Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ανοίγω εδώ ένα νέο θέμα καθώς λίγες μέρες τώρα όχι συνεχόμενες στο σκούπισμα έχω ροζ υγρα κ πονακια σαν περίοδο αλλά όχι έντονα μια φεύγουν μια έρχονται κ κραμπουλες . Ρώτησα το γιατρο μου κ μου είπε ότι είναι πολύ συχνά αυτά κ να μην ανησυχώ αλλά εγώ αγχώνομαι καθώς μέχρι τώρα δεν είχα δει αιμα η κάτι.

Είμαι στην 8η εβδομάδα! Αν ήταν αποβολή θα είχα αίμα αίμα??? Εγώ δε βλέπω αίμα μόνο αυτά κατά το σκουπισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Μάρω, στην αποβολή νομίζω έχεις όντως αίμα κανονικό. Γενικά το αίμα είναι που θέλει κινητοποίηση για να διυμε άμεσα τι συμβαίνει. 

 στο πρώτο τρίμηνο και όλα τέλεια να είναι ο νους σου θα πάει στο κακό γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται και γιατί φυσικά η αποβολή αλλά και η παλινδρόμηση είναι υπαρκτές πιθανότητες. Ωστόσο αφού ο γιατρός σου δεν ανησυχεί Όλα είναι εντάξει! 

Μια πολύ καλή μου φίλη είχε καφέ υγρά σε όλο το πρώτο τρίμηνο και ο γιατρός τής είχε πει ότι αφου δεν βλέπουμε κόκκινο δεν μας ανησυχεί!

Δεν ξέρω αν ο γιατρός σου γράψει προγεστερόνη για να φύγουν ακόμα κι αυτά τα ροζ που λες. Αλλά τα πονακια είναι τελείως συνηθισμένα γιατί ήδη η μήτρα μεγαλώνει και κάνει χώρο για το σπορακι σου!

Πότε θα πας στον γιατρό; Νομίζω αυτό που χρειάζεσαι είναι ένας υπέρηχος για να δεις ότι όλα είναι καλά και να ηρεμήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Ανοίγω εδώ ένα νέο θέμα καθώς λίγες μέρες τώρα όχι συνεχόμενες στο σκούπισμα έχω ροζ υγρα κ πονακια σαν περίοδο αλλά όχι έντονα μια φεύγουν μια έρχονται κ κραμπουλες . Ρώτησα το γιατρο μου κ μου είπε ότι είναι πολύ συχνά αυτά κ να μην ανησυχώ αλλά εγώ αγχώνομαι καθώς μέχρι τώρα δεν είχα δει αιμα η κάτι.

Είμαι στην 8η εβδομάδα! Αν ήταν αποβολή θα είχα αίμα αίμα??? Εγώ δε βλέπω αίμα μόνο αυτά κατά το σκουπισμα

Το καφέ αίμα δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Το ζωηρό αίμα είναι κάτι που πρέπει να ελέγξεις.

Έτσι μου είχε πει εμένα ο γιατρός μου και είχε δίκιο, το επιβεβαίωσα με τον κακό τρόπο.Αλλά δεν είχα αίμα αίμα (περίοδο δλδ). 

Επομένως μην σε ανησυχεί το καφέ. Όλα θα είναι καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Το καφέ αίμα δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Το ζωηρό αίμα είναι κάτι που πρέπει να ελέγξεις.

Έτσι μου είχε πει εμένα ο γιατρός μου και είχε δίκιο, το επιβεβαίωσα με τον κακό τρόπο.Αλλά δεν είχα αίμα αίμα (περίοδο δλδ). 

Επομένως μην σε ανησυχεί το καφέ. Όλα θα είναι καλά!!!!!

Δεν είναι καφέ...δεΝ είναι πάλι κόκκινο ...είναι ροζ αλλά ζωηρό όπως το λες.αρα όταν είδες ροζ είχες χάσει το μωρό? Έχω κ κάτι πονακια σαν περιόδου αλλά τα υγρα είναι μόνο στο σκούπισμα. Δεν τρέχει στο εσώρουχο...απ ότι διαβάζω όμως πολλές κοπέλες βλέπουν. Μου είπε να πάρω κολπικα urogestan 200. Φοβάμαι μην είναι κάτι κακό...κάθε βδομάδα τώρα που είναι η αρχή φοβάμαι αλλά όταν είδα τα υγρα πιο πολύ.μεγαλωνει η μήτρα κ τα βλέπουμε δε ξέρω..  βάζω κάθε βράδυ κάτι κολπικα eva προβειοτικα γιατί έπαιρνα μια αντιβίωση κι αυτά επειδή διαλύουν πάντα το εσώρουχο μου βρεχοταν κ γινόταν χάλια κ λέω μήπως φταίνε κ αυτά σε συνδυασμό με το ροζ να φαίνεται πιο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Δεν είναι καφέ...δεΝ είναι πάλι κόκκινο ...είναι ροζ αλλά ζωηρό όπως το λες.αρα όταν είδες ροζ είχες χάσει το μωρό? Έχω κ κάτι πονακια σαν περιόδου αλλά τα υγρα είναι μόνο στο σκούπισμα. Δεν τρέχει στο εσώρουχο...απ ότι διαβάζω όμως πολλές κοπέλες βλέπουν. Μου είπε να πάρω κολπικα urogestan 200. Φοβάμαι μην είναι κάτι κακό...κάθε βδομάδα τώρα που είναι η αρχή φοβάμαι αλλά όταν είδα τα υγρα πιο πολύ.μεγαλωνει η μήτρα κ τα βλέπουμε δε ξέρω..  βάζω κάθε βράδυ κάτι κολπικα eva προβειοτικα γιατί έπαιρνα μια αντιβίωση κι αυτά επειδή διαλύουν πάντα το εσώρουχο μου βρεχοταν κ γινόταν χάλια κ λέω μήπως φταίνε κ αυτά σε συνδυασμό με το ροζ να φαίνεται πιο πολύ.

Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κορίτσι μου. Σε παρακαλώ, δεν θέλει άγχος διότι μπορεί να το επιβαρύνεις. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έπαιρνα UTROGESTAN 3 φορές την ημέρα και μια φορά την ημέρα και ενέσιμη προγεστερόνη διότι η εγκυμοσύνη μου ξεκίνησε με καφέ.

Θα σου πω να εμπιστευτείς τον γιατρό σου και εάν θέλεις πήγαινε να σου κάνει έναν υπέρηχο να σου φύγει από το μυαλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κορίτσι μου. Σε παρακαλώ, δεν θέλει άγχος διότι μπορεί να το επιβαρύνεις. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έπαιρνα UTROGESTAN 3 φορές την ημέρα και μια φορά την ημέρα και ενέσιμη προγεστερόνη διότι η εγκυμοσύνη μου ξεκίνησε με καφέ.

Θα σου πω να εμπιστευτείς τον γιατρό σου και εάν θέλεις πήγαινε να σου κάνει έναν υπέρηχο να σου φύγει από το μυαλό. 

Θα πάω αύριο! Οπότε τα κολπικα χάπια που μου έδωσε μπορεί κ να βοηθήσουν τα ροζ υγρα να σταματήσουν έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marw90 είπε:

Θα πάω αύριο! Οπότε τα κολπικα χάπια που μου έδωσε μπορεί κ να βοηθήσουν τα ροζ υγρα να σταματήσουν έτσι?

Ναι θα σταματήσουν!! Όλα θα είναι καλά, θα το επιβεβαιώσεις αύριο ❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Ναι θα σταματήσουν!! Όλα θα είναι καλά, θα το επιβεβαιώσεις αύριο ❤️🤞

Μακαριιιιι !!! Σκέφτομαι πως αν ήταν καμιά αποβολή θα έτρεχε το αίμα νερό δε θα έβλεπα μόνο ροζ στο σκούπισμα αλλά από την άλλη ποτέ δε ξέρεις! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Τελικά βρε κορίτσια πολύ άγχος αυτή η εγκυμοσύνη στην αρχή ειδικά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης τώρα έβαλα ένα κολπικό urogestan και ένιωσα πολύ πρησμένο τον κόλπο μου όπως το έβαζα...είναι κ αυτό φυσιολογικό? Συγνώμη για τις απορίες μου αλλά είναι κάτι καινούργιο για μένα κ έτσι δε τα ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Επίσης τώρα έβαλα ένα κολπικό urogestan και ένιωσα πολύ πρησμένο τον κόλπο μου όπως το έβαζα...είναι κ αυτό φυσιολογικό? Συγνώμη για τις απορίες μου αλλά είναι κάτι καινούργιο για μένα κ έτσι δε τα ξέρω!!!

Κορίτσι μου αύριο να πας να δείτε πως πάνε όλα καλά εγω έπαιρνα 3 χάπια την μέρα τα δυο κολπικά το ένα απο το στομα..  από 7 εβδ -9 εβδ είχα καφέ υγρά όλα πήγαν καλά… 

θα περιμένουμε νέα από τον γιατρό σου λογικά δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό αλλά όπως και να έχει πρέπει να το δείτε για να σου φύγει το αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου αύριο να πας να δείτε πως πάνε όλα καλά εγω έπαιρνα 3 χάπια την μέρα τα δυο κολπικά το ένα απο το στομα..  από 7 εβδ -9 εβδ είχα καφέ υγρά όλα πήγαν καλά… 

θα περιμένουμε νέα από τον γιατρό σου λογικά δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό αλλά όπως και να έχει πρέπει να το δείτε για να σου φύγει το αγχος 

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου αύριο να πας να δείτε πως πάνε όλα καλά εγω έπαιρνα 3 χάπια την μέρα τα δυο κολπικά το ένα απο το στομα..  από 7 εβδ -9 εβδ είχα καφέ υγρά όλα πήγαν καλά… 

θα περιμένουμε νέα από τον γιατρό σου λογικά δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό αλλά όπως και να έχει πρέπει να το δείτε για να σου φύγει το αγχος 

Απλά τώρα δε έχω πολλές κραμπες κ δε νιώθω εγκυος χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marw90 είπε:

Απλά τώρα δε έχω πολλές κραμπες κ δε νιώθω εγκυος χαχαχ

Εντάξει τα σύμπτωμα πάνε και έρχονται μην νομίζεις εκεί που νιώθεις καλά εκεί αρχίζουν πάλι 

τι ώρα έχεις ραντεβού ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εντάξει τα σύμπτωμα πάνε και έρχονται μην νομίζεις εκεί που νιώθεις καλά εκεί αρχίζουν πάλι 

τι ώρα έχεις ραντεβού ;

Βραδυυυυ 8 πάρα!!! Άραγε αν είχα αποβάλει θα το είχα καταλάβει ? Θα είχα πολύ αίμα η πόνο? Εγώ ακόμα ακαθαρσιες έχω...μήπως τελικά μετά την 8η εβδ υπάρχουν αυτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μη σκέφτεσαι το αν είχες αποβάλλει και και και .... Να σου πω και μένα είχε σταματήσει η καρδούλα αλλά δεν υπήρχε κανένα σημάδι...οπότε ψυχραιμία και λιγάκι υπομονή μέχρι να πας στο γιατρό σου 

Μην σκέφτεσαι αρνητικά,  μόνο θετική σκέψη και περιμένουμε τα νέα σου 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου μη σκέφτεσαι το αν είχες αποβάλλει και και και .... Να σου πω και μένα είχε σταματήσει η καρδούλα αλλά δεν υπήρχε κανένα σημάδι...οπότε ψυχραιμία και λιγάκι υπομονή μέχρι να πας στο γιατρό σου 

Μην σκέφτεσαι αρνητικά,  μόνο θετική σκέψη και περιμένουμε τα νέα σου 🤞

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!💙 μακάρι όλες μας πάντα να έχουμε καλά και θετικά νέα!!! Ναι τα σκέφτομαι όλα κ αγχώνομαι κι προετοιμαζομαι κ για το χειρότερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Βραδυυυυ 8 πάρα!!! Άραγε αν είχα αποβάλει θα το είχα καταλάβει ? Θα είχα πολύ αίμα η πόνο? Εγώ ακόμα ακαθαρσιες έχω...μήπως τελικά μετά την 8η εβδ υπάρχουν αυτές?

Εμένα σταμάτησε η καρδιά 8 εβδ δεν είχα τίποτα απόλυτος ούτε υγρά ούτε πόνο τίποτα… και ειχα συμπτώματα και εγκυμοσυνης δεν είχαν σταματήσει 

Θα περιμένουμε νέα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμένα σταμάτησε η καρδιά 8 εβδ δεν είχα τίποτα απόλυτος ούτε υγρά ούτε πόνο τίποτα… και ειχα συμπτώματα και εγκυμοσυνης δεν είχαν σταματήσει 

Θα περιμένουμε νέα σου 🥰

Τα νέα δεν ειναι καλα...

Δυστυχώς κι μένα σταμάτησε.... Το μωρό μεγάλωσε 1.5 εκατοστό κ η καρδιά σταμάτησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Τα νέα δεν ειναι καλα...

Δυστυχώς κι μένα σταμάτησε.... Το μωρό μεγάλωσε 1.5 εκατοστό κ η καρδιά σταμάτησε...

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου ίσως τελικά αυτό το σκαμπανέβασμα στην χοριακη που είχες να δήλωνε ότι κάτι δεν πάει καλά 😕

Το πέρασα και εγω δεν είναι εύκολο

Σου είπε για αποξεση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου ίσως τελικά αυτό το σκαμπανέβασμα στην χοριακη που είχες να δήλωνε ότι κάτι δεν πάει καλά 😕

Το πέρασα και εγω δεν είναι εύκολο

Σου είπε για αποξεση ;

Ναι! Σε μια εβδομάδα! Μου είπε μπορεί να αποβληθεί κ μόνο του...αλλά δε νομίζω...είναι 1.5 εκατοστό δε έχει καμία αποκόλληση τίποτα..πρέπει να πάω σε κλινική...του λέω δε πείραζει να το έχω μέσα μου μια εβδομάδα λέει όχι...μακάρι να γινόταν τώρα να τελειώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ λυπάμαι πολυ. Νομίζω μια βδομαδα ειναι πολυ βρε κορίτσι μ. Δ ξερεις ποσες μερες τ εμβρυο δ εχει καρδιακη λειτουργία. Παρε κ μια αλλη γνωμη μην πάθεις τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Ναι! Σε μια εβδομάδα! Μου είπε μπορεί να αποβληθεί κ μόνο του...αλλά δε νομίζω...είναι 1.5 εκατοστό δε έχει καμία αποκόλληση τίποτα..πρέπει να πάω σε κλινική...του λέω δε πείραζει να το έχω μέσα μου μια εβδομάδα λέει όχι...μακάρι να γινόταν τώρα να τελειώνω...

Εγω είχα πάει Παρασκευή  είχε χαμηλό παλμό μου λέει έλα Δευτέρα να δούμε μήπως θέλει λίγο χρόνο ακόμα.. πάω Δευτέρα (8 εβδ) σταμάτησε και Πέμπτη έκανα αποξεση.. δεν έκανα αμέσως και εγω… δεν ξέρω ακριβώς ποτε σταμάτησε η καρδιά μπορεί να σταμάτησε Παρασκευή την ίδια μέρα που πήγα και είχε χαμηλούς παλμούς μπορεί και Δευτέρα.. δεν ξέρω και εγω άφησα λιγες μερες δεν έκανα αποξεση αμέσως.. βέβαια καλό θα είναι να πάρεις άλλη μια γνωμη για να είσαι σίγουρη 

 

Εμένα με παρακολουθούσε ιδιώτης γιατρός αλλά όταν έγινε η παλινδρόμηση πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο και έκανα αποξεση δεν μου την έκανε ο ίδιος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω είχα πάει Παρασκευή  είχε χαμηλό παλμό μου λέει έλα Δευτέρα να δούμε μήπως θέλει λίγο χρόνο ακόμα.. πάω Δευτέρα (8 εβδ) σταμάτησε και Πέμπτη έκανα αποξεση.. δεν έκανα αμέσως και εγω… δεν ξέρω ακριβώς ποτε σταμάτησε η καρδιά μπορεί να σταμάτησε Παρασκευή την ίδια μέρα που πήγα και είχε χαμηλούς παλμούς μπορεί και Δευτέρα.. δεν ξέρω και εγω άφησα λιγες μερες δεν έκανα αποξεση αμέσως.. βέβαια καλό θα είναι να πάρεις άλλη μια γνωμη για να είσαι σίγουρη 

 

Εμένα με παρακολουθούσε ιδιώτης γιατρός αλλά όταν έγινε η παλινδρόμηση πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο και έκανα αποξεση δεν μου την έκανε ο ίδιος 

Κ εγώ σε ιδιώτη πάω...πονάει πολύ η όλη διαδικασία???!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Τα νέα δεν ειναι καλα...

Δυστυχώς κι μένα σταμάτησε.... Το μωρό μεγάλωσε 1.5 εκατοστό κ η καρδιά σταμάτησε...

Μαρω μου λυπαμαι τοσο πολυ...😢😢😢

Περυσι ειχα μια παλινδρομη κυηση κ πονεσαμε πολυ.. ειναι πολυ δυσκολες στιγμες.. Δν υπαρχουν λογια.

Θα ευχηθω μονο Υγεια κ Δυναμη σ εσενα κ τον αντρα σου.😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Κ εγώ σε ιδιώτη πάω...πονάει πολύ η όλη διαδικασία???!!

Αχ κορίτσι μου. Όχι δεν είναι δύσκολη διαδικασία σωματική αλλά ψυχολογική. Λυπάμαι πολύ! Σχεδόν το 99% έχουμε περάσει αυτή την άσχημη διαδικασία εδώ μέσα. Σε κάνω μια μεγάλη αγκαλιά και να θυμάσαι το 🌈 θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...