Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βραγχιακη κύστη 3ου τόξου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Έκανε κάποιος χειρουργείο στο παιδί του σε βραγχιακη κύστη στο λαιμό??? Χειρουργοί παιδοωρλ έχουν διαφορετικές απόψεις ως προς τον τρόπο αντιμετώπισης... Άλλοι προτείνουν καυτηριασμο και άλλοι ολική αφαίρεση. Και έχω μπερδευτεί και αγχωθει πάρα πολύ... Υπάρχει κάποιος να το έχει αντιμετωπίσει με το παιδί του??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δυστυχώς δεν έχω κάποια εμπειρία. Στέλνω απλά για να πω περαστικά στο παιδάκι σου! Βγάλατε άκρη τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλά το επαγγελματικό δεύτερο μήνα δεν νομίζω ότι μπορω να το πληρώσω είναι λίγο ακριβό  Ίσως αγοράσω ένα δεν ξέρω γενικα εγω το αποφεύγω πολύ το θηλαστρο δεν το θέλω καθόλου αλλά τι να κάνω που επεσα στην ανάγκη του 😤 εεε εγω καλά είμαι η μεγάλη με το που περναμε η επίδραση από τα φάρμακα τσουπ πυρετο 🤷‍♀️ ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα..  η Μπέμπα καλά για την ώρα μέρα με την μέρα πάμε..! Σημερα δεν την πήρα καθόλου αγκαλιά μόνο από την κάμερα την βλέπω που κοιμάται 😔
    • Κοριτσι μου γλυκο μη στεναχωριεσαι(δυσκολο το ξερω,γιατι για πολλες απο μας ειναι δυσκολος ο δρομος ) μη σταματας να προσπαθεις να εισαι ηρεμη ,χαλαρωσε και θα ερθει συντομα θα δεις στο ευχομαστε ολες με υπομονη οπως ειπες ....🙏🙏🙏
    • Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα..  Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞 @Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...   Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 
    • Γειά σας κορίτσια!  εμείς σήμερα είμαστε 2 εβδομάδων 🙂  με τον θηλασμό νομίζω καλά τα πάμε αλλά κάποια βραδιά δίνω μπουκάλι και λίγο στεναχωριέμαι. Οι πανες μας γενικά είναι πολύ καλές που σημαίνει ότι τρώει μια χαρα από εμένα. Βέβαια με ψευδοθηλη που και αυτό με αγχώνει γιατί όταν βγήκαμε από την κλινική μου είπε η παιδιατρος ότι έπαθε σύγχυση θηλων και πήρα ψευδοθηλες και στο σπίτι. Προσπαθώ βέβαια όταν είναι πιο ήσυχος να βγάζω έστω την μια από το ένα στήθος. Γενικά ήμουν της άποψης όπως πάει δεν θα στενάχωρηθω για το πως θα τρώει. Αλλά το προσπαθώ παρα πολύ και το φτάνω μέχρι τέρμα για να πάρει μπουκάλι. Και αν δεν τα καταφέρω δεν πειράζει, σημασία έχει να είμαστε εμείς καλά για να είναι και τα μωράκια μας ( τα λέω για να τα ακούσω)  Ελπίζω όλες να είστε καλά και υγιείς όσες δεν είστε σύντομα καλά και περαστικά 🥰
    • Ναι ναι θα τον ρωτήσω , είναι κ φίλος δεν ντρέπομαι ..  εντομεταξυ για την άδεια το πρόβλημα είναι πως βρίσκω στον τομέα της υγείας σαν επάγγελμα κ φοβάμαι μην το δουν καχύποπτα πριν την άδεια μου την κανονική…    Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Κοιτά να χαρείς την οικογένεια σου κ δεν θα αργήσει να έρθει το μωράκι σου κ σένα γιατί μάλλον έρχεται εκεί που δεν το υπολογίζουμε !! Αχ μου δίνεις θάρρος γιατί είχα αγχωθεί λιγάκι για βιοχημικές κλπ ..❤️❤️   Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...