Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εμένα με κουράζει η παρουσία άλλων πια. Δεν αντέχω. Και είμαι εδώ από τις 7 Ιουλίου! Κουράστηκα! Κι αφού δε μου κάνουν κάτι ουσιαστικό γιατί να δυσκολευτώ;
    • @kokkinoskoufitsaκορίτσι μ πουθενα δ εφταιξες εσυ. Ηταβ να γινει. Μερικα πραγματα στραβωνουν χωρις να υπαρχει λογος. Παρε τ χρονο σου και πιστευω μολις ηρεμησεις απο ολα θα κανεις μονη σου προσπαθειες. Περυσι εκανα μια διακοπη κυησης στην 11η βδομαδα λογο διεισδυτικου πλακουντα. Ξερεις ποσες πιθανοτητες μ εδωσε ο γιατρός οτι μπορει να τ ξανα παθω? 40%. Πολλες δηλαδη, παρα πολλες. Ειμαι κ παλι εγκυος. Ειπαμε αυτη θα είναι η τελευταία και οπου βγει. Αν τ ξανα παθουμε τελος οι προσπαθειες. Αυτη τη στιγμή δ μπορω καν να σκεφτω να ρίξω ακομα ενα μωρο. Θα με διαλυσει. Προς τ παρον ειπαμε βημα βημα κ ελπιζουμε να πεσουμε στο 60% κ να πανε ολα καλα αυτη τη φορα. Αυτο ειναι κ τ μεγαλύτερο αγχος μου, παρα το οτιδήποτε αλλο. Εγω ξερω πως θα περασει ο καιρος μέχρι να εχουμε σαφη εικονα για του τι γίνεται. Αναρρωσε με το καλο. Και θα πάρεις τις αποφασεις σου σε 2ο χρονο.
    • Το να κάνει DNA test δε σημαίνει ότι θα την αναγνωρίσει κιόλας. Είναι 2 διαφορετικά πράγματα. Δεν το νιώθω αγκάθι και όταν δε μου τον αναφέρουνε δεν τον σκέφτομαι ΚΑΝ!!! Απλά μου είπαν αυτά τώρα και με ενόχλησε η προσβολή. 
    • Κορίτσι μου χωρίς να είμαι ειδική σε αυτά τα θέματα μιας και την γλύτωσα την εξωσωματική θα σου πω ότι και στην εξωσωματική υπάρχει κανονικά η εξωμητρια κύηση! Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει εγώ 
    • Ναι κορίτσι μου, όλα για καλό τελικά. Τώρα είναι ακόμη όλα πολύ νωπά, θα περάσουν κάποιες μέρες και θα ηρεμήσεις θα αναρρώσεις και ίσως θελήσεις να αρχίσεις προσπάθεια για φυσική σύλληψη. Θα στο δείξει και το σώμα σου.. το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να φροντίζουμε όσο μπορούμε να τρώμε θρεπτικά, όχι τσιγάρο και αλκοόλ με μέτρο και όσο γίνεται χαλαρότητα. Γιατί το στρες είναι τελικά το χειρότερο! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...