Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Τι να πω..ακούμε τόσες γνώμες και δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε εν τελει..

Πραγματικά.. νομίζω σε αυτό το θέμα είναι ακόμη και οι γιατροί λίγο πίσω καθώς δεν ξέρουν γιατί συμβαίνουν  οι υποτροπιαζουσες  ουρολοιμώξεις… εύχομαι παρόλα αυτά περαστικά και πάρε και την γνώμη του γυναικολόγου σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna_30 είπε:

Ναι κορίτσι μου! Λένε και την μερα πριν το θετικό! Απ ότι έχω καταλάβει είναι πιο γόνιμες οι μέρες πριν την ωορρηξια..

Ωραία!Και το τεστ εγκυμοσύνης σε ποσες μερες από την ωορρηξία 😂 Από τεστ σε τεστ ειμαι αυτο το μηνα😂 Σήμερα το απόγευμα η γραμμή ηταν πιο άχνη άρα ολοκληρώθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Για τις αναβραζουσες βιταμίνες μου είπε και η κολλητή μου που παίρνει και έχει σωθεί..μάλιστα μια φορά δεν πήρε καν αντιβίωση..το θέμα με εμένα είναι ότι δεν βγάζω συμπτώματα στις ουρολοιμώξεις οποτε δεν μπορώ ν το σταματήσω και νωρίς..

τελος πάντων, δεν αλλάζει τώρα..θα πάρω την αντιβίωση και εύχομαι στον κύκλο του Αυγούστου να είμαι οκ 🤞🤞

Μπορείς να τις πάρεις για ένα διάστημα προληπτικά και σίγουρα θα βοηθήσουν! Ιδανικά πριν πας για ύπνο, ώστε να μείνει η βιταμίνη στην κύστη για παραπάνω ώρες.  Εννοείται το πολύ νερό επίσης. Εγώ πέρυσι το έπαθα ένα μήνα πριν μείνω έγκυος. Ο άντρας μου λίγες μέρες πριν το πάθω, έπαιρνε για άλλον λόγο αντιβίωση, αλλά αμέσως μετά είχαμε επαφές κ δεν κόλλησε (πήγε για καλλιέργεια). Επειδή είχα εξηγήσει στην γιατρό το ότι προσπαθούμε, μου έδωσε μια αντιβίωση που διαρκεί δυο μέρες και είναι μόνο για ουρολοίμωξη. Έτσι προλάβαμε κάποιες επαφές. Επίσης, πριν γεννήσω ξανά είχα και πάλι ο άντρας μου δεν κόλλησε. Δε σε παροτρύνω να έχεις επαφές, απλά για να μην αγχώνεσαι 😊 ποτε έχεις ωορρηξία; Είναι αυτές τις μέρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, έχω δει ότι η hometest έχει κάτι ταινίες που ελέγχουν τα ουρα για λοιμώξεις. Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει, αλλά ίσως βοηθήσουν εφόσον δεν έχεις συμπτώματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Ωραία!Και το τεστ εγκυμοσύνης σε ποσες μερες από την ωορρηξία 😂 Από τεστ σε τεστ ειμαι αυτο το μηνα😂 Σήμερα το απόγευμα η γραμμή ηταν πιο άχνη άρα ολοκληρώθηκε!

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρήσει ποτε από ωορρηξια για να κάνω τεστ..μετράω από την αναμενόμενη μερα περιόδου..εγώ έχω 16 μέρες διάστημα από ωορρηξια μέχρι περίοδο..σε άλλες κοπέλες είναι άλλο το διάστημα..συνήθως 14-16 μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Τι να σου πω κορίτσι μου δεν ξέρω.. έτσι μου είχαν πει και οι δυο. 3 χρόνια τώρα ο σύντροφος δεν έχει κολλήσει και έχει εξεταστεί. Μου είχε πει κιόλας ότι τα μικρόβια που είχα υπάρχουν φυσιολογικά στο έντερο μας και κατά την επαφή μεταφέρονται πολλά μικρόβια και λόγω συχνών ουρολοιμώξεων έχει γίνει παρά πολύ ευαίσθητη η ουροδοχος και προσκαλούνται απευθείας. 

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Όχι 😕 ούτε η γυναικολόγος ούτε ο ουρολόγος..μου είπε εφόσον βγαίνει καθαρή η καλλιέργεια του δεν χρειάζεται να πάρει και αντιβίωση και ότι τα μικρόβια του ουροποιητικού δεν κολλάνε..μετά μου είπε αυτό για το σπερμα και με μπέρδεψε 🤷‍♀️🤷‍♀️

Εγω πάντα όταν είχα ουρολοίμωξη εδιναν και αντιβίωση στον σύντροφο γιατί μπορεί να κολλάει ο ένας τον άλλον και να γίνετε ένας κύκλος εμένα έτσι με είχαν πει 🤷‍♀️

τωρα ο κάθε γιατρός ξέρει καλύτερα είναι και ανάλογα την περίσταση 

Καποια μικρόβια η αλήθεια είναι φαίνονται μόνο στην καλλιέργεια σπέρματος και όχι με τις απλές εξετάσεις 🤷‍♀️

επειδη δεν κατάλαβα σου ειπε ότι μπορεί η καλλιέργεια ουρων του συντρόφου να βγαίνει καθαρη αλλά αν κάνει καλλιέργεια στο σπερμα να μην βγει;

εμενα είχαν βρει στην καλλιέργεια σπέρματος μικρόβιο στον αντρα μου κάναμε μαζί θεραπεία ένα μήνα με αντιβίωση αλλά είχαμε κανονικά επαφες δεν μας τις έκοψαν και η πλάκα είναι πως έμεινα και εγκυος τότε 

περαστικα σου εύχομαι κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna_30 είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρήσει ποτε από ωορρηξια για να κάνω τεστ..μετράω από την αναμενόμενη μερα περιόδου..εγώ έχω 16 μέρες διάστημα από ωορρηξια μέχρι περίοδο..σε άλλες κοπέλες είναι άλλο το διάστημα..συνήθως 14-16 μέρες..

Ναι αν το υπολογίσω έτσι 14-15 μερες μου βγαίνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μπορείς να τις πάρεις για ένα διάστημα προληπτικά και σίγουρα θα βοηθήσουν! Ιδανικά πριν πας για ύπνο, ώστε να μείνει η βιταμίνη στην κύστη για παραπάνω ώρες.  Εννοείται το πολύ νερό επίσης. Εγώ πέρυσι το έπαθα ένα μήνα πριν μείνω έγκυος. Ο άντρας μου λίγες μέρες πριν το πάθω, έπαιρνε για άλλον λόγο αντιβίωση, αλλά αμέσως μετά είχαμε επαφές κ δεν κόλλησε (πήγε για καλλιέργεια). Επειδή είχα εξηγήσει στην γιατρό το ότι προσπαθούμε, μου έδωσε μια αντιβίωση που διαρκεί δυο μέρες και είναι μόνο για ουρολοίμωξη. Έτσι προλάβαμε κάποιες επαφές. Επίσης, πριν γεννήσω ξανά είχα και πάλι ο άντρας μου δεν κόλλησε. Δε σε παροτρύνω να έχεις επαφές, απλά για να μην αγχώνεσαι 😊 ποτε έχεις ωορρηξία; Είναι αυτές τις μέρες; 

Σε ευχαριστω πολύ για τις πληροφορίες..καλλιέργεια ούρων η σπέρματος έκανε ο άντρας σου; Χθες είχα θετικό τεστ ωορρηξιας..φαντάζομαι σήμερα έγινε..είχα επαφές 4-6-7-9-10-11/7 και μάλλον θα μείνω εκεί και ότι θέλει ας έρθει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ για τις πληροφορίες..καλλιέργεια ούρων η σπέρματος έκανε ο άντρας σου; Χθες είχα θετικό τεστ ωορρηξιας..φαντάζομαι σήμερα έγινε..είχα επαφές 4-6-7-9-10-11/7 και μάλλον θα μείνω εκεί και ότι θέλει ας έρθει :) 

Σπερματος είχε κάνει. Καλε μια χαρά είσαι! Εγώ κ χωρίς ουρολοίμωξη, εκεί θα σταματούσα απ την κούραση 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Σπερματος είχε κάνει. Καλε μια χαρά είσαι! Εγώ κ χωρίς ουρολοίμωξη, εκεί θα σταματούσα απ την κούραση 😂

Χαχαχαχ ένσημα έπρεπε να μας κολλάνε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και κατι ακόμη! Από τη στιγμή που βλέπεις το θετικό τέστ πρέπει να έχεις επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη σωστά; 

Την ίδια μέρα την επομενη και την μεθεπόμενη θα έλεγα εγω

Εγω γενικα έχω αρκετές επαφες 5 μερες σερί το πάω μια πριν το θετικό τεστ και άλλες 4 μερες μετα για να είμαι σίγουρη 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 11:14 ΜΜ, ο/η anna_30 είπε:

Βάζω και την @annie! και ας μην κάνει τεστ 😂 Για να δούμε τι μας έχει ο Ιούλιος 🌈🤞

Περαστικά αγάπη!!! Τι ταλαιπωρία κ αυτή;;; Μπα εγώ αυτό το μήνα δεν το βλέπω.. Ωορρηξία έγινε λογικά εχθές γιατί είχα πονάκια μπόλικα αλλά επαφή 6η μέρα κύκλου.. Προχθές που είχαμε μας έπιασε τρέλα κ τελείωσε εκτός. Περάσαμε καλά όμως όποτε δεν πειράζει😉😉😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

 

Εγω πάντα όταν είχα ουρολοίμωξη εδιναν και αντιβίωση στον σύντροφο γιατί μπορεί να κολλάει ο ένας τον άλλον και να γίνετε ένας κύκλος εμένα έτσι με είχαν πει 🤷‍♀️

τωρα ο κάθε γιατρός ξέρει καλύτερα είναι και ανάλογα την περίσταση 

Καποια μικρόβια η αλήθεια είναι φαίνονται μόνο στην καλλιέργεια σπέρματος και όχι με τις απλές εξετάσεις 🤷‍♀️

επειδη δεν κατάλαβα σου ειπε ότι μπορεί η καλλιέργεια ουρων του συντρόφου να βγαίνει καθαρη αλλά αν κάνει καλλιέργεια στο σπερμα να μην βγει;

εμενα είχαν βρει στην καλλιέργεια σπέρματος μικρόβιο στον αντρα μου κάναμε μαζί θεραπεία ένα μήνα με αντιβίωση αλλά είχαμε κανονικά επαφες δεν μας τις έκοψαν και η πλάκα είναι πως έμεινα και εγκυος τότε 

περαστικα σου εύχομαι κορίτσι μου 

συγγνώμη κορίτσι μου, τωρα είδα αυτό το μήνυμα! Ναι αυτό μου είπε..αλλά δεν μου πρότεινε ούτε να πάρει αντιβίωση ούτε να κάνει κάποια καλλιέργεια σπέρματος τώρα..όταν πάρω τα αποτελέσματα σήμερα και του τα στείλω θα τον ρωτήσω παντως να δω τι θα μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Περαστικά αγάπη!!! Τι ταλαιπωρία κ αυτή;;; Μπα εγώ αυτό το μήνα δεν το βλέπω.. Ωορρηξία έγινε λογικά εχθές γιατί είχα πονάκια μπόλικα αλλά επαφή 6η μέρα κύκλου.. Προχθές που είχαμε μας έπιασε τρέλα κ τελείωσε εκτός. Περάσαμε καλά όμως όποτε δεν πειράζει😉😉😉

 

σε ευχαριστώ Άννα μουυυ!! Δεν πειράζει..το βασικό είναι να περνάμε καλά...δεν κάνουμε ότι κάνουμε μόνο για τεκνοποίηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

συγγνώμη κορίτσι μου, τωρα είδα αυτό το μήνυμα! Ναι αυτό μου είπε..αλλά δεν μου πρότεινε ούτε να πάρει αντιβίωση ούτε να κάνει κάποια καλλιέργεια σπέρματος τώρα..όταν πάρω τα αποτελέσματα σήμερα και του τα στείλω θα τον ρωτήσω παντως να δω τι θα μου πει..

Μας μπερδεύει τώρα αυτό που λέει ο γιατρός 

ισως καποια στιγμή κάνει μια καλλιέργεια στο σπερμα να δείτε αν χρειάζεται να πάρει κάτι και αυτός τότε 🤷‍♀️

γιατι αν ο συντροφος έχει κάτι χωρίς συμπτώματα και στο μεταφέρει και επειδή εσυ είσαι πιο ευαίσθητη να έχεις συμπτώματα παίρνεις αντιβίωση εσυ καθαρίζεις και μετα σε ξανά κολλάει ; Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω και εγω κορίτσι μου αλλά εγω είναι τις αποψεις ότι η θεραπεία είναι καλό να την κάνετε μαζί εμείς έτσι κάναμε και εγω σκέψου δεν είχαν κάνει καν εξετάσει να δούμε αν το έχω το μικρόβιο 🤷‍♀️ 

 Περαστικά  σου θα περιμένουμε νέα σου από την καλλιέργεια και τον γιατρό 

καλημερα κιολας κορίτσια😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μας μπερδεύει τώρα αυτό που λέει ο γιατρός 

ισως καποια στιγμή κάνει μια καλλιέργεια στο σπερμα να δείτε αν χρειάζεται να πάρει κάτι και αυτός τότε 🤷‍♀️

γιατι αν ο συντροφος έχει κάτι χωρίς συμπτώματα και στο μεταφέρει και επειδή εσυ είσαι πιο ευαίσθητη να έχεις συμπτώματα παίρνεις αντιβίωση εσυ καθαρίζεις και μετα σε ξανά κολλάει ; Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω και εγω κορίτσι μου αλλά εγω είναι τις αποψεις ότι η θεραπεία είναι καλό να την κάνετε μαζί εμείς έτσι κάναμε και εγω σκέψου δεν είχαν κάνει καν εξετάσει να δούμε αν το έχω το μικρόβιο 🤷‍♀️ 

 Περαστικά  σου θα περιμένουμε νέα σου από την καλλιέργεια και τον γιατρό 

καλημερα κιολας κορίτσια😊

ναι ίσως επειδή ήταν στο σπέρμα και μπαίνει στον κόλπο και ήθελαν να σε προφυλάξουν..τώρα γι αυτό που είχα και είναι του ουροποιητικού και χωρίς συμπτώματα δεν έχω ιδεα τι παιζει..θα ρωτήσω όπως και να χει :) σε ευχαριστώ πολύ!!

είδα ότι κόλλησε ο αντρας σου κοβιντ..εύχομαι να μην κολλήσετε με την μικρή ❤️ περαστικά του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ναι ίσως επειδή ήταν στο σπέρμα και μπαίνει στον κόλπο και ήθελαν να σε προφυλάξουν..τώρα γι αυτό που είχα και είναι του ουροποιητικού και χωρίς συμπτώματα δεν έχω ιδεα τι παιζει..θα ρωτήσω όπως και να χει :) σε ευχαριστώ πολύ!!

είδα ότι κόλλησε ο αντρας σου κοβιντ..εύχομαι να μην κολλήσετε με την μικρή ❤️ περαστικά του

Σε ευχαριστώ πολύ 

ναι κόλλησε τον εχω με πυρετο από εχτές σε καραντινα 😅

εγω με το παιδί για την ώρα είμαστε καλά ελπίζω να μην μας κόλλησε 🤷‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 

ναι κόλλησε τον εχω με πυρετο από εχτές σε καραντινα 😅

εγω με το παιδί για την ώρα είμαστε καλά ελπίζω να μην μας κόλλησε 🤷‍♀️ 

χαχα καλά κάνεις εννοείται..και εμας το σπίτι μας 3 φορές την έπαθε..(2 ο συντροφος, 1 εγώ) και ποτέ δεν κολλήσαμε ο ενας τον άλλον..τον είχα σε άλλο δωμάτιο :P και μπανιο κλπ μετα ψεκαζαμε ότι ακουμπούσε.. όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

χαχα καλά κάνεις εννοείται..και εμας το σπίτι μας 3 φορές την έπαθε..(2 ο συντροφος, 1 εγώ) και ποτέ δεν κολλήσαμε ο ενας τον άλλον..τον είχα σε άλλο δωμάτιο :P και μπανιο κλπ μετα ψεκαζαμε ότι ακουμπούσε.. όλα θα πάνε καλά!

Εμένα κόλλησε δυο φορές εκεινος 

εγω δεν έχω κολλήσει ποτέ με το παιδί (ακόμα τουλάχιστον ) 

Έχει δικό του μπάνιο στο δωμάτιο μέσα όποτε είμαστε εντάξει και με αυτό 😊 δεν βγαίνει καθόλου από εκεί του βγάζω και φαγητό έξω στην αυλη να τρώει 

Από την στιγμή που μπήκε καραντινα και μετά δεν έχουμε φόβο να κολλήσουμε δεν ερχόμαστε καθόλου σε επαφή.. ότι έγινε, αν έγινε, εγινε πριν μπει καραντινα..αν δεν έχει κολλήσει το παιδί πιστεύω θα είμαστε οκ γιατί με εκείνη έρχονταν πιο πολύ σε επαφή παρά μαζί μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Εννοείται υπάρχει ελπίδα απλά είναι αυτή η ξενερα ειδικά πάνω στις γόνιμες! Θα δούμε τι κάναμε μέχρι τώρα :) 

Κορίτσι μου μολις τελειώσεις την αντιβίωση πάρε μαννοζη 1000mg ένα ή δυο την ήμερα παρτες για ένα μήνα αν δεν φύγει πάλι το μικρόβιο η μαννοζη βοηθά στο να αποβάλεις το μικρόβιο π υπάρχει προσκολλημένο στην ουροδόχο κύστη…μπορείς να την παίρνεις κ συνέχεια δεν έχει καθόλου παρενέργειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Πραγματικά.. νομίζω σε αυτό το θέμα είναι ακόμη και οι γιατροί λίγο πίσω καθώς δεν ξέρουν γιατί συμβαίνουν  οι υποτροπιαζουσες  ουρολοιμώξεις… εύχομαι παρόλα αυτά περαστικά και πάρε και την γνώμη του γυναικολόγου σου!! 

Συμβαίνουν γιατί το μικρόβιο δε φεύγει εντελώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εμένα κόλλησε δυο φορές εκεινος 

εγω δεν έχω κολλήσει ποτέ με το παιδί (ακόμα τουλάχιστον ) 

Έχει δικό του μπάνιο στο δωμάτιο μέσα όποτε είμαστε εντάξει και με αυτό 😊 δεν βγαίνει καθόλου από εκεί του βγάζω και φαγητό έξω στην αυλη να τρώει 

Από την στιγμή που μπήκε καραντινα και μετά δεν έχουμε φόβο να κολλήσουμε δεν ερχόμαστε καθόλου σε επαφή.. ότι έγινε, αν έγινε, εγινε πριν μπει καραντινα..αν δεν έχει κολλήσει το παιδί πιστεύω θα είμαστε οκ γιατί με εκείνη έρχονταν πιο πολύ σε επαφή παρά μαζί μου 

Περαστικα του! Το καλό δεν κολλήσατε…

Και γώ ειχα την μεγάλη με κοβιντ αλλά το πέρασε στο φτερό με κάτι δέκατα την 1η μέρα και σήμερα μετά από 3 μέρες δηλαδή βγήκε αρνητική. Βέβαια την έχω ακόμα σε καραντίνα μέχρι αύριο για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα κολλήσει κανεις άλλος καλοκαιριάτικα! 
πως τα πας με την ζέστη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και κατι ακόμη! Από τη στιγμή που βλέπεις το θετικό τέστ πρέπει να έχεις επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη σωστά; 

Κι εγω ίσως ξεκινήσω τεστ ωορρηξίας. Δεν εχω χρησιμοποιήσει. Χθες ομως που διάβαζα, αυτο λενε. Την ημέρα που θα δείξει θετικό και η επόμενη ειναι οι γόνιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Κι εγω ίσως ξεκινήσω τεστ ωορρηξίας. Δεν εχω χρησιμοποιήσει. Χθες ομως που διάβαζα, αυτο λενε. Την ημέρα που θα δείξει θετικό και η επόμενη ειναι οι γόνιμες.

Ηταν ο πρώτος μηνας που τα χρησιμοποιησα και εγω και δεν ηξερα πως θα πάει ημουν διστακτική μη με αγχωσουν πολύ. Λειτουργησαν θετικά στην ψυχολογία μου τελικα.Μπορεις να δοκιμάσεις να δεις πως θα πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...