Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου σε διακοπές και μη, ελπίζω να είστε όλες καλά ❤️❤️

Μπαίνω έτσι στα γρήγορα να σας πω τα νεώτερα από εμάς!! Ε λοιπόν που λέτε την τρίτη κάναμε τον υπέρηχο αποκάλυψης φύλου σε στούντιο 4D!

Είστε έτοιμες για το plot twist της εβδομάδας;;;

Είναι ΑΓΟΡΙ!!! 💙💙💙💙💙

Εν τέλει άξιζε η εμπειρία για μας πραγματικά!! Πήγαμε φουλ χαλαροί και άνετοι ότι πιο πολύ πηγαίνουμε για τις φωτό 4D, και εκεί που μας λέει "είστε έτοιμοι για την αποκάλυψη;" και περιμένουμε να τυφλωθουμε με ροζ φώτα (σας υπενθυμίζω οτι στον τελευταίο υπέρηχο με το γυναικολόγο μας είπε κατά πάσα πιθανότητα κορίτσι γιατί δεν έβλεπε κάτι να "προεξέχει" 😜) ξαφνικά όλα γίνονται μπλε και εμφανίζεται στην οθόνη μια απ' τις εικόνες του μωρού όπου μας είχε κυκλωμένο το τσουτσουνακι του 🤣🤣🤣 χαμπάρι δε πήραμε εμείς 🤣🤣🤣🤣

 

Συγχαρητήρια με το καλό κορίτσακι μου!!!! Τον είχαμε για μπέμπα όλες χαχα!!!! Έρχεται και ο επόμενος άντρας της ζωής σου που θα πάρει την πρωτιά στο σύζυγο 🤣❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

αδιαθέτησα 06/08 και τις έκανα 07/08 άρα δεύτερη μέρα.

τέλεια, άρα ήσουν στην παραγωγική φάση όπου οι τιμές σου είναι εντός των φυσιολογικ΄ων! Η ΑΜΗ σούπερ και πιστεύω ότι σε συνάρτηση με την FSH είναι πολύ καλό δείγμα αποθέματος! ❤️ Θα σου κάνουν και υπέρηχο μ΄ηπως μεταξύ 10ης-14ης μέρας του κύκλου; Σε μένα έτσι κάναμε, ορμονολογικές εκεί στην περιόδο 2η-4η μέρα και μετά υπέρηχο για να δούμε ωοθήκες και ωοθηλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό κορίτσακι μου!!!! Τον είχαμε για μπέμπα όλες χαχα!!!! Έρχεται και ο επόμενος άντρας της ζωής σου που θα πάρει την πρωτιά στο σύζυγο 🤣❤️🧿

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💙 άσε ο σύζυγος έπαθε μεγάλο σοκ γιατί από τότε που μας είχε πει έτσι ο γυναικολόγος άρχισε να λέει "τα κορίτσια μου" και άλλα τέτοια, είχε μπει σε φουλ διάθεση ότι θα είναι κοριτσομπαμπάς και τώρα του γύρισε ο κόσμος ανάποδα 🤣🤣🤣 Αφού για 5-10 λεπτά ήταν τόσο σοκαρισμένος που δε μπορούσε να αρθρώσει λέξη 🤣🤣🤣 

Πάλι καλά είμαστε και οι δύο των ουδέτερων αποχρώσεων και ό,τι έχουμε πάρει μέχρι στιγμής είναι μπεζ, λευκό και καφέ, κεραμυδί 😅  συνέβη και σε μια φίλη μου που είχε πάρει τα πάντα ροζ και στη β' επιπέδου εμφανίστηκε αγοράκι 🙈🙈🙈🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

τέλεια, άρα ήσουν στην παραγωγική φάση όπου οι τιμές σου είναι εντός των φυσιολογικ΄ων! Η ΑΜΗ σούπερ και πιστεύω ότι σε συνάρτηση με την FSH είναι πολύ καλό δείγμα αποθέματος! ❤️ Θα σου κάνουν και υπέρηχο μ΄ηπως μεταξύ 10ης-14ης μέρας του κύκλου; Σε μένα έτσι κάναμε, ορμονολογικές εκεί στην περιόδο 2η-4η μέρα και μετά υπέρηχο για να δούμε ωοθήκες και ωοθηλάκια

Ναι κι εγώ θα πάω τη Δευτέρα (14η μέρα) διότι η 10η μέρα πέφτει 15/8. Αχ πόσο με ηρεμήσατε!!! Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💙 άσε ο σύζυγος έπαθε μεγάλο σοκ γιατί από τότε που μας είχε πει έτσι ο γυναικολόγος άρχισε να λέει "τα κορίτσια μου" και άλλα τέτοια, είχε μπει σε φουλ διάθεση ότι θα είναι κοριτσομπαμπάς και τώρα του γύρισε ο κόσμος ανάποδα 🤣🤣🤣 Αφού για 5-10 λεπτά ήταν τόσο σοκαρισμένος που δε μπορούσε να αρθρώσει λέξη 🤣🤣🤣 

Πάλι καλά είμαστε και οι δύο των ουδέτερων αποχρώσεων και ό,τι έχουμε πάρει μέχρι στιγμής είναι μπεζ, λευκό και καφέ, κεραμυδί 😅  συνέβη και σε μια φίλη μου που είχε πάρει τα πάντα ροζ και στη β' επιπέδου εμφανίστηκε αγοράκι 🙈🙈🙈🙈

Αρχικά κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Ένας γέρος και υγιής κούκλος να είναι!!! 

Όταν είχα πάει να κάνω την αυχενική που είχε πει ο εμβρυολογος μάλλον κορίτσι. Και συμπληρώνει "μην βιαστειτε να κάνετε αγορές σε ροζ γιατί είναι νωρίς ακόμα. Περιμένετε μέχρι τη β επιπέδου να είμαστε σίγουροι"😂😂 αυτό μου θύμησες!!! (Τελικά όντως κορίτσι ήταν😂😂) Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!❤️❤️ Με το καλό, όταν έρθει η ώρα να υποδεχτείς κι εσύ το δικό σου παιδάκι!!! Το δικό σου αγόρι!!!!🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Αρχικά κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Ένας γέρος και υγιής κούκλος να είναι!!! 

Όταν είχα πάει να κάνω την αυχενική που είχε πει ο εμβρυολογος μάλλον κορίτσι. Και συμπληρώνει "μην βιαστειτε να κάνετε αγορές σε ροζ γιατί είναι νωρίς ακόμα. Περιμένετε μέχρι τη β επιπέδου να είμαστε σίγουροι"😂😂 αυτό μου θύμησες!!! (Τελικά όντως κορίτσι ήταν😂😂) Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!❤️❤️ Με το καλό, όταν έρθει η ώρα να υποδεχτείς κι εσύ το δικό σου παιδάκι!!! Το δικό σου αγόρι!!!!🥳🥳

Να σαι καλά κορίτσι μου 💙 

Κοιτά και μας δε μας είπε με σιγουριά, μάλιστα είπε ο άνθρωπος στην β' επιπέδου θα ξέρουμε με σιγουριά. Απλά επειδή τόσο καιρό δε φαινόταν κάτι και φαντάζομαι επειδή κι ο ίδιος δε κατάφερε να δει κατι ανάμεσα στα πόδια, οπότε κάπως και εμείς πεπειστήκαμε ότι είναι κοριτσάκι. Εγώ τρομάρα μου είχα εφαρμόσει και το nub theory όπου το καραμπουλάκι των γεννητικών οργάνω έδειχνε να είναι σετην ίδια ευθεία με τη σπονδυλική στήλη και αποφάνθηκα μόνη μου ότι είναι κορίτσι 🤣🤣🤣 κατέρριψε κάθε θεωρία ο γίος μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου σε διακοπές και μη, ελπίζω να είστε όλες καλά ❤️❤️

Μπαίνω έτσι στα γρήγορα να σας πω τα νεώτερα από εμάς!! Ε λοιπόν που λέτε την τρίτη κάναμε τον υπέρηχο αποκάλυψης φύλου σε στούντιο 4D!

Είστε έτοιμες για το plot twist της εβδομάδας;;;

Είναι ΑΓΟΡΙ!!! 💙💙💙💙💙

Εν τέλει άξιζε η εμπειρία για μας πραγματικά!! Πήγαμε φουλ χαλαροί και άνετοι ότι πιο πολύ πηγαίνουμε για τις φωτό 4D, και εκεί που μας λέει "είστε έτοιμοι για την αποκάλυψη;" και περιμένουμε να τυφλωθουμε με ροζ φώτα (σας υπενθυμίζω οτι στον τελευταίο υπέρηχο με το γυναικολόγο μας είπε κατά πάσα πιθανότητα κορίτσι γιατί δεν έβλεπε κάτι να "προεξέχει" 😜) ξαφνικά όλα γίνονται μπλε και εμφανίζεται στην οθόνη μια απ' τις εικόνες του μωρού όπου μας είχε κυκλωμένο το τσουτσουνακι του 🤣🤣🤣 χαμπάρι δε πήραμε εμείς 🤣🤣🤣🤣

 

Αχ με το καλό να υποδεχθείτε τον πρίγκηπα σας κορίτσι μου. Γερός και καλότυχος να είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?Εγω ειμαι 16η μερα οπότε έχω αναμονή μπροστά μου Ευτυχώς επεστρεψα δουλειά και είμαι απασχολημένη να μη το σκέφτομαι!!!Που εφτασα να θελω να γυρίσω στη δουλειά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?Εγω ειμαι 16η μερα οπότε έχω αναμονή μπροστά μου Ευτυχώς επεστρεψα δουλειά και είμαι απασχολημένη να μη το σκέφτομαι!!!Που εφτασα να θελω να γυρίσω στη δουλειά 😂

Αχαχαχαχα... ότι "βολεύει" τον καθένα κορίτσι μου!!! Αν εσένα σε βοηθάει η δουλειά... μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?Εγω ειμαι 16η μερα οπότε έχω αναμονή μπροστά μου Ευτυχώς επεστρεψα δουλειά και είμαι απασχολημένη να μη το σκέφτομαι!!!Που εφτασα να θελω να γυρίσω στη δουλειά 😂

Χαχαχα ...αφου σε βοηθαει ειναι καλο. Εισαι απασχολημενη. Εγω που δεν δουλευω το χω ριξει στη μαγειρικη λαι τ περπατημα...15μερα εγω...περιμενω να φυγω γ διακοπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ ♥️ όλες αυτές τις μέρες ήμουν χάλια σαν άρρωστη κ τώρα είμαι νορμάλ σχετικά! Όντως με τις ταινίες το καταλαβαίνουν από κάτι κουλά 😂 μας έχουν τρελάνει! Κ μένουν έγκυες με την μια επαφή κ μας δίνουν λάθος εικόνα από μικρά κορίτσια ότι όλα είναι εύκολα! Δεν ξέρω τι θα γίνει την Δευτέρα εννοείται εύχομαι να δω ότι προχωράει αλλά από την αρχή έχει ξεκινήσει δύσκολα με αίμα συχνά οπότε είμαι λίγο κρατημένη λόγω ιστορικού... Μακάρι να είχα την ξεγνοιασιά της πρώτης εγκυμοσύνης που έλεγα όλα καλά θα πάνε αφού τα βλέπουν τέλεια... Τώρα δ ν μπορώ να σκεφτώ καθόλου έτσι είμαι πιο προσγειωμένη... Ότι θέλει ο Θεός 🙏 ελπίζω βέβαια για το καλύτερο 🙏 εσύ πότε θα πας να δεις το σπορακι σου??

Θα πάμε με το καλό πάλι 26/08 εκτός απροόπτου.  

Έχεις απόλυτο δίκαιο . Η εμπειρία σου σίγουρα μόνο ξεγνοιασιά δεν μπορεί να σου παρέχει. 

Μακάρι αυτή τη φορά να πάνε όλα κατ'ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου σε διακοπές και μη, ελπίζω να είστε όλες καλά ❤️❤️

Μπαίνω έτσι στα γρήγορα να σας πω τα νεώτερα από εμάς!! Ε λοιπόν που λέτε την τρίτη κάναμε τον υπέρηχο αποκάλυψης φύλου σε στούντιο 4D!

Είστε έτοιμες για το plot twist της εβδομάδας;;;

Είναι ΑΓΟΡΙ!!! 💙💙💙💙💙

Εν τέλει άξιζε η εμπειρία για μας πραγματικά!! Πήγαμε φουλ χαλαροί και άνετοι ότι πιο πολύ πηγαίνουμε για τις φωτό 4D, και εκεί που μας λέει "είστε έτοιμοι για την αποκάλυψη;" και περιμένουμε να τυφλωθουμε με ροζ φώτα (σας υπενθυμίζω οτι στον τελευταίο υπέρηχο με το γυναικολόγο μας είπε κατά πάσα πιθανότητα κορίτσι γιατί δεν έβλεπε κάτι να "προεξέχει" 😜) ξαφνικά όλα γίνονται μπλε και εμφανίζεται στην οθόνη μια απ' τις εικόνες του μωρού όπου μας είχε κυκλωμένο το τσουτσουνακι του 🤣🤣🤣 χαμπάρι δε πήραμε εμείς 🤣🤣🤣🤣

 

Με τ καλό ο μπέμπης!!! Σας την έκανε!!!! 🤣 

Πού υπάρχει αυτό το στούντιο που προσφέρει τέτοιο υπερθέαμα;;; 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirinistz είπε:

@eva_gge_lia κορίτσι μου εσυ έκανες κανένα τεστ ; 

@EirinistzΕιμαι μονο 16η μερα κύκλου πολυ νωρίς να κάνω τεστ!Εσυ σε τι φάση είσαι;🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

@Kiddo @Παρασκευαιδου@Elk@Θέτις Κ. Εσείς που βλέπω ξέρετε από αυτά, πως σας φαίνονται.

Κορίτσι μου εγω μόνο για την προλακτινη ξερω τα αλλά δεν τα γνωριζω 

η προλακτινη σου φαίνεται πως είναι καλή πάντως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@EirinistzΕιμαι μονο 16η μερα κύκλου πολυ νωρίς να κάνω τεστ!Εσυ σε τι φάση είσαι;🙃

Εγω είμαι 8 μερες μετά την ωορρηξία , 25η μέρα σήμερα 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κορίτσια μου γεια σας

Μολις ήρθαμε από τη γιατρο, το μωράκι κατέβηκε καμπύλη Κ αυτο την ανησύχησε όποτε θα πάω αύριο έκτακτα για ντομπλερ (στον γιο μου δε χρειάστηκε να κάνω) το βρήκε 1200γρ η κοιλιτσα του είναι μικρότερη όποτε θέλει να δει τον πλακούντα κ εννοείται μου είπε ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ όποτε τώρα θα κάτσουμε 2 εβδομαδες άδεια από τη δουλεια κ μετά θα μου γράψει άδεια ασθένειας μέχρι να γεννήσω! Ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να μπω στον μήνα μου να γεννήσω! Αγχώθηκα πολύ πάντως 
 

έχει τύχει σε κάποια κοπέλα να πήγαν ολα καλα στο τελος;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Με τ καλό ο μπέμπης!!! Σας την έκανε!!!! 🤣 

Πού υπάρχει αυτό το στούντιο που προσφέρει τέτοιο υπερθέαμα;;; 🤣🤣🤣

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! κι εσύ με το καλό το μωράκι σου ❤️

Ζω στο εξωτερικό, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχει άπειρα και στην Ελλάδα, η @marinamanoulitsa είχε πει ότι έκανε στους γιους της το 2012 και το 2015, οπότε τώρα που έχουν γίνει πιο δημοφιλή αυτά τα στούντιο, σίγουρα θα βρεις κάπου! Αν μένεις σε μεγάλη πόλη ειδικά 😉

Απλά απ την εμπειρία μου, να πω ότι εμείς προβήκαμε σ αυτή τη διαδικασία γιατί δεν είχαμε μάθει ακόμα το φύλο με σιγουριά, παρα μόνο στο τελευταίο μας ρεαντεβού (16 εβδ) όπου μας είπε ο γιατρός μια πιθανότητα. Κι επειδή έχουμε προγραμματίσει το πάρτυ αποκάλυψης φύλου πριν την β' επιπέδου, θέλαμε να σιγουρευτούμε πρώτα αλλά, και επιπλέον, θεωρήσαμε ότι θα είναι ενδιαφέρον να δούμε και το μωρό σε πολυδιάστατη εικόνα. Αν δε τίθεται το θέμα φύλου, εγώ δε θα το έκανα στις 18 εβδ όπως έγινε, αλλά πιο μετά κάπου στις 24-28 για να έχουμε και καλύτερη εικόνα του προσώπου. Τώρα είδαμε προσωπάκι αλλά ακόμα το μωρουλίνι είναι μικρούλη οπότε δε μπορε΄ις να διακρίνεις και πολλά πολλά 😅 Αλλά στο τέλος της ημέρας, για εμάς άξιζε γιατί εν τέλει ήταν όντως έκπληξη η κατάληξη 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Αρχικά κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Ένας γέρος και υγιής κούκλος να είναι!!! 

Όταν είχα πάει να κάνω την αυχενική που είχε πει ο εμβρυολογος μάλλον κορίτσι. Και συμπληρώνει "μην βιαστειτε να κάνετε αγορές σε ροζ γιατί είναι νωρίς ακόμα. Περιμένετε μέχρι τη β επιπέδου να είμαστε σίγουροι"😂😂 αυτό μου θύμησες!!! (Τελικά όντως κορίτσι ήταν😂😂) Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!❤️❤️ Με το καλό, όταν έρθει η ώρα να υποδεχτείς κι εσύ το δικό σου παιδάκι!!! Το δικό σου αγόρι!!!!🥳🥳

Η δικιά μου η γυναικολόγος δεν έλεγε με τίποτα αν δεν είναι 100% και είχα σκάσει στον πρώτο.. έμαθα ότι είναι αγόρι στον 6 μήνα !!

Ενώ στον δεύτερο με το καλημέρα σας 13εβδ να σου ένα τσουτσουνι το κατάλαβα αμέσως και λέω ωχ..  αγόρι είναι και γελάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Ναι κι εγώ θα πάω τη Δευτέρα (14η μέρα) διότι η 10η μέρα πέφτει 15/8. Αχ πόσο με ηρεμήσατε!!! Σας ευχαριστώ!

Σου απάντησαν τα κορίτσια., τώρα περιμένουμε και τον υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! κι εσύ με το καλό το μωράκι σου ❤️

Ζω στο εξωτερικό, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχει άπειρα και στην Ελλάδα, η @marinamanoulitsa είχε πει ότι έκανε στους γιους της το 2012 και το 2015, οπότε τώρα που έχουν γίνει πιο δημοφιλή αυτά τα στούντιο, σίγουρα θα βρεις κάπου! Αν μένεις σε μεγάλη πόλη ειδικά 😉

Απλά απ την εμπειρία μου, να πω ότι εμείς προβήκαμε σ αυτή τη διαδικασία γιατί δεν είχαμε μάθει ακόμα το φύλο με σιγουριά, παρα μόνο στο τελευταίο μας ρεαντεβού (16 εβδ) όπου μας είπε ο γιατρός μια πιθανότητα. Κι επειδή έχουμε προγραμματίσει το πάρτυ αποκάλυψης φύλου πριν την β' επιπέδου, θέλαμε να σιγουρευτούμε πρώτα αλλά, και επιπλέον, θεωρήσαμε ότι θα είναι ενδιαφέρον να δούμε και το μωρό σε πολυδιάστατη εικόνα. Αν δε τίθεται το θέμα φύλου, εγώ δε θα το έκανα στις 18 εβδ όπως έγινε, αλλά πιο μετά κάπου στις 24-28 για να έχουμε και καλύτερη εικόνα του προσώπου. Τώρα είδαμε προσωπάκι αλλά ακόμα το μωρουλίνι είναι μικρούλη οπότε δε μπορε΄ις να διακρίνεις και πολλά πολλά 😅 Αλλά στο τέλος της ημέρας, για εμάς άξιζε γιατί εν τέλει ήταν όντως έκπληξη η κατάληξη 💙

Σε μια φίλη μου πήγαμε στο πάρτι τέλεια μπλε όλα κτλ οκ γεννάει το μωράκι και μας καλεί για τα γεννητουρια όλοι ξέραμε αγόρι.  Με το που φτάνω μου λέει για άνοιξε το δώρο που πήρες λέω από μέσα μου τι κουλα και τουτα.  Ανοίγω πράσινο.. σα.  Λέει ουδέτερο εντάξει το κρατάμε .. και μου ανοίγει την πάνα χαχαχαχ 😅 😅 🤣 τελικά κοριτσακιιιιι 😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! κι εσύ με το καλό το μωράκι σου ❤️

Ζω στο εξωτερικό, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχει άπειρα και στην Ελλάδα, η @marinamanoulitsa είχε πει ότι έκανε στους γιους της το 2012 και το 2015, οπότε τώρα που έχουν γίνει πιο δημοφιλή αυτά τα στούντιο, σίγουρα θα βρεις κάπου! Αν μένεις σε μεγάλη πόλη ειδικά 😉

Απλά απ την εμπειρία μου, να πω ότι εμείς προβήκαμε σ αυτή τη διαδικασία γιατί δεν είχαμε μάθει ακόμα το φύλο με σιγουριά, παρα μόνο στο τελευταίο μας ρεαντεβού (16 εβδ) όπου μας είπε ο γιατρός μια πιθανότητα. Κι επειδή έχουμε προγραμματίσει το πάρτυ αποκάλυψης φύλου πριν την β' επιπέδου, θέλαμε να σιγουρευτούμε πρώτα αλλά, και επιπλέον, θεωρήσαμε ότι θα είναι ενδιαφέρον να δούμε και το μωρό σε πολυδιάστατη εικόνα. Αν δε τίθεται το θέμα φύλου, εγώ δε θα το έκανα στις 18 εβδ όπως έγινε, αλλά πιο μετά κάπου στις 24-28 για να έχουμε και καλύτερη εικόνα του προσώπου. Τώρα είδαμε προσωπάκι αλλά ακόμα το μωρουλίνι είναι μικρούλη οπότε δε μπορε΄ις να διακρίνεις και πολλά πολλά 😅 Αλλά στο τέλος της ημέρας, για εμάς άξιζε γιατί εν τέλει ήταν όντως έκπληξη η κατάληξη 💙

Σου είχα δώσει προβλέψγ για αγοράκι νομίζω η κάνω λαθος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε μια φίλη μου πήγαμε στο πάρτι τέλεια μπλε όλα κτλ οκ γεννάει το μωράκι και μας καλεί για τα γεννητουρια όλοι ξέραμε αγόρι.  Με το που φτάνω μου λέει για άνοιξε το δώρο που πήρες λέω από μέσα μου τι κουλα και τουτα.  Ανοίγω πράσινο.. σα.  Λέει ουδέτερο εντάξει το κρατάμε .. και μου ανοίγει την πάνα χαχαχαχ 😅 😅 🤣 τελικά κοριτσακιιιιι 😅😅😅😅

 

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σου είχα δώσει προβλέψγ για αγοράκι νομίζω η κάνω λαθος ;

Κοριτσάκι όλες μου είχατε πει εδώ!! 🤪

 Λες πάλι να γίνει καμιά ανατροπή;;; χααχαχχα θα τρελαθώ! ε δε ξέρω τι να πω πια! Κοίτα η αλήθεια είναι ότι και που μας έδειξε το τσουτσούνι πάλι δε το κατάλαβα τι έβλεπα για να είμαι ειλικρινής, αλλά φαντάζομαι αυτή η τεχνικός που έκανε τον υπέρηχο κάτι παραπάνω θα ήξερε απ την εμπειρία της 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα Λευκή μου!!! Εγώ με την τουαλέτα τις τελευταίες βδομάδες νομίζω είμαι λίγο καλύτερα αλλά και πάλι πάω συχνά!!
    • Καλημέρα Λευκη μου!! Λες να ισχύει αυτό με το κεφάλι γιατί και εγώ όταν γυρίζω πλευρό πονάω στα αριστερά!! Έλεγα τυχαίο είναι! Εγώ δεν το νιώθω το μωρό ειδικά τόσο καθαρά!! Μόλις ξεκίνησα φαντάσου να το νιώθω σαν ψαράκι! Και δεν είμαι και σίγουρη αν ήταν αυτό 🤣  Μόνο 45 φορές πας στην τουαλέτα? Τυχερή είσαι! Εγώ πάω τις διπλάσιες 😭😭 είναι τραγικό αυτό το πράγμα! Πότε θα σταματήσει?
    • καλή αρχή στο νέο σας ξεκίνημα!  είναι λίγο δύσκολα στην αρχή αλλά σιγά σιγά θα βρείτε τα πατήματά σας! ήρθαν και τα πρώτα βήματα από το λουλούδι σου ❤️  μεγαλώνειιιι!! εύχομαι να τα ζήσουμε όλες μας σύντομα!
    • Το Μέλανη θα μπορούσε να θεωρηθεί ως υποκοριστικό του Μελπομένη, αν και δεν είναι τόσο συνηθισμένο. Είναι πιο κοντά στο όνομα Μελανία, αλλά αν κάποιος το προτιμά ως παραλλαγή, μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Τα υποκοριστικά είναι συχνά προσωπικές επιλογές και μπορεί να διαμορφώνονται με βάση την αίσθηση που θέλει να δώσει κάποιος στο όνομά του. Πάντως φίλη μου με το όνομα Μελπομένη τη φωνάζουμε Μένη. Κλασικό θα μου πεις.. 😅 Να ξέρεις πως τα ελληνικά ονόματα τελειώνουν με "η" πάντα στο τέλος. 
    • Αααα σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες ❤️❤️. Ειμαι καλά, δόξα τω Θεώ, απλά μετακομίσαμε την Κυριακή και δεν προλαβαίνω ούτε να πάρω ανάσα!! Και το καλύτερο είναι ότι τη Δευτέρα αδιαθετησα. Είπα και στον καλό μου, ευτυχώς που ήρθε η περίοδος γιατί δεν θα ήθελα να έχω μετακόμιση και το άγχος μιας εγκυμοσύνης. Τώρα κουβαλάω, σηκώνω, σκύβω, καθαρίζω... Και συνηθως με την μικρούλα μου αγκαλιά (είναι 10 κιλά). Δυστυχώς δεν έχουμε βοήθεια (εκτός από 2 ημέρες που βοήθησε ο αδερφός του άντρα μου και η γυναίκα του). Οπότε με το μωρό είναι εξαιρετικά δύσκολο όλο αυτό, γιατί είναι ένα μωράκι κυριολεκτικά κολλημένο πάνω μου. Αν την αφήσω για 1 λεπτό πλανταζει στο κλάμα. Αλλά θα τα καταφέρουμε!! Το καλύτερο είναι ότι το Λυδιακι λίγο πριν γίνει 11 μηνών, άφησε τα χεράκια και έκανε τα πρώτα της βήματα!!! Συγκινήθηκα τόσο μα τόσο πολύ, και ευτυχώς προλάβαμε να την βγάλουμε βίντεο ❤️❤️  Πλέον νιώθω ότι επικοινωνούμε με έναν πολύ δικό μας τρόπο και κάθε μέρα είναι και μια έκπληξη!! Πόση αγάπη μπορεί να χωρέσει στην καρδιά μιας μανουλας, ούτε που το είχα φανταστεί 🥰🥰. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να μην υπάρξει γυναίκα που λαχταρά ένα μωρό και να μην νιώσει αυτά τα συναισθήματα!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...