Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ο μικρούλης!! Του βάζεις κάτι να κοιτάει ή απλώς του αρέσει και κάθεται ετσι; Κάνετε συγκοίμιση εσεις; Καταλαβαίνω λοιπόν ότι αν μπορούν εύκολα να χειριστούν το κεφάλι τους τότε μπορούν να κοιμηθούν στην οποία στάση! Εγώ τον έχω πιάσει μερικές φορές να έχει κάνει στροφή το κορμάκι του μόνος του δλδ από τη μέση και κάτω να έχει πάει μπρούμυτα μόνος του αλλά φοβάμαι και τον ξαναγυρνάω! 
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου  , είπαμε αργά η γρήγορα μετά το καλοκαίρι θα έχουμε φουλ εγκυμοσύνες ταυρακια πολλά βλέπω .. ε ξέρω πολλά χρόνια εδώ μέσα κ έχουμε πει τόσα πολλά που πραγματικά είναι σα να σε ξέρω. Θυμάμαι τότε που λέγαμε για το σπέρμα κ τελικά τσουπ βάζουμε γκολ 
    • Καλησπέρα! Εγώ θα σου πρότεινα την μέρα που θα δεις το αχνό θετικό να ξανακάνεις 1-2 μέσα στην μέρα. Μπορεί να χαλάσεις μερικά παραπάνω τεστάκια, αλλά έτσι μόνο θα μάθεις το σώμα σου... Εμένα τουλάχιστον αυτό με βοήθησε και να σου πω ότι το ημερολόγιο περιόδου μου βγάζει ότι κάνω ωορρηξια τη 14 μ΄έρα, ενώ επιβεβαιωμένα κάνω 18η-19η μέρα με κύκλο 28-30 μ΄έρες.
    • Κι όμως μια χαρά καταλάβαμε... απο το τρίκλινο στο δίκλινο ε΄να 500ρικο διαφορά στην τιμή του γιατρού.  Ανεξάρτητα από το μαιευτήριο. Αυτός δικαιολογήθηκε ΄ότι διαμόρφωσε έτσι την τιμή μετά κρίσης για να βοηθήσει.. Η αλ΄ήθεια είναι ότι κι εμείς δε ρωτήσαμε κάτι παραπάνω, γιατί το είχα ξανακούσει και από φίλες μου και από την αδελφή μου που το πρ΄ώτο το είχε γενν΄ήσει με άλλο γιατρό. Τι να πεις... Να πάνε μόνο όλα καλά! 💗
    • Εμένα κορίτσια μου κάθεται αρκετή ώρα μπρούμυτα,του αρέσει πολύ και κάποιες φορές κοιμόμαστε και μπρούμυτα φυσικά με την άδεια του παιδιάτρου μας...Γενικά μας έχει πει ότι είναι αρκετά μπροστά στην ανάπτυξη και όντως ισχύει δλδ μιας και το κεφαλάκι μας το σηκώνουμε αρκετά και το κρατάμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...