Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κ γω εχω μια μονιμη απογοητευση με εχει παρει απο κατω τοσο π δεν σταματησα να βγαινουμε...δεν ηθελα να πηγαινω πουθενα δεν ειχα ορεξη...δε περιποιουμε καποιες φορες ωσπυ μ λεει ο αντρας μ ως εδω βγες εξω πηγαινε κομμωτηριο φτιαξε τα νυχια σου γτ δε πρεπει να μας γινει αυτοσκοπος...με εβλεπε να κλαιω ειδικα οταν ερχονται τα ανηψια τουωστ σπιτι κ να τον κυνηγαω απο πισω εγω ελα εχω γονιμη σημερα κ ελα κ ελα ...εχει καταντησει ψυχοφθορο πολυ...εκεινος θετικοτατος σε ολα τπυ😊😊

Μίλησες στην καρδιά μου! Και μενα με παιρνει απο κατω ωρες ωρες και βαζω τα κλάματα!Οι άντρες πως το κανουν αυτο και είναι τοσο θετικοι..και μενα ετσι χαλαρος με μια αισιοδοξία οτι θα μας έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Μακαρι ας εχουμε μια ελπιδα οτι θα πανε καλα τα πραγματα....γενικοτερα ειναι απτα χειροτερα καλοκαιρια που περναω... κ σε εσενα ευχομαι να ερθει το σπορακι σου οσο πιο συντομα γινεται🙏🙏🙏

Είναι από τα χειρότερα καλοκαίρια γιατί θα είναι από τους καλύτερους χειμώνες.

Σ ευχαριστώ πολύ, είμαστε όλες εδώ παρέα και θα είμαστε και μετά🤰 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eva_gge_lia είπε:

Μίλησες στην καρδιά μου! Και μενα με παιρνει απο κατω ωρες ωρες και βαζω τα κλάματα!Οι άντρες πως το κανουν αυτο και είναι τοσο θετικοι..και μενα ετσι χαλαρος με μια αισιοδοξία οτι θα μας έρθει!

Ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να σκεφτουμε τη ψυχικη μας υγεια. Να ειμαστε καλα μεσα μας υγιεις..ειναι δυσκολο να σκεφτεσαι ποσο θες ενα μωρακι κ γτ να υπαρχουν τοσες δυσκολιες...αυτο με τα κλαματα με τις ερωτησεις π σε κανουν συνεχεια να νοιωθεις ασχημα ειναι ακομη πιο επιβαρυντικο...προχθες πηγα στη σχολικη γιορτη του ανηψιου μας ...το τι κλαμα εριξα οταν ειδα τα παιδακια κοντεψα να παθω κριση πανικου...με πλακωνε το θεατρο ηθελα να βγω εξβ να ανπνευσω κ λεω χριστε μ τι κανουμε στον εαυτο μας κ δεν πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Είναι από τα χειρότερα καλοκαίρια γιατί θα είναι από τους καλύτερους χειμώνες.

Σ ευχαριστώ πολύ, είμαστε όλες εδώ παρέα και θα είμαστε και μετά🤰 !

Ευτυχως εχουμε παρεα η μια την αλλη εδω😊😊 νοιωθω εδω οτι εχω καποιον π με καταλαβαινει κ απαλυνεται ολο το αγχος καπως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να σκεφτουμε τη ψυχικη μας υγεια. Να ειμαστε καλα μεσα μας υγιεις..ειναι δυσκολο να σκεφτεσαι ποσο θες ενα μωρακι κ γτ να υπαρχουν τοσες δυσκολιες...αυτο με τα κλαματα με τις ερωτησεις π σε κανουν συνεχεια να νοιωθεις ασχημα ειναι ακομη πιο επιβαρυντικο...προχθες πηγα στη σχολικη γιορτη του ανηψιου μας ...το τι κλαμα εριξα οταν ειδα τα παιδακια κοντεψα να παθω κριση πανικου...με πλακωνε το θεατρο ηθελα να βγω εξβ να ανπνευσω κ λεω χριστε μ τι κανουμε στον εαυτο μας κ δεν πρεπει

@arntaliaΈτσι ακριβώς είναι!!!Η ψυχική υγεία και ηρεμία προέχει! Φυσιολογικό να το σκεφτόμαστε και να απογοητευομαστε οταν αδιαθέτουμε αλλα ολα με μέτρο. Μετά να συνεχίζουμε αισιόδοξα! Πρώτα για εμάς αλλα και για τους άντρες μας που προσπαθούν μαζί μας!🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Όποτε νιώθετε έτοιμοι κορίτσι μου

εχω άλλο ένα παιδάκι 19 μηνών…οπως λες κ εσυ τρεχω κ δεν φτάνω κ τώρα με το δεύτερο μάλλον θα γίνω Βέγγος με φτερά 😂

ναι η γιατρος μου είπε μακάρι να μην γίνει το οτιδήποτε πάλι και να πάρει τον χρόνο της…οπως έρθουν τα πράγματα μακάρι να μην συμβεί! 
 

εμενα μου είχε βγει ρίσκο από την αυχενική κ πήρα ασπιρίνη μετά στην β επιπέδου οι μητριαιες ήταν καλύτερες αλλά το ρίσκο έμεινε για προεκλαμψία μετά τις 37 εβ. Έτσι ξαφνικά σε τυπικό ραντεβού π είχα 36εβ όταν με μέτρησε είχα πίεση με έβαλε να την μετρώ κάθε μέρα κ ήταν οκ σε ξανά ραντεβού στις 37 πάλι είχα πίεση π δεν έπεφτε…με μέτρησε 2φ κ μετρήθηκα κ εγώ στο σπίτι μετα π φύγαμε κ ηρέμησα κ ήταν ακόμη ψηλή κ τελικά μ λέει έλα να σε δω ξανά αύριο, με ελέγχει ξανα πίεση πάλι ψηλή με ελέγχει από κάτω 3εκ διαστολή το μωρό χαμηλά σε καλή θέση κ μ έκανε αποκόλληση σάκου να δώσει μήνυμα ότι αρχίζει τοκετός, με έβαλε στο μόνιτορ να δει συσπασεις μ έδωσε χάπι μ είπε ποιες ωρεσ Να μετράω πίεση ποτέ να ξανα πιω τα χάπια (3 στο σύνολο), εν τέλη δεν έπεσε ποτέ η πίεση μου και το βράδυ 11 η ώρα μ είπε να παω την επόμενη ημέρα  να γεννήσω! 

A μάλιστα!!! Εγώ 37+4 έχω ραντεβού για doppler... ελπίζω να το προλάβω... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΈτσι ακριβώς είναι!!!Η ψυχική υγεία και ηρεμία προέχει! Φυσιολογικό να το σκεφτόμαστε και να απογοητευομαστε οταν αδιαθέτουμε αλλα ολα με μέτρο. Μετά να συνεχίζουμε αισιόδοξα! Πρώτα για εμάς αλλα και για τους άντρες μας που προσπαθούν μαζί μας!🫶

Τι να κανουν κ αυτοι οι καημενοι μαζι με εμας εκει...το παν ειναι να ειμαστε καλα μεταξυ μας με τους αντρες μας κ να τπυς φροντιζουμε κ να περναμε καλα...🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Καλώς όρισες στην παρέα μας!!! Σ' ευχαριστούμε πολύ και σου εύχομαι άμεσα να μας ανεβάσεις τη διπλή γραμμούλα σου κι ε❤️σύ!!!!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, μακάρι.. Ανυπομονώ! Κι εσένα σου εύχομαι γρήγορα θετικά αποτελέσματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλως ήρθες κορίτσι μου...να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το δεύτερο όταν το αποφασίσετε..είμαστε εδώ για ότι θελήσεις να μοιραστείς!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σου εύχομαι κι εσένα να έχεις σύντομα το αποτέλεσμα που θες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😊 εγω έχω ένα κοριτσάκι που γίνετε τέλη Αυγούστου 2 χρόνων και τώρα περιμένω δεύτερο κοριτσάκι που θα γεννήσω αρχές Αυγούστου 

Ναι άσε πάνω στο χειρουργικό τραπεζι μου το ανακοίνωσαν ότι θα κάνουμε ολική επαθα ένα σοκ είναι η αλήθεια γιατί δεν το είχα στο μυαλό μου και εγω.. δεν με πείραζε η ολική με πείραζε που θα έχανα όλες τις πρωτες στιγμές του μωρού..

με το καλό να βάλεις μπροστά και το δεύτερο.. στο πρώτο έμεινες εύκολα εγκυος ;

Ααα και τα 2 δηλαδή καλοκαιρινά μωρά χαχα λίγο δύσκολο αυτό γιατί τρώμε όλη τη ζέστη σε προχωρημένη εγκυμοσύνη αλλά χαλάλι τους ❤️ να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κ με το καλό κ το επόμενο!!

Εμένα μου είπαν την προηγούμενη μέρα από την προγραμματισμένη κ.τ. για την ολική κ είχε πέσει κλάμα όλη μέρα.. ίσως να ήταν καλύτερα να το μάθω εκείνη τη στιγμή ώστε να μην προλάβαινα να αγχωθω, να στεναχωρηθω κλπ 😋 Τώρα στο δεύτερο θα γεννήσεις πάλι με καισαρική κ ολική ή μπορείς κ vbac;

Ναι, έμεινα σχετικά εύκολα έγκυος στο πρώτο. Μακάρι να έρθει έτσι κ το δεύτερο! Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? Εκανα σαλπιγγογραφια το φεβρουαριο κ βγηκε αψογη οπως ειπε ο γιατρος καθως κ το σπερμοδιαγραμμα μας....αφου ακομη δεν επετευχθει δυστυχως εγκυμοσυνη μηπως πρεπει να ξαναγινει παλι και η σλπιγγογρ.κ το σπερμοδιαγραμμα?

Ο γιατρος ειπε δε χρειαζεται..Συγνωμη γ τη χαζη μ ερωτηση...οσες εχετε παει σε κεντρα γονιμοτητας κ εχετε κανει σας ζητησαν να κανετε εκ νεου? 

Σαλπιγγογραφια απ' τη στιγμή που ήταν καλή, όχι δε χρειάζεται. Αλλά για το σπερμοδιαγραμμα, ξέρω από τον γιατρό ότι το σπέρμα αλλάζει οπότε ένα σπερμοδιαγραμμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό του σπέρματος μετά από αρκετούς μήνες πχ. Όπως επίσης καλό είναι να γίνεται σε εξειδικευμένο κέντρο για να είστε κι εσείς σίγουροι για το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η afr είπε:

Σαλπιγγογραφια απ' τη στιγμή που ήταν καλή, όχι δε χρειάζεται. Αλλά για το σπερμοδιαγραμμα, ξέρω από τον γιατρό ότι το σπέρμα αλλάζει οπότε ένα σπερμοδιαγραμμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό του σπέρματος μετά από αρκετούς μήνες πχ. Όπως επίσης καλό είναι να γίνεται σε εξειδικευμένο κέντρο για να είστε κι εσείς σίγουροι για το αποτέλεσμα!

Ευτυχως δε χρειαζεται να γινει σαλπιγγογραφια παλι....τωρα γ το σπςρμοδιαγραμμα αντε να ξαναπεισεις το συζυγο να ξανακανει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η afr είπε:

Ααα και τα 2 δηλαδή καλοκαιρινά μωρά χαχα λίγο δύσκολο αυτό γιατί τρώμε όλη τη ζέστη σε προχωρημένη εγκυμοσύνη αλλά χαλάλι τους ❤️ να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κ με το καλό κ το επόμενο!!

Εμένα μου είπαν την προηγούμενη μέρα από την προγραμματισμένη κ.τ. για την ολική κ είχε πέσει κλάμα όλη μέρα.. ίσως να ήταν καλύτερα να το μάθω εκείνη τη στιγμή ώστε να μην προλάβαινα να αγχωθω, να στεναχωρηθω κλπ 😋 Τώρα στο δεύτερο θα γεννήσεις πάλι με καισαρική κ ολική ή μπορείς κ vbac;

Ναι, έμεινα σχετικά εύκολα έγκυος στο πρώτο. Μακάρι να έρθει έτσι κ το δεύτερο! Εσύ;

Ναι αστα να πάνε η ζεστη είναι μεγάλο πρόβλημα στην εγκυμοσύνη ειδικά για εμάς που είμαστε με την κοιλιά τούρλα 

μπα μην νομίζεις και εμένα που μου το είπαν τελευταία στιγμή ένα κλαμα το έριξα εκείνη την ώρα αλλά προσπαθησα να ηρεμήσω γρήγορα ήταν όλα έτοιμα εμενα περίμεναν για να αρχίσει η διαδικασία όποτε καταλαβαίνεις δεν είχα τον χρόνο που ηθελα.. 

καισαρική ξανά και θα με βάλει νωρίτερα το πρώτο γέννησα 40 εβδ και 2 τώρα θα με βάλει προγραμματισμένη καισαρική 37 και 6

δεν κάνει ο γιατρός vback αλλά φοβαμαι κιολας να σου πω την αλήθεια εγω θέμα με την μέση μου όποτε επισκληρίδειο πάλι δεν θα μπορω να κάνω και έβγαλα μια βουβωνοκυλη σε αυτήν την εγκυμοσύνη 

Ααα τέλεια όποτε δεν θα δυσκολευτείς σίγουρα να μείνεις εγκυος στο δεύτερο είσαι και πιο γόνιμη μετά από μια εγκυμοσύνη 

εγω προσπαθούσα 1,5 χρόνο για το πρώτο είχα ένα ορμονικό θέμα.. στο δεύτερο ευτυχώς έμεινα εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΈτσι ακριβώς είναι!!!Η ψυχική υγεία και ηρεμία προέχει! Φυσιολογικό να το σκεφτόμαστε και να απογοητευομαστε οταν αδιαθέτουμε αλλα ολα με μέτρο. Μετά να συνεχίζουμε αισιόδοξα! Πρώτα για εμάς αλλα και για τους άντρες μας που προσπαθούν μαζί μας!🫶

Εγώ ακολουθώ πλέον άλλη τακτική. Κάθε μήνα τη μέρα που περιμένω περίοδο κανονίζω έξοδο :) αλλά τύπου συναυλία ή θέατρο ή κάτι τέτοιο ώστε να είναι πολύ διαφορετικό από την καθημερινότητα και θέλοντας και μη να μην το σκέφτομαι :) εννοείται ότι δεν είναι όλα τόσο εύκολα όσο τα λέω αλλά πρέπει να μένουμε αισιόδοξες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Εγώ ακολουθώ πλέον άλλη τακτική. Κάθε μήνα τη μέρα που περιμένω περίοδο κανονίζω έξοδο :) αλλά τύπου συναυλία ή θέατρο ή κάτι τέτοιο ώστε να είναι πολύ διαφορετικό από την καθημερινότητα και θέλοντας και μη να μην το σκέφτομαι :) εννοείται ότι δεν είναι όλα τόσο εύκολα όσο τα λέω αλλά πρέπει να μένουμε αισιόδοξες.

Προς τ παρον το μονο π κανω οταν αναμενω κ γω περιοδο ειναι εκεινες τις μερες να βγαινω γ περιπατο κ να ξεχνιεμαι καπως.... @MinaSam μου οντως πρεπει να μεινουμε αισιοδοξες κ να εχουμε πιστη...απλα.ξερεις μας πιανει ολες μας ενα παραπονο κ ενα γιατι εγω ακομη??!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Τι ωραίαααααααααα άντε κορίτσι μουυυ βουρ στις προσπάθειες 😎😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Καλή επιτυχία βουρ στις επαφες τώρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι αστα να πάνε η ζεστη είναι μεγάλο πρόβλημα στην εγκυμοσύνη ειδικά για εμάς που είμαστε με την κοιλιά τούρλα 

μπα μην νομίζεις και εμένα που μου το είπαν τελευταία στιγμή ένα κλαμα το έριξα εκείνη την ώρα αλλά προσπαθησα να ηρεμήσω γρήγορα ήταν όλα έτοιμα εμενα περίμεναν για να αρχίσει η διαδικασία όποτε καταλαβαίνεις δεν είχα τον χρόνο που ηθελα.. 

καισαρική ξανά και θα με βάλει νωρίτερα το πρώτο γέννησα 40 εβδ και 2 τώρα θα με βάλει προγραμματισμένη καισαρική 37 και 6

δεν κάνει ο γιατρός vback αλλά φοβαμαι κιολας να σου πω την αλήθεια εγω θέμα με την μέση μου όποτε επισκληρίδειο πάλι δεν θα μπορω να κάνω και έβγαλα μια βουβωνοκυλη σε αυτήν την εγκυμοσύνη 

Ααα τέλεια όποτε δεν θα δυσκολευτείς σίγουρα να μείνεις εγκυος στο δεύτερο είσαι και πιο γόνιμη μετά από μια εγκυμοσύνη 

εγω προσπαθούσα 1,5 χρόνο για το πρώτο είχα ένα ορμονικό θέμα.. στο δεύτερο ευτυχώς έμεινα εύκολα 

Κι εγώ προγραμματισμένα γέννησα το πρώτο, στις 38+4. Τώρα για την ολική, όταν έρθει το 2ο θα είμαι τουλάχιστον κάπως πιο προετοιμασμένη ψυχολογικά 😅 γιατί πιστεύω ότι πάλι ολική θα μου πουν.

Αχ κατάλαβα, αλλά είναι σημαντικό να βρίσκεις το θέμα που υπάρχει ώστε με τις κατάλληλες ιατρικές οδηγίες να πηγαίνουν όλα καλά! Κι ακόμη καλύτερα που το δεύτερο ήρθε εύκολα! Έτσι εύκολα να γεννηθεί κιόλας εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Καλή επιτυχία στις προσπάθειεεες! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

A μάλιστα!!! Εγώ 37+4 έχω ραντεβού για doppler... ελπίζω να το προλάβω... χαχαχα

Σίγουρα θα το προλάβεις… σου βγήκε κάποιο ρίσκο κ ανησυχείς; Πάντως μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα…εγώ αγχωνόμουν όλο το καιρό αλλά η γιατρος μου είπε όταν κόψαμε ασπιρίνη ότι κ να συμβεί από εδώ κ πέρα θα γεννήσουμε όποτε δεν υπάρχει λόγος…το κυριότερο είναι να μην πάθεις πριν τις 36εβ γιατί ή θα σου το πάρουν το μωρό αμέσως ή θα σε έχουν με θεραπεία σε νοσηλευτηριο για να ελέγχουν το μωρό συνέχεια κ όταν δε τους παίρνει άλλο σε γεννάνε… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου στις νέες προσπάθειες σας💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσιαααα μου χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 καλά κατάλαβα ότι θα γίνει νωρίς...13η ημέρα του κύκλου...άρα 26αρης κύκλος βγαίνει! Ενώ συνήθως έχω 30αρη!!! Πάμε δυναμικά 😉😉😉💓💓💓 

Βουρ βουρ 🤞 Καλη επιτυχία 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα θα το προλάβεις… σου βγήκε κάποιο ρίσκο κ ανησυχείς; Πάντως μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα…εγώ αγχωνόμουν όλο το καιρό αλλά η γιατρος μου είπε όταν κόψαμε ασπιρίνη ότι κ να συμβεί από εδώ κ πέρα θα γεννήσουμε όποτε δεν υπάρχει λόγος…το κυριότερο είναι να μην πάθεις πριν τις 36εβ γιατί ή θα σου το πάρουν το μωρό αμέσως ή θα σε έχουν με θεραπεία σε νοσηλευτηριο για να ελέγχουν το μωρό συνέχεια κ όταν δε τους παίρνει άλλο σε γεννάνε… 

Όχι είναι η αλήθεια. Ούτε στην αυχενική ούτε πουθενά μέχρι τώρα... Αλλά πια 35+1 σήμερα, δεν ανησυχώ! Απλά πληροφοριακά σε ρωτάω που το έχεις περάσει γιατί κι εμένα γι' αυτό παρακολουθούμε την πίεση κάθε 2 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...