Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

χαχαχ ειμαι δουλειά και μετά θα βγω καπάκι βολτιτσα..αν βρω κανενα φαρμακείο στο δρόμο μπορεί να πάρω! Σήμερα ειμαι οφ..νυσταζω πολυ..έχω ταχυπαλμία 3 μέρες τώρα και με πονάει και το στήθος κυριως στο πλαι..για να δουμε!

Με αυτά τα συμπτώματα δεν χωράει αμφισβήτηση!! Ταχυπαλμία ήταν το νούμερο ένα σύμπτωμα μου, μαζί με το λαχάνιασμα! Και η υπνηλία! 👌🏼🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κοίταξε , εγω έπαιρνα ciproxin και μου είχαν πει ότι παρά πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη δεν υπάρχει πρόβλημα.Εσυ απ ότι διάβασα παίρνεις Norocin που είναι στην ίδια κατηγορία, είναι κυνολονες. Αφού τελειωνει σήμερα η αγωγή θα σου έλεγα απλά να τσεκάρεις για πιθανή εγκυμοσύνη και να ενημερώσεις ουρολόγο και γυναικολόγο 🙏🏻 που εύχομαι να μην είναι πιθανή αλλά να εισαιιιιιιιιι🥳

ναι είναι παρόμοια φάρμακα..έχω διαβάσει κάθε αρθρο που υπάρχει και για τοσο νωρίς λενε ότι δεν επηρεάζει κάπου..όπως και να χει θα ενημερώσω άμεσα την γιατρό μου αν επιβεβαιώσω την εγκυμοσύνη..❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Με αυτά τα συμπτώματα δεν χωράει αμφισβήτηση!! Ταχυπαλμία ήταν το νούμερο ένα σύμπτωμα μου, μαζί με το λαχάνιασμα! Και η υπνηλία! 👌🏼🥰

μακάρι κοπέλα μουυυυυ🙏 σήμερα αύριο θα ξέρωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ναι είναι παρόμοια φάρμακα..έχω διαβάσει κάθε αρθρο που υπάρχει και για τοσο νωρίς λενε ότι δεν επηρεάζει κάπου..όπως και να χει θα ενημερώσω άμεσα την γιατρό μου αν επιβεβαιώσω την εγκυμοσύνη..❤️🙏

Να κανείς κι άλλο τεστακι γιατί σκάμε και εμείς μαζί σου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Να κανείς κι άλλο τεστακι γιατί σκάμε και εμείς μαζί σου 😂

Επεξεργάστηκα μια φωτό που εβγαλα με το χθεσινό τεστ γιατί λέω δεν γίνεται να το βλέπω μόνο εγώ καθαρά 😂 φαντάζομαι σήμερα θα έχει σκουρυνει κι άλλο 🤞🧿IMG_9021.thumb.jpeg.9e1a8a9da4fc2673c3ab84e1216362fb.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια οικονομησα κολπιτιδα ...γαμωτο !!! Ή από την θάλασσα ή από την πισίνα το έπαθα..... Θα βάλω κολπικό υπόθετο το βράδυ....και είμαι και αμέσως μετά την ωορρηξία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ κορίτσια οικονομησα κολπιτιδα ...γαμωτο !!! Ή από την θάλασσα ή από την πισίνα το έπαθα..... Θα βάλω κολπικό υπόθετο το βράδυ....και είμαι και αμέσως μετά την ωορρηξία....

περαστικά κορίτσι μου! πόσες μερες σου είπε το υπόθετο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ κορίτσια οικονομησα κολπιτιδα ...γαμωτο !!! Ή από την θάλασσα ή από την πισίνα το έπαθα..... Θα βάλω κολπικό υπόθετο το βράδυ....και είμαι και αμέσως μετά την ωορρηξία....

αχ αυτές οι κολπίτιδες που μας ταλαιπωρούν το καλοκαίρι... και εγώ τον προηγούμενο κύκλο στην ωορρηξία είχα και δεν μπόρεσα να έχω τις επαφές που θέλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τελείωσε η περίοδος το Σ΄αββατο και είπα να ξεκινήσω σιγά σιγά τα τεστάκια ωορρηξίας να δω και πως λειτουργούν... είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και όπως είναι φυσικό ήταν αρνητικό.. θα κάνω ξανά την Τετάρτη που θα είμα 10η μέρα του κύκλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τελείωσε η περίοδος το Σ΄αββατο και είπα να ξεκινήσω σιγά σιγά τα τεστάκια ωορρηξίας να δω και πως λειτουργούν... είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και όπως είναι φυσικό ήταν αρνητικό.. θα κάνω ξανά την Τετάρτη που θα είμα 10η μέρα του κύκλου

Κορίτσι μου είμαστε μαζί, Σάββατο πρωι μου τελείωσε και εμένα. Εγω τα τεστ θα τα ξεκινήσω 13η μέρα γιατί έχω μεγάλο κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσι μου είμαστε μαζί, Σάββατο πρωι μου τελείωσε και εμένα. Εγω τα τεστ θα τα ξεκινήσω 13η μέρα γιατί έχω μεγάλο κύκλο

επειδή είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ είπα να τα ξεκινήσω νωρίς για να δω τι γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

επειδή είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ είπα να τα ξεκινήσω νωρίς για να δω τι γίνεται..

Εμένα είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών ! Εύχομαι καλά αποτελέσματα και γρήγορα ένα θετικό τεστ 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

περαστικά κορίτσι μου! πόσες μερες σου είπε το υπόθετο;

1 κολπικό υπόθετο είναι των 500mg...είναι θεραπεία μιας ημέρας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

αχ αυτές οι κολπίτιδες που μας ταλαιπωρούν το καλοκαίρι... και εγώ τον προηγούμενο κύκλο στην ωορρηξία είχα και δεν μπόρεσα να έχω τις επαφές που θέλω

ευτυχώς πρόλαβα να κάνω τις επαφές μου.....σήμερα με έπιασε έντονη φαγούρα....

Και εσύ κόλλησες Ε;;; Μάλλον από την πισίνα το έπαθα...καλά κάνω και δεν πάω καθόλου πισίνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Επεξεργάστηκα μια φωτό που εβγαλα με το χθεσινό τεστ γιατί λέω δεν γίνεται να το βλέπω μόνο εγώ καθαρά 😂 φαντάζομαι σήμερα θα έχει σκουρυνει κι άλλο 🤞🧿IMG_9021.thumb.jpeg.9e1a8a9da4fc2673c3ab84e1216362fb.jpeg

Κορίτσι μου Φαίνεται γραμμή εδώ θα περιμένω και το σημερινό σου 🤞🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

1 κολπικό υπόθετο είναι των 500mg...είναι θεραπεία μιας ημέρας.... 

ωχ περαστικα να είναι αυτά είναι ότι χειρότερο κολπίτιδα και ουρολοίμωξη δεν υποφέρονται 

ειχα χρόνια τέτοια θεματα

ευτυχως τα τελευταία 4 χρόνια είμαι καθαρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

έχω αγχωθεί και με αυτό..σήμερα την τελειώνω..επηρεάζει τοσο νωρίς σε κάτι; αν υποθέσουμε οτι υπάρχει εγκυμοσύνη σήμερα είμαι 3+2

3+2;;; Πότε περιμένεις κανονικά κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Την Πέμπτη! Έχω 26αρη κύκλο..

Σε αυτό το τεστ βλέπω κ εγώ μια γραμμουλα νομίζω άντε μακάρι να είναι θετικό!!! Στον γιο μου είχα κ εγώ 25αρη ή 26αρη κύκλο…βέβαια δεν είχα καθόλου συμπτώματα έκανα αυτό το τεστ της hometest στην καθυστέρηση κ ήταν πολύ έντονο θυμάμαι…θα περιμένουμε με αγωνία!! Ομως μη το καθυστερήσεις γιατί πήρες κ αντιβίωση…αν κ γενικά λένε η αντιβίωση στις αρχές τις εγκυμοσύνης δεν είναι  πρόβλημα , σε προχωρημένη κύηση ομως υπάρχουν συγκεκριμένες συμβατές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Εμένα είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών ! Εύχομαι καλά αποτελέσματα και γρήγορα ένα θετικό τεστ 🙏🏻

επίσης κοπέλα μου!! να έρθουν γρήγορα τα ευχάριστα σε όλες μας!! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ευτυχώς πρόλαβα να κάνω τις επαφές μου.....σήμερα με έπιασε έντονη φαγούρα....

Και εσύ κόλλησες Ε;;; Μάλλον από την πισίνα το έπαθα...καλά κάνω και δεν πάω καθόλου πισίνα..

ναι αλλά εγώ την έπαθα μάλλον απο την θάλασσα και την άμμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήριααααααααα🌸🌈 όλα καλά εύχομαι να πάνε κορίτσι μουυυυυυ🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Ε-ε-ερχεταιιιιιιιιιι 😍😍😍😍

Δε σου το πα εγώ ότι θα σε δούμε σύντομα στα μωράκια του '25 κορίτσι μου;;; Όλα καλά να πάνε αγάπη μου 🙏🙏🙏🌈🌈🌈🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Συγχαρητήριααααααααα🌸🌈 όλα καλά εύχομαι να πάνε κορίτσι μουυυυυυ🩷

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ❤️❤️ θέλω να ουρλιαξωωωωωω! 4 μήνες μετά την βιοχημική 🤞🤞 αχ ας πάνε όλα καλά τώρα 🧿🌈❤️
 

IMG_9058.thumb.jpeg.023db56561e6d3cb227f7abe60854647.jpeg

Συγχαρητήριαααα με το καλοοο🌈🌈🌈🌈☺️☺️☺️🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια να ρωτήσω; Όσες αναφέρετε ρευματολόγος και αυτοάνοσα, είχατε κάποια ένδειξη αρχικά; Κάνατε κάποια εξέταση που σας παρεπεμψαν εκεί; Σε αιματολογο έχω πάει αλλά σε ρευματολόγο όχι για τις αποβολες και αναρωτιεμαι αν υπάρχει κάτι που δεν έχω ψάξει. Βέβαια δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχω μια ολοκληρωμένη κύηση πριν την τελευταία παλινδρομη... Πφφφ δεν ξέρω, δεν θα αντέξω κ άλλη απώλεια. Αυτά σκεφτομαι διαρκώς και προβληματίζομαι...
    • αδρανής νιώθεις γιατί δεν είσαι στο σπίτι σου μόλις πας επειδή θα έχεις και τις δουλειές σου εκει στο χώρο σου θα είναι διαφορετικά  αλλα καλά κανείς αφού έχεις όρεξη να κανείς κοιλιακούς αν αρχίσεις και τις βολτες μετά σίγουρα θα είναι καλύτερα  Ναι τα αγόρια έχουν διαφορετική ανάπτυξη από τα κορίτσια για αυτό κιολας έχουν στο βιβλιαριο ξεχωριστές καμπύλες από τα κορίτσια δεν ειναι μαζί  Εμένα για ζώνη δεν είχαν πει κάτι αλλά γενικά την έχω ακούσει αρκετές φορές αλλά αν λέει ο γιατρός ότι δεν κάνει άστο καλύτερα εγω δεν ρώτησα κιολας 
    • Αυτό είναι αλήθεια Τεστακια δεν έκανα αλλά έχω δύο εφαρμογές και συνήθως με πετυχαίνουν σωστά (έκανα τεστακια σε άλλους κύκλους και τον Φεβρουάριο συμπτωματικά είχα και τεστ παπ και μου επιβεβαίωσε και ο δόκτορας την ωορρηξία όπως την έβγαζε η εφαρμογή). Εβγαζαν λοιπόν ωορρηξία η μία εφαρμογή τη μια μέρα και η άλλη την επόμενη. Είχαμε επαφή και τις δύο μέρες άρα είμαι οκ και στις δύο περιπτώσεις.  
    • ΕΕ σχεδόν τα εχασες όλα και εσυ δεν ειναι πολλά τα 3 Εντάξει θα τα καταφέρεις πιστεύω να τα χάσεις ο θηλασμος λενε βοηθάει αν έχεις όρεξη και το χρόνο για γυμναστική μια χαρά θα φύγουν τα κιλάκια μπαμ μπαμ  εγω με την γυμναστική δεν το έχω καθόλου άσε που ούτε χρόνο δεν έχω αλλά δεν μου αρέσει κιολας το μόνο που μπορεί να προσέξω λίγο ειναι η διατροφη μου αλλά και αυτό αργότερα .. για την ώρα έχω άλλες προτεραιότητες 😅 Εγω το κολλύριο που βάζω είναι το IKOBEL 
    • Συγγνώμη, αλλά ο άντρας σου συμφωνεί μαζί τους ή μαζί σου;;; Στην τελική κάνε μια βόλτα μόνη σου κοντά στο σπίτι όταν κοιμάται το μωρό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...