Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όχι είναι η αλήθεια. Ούτε στην αυχενική ούτε πουθενά μέχρι τώρα... Αλλά πια 35+1 σήμερα, δεν ανησυχώ! Απλά πληροφοριακά σε ρωτάω που το έχεις περάσει γιατί κι εμένα γι' αυτό παρακολουθούμε την πίεση κάθε 2 μέρες!

Κ εγώ την παρακολουθούσα κάθε μέρα κ ήταν μια χαρά… σε έλεγχο στην γιατρο ήταν η αύξηση κ αρχικά είπαμε ισως από το άγχος αλλά αφού δεν έπεσε καθόλου 2 24ωρα δεν ήταν τελικά από το άγχος!! Καλά κανεις και ρωτάς…όποτε είσαι μια χαρά 35 εβ μπαίνεις στον μήνα σου την άλλη εβδομάδα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ την παρακολουθούσα κάθε μέρα κ ήταν μια χαρά… σε έλεγχο στην γιατρο ήταν η αύξηση κ αρχικά είπαμε ισως από το άγχος αλλά αφού δεν έπεσε καθόλου 2 24ωρα δεν ήταν τελικά από το άγχος!! Καλά κανεις και ρωτάς…όποτε είσαι μια χαρά 35 εβ μπαίνεις στον μήνα σου την άλλη εβδομάδα ❤️

Ναι και μου φαίνεται απίστευτο ότι μόλις την Παρασκευή μπαίνω στο μήνα μου!!!💖

Εσύ πως είσαι;;; Πως πάει η μπέμπα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ναι και μου φαίνεται απίστευτο ότι μόλις την Παρασκευή μπαίνω στο μήνα μου!!!💖

Εσύ πως είσαι;;; Πως πάει η μπέμπα;;;

Εγώ καλά…δεν αντέχω τη ζέστη αλλά θα τα καταφέρω πιστεύω!!! κλεινω τον 6ο και πάμε για τον 7ο… απίστευτο κ πρέπει να οργανωθώ δεν έχω βρει τίποτα πρέπει να κλείσω το καρότσι για τον γιο μου γιατί τώρα αυτό π έχουμε θα το αφήσουμε για την μικρή…
Η μικρούλα μου καλά πήγαμε γιατρο 850γρ αλλά π κοίταζα στον γιο μου ήταν 720γρ την ίδια εβδομάδα όποτε είναι κ λίγο μεγαλύτερη… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ καλά…δεν αντέχω τη ζέστη αλλά θα τα καταφέρω πιστεύω!!! κλεινω τον 6ο και πάμε για τον 7ο… απίστευτο κ πρέπει να οργανωθώ δεν έχω βρει τίποτα πρέπει να κλείσω το καρότσι για τον γιο μου γιατί τώρα αυτό π έχουμε θα το αφήσουμε για την μικρή…
Η μικρούλα μου καλά πήγαμε γιατρο 850γρ αλλά π κοίταζα στον γιο μου ήταν 720γρ την ίδια εβδομάδα όποτε είναι κ λίγο μεγαλύτερη… 

Ούτε εγώ την παλεύω πια με τη ζέστη να πω την αλήθεια μου!!! Αλλά λίγο έμεινε! Και για τη γέννα κι ελπίζω και για τους καύσωνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Naaiiiii ναιιιιιι ναιιιιι ναιιιιιιιιιιι

💓💓💓💓 

Πετάξτε τα σπερμοδιαγραμματα 

Πετάξτε τα όλα ...

Καιιιιιι ώρα για παρτυυυυυυ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️🩹❤️🩹❤️🩹💓💓💓💓💓💓🙏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Χάρηκα τοοοοοοσοοοοοο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυττ

Με το καλοοοοο οοοοοοο!!!!

Είσαι 100% έγκυος....πάνε πάρε ένα predictor για επιβεβαίωση!!!!! πότε περίμενες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Εγω κορίτσι μου χαζό βλέπω κάτι αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι βλέπω χρώμα βέβαια εσυ που είσαι από κοντά έχεις καλύτερη εικόνα 

κανε αύριο το πρωί με πρωινά ουρά εκεί θα δείξει σίγουρα 

Τα one step λένε είναι πρώιμης 🤷‍♀️ εγω δεν τα έχω δοκιμάσει να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Κοριτσι μου κανε ενα predictor για επιβεβαιωση ...μη σου πω και χοριακη απο δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Καλέ ναι... Κάτι αγχνοφαινεται!!!  Και να ξες εγώ όταν δεν βλέπω τίποτα συνήθως δεν το γράφω! Αλλά τώρα κάτι φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Κορίτσι μουυυυυ και εγω την βλέπω την δεύτερη γραμμή!!!!!!!!!!!!! Αχ πολύ χάρηκα τώρα!!!! Κάνε και ένα άλλο τεστ😎🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Κι εγώ νομίζω ότι κάτι βλέπω!! Και είσαι κ 5 μέρες πριν! Πιστεύω αν κάνεις ένα με τα πρωινά θα φανεί πολύ καλύτερα ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Ναιιιιι και εγωωω τη βλέπωωωω🌈🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 μην με κράξεις πολύ 😂 

κοριτσια από χθες νιώθω λίγο περίεργα..ψιλοζαλιζομαι, έχω μια ατονία και νυστάζω από πολύ νωρίς και σήμερα είπα να κάνω ένα τεστ γιατί κάτι με έτρωγε..δεν είναι με τα πρωινά ουρα..βλέπω αχνη γραμμή με χρωμα..και την είδε και ο σύντροφος..από κοντά φαίνεται καλύτερα! Σας βάζω φωτογραφίες να μου πειτε και εσεις..είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη..

IMG_8988.jpeg

IMG_8977.jpeg

Κάτι φαίνεται αλλά είναι ΠΆΡΑ πολύ νωρίς κορίτσι μου γλυκό. Δεν κράζω ποτέ καμία... απλά είμαι αντίθετη των τεστ γιατί προκαλούν έξτρα και ανώφελο άχγος χωρίς λόγο. Δεν έχω ιδέα αν είναι εξάτμισης ή όχι. Περίμενε μέχρι τη Δευτέρα και κάνε μια χοριακή. Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετική κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μακάρι να σκουρυνειιι! 🤞Περιμένω περίοδο την Πέμπτη! Η γραμμή βγήκε μέσα στο χρόνο που έπρεπε..έχω ένα τελευταίο τεστ από αυτά..λέω να το κάνω Δευτέρα πρωί να δω τι γίνεται..θα πάρω και ένα predictor αν βρω εφημερεύον κοντά! 
Σας ευχαριστω για τα μηνύματα σας❤️

@Katiana1987 μου εννοείται το λέω αστειευόμενη..έχεις δίκιο γενικά σε σχέση με τα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Αχ κορίτσια μακάρι να σκουρυνειιι! 🤞Περιμένω περίοδο την Πέμπτη! Η γραμμή βγήκε μέσα στο χρόνο που έπρεπε..έχω ένα τελευταίο τεστ από αυτά..λέω να το κάνω Δευτέρα πρωί να δω τι γίνεται..θα πάρω και ένα predictor αν βρω εφημερεύον κοντά! 
Σας ευχαριστω για τα μηνύματα σας❤️

@Katiana1987 μου εννοείται το λέω αστειευόμενη..έχεις δίκιο γενικά σε σχέση με τα τεστ!

Πωωπωπωπω συγχαρητήρια!! Κι εγώ τη βλέπω!! Και τόσο νωρίς? Μπορεί να έκανες πιο νωρίς ωορρηξία??? Η πολύ υψηλή χοριακη μου μυρίζεται!! Μπράβο σου και περιμένουμε νέα σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Πωωπωπωπω συγχαρητήρια!! Κι εγώ τη βλέπω!! Και τόσο νωρίς? Μπορεί να έκανες πιο νωρίς ωορρηξία??? Η πολύ υψηλή χοριακη μου μυρίζεται!! Μπράβο σου και περιμένουμε νέα σου!! :)

Να σαι καλά κοπέλα μου..προσπαθώ να μην παίρνουν τ μυαλά κου αέρα και φάω κατραπακιά..να δούμε την Δευτέρα τι θα γίνει..θετικό τεστ ωορρηξιας είχα 10/7..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@anna_30 αρα σημερα εισαι 11η μερα. Εχεις μεγαλη ωχρινικη κ λες οτι περιμενεις την Πέμπτη? Πιστεύω τη Δευτέρα θα είναι θετικο θετικο.

Ναι ναι ακριβώς! Για να δούμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Να σαι καλά κοπέλα μου..προσπαθώ να μην παίρνουν τ μυαλά κου αέρα και φάω κατραπακιά..να δούμε την Δευτέρα τι θα γίνει..θετικό τεστ ωορρηξιας είχα 10/7..

Ποια Δευτέρα;;;;;; Θα μας σκάσεις...πάνε πάρε ένα predictor και κάνε αύριο το πρωί!!!!!!!αυτά δεν είναι πρώιμης ενώ το predictor είναι....θα σου δείξει καλύτερη γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ποια Δευτέρα;;;;;; Θα μας σκάσεις...πάνε πάρε ένα predictor και κάνε αύριο το πρωί!!!!!!!αυτά δεν είναι πρώιμης ενώ το predictor είναι....θα σου δείξει καλύτερη γραμμή 

Χαχαχα είναι και τα one step πρώιμης..φοβάμαι ότι δεν θα είναι πιο έντονο αύριο γιατί ανεβαίνει κάθε 48 ώρες η ορμόνη..από την άλλη είμαι τρελή μπορεί να πάω να πάρω 😂 θα σας ενημερώσω όπως και να χειιι🤞🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Χαχαχα είναι και τα one step πρώιμης..φοβάμαι ότι δεν θα είναι πιο έντονο αύριο γιατί ανεβαίνει κάθε 48 ώρες η ορμόνη..από την άλλη είμαι τρελή μπορεί να πάω να πάρω 😂 θα σας ενημερώσω όπως και να χειιι🤞🌈

Συμφωνώ και εγωωωω!!!! Να κανείς αύριο το πρωι σίγουρα το onestep με τα πρωινά ουρά!!!!!! Η και predictor 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Να σαι καλά κοπέλα μου..προσπαθώ να μην παίρνουν τ μυαλά κου αέρα και φάω κατραπακιά..να δούμε την Δευτέρα τι θα γίνει..θετικό τεστ ωορρηξιας είχα 10/7..

Aυριο πρωι εχεις φυγει γ τεστ...περιμενουμε ενημερωση🙏🙏🙏😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...