κατουρήθηκες. Αν πιάσουν πρώτα οι πόνοι είναι έτσι όπως σου είπε η φίλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου ! Με το καλό εύχομαι όλα! Να είσαι δυνατή και θα δεις ότι αυτό που θα ζήσεις ένα ένα θαύμα απίστευτο 🥹😍

Με το καλό να ζήσουμε κι όλων σας τις γέννες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Αχ!!! Τι καλά!!!! Τι ωραία πράγματα!!! Εδώ θα είμαστε να πανηγυρίσουμε ❤️❤️❤️❤️

Θα είστε απο τους πρώτους που θα ενημερώσω να ξέρετε! Τόσους μήνες μάζι σας τους πέρασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 στις 6 τ πρωι π θα γυρισω σπιτι δ υπάρχει περιπτωση χαχα κατα τις 9 ξυπνάνε τ παιδια οπότε θα ξανα εχουμε ανεση μετα τις 12 τ βραδυ.

Όταν ερθει η ωρα τηε γεννας θα τ καταλαβεις. Θα έχεις πονους που δε θα σε αφήνουν να βολευτεις πουθενα. Στη βδομαδα π εισαο τιε συσπάσεις τις θέλουμε. Αλλα οσες περισσότερες μέρες παρει τ μωρακι μεσα στην κοιλια τοσο τ καλύτερο. Πλησιαζει η ωρα άλλωστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το μεταφυσικό της υπόθεσης!!!

Κορίτσια ανατρίχιασα!!!

Η μαμα μου (όταν ήταν έγκυος σ' εμένα) είχε πάει Τρίτη στο γιατρό και της είπε για καισαρική... Πέμπτη βράδυ έσπασαν τα νερά και Παρασκευή πρωί γεννήθηκα... 38 εβδομάδες... Κι εγώ,πήγα την Τρίτη στη γιατρό και μου είπε για πρόκληση... ξημερώνω Παρασκευή 38 εβδομάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Katiana1987 στις 6 τ πρωι π θα γυρισω σπιτι δ υπάρχει περιπτωση χαχα κατα τις 9 ξυπνάνε τ παιδια οπότε θα ξανα εχουμε ανεση μετα τις 12 τ βραδυ.

Όταν ερθει η ωρα τηε γεννας θα τ καταλαβεις. Θα έχεις πονους που δε θα σε αφήνουν να βολευτεις πουθενα. Στη βδομαδα π εισαο τιε συσπάσεις τις θέλουμε. Αλλα οσες περισσότερες μέρες παρει τ μωρακι μεσα στην κοιλια τοσο τ καλύτερο. Πλησιαζει η ωρα άλλωστε!

Μου φαίνεται απίστευτο ότι πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός! Αν ξεκινήσουν οι πόνοι και δε σπάσουν π΄ρωτα τα νερά.

Και αν γίνει το βράδυ, τι πειράζει;;; Ακόμα κι έτσι μπορεί να έρθει το μωράκι που θέλετε!!! Μέχρι και την επόμενη της ωορηξίας μπορεί να γίνει η σύλληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 επειδη τ ωαριο εχει βαρια 24 ωρες ζωης μετα την ωορηξια. Αν κ ενταξει αν ειναι να είμαστε τυχεροί κάποια στιγμή θα γίνει. Πιο πολυ με πειραξε π συνειδητοποίησα τ ποτε θα Αδιαθετησω. Σαν ημερομηνία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αρνητικό φυσικά το τεστ μια μέρα πριν την άφιξη της κυρίας άρα πάμε για μωράκια Μαγιάτικα! :) 

 

@MinaSamΚαλημέραα!!Δε πειράζει συνεχίζουμε την προσπάθεια μη στεναχωριέσαι 🫶🙃🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου σήμερα έχω παρά πολλές ανώδυνες συσπάσεις και η μπουμπού δε με έχει αφήσει σε ησυχία! Πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται να σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού!!! Ίσως και σήμερα το βράδυ χρειαστεί να πάμε στο μαιευτήριο. Μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είμαστε 37+6 σήμερα και η υπερκινητικότητα είναι καλό σημάδι. Επίσης έχω τάση για εμετό και που και που μου χτυπάει κάτω χαμηλά πολύ... στον κόκκυγα... Λέτε να γεννήσουμε μέχρι αύριο;;;

Το πολύ μεθαύριο , τάσεις για εμετό και διάρροια μου χτυπούσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/8/2024 at 8:47 ΠΜ, ο/η MinaSam είπε:

Καλημέρα! Μπα δεν φαίνεται με τίποτα. Ο άντρας μου λέει δεν το βλέπει αλλά εγώ το είδα και το ξαναβλεπω. Τι να πω? Θα δείξει :)

Το κόλπο είναι να βάλεις το τεστ μπροστά από μια λάμπα. Εκεί θα δεις αν φαίνεται η γραμμή. (Μια φίλη μου, μου το είπε, όχι εγώ 🤣)

Επίσης, γιατί κάνετε τεστ τόσο νωρίς αν δεν έχετε άλλα;;;; Θα μας τρελάνετε εδώ πέρα! Παρακαλώ τη διαχείριση να βάλει κανόνα στο πότε και με ποιες συνθήκες θα γίνονται τα τεστ 😜🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Το κόλπο είναι να βάλεις το τεστ μπροστά από μια λάμπα. Εκεί θα δεις αν φαίνεται η γραμμή. (Μια φίλη μου, μου το είπε, όχι εγώ 🤣)

Επίσης, γιατί κάνετε τεστ τόσο νωρίς αν δεν έχετε άλλα;;;; Θα μας τρελάνετε εδώ πέρα! Παρακαλώ τη διαχείριση να βάλει κανόνα στο πότε και με ποιες συνθήκες θα γίνονται τα τεστ 😜🤣

Χαχαχ λοιπόν μπροστά από λάμπα φαινόταν ξεκάθαρα θετικό. Ααααχ άσε.

Το σημερινό όμως γιοκ. Δηλαδή εννοώ ότι ξέροντας πότε είχα τελευταία επαφή, θα έπρεπε να είχε φανεί έστω άχνη γραμμή και κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Χαχαχ λοιπόν μπροστά από λάμπα φαινόταν ξεκάθαρα θετικό. Ααααχ άσε.

Το σημερινό όμως γιοκ. Δηλαδή εννοώ ότι ξέροντας πότε είχα τελευταία επαφή, θα έπρεπε να είχε φανεί έστω άχνη γραμμή και κανονικά.

Αχ κρίμα... Εκτός και δεν ήταν πρώιμης αυτό που έκανες σήμερα. Όπως και να χει μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα Λευκή μου!!! Εγώ με την τουαλέτα τις τελευταίες βδομάδες νομίζω είμαι λίγο καλύτερα αλλά και πάλι πάω συχνά!!
    • Καλημέρα Λευκη μου!! Λες να ισχύει αυτό με το κεφάλι γιατί και εγώ όταν γυρίζω πλευρό πονάω στα αριστερά!! Έλεγα τυχαίο είναι! Εγώ δεν το νιώθω το μωρό ειδικά τόσο καθαρά!! Μόλις ξεκίνησα φαντάσου να το νιώθω σαν ψαράκι! Και δεν είμαι και σίγουρη αν ήταν αυτό 🤣  Μόνο 45 φορές πας στην τουαλέτα? Τυχερή είσαι! Εγώ πάω τις διπλάσιες 😭😭 είναι τραγικό αυτό το πράγμα! Πότε θα σταματήσει?
    • καλή αρχή στο νέο σας ξεκίνημα!  είναι λίγο δύσκολα στην αρχή αλλά σιγά σιγά θα βρείτε τα πατήματά σας! ήρθαν και τα πρώτα βήματα από το λουλούδι σου ❤️  μεγαλώνειιιι!! εύχομαι να τα ζήσουμε όλες μας σύντομα!
    • Το Μέλανη θα μπορούσε να θεωρηθεί ως υποκοριστικό του Μελπομένη, αν και δεν είναι τόσο συνηθισμένο. Είναι πιο κοντά στο όνομα Μελανία, αλλά αν κάποιος το προτιμά ως παραλλαγή, μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Τα υποκοριστικά είναι συχνά προσωπικές επιλογές και μπορεί να διαμορφώνονται με βάση την αίσθηση που θέλει να δώσει κάποιος στο όνομά του. Πάντως φίλη μου με το όνομα Μελπομένη τη φωνάζουμε Μένη. Κλασικό θα μου πεις.. 😅 Να ξέρεις πως τα ελληνικά ονόματα τελειώνουν με "η" πάντα στο τέλος. 
    • Αααα σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες ❤️❤️. Ειμαι καλά, δόξα τω Θεώ, απλά μετακομίσαμε την Κυριακή και δεν προλαβαίνω ούτε να πάρω ανάσα!! Και το καλύτερο είναι ότι τη Δευτέρα αδιαθετησα. Είπα και στον καλό μου, ευτυχώς που ήρθε η περίοδος γιατί δεν θα ήθελα να έχω μετακόμιση και το άγχος μιας εγκυμοσύνης. Τώρα κουβαλάω, σηκώνω, σκύβω, καθαρίζω... Και συνηθως με την μικρούλα μου αγκαλιά (είναι 10 κιλά). Δυστυχώς δεν έχουμε βοήθεια (εκτός από 2 ημέρες που βοήθησε ο αδερφός του άντρα μου και η γυναίκα του). Οπότε με το μωρό είναι εξαιρετικά δύσκολο όλο αυτό, γιατί είναι ένα μωράκι κυριολεκτικά κολλημένο πάνω μου. Αν την αφήσω για 1 λεπτό πλανταζει στο κλάμα. Αλλά θα τα καταφέρουμε!! Το καλύτερο είναι ότι το Λυδιακι λίγο πριν γίνει 11 μηνών, άφησε τα χεράκια και έκανε τα πρώτα της βήματα!!! Συγκινήθηκα τόσο μα τόσο πολύ, και ευτυχώς προλάβαμε να την βγάλουμε βίντεο ❤️❤️  Πλέον νιώθω ότι επικοινωνούμε με έναν πολύ δικό μας τρόπο και κάθε μέρα είναι και μια έκπληξη!! Πόση αγάπη μπορεί να χωρέσει στην καρδιά μιας μανουλας, ούτε που το είχα φανταστεί 🥰🥰. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να μην υπάρξει γυναίκα που λαχταρά ένα μωρό και να μην νιώσει αυτά τα συναισθήματα!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...