Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου καλά έκανες κ πηγές να σου βάλουν τοκολυτικα!! Ξεκούραση όσο μπορείς να πας τουλάχιστον 37 εβ!!! 
    • Επειδή είναι πολύ μικρή κ ισως να μην αντέξει κ να χρειαστεί επείγουσα καισαρικη. Δλδ να ρίξει παλμούς λόγο των συσπάσεων της μήτρας…τώρα αν ήταν κάπου στα 2100-2200 θα κάναμε σίγουρα πρόκληση. Απλά μ είπε να ελέγξουμε τράχηλο κ αν έχω διαστολή ισως να το προσπαθήσουμε, χωρις διαστολή θα είναι πιο δύσκολο από ότι κατάλαβα… @Elk μου πως τα πατε;; Είστε καλά; Αναρωωσατε;; Μακάρι να είναι εύκολη η ανάρρωση γιατί αυτό βασικά με αγχώνει λόγο κ του αλλου παιδιού παρά η καισαρικη π θα υποβληθώ… Δεν είμαι καθόλου έτοιμη κ με αγχώνει πολύ αυτος ο προγραμματισμός δλδ μου είναι πιο εύκολο να διαχειριστώ το «πάμε αύριο να γεννήσουμε» παρά το «ελα τη ταδε ημέρα να γεννήσουμε».    πως είναι τα παιδάκια σου, η μικρή σου πως είναι με το μικρό;;    Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Μακάρι όλα να πάνε καλά!!! Είμαστε ευτυχως σε πολύ ασφαλές βδομαδες έχει ένα μήνα που το κρατάμε με νύχια κ με δόντια μέσα στην κοιλια!! ❤️   Κορίτσι μου να τα χαίρεσαι τα διδυμάκια σου!! Δε ξερεις ποσό κουράγιο μου δίνεις ότι η απόκλιση ήταν προς τα πάνω!! Κ η γιατρος μου αυτό μου είπε εύχομαι η απόκλιση που θα έχουμε να είναι προς τα πάνω κ όχι προς τα κάτω…!!! Τον μικρό μου π γεννήθηκε 37+6 τον φοβόμουν ότι θα έμπαινε για λίγο θερμοκοιτίδα αλλά τελικά δε χρειάστηκε!! Οπως έρθουν τα πράγματα ❤️ 
    • Εμάς ελπίζω, επειδή δεν είναι πολύ έντονο το πρόβλημα, να μας βοηθήσουν λίγο τα προβιότικα.  Στον αποκλειστικό θηλασμό δεν υπάρχουν ωράρια και ρολόγια κορίτσι μου. Αλλά μας είπαν ότι αν πάρει το βάρος γέννησης +200γρ. μπορεί να τρώει και κάθε 4 ώρες αν δε ζητήσει νωρίτερα. Αν εννοείς για τη νύχτα, έχει να κάνει με το "πρόγραμμα" ύπνου... εκεί είναι άλλες οι οδηγίες! Εννοείς ότι έχεις φραγμένο πόρο;;; 
    • Άντε καλέ!!! Τ' είν' αυτά που σκέφτεσαι κορίτσι μου;;; Δεν είναι απαραίτητη η δυσκοιλιότητα στην εγκυμοσύνη! Όλα μια χαρά θα είναι και θα περιμένουμε τα νέα σας τη Δευτέρα!
    • @ditakiμου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου με την μπεμπού σας!!! Ακόμα και 4 μέρες να αντέξει μέσα θα είναι πολύ καλά! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...