Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Νομίζω κ εγώ κάτι βλέπω κυρίως στην πρώτη από τις 2 ! Αλλά είσαι αρκετά νωρίς και χωρίς πρωινά σίγουρα είναι αναμενόμενο να μην ήταν πιο σκούρο η γραμμή. Αν αντέχεις κάνε από Δευτέρα αλλιώς κι αύριο με τα πρωινά κάτι παραπάνω θα δείξει! Ευελπιστούμε σε ευχάριστα νέα όποτε κ αν μας στείλεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια το τέστ μου αρνητικό σήμερα δυστυχώς. Οπότε περιμένω να αδιαθετησω.

Ωχ καλημέρα βρε κορίτσι μου. :( το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι τουλάχιστον δε θα σε τρώει το άγχος της αναμονής και πάμε δυνατά μαζί για τον Αύγουστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια το τέστ μου αρνητικό σήμερα δυστυχώς. Οπότε περιμένω να αδιαθετησω.

Κορίτσι μου μην το βάζεις κάτω! Το σποράκι είναι κοντά ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Πήγαινε σ ένα εφημερεύον φίλη μου να πάρεις ένα predictor να φανεί καλά η γραμμή για να ουρλιάζεις κ συ κ μεις μαζί σου!! Τη βλέπω με δυσκολία αλλα τη βλέπω… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Καλημέρα..  

Χθες μπήκα φευγαλέα και είδα το τεστ σου 🥰 και χάρηκα πάρα πολύ. Σήμερα μόλις ξύπνησα και λέω πρέπει να δω αν ανέβασες κατιι.. συγχαρητήρια 🥰 

Είπαμε αυτοί οι μήνες φουλ θετικά τεστ πολλά μωρακιααα έρχονται 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Στην πρώτη φωτό την βλέπω καλύτερα!!!αλλά άκουσε με αυτά αργούν να δείξουν...έχει τύχει σε κοπέλα εδώ ....να βγαίνει αυτό το τεστ πολύ αχνό και της hometest πιο έντονο που φαντάσου δεν είναι και πρώιμης της hometest.. οπότε πάνε πάρε ένα predictor , self clear, first step..αυτά για εμένα είναι τα πιο καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Το χθεσινό το δέχτηκα αδιαμαρτύρητα!!! χαχαχαχα😂 Το σημερινό τι το 'θελες;;;

Εγώ να σου πω την αλήθεια σε αυτό δε βλέπω κάτι. Πήγαινε αύριο πρωί πρωί με την αυγούλα με το καλό για μια χοριακή και μετά θα ουρλιάζουμε όλες μαζί σε όλη την Ελλάδα και όπου αλλού είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Καλημέρα κορίτσια

στο πρώτο κάτι σαν να βλέπω αλλά ισως αν βγάλεις μια φωτο από κοντά να φανεί πιο καλα 

ευχομαι να το βλέπεις καθαρά εσύ και να είναι θετικοοο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω και πάλι για τα μηνύματα σας! Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις 😒 τι κακό είναι αυτό και δεν είναι απεριόριστες;🤷‍♀️ Από κοντά φαίνεται καλύτερα..θα σας ενημερώσω αν έχω κάποιο άλλο νέο..

εντωμεταξυ παίρνω αντιβίωση για την ουρολοίμωξη..την norocin..είναι λίγο βαριά και μου την είχε δώσει γιατί δεν μου πέρασε με την πρώτη..ελπίζω να μην έχω θέμα ,αν είμαι βέβαια, τόσο νωρίς 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σας ευχαριστω και πάλι για τα μηνύματα σας! Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις 😒 τι κακό είναι αυτό και δεν είναι απεριόριστες;🤷‍♀️ Από κοντά φαίνεται καλύτερα..θα σας ενημερώσω αν έχω κάποιο άλλο νέο..

εντωμεταξυ παίρνω αντιβίωση για την ουρολοίμωξη..την norocin..είναι λίγο βαριά και μου την είχε δώσει γιατί δεν μου πέρασε με την πρώτη..ελπίζω να μην έχω θέμα ,αν είμαι βέβαια, τόσο νωρίς 😟

Θα περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σας ευχαριστω και πάλι για τα μηνύματα σας! Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις 😒 τι κακό είναι αυτό και δεν είναι απεριόριστες;🤷‍♀️ Από κοντά φαίνεται καλύτερα..θα σας ενημερώσω αν έχω κάποιο άλλο νέο..

εντωμεταξυ παίρνω αντιβίωση για την ουρολοίμωξη..την norocin..είναι λίγο βαριά και μου την είχε δώσει γιατί δεν μου πέρασε με την πρώτη..ελπίζω να μην έχω θέμα ,αν είμαι βέβαια, τόσο νωρίς 😟

Κάτι αχνο φαίνεται.... Για να δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σας ευχαριστω και πάλι για τα μηνύματα σας! Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις 😒 τι κακό είναι αυτό και δεν είναι απεριόριστες;🤷‍♀️ Από κοντά φαίνεται καλύτερα..θα σας ενημερώσω αν έχω κάποιο άλλο νέο..

εντωμεταξυ παίρνω αντιβίωση για την ουρολοίμωξη..την norocin..είναι λίγο βαριά και μου την είχε δώσει γιατί δεν μου πέρασε με την πρώτη..ελπίζω να μην έχω θέμα ,αν είμαι βέβαια, τόσο νωρίς 😟

Κοίταξε σε εμένα τα τεστ το απόγευμα φαινόταν πάντα καλύτερα .. τρέλα μιλάμε η ανάποδη εδώ ..

🤣 Εάν έχεις 2 στα 2 τότε μιλάμε για σπορακι. Εγώ την βλεπω όμως τα δικά μου μάτια είναι εκπαιδευμένα! 4.5 χρόνια αρνητικά τεστ έχω φάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Κορίτσι φαίνεται η γραμμουλα ♥️ σίγουρα αύριο θα φαίνεται πιο έντονη!!! Θα περιμένουμε το αυριανό σου τεστακι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Έκανα τεστακι το πρωί..από κοντά φαίνεται πιο έντονο από χθες και έχει και χρωμα..βέβαια δεν θέλω να ουρλιαξω ακόμη 🥹🙈

@Παρασκευαιδου αχ από χθες εσένα σκέφτομαι και τα λόγια σουυυ🤞❤️

IMG_9016.jpeg

IMG_9013.jpeg

Καλημέρα!! Εγώ κάτι Σα να βλέπω…συνήθως δε βλέπω, αλλά εδώ κάτι μου φαίνεται!! Στο εύχομαι κορίτσι μου κ περιμένουμε νέα σου! 
 

@cat12 εσύ κορίτσι μου επανελαβες χοριακη;; Σε τι φάση είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια πάλι νομίζω πως έχω μικρόβιο…έχω φαγούρα κ κάψιμο… έχω βαρεθεί πραγματικά και ο άντρας μου λέει πως τα παθαίνω συνέχεια γιατί είμαι μικροβιοφοβικη κ πλενομαι συνέχεια! 🤣 Από μικρή τα ίδια παθαίνω μάλλον έχω ευαισθησία. Το θέμα μου είναι πως πάμε διακοπές και δε ξέρω, να πάω πριν ή μετά στον γιατρό; Είμαι και σε γόνιμες και αυτό σίγουρα το επιβαρύνει με τις επαφές! Κάποια συμπτώματα τα είχα από τον προηγούμενο κύκλο κ πίστευα πως είναι ορμονικό, γιατί μου έχει συμβεί κ αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοίταξε σε εμένα τα τεστ το απόγευμα φαινόταν πάντα καλύτερα .. τρέλα μιλάμε η ανάποδη εδώ ..

🤣 Εάν έχεις 2 στα 2 τότε μιλάμε για σπορακι. Εγώ την βλεπω όμως τα δικά μου μάτια είναι εκπαιδευμένα! 4.5 χρόνια αρνητικά τεστ έχω φάει... 

λες να το κόλλησα και εγώ αυτό; 😂 θα πάω να πάρω και ένα predictor ή self clear ότι βρω σήμερα και βλέπουμε 🤞🤞🤞🌈🌈🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι φαίνεται η γραμμουλα ♥️ σίγουρα αύριο θα φαίνεται πιο έντονη!!! Θα περιμένουμε το αυριανό σου τεστακι 🙏

❤️ εσυ πως είσαι κοπέλα μου; Το είπες στον σύζυγο;🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ κάτι Σα να βλέπω…συνήθως δε βλέπω, αλλά εδώ κάτι μου φαίνεται!! Στο εύχομαι κορίτσι μου κ περιμένουμε νέα σου! 
 

@cat12 εσύ κορίτσι μου επανελαβες χοριακη;; Σε τι φάση είσαι;; 

Να σαι καλά κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ κορίτσια πάλι νομίζω πως έχω μικρόβιο…έχω φαγούρα κ κάψιμο… έχω βαρεθεί πραγματικά και ο άντρας μου λέει πως τα παθαίνω συνέχεια γιατί είμαι μικροβιοφοβικη κ πλενομαι συνέχεια! 🤣 Από μικρή τα ίδια παθαίνω μάλλον έχω ευαισθησία. Το θέμα μου είναι πως πάμε διακοπές και δε ξέρω, να πάω πριν ή μετά στον γιατρό; Είμαι και σε γόνιμες και αυτό σίγουρα το επιβαρύνει με τις επαφές! Κάποια συμπτώματα τα είχα από τον προηγούμενο κύκλο κ πίστευα πως είναι ορμονικό, γιατί μου έχει συμβεί κ αυτό…

Επειδή το περνάω τον τελευταίο μήνα 😂 πίνε νερά πολλά και Παρε φακελάκια μανοζη..κάνουν καλό και βοηθούν να φύγει ότι υπάρχει σε πρωινό στάδιο..αν θέλεις πήγαινε κανε μια καλλιέργεια ούρων να δεις αν υπάρχει κάτι..εγώ εδωσα πρόσφατα 6€ χωρίς παραπεμπτικό ..αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι άλλο μου λες :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 εννοειται θα πας πριν στο γιατρο κορίτσι μου. Γτ θα κανει κανενα μπαμ δυνατο κ απο τις ενοχλησεις δ θα μπορεις ουτε να καθίσεις. Και η θάλασσα μπορει να στο επιβαρύνει. Μην τ αφηνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ κορίτσια πάλι νομίζω πως έχω μικρόβιο…έχω φαγούρα κ κάψιμο… έχω βαρεθεί πραγματικά και ο άντρας μου λέει πως τα παθαίνω συνέχεια γιατί είμαι μικροβιοφοβικη κ πλενομαι συνέχεια! 🤣 Από μικρή τα ίδια παθαίνω μάλλον έχω ευαισθησία. Το θέμα μου είναι πως πάμε διακοπές και δε ξέρω, να πάω πριν ή μετά στον γιατρό; Είμαι και σε γόνιμες και αυτό σίγουρα το επιβαρύνει με τις επαφές! Κάποια συμπτώματα τα είχα από τον προηγούμενο κύκλο κ πίστευα πως είναι ορμονικό, γιατί μου έχει συμβεί κ αυτό…

Ρένα μου θα σου συστήσω να κάνεις μια καλλιέργεια ούρων η οποία γίνεται να πάρουν ουρά κατευθείαν και να δούνε πιο μικρόβιο έχεις. Ώστε να αντιμετωπιστεί αυτό το μικρόβιο.

Έχει μια κρέμα μανοζε λέγεται εδώ , θα σου τη στειλω μήπως και βρεις στην Ελλάδα. Μετά από επαφή ή από περίεργη μέρα (πχ δεν πάω εύκολα στην τουαλέτα σε ξένα μέρη γτ συχαινομαι -μιρκοβιοφοβικη εδώ και χρόνια)  το μόνο που με έσωσε είναι αυτη η κρέμα. Με το που νιώσω βάζω την κρέμα και ήρεμο επιτρέπεται σε εγκυμοσύνη και θηλασμό.

https://amzn.eu/d/0bifURdh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Επειδή το περνάω τον τελευταίο μήνα 😂 πίνε νερά πολλά και Παρε φακελάκια μανοζη..κάνουν καλό και βοηθούν να φύγει ότι υπάρχει σε πρωινό στάδιο..αν θέλεις πήγαινε κανε μια καλλιέργεια ούρων να δεις αν υπάρχει κάτι..εγώ εδωσα πρόσφατα 6€ χωρίς παραπεμπτικό ..αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι άλλο μου λες :) 

Το θέμα είναι πως νομίζω πως είναι κολπικο μικρόβιο και όχι ουρολοίμωξη, γιατί έχω και πολλά υγρά και γενικά δεν έχω συμπτώματα ουρολοίμωξης. Αλλιώς θα πήγαινα να κάνω στο διαγνωστικό μια καλλιέργεια και θα ενοχλούσα μετά τον γιατρό. Τώρα πρέπει να κλείσω ραντεβού για να μου πάρει δείγμα. 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Επειδή το περνάω τον τελευταίο μήνα 😂 πίνε νερά πολλά και Παρε φακελάκια μανοζη..κάνουν καλό και βοηθούν να φύγει ότι υπάρχει σε πρωινό στάδιο..αν θέλεις πήγαινε κανε μια καλλιέργεια ούρων να δεις αν υπάρχει κάτι..εγώ εδωσα πρόσφατα 6€ χωρίς παραπεμπτικό ..αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι άλλο μου λες :) 

Xaxs το ίδιο μήνυμα γράψαμε ... Τώρα το είδα . Η κρέμα είναι ακόμα καλύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...