Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Ναι ναι κοριτσι μου @Diwni μου για αυτο ειπα.οτι θελω κ να ηρεμησω τωρα το καλοκαιρι κ να μην εχω τπτ να με αγχωσει παλι γιατι οσα εκανα ηταν διχως νοημα και πηγαν ηδη 6μηνες χαμενοι παλι...γι αυτο με πιανει μια ανησυχια κ δε μπορω να ηρεμησω γτ ειμαι σε λαθος κατευθυνση...

Κρίμα τόσοι μήνες χαμένοι κορίτσι μου απο λάθος γιατρό. Να πας αλλού. Κάπου που θα ψάξουν όλα τα ενδεχόμενα για φυσική σύλληψη πριν προχωρήσεις σε οτιδήποτε άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 315
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@arntalia αμα βρεις γιατρο που θα εμπιστευτείς, που θα καταλάβεις ότι ξερει τι του γινεται, θα ηρεμησεις. Κρίμα να ταλαιπωρείς τ εαυτό σου με φαρμακα κτλ χωρις αποτελεσμα.

@Katiana1987ρε κοριτσι μου εγω ειχα καταλάβει οτι δ ηταν στα σχεδια σας να κάνετε παιδι, αλλα οτι εσυ ηθελες να προκυψει εγκυμοσύνη. Οτι ηθελες ενα παιδακι. Για σενα, σαν δικη σου αναγκη να γινεις μανουλα. Οτι δε σε ενδιέφερε αν θα εχει συμμετοχη ο συγκεκριμένος η οχι. Οτι ειχατε κατι αλλα οχι σοβαρο. Ισως λάθος να καταλαβα. Αλλά νομοζα πως δε σε απασχολεί καθολου το αν θα εχει καπου συμμετοχή.

Πάρα πολύ καλά έχεις καταλάβει. Η συμπεριφόρα του είναι αυτή που μ' εκνευρίζει που με αποφεύγει! Ενώ κάθε φορά που με είχε ανάγκη σ' εμένα έτρεχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έχουμε και μια άλλη κοπέλα που πέρασε παρόμοια θέματα . Έχει το κουκλάκι της και πραγματικά δεν το αλλάζει για κανέναν . 

@Kiddo λες να κάναμε ταγκ τη φίλη μας ; Αν και δεν μπαίνει μωρέ στο φόρουμ αλλά θα βοηθούσε την Κατερίνα να μιλούσαν. Να την ενημερώσει και με διαδικαστικά κτλ 

Καλά εννοείται πως δεν την αλλάζω με κανέναν και τίποτα την μπουμπού μου!!! Απλά αν είχε φερθεί ανθρώπινα δε θα με ένοιαζε ΚΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

@Katiana1987 εγώ θα σου πω κ μια 2η σκέψη πάνω σε αυτό που είπε η Μαρίνα. Αν όντως τον αναγκάσεις να το αναγνωρίσει κτλ αύριο μεθαύριο, αν το θελήσει ο ίδιος, θα έχει δικαιώματα πάνω σε αυτό το παιδί. Δλδ να το βλέπει, το παίρνει σπίτι του κτλ κτλ. Θες κάτι τέτοιο από τον συγκεκριμένο; 

Θα μου πεις ότι μπορεί να διεκδικήσει την πατρότητα ανά πάσα στιγμή και ώρα με ένα τέστ DNA. Ναι αν έχετε επαφές και σε βλέπει κτλ. Αν χάσατε όμως επαφές δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να σε βρει. 

Σκέψου τι ακριβώς θέλεις από τον πατέρα του παιδιού σου αλλά να αναλογιστείς πέρα από τις υποχρεώσεις, τι δικαιώματα θα έχει! 

Με το καλό το κορίτσακι σου!!

 

Εδώ δε θέλει να δει εμένα ξαφνικά... Τα δικαιώματα του μπορεί να τα διεκδικίσει οποιαδήποτε στιγμή. Η μικρή μου θα ξέρει φυσικά ποιος είναι ο μπαμπάς της... Αν θα θελήσει εκείνη κάποια στιγμή να έρθει σε επαφή μαζί του;;; Εμένα ποια η θέση μου, αν δεν έχω έστω προσπαθήσει να μιλήσουμε απο κοντα; Δε με ενδιαφέρουν οι υποχρεώσεις να σου πω την αλήθεια... Μια επαφή ίσως να την ήθελα ενδόμιχα να την έχει με τον μπαμπά της. 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Δεν γράφω ενεργά στο φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά.εχω μια κορούλα που σε λίγες μέρες γίνεται 2 ετών. Η αλήθεια είναι ότι θέλουμε κι ένα δεύτερο παιδάκι, αλλά δεν είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες. Είχαμε επαφές καθ όλη τη διάρκεια του μηνα, αλλά με προσοχή. Να σημειώσω πως με την κόρη μου μας πήρε 1.5 χρόνο να συλλάβω. Χτες το βράδυ είδα ένα σχετικό όνειρο(πρώτη φορά στη ζωή μου), το είχα όμως ξεχάσει και πριν λίγο στα καλά καθούμενα θυμήθηκα το όνειρο που είδα και συνειδητοποίησα ότι έχω 2 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ που μου είχε μείνει και αμέσως βγήκε η γραμμή.. πείτε μου, το βλέπετε κι εσείς? Δεν έχω κι άλλο τεστ και πάω να σκάσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να το πω ακόμη ούτε στον σύζυγό μου γιατί πραγματικά είμαι σε τεράστιο σοκ.1000010439.thumb.jpg.b649ed0264ad3e15414d21e5b20607b1.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

@Katiana1987 εγώ θα σου πω κ μια 2η σκέψη πάνω σε αυτό που είπε η Μαρίνα. Αν όντως τον αναγκάσεις να το αναγνωρίσει κτλ αύριο μεθαύριο, αν το θελήσει ο ίδιος, θα έχει δικαιώματα πάνω σε αυτό το παιδί. Δλδ να το βλέπει, το παίρνει σπίτι του κτλ κτλ. Θες κάτι τέτοιο από τον συγκεκριμένο; 

Θα μου πεις ότι μπορεί να διεκδικήσει την πατρότητα ανά πάσα στιγμή και ώρα με ένα τέστ DNA. Ναι αν έχετε επαφές και σε βλέπει κτλ. Αν χάσατε όμως επαφές δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να σε βρει. 

Σκέψου τι ακριβώς θέλεις από τον πατέρα του παιδιού σου αλλά να αναλογιστείς πέρα από τις υποχρεώσεις, τι δικαιώματα θα έχει! 

Με το καλό το κορίτσακι σου!!

 

Εγω θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί ξέρω περίπτωση το ειπα και σε προσωπικό μνμ στην katiana που κοπέλα ανάγκασε να αναγνωρίσει το παιδί ενώ εκεινος δεν ήθελε και της γύρισε μπούμεραγκ όλο αυτό γιατί μετά αυτός το είδε και εκδικητικά απαιτούσε να το παίρνει σκ δηλητηρίαζε το παιδί με ασχημα λόγια για μαμα του.. της το πήρε για σκ και της το βάφτισε χωρίς εκείνη να ξέρει τίποτα απλά το πήγε σπίτι της βαφτισμένο.. είχε λόγο πάνω στο παιδί και της πήγε απλά κόντρα δεν το ένοιαζε το καλό του παιδιού απλά πως να την δυσκόλευε τον ένοιαζε καμία επικοινωνία 

και εκεί που το παιδί ήταν περίπου 8 χρόνων άρχισε να δένετε με τον μπαμπά του ότι και να ήταν αυτός ο μπαμπάς.. 

Ο κυριος παντρεύεται κάνει άλλο παιδί αυτός και κόβει επαφή με το Πρώτο παιδί.. αυτό να ζητάει να πηγαίνει τα σκ στο μπαμπά του και εκεινος άφαντος καταλαβαίνετε στεναχώρια μετά το παιδί.. 

Είναι δύσκολα ! Αν δεν υπάρχει η στοιχειώδη επικοινωνία με κοινό σκοπο το καλό του παιδιού.. καλύτερα να μην το αναγνωρίσει και καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Δεν γράφω ενεργά στο φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά.εχω μια κορούλα που σε λίγες μέρες γίνεται 2 ετών. Η αλήθεια είναι ότι θέλουμε κι ένα δεύτερο παιδάκι, αλλά δεν είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες. Είχαμε επαφές καθ όλη τη διάρκεια του μηνα, αλλά με προσοχή. Να σημειώσω πως με την κόρη μου μας πήρε 1.5 χρόνο να συλλάβω. Χτες το βράδυ είδα ένα σχετικό όνειρο(πρώτη φορά στη ζωή μου), το είχα όμως ξεχάσει και πριν λίγο στα καλά καθούμενα θυμήθηκα το όνειρο που είδα και συνειδητοποίησα ότι έχω 2 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ που μου είχε μείνει και αμέσως βγήκε η γραμμή.. πείτε μου, το βλέπετε κι εσείς? Δεν έχω κι άλλο τεστ και πάω να σκάσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να το πω ακόμη ούτε στον σύζυγό μου γιατί πραγματικά είμαι σε τεράστιο σοκ.1000010439.thumb.jpg.b649ed0264ad3e15414d21e5b20607b1.jpg

Κορίτσι μου ναι είναι θετικό το τεστ σου είσαι εγκυος είναι σοκ τώρα φαντάζομαι αν δεν το επιδίωκες αλλα να που ήρθε από εκεί που δεν το περίμενες 

δεν ήταν στα άμεσα σχέδια σας ένα δεύτερο παιδάκι ; 

Εγω το πρώτο 1,5 χρόνο έκανα να μεινω εγκυος εεε ατο δεύτερο που ήρθε η εγκυμοσύνη πολύ εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Δεν γράφω ενεργά στο φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά.εχω μια κορούλα που σε λίγες μέρες γίνεται 2 ετών. Η αλήθεια είναι ότι θέλουμε κι ένα δεύτερο παιδάκι, αλλά δεν είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες. Είχαμε επαφές καθ όλη τη διάρκεια του μηνα, αλλά με προσοχή. Να σημειώσω πως με την κόρη μου μας πήρε 1.5 χρόνο να συλλάβω. Χτες το βράδυ είδα ένα σχετικό όνειρο(πρώτη φορά στη ζωή μου), το είχα όμως ξεχάσει και πριν λίγο στα καλά καθούμενα θυμήθηκα το όνειρο που είδα και συνειδητοποίησα ότι έχω 2 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ που μου είχε μείνει και αμέσως βγήκε η γραμμή.. πείτε μου, το βλέπετε κι εσείς? Δεν έχω κι άλλο τεστ και πάω να σκάσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να το πω ακόμη ούτε στον σύζυγό μου γιατί πραγματικά είμαι σε τεράστιο σοκ.1000010439.thumb.jpg.b649ed0264ad3e15414d21e5b20607b1.jpg

Για μένα φαίνεται ολοκάθαρα. Αν το θέλετε κορίτσι μου, συγχαρητήρια και μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου ναι είναι θετικό το τεστ σου είσαι εγκυος είναι σοκ τώρα φαντάζομαι αν δεν το επιδίωκες αλλα να που ήρθε από εκεί που δεν το περίμενες 

δεν ήταν στα άμεσα σχέδια σας ένα δεύτερο παιδάκι ; 

Εγω το πρώτο 1,5 χρόνο έκανα να μεινω εγκυος εεε ατο δεύτερο που ήρθε η εγκυμοσύνη πολύ εύκολα 

Το θέλαμε, αλλά δεν το περίμενα γιατί ήρθε χωρίς καν προσπάθεια! Επίσης θηλάζω ακόμα  κι επειδή στην κόρη μου δυσκολεύτηκαμε λόγω προλακτίνης έλεγα πως δεν υπάρχει περίπτωση. Αν θυμάμαι καλά, μοιάζουν οι ιστορίεςας!Αααχ μακάρι θεέ μου να πάνε όλα καλά! Με το καλό κορίτσι μου το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί ξέρω περίπτωση το ειπα και σε προσωπικό μνμ στην katiana που κοπέλα ανάγκασε να αναγνωρίσει το παιδί ενώ εκεινος δεν ήθελε και της γύρισε μπούμεραγκ όλο αυτό γιατί μετά αυτός το είδε και εκδικητικά απαιτούσε να το παίρνει σκ δηλητηρίαζε το παιδί με ασχημα λόγια για μαμα του.. της το πήρε για σκ και της το βάφτισε χωρίς εκείνη να ξέρει τίποτα απλά το πήγε σπίτι της βαφτισμένο.. είχε λόγο πάνω στο παιδί και της πήγε απλά κόντρα δεν το ένοιαζε το καλό του παιδιού απλά πως να την δυσκόλευε τον ένοιαζε καμία επικοινωνία 

και εκεί που το παιδί ήταν περίπου 8 χρόνων άρχισε να δένετε με τον μπαμπά του ότι και να ήταν αυτός ο μπαμπάς.. 

Ο κυριος παντρεύεται κάνει άλλο παιδί αυτός και κόβει επαφή με το Πρώτο παιδί.. αυτό να ζητάει να πηγαίνει τα σκ στο μπαμπά του και εκεινος άφαντος καταλαβαίνετε στεναχώρια μετά το παιδί.. 

Είναι δύσκολα ! Αν δεν υπάρχει η στοιχειώδη επικοινωνία με κοινό σκοπο το καλό του παιδιού.. καλύτερα να μην το αναγνωρίσει και καθόλου 

Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνω. Έχω λίγο χρόνο μέχρι να γεννηθεί η μικρή και να αποφασίσω τότε. Έχω ξανά πει δεν έχω απαιτήσεις απο εκείνον πέραν της μια επαφής που ήθελα να μιλήσουμε απο κοντά σαν άνθρωποι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 μην μπεις στη διαδικασια να συγχιστεις. Βαλε σε σειρα τιε σκεψεις σου, αυτα π θελεις να του πεις, συμβουλεψου κ εναν δικηγορο οπως σ ειπαν τ κορίτσια αλλα αυτο για σενα στην αρχη. Μην του το φερεις εκβιαστικα και του γυρισει σε αντίδραση. Αν θυμαμαι καλα ειναι ξενος και γενικά ο θεσμος της οικογένειας δεν ειναι τοσο ισχυρος σε καποιες χωρες οπως ειναι στη δικη μας. Και γι αυτο να το έχει παρει ετσι χαλαρα. Κοιτα τον εαυτο σου. Η κουμπαρα μου εμεινε εγκυος απο καποιον που ηταν μαζι, αυτός απαιτεισαι να το ρίξει. Αυτή τ κρατησε, χωρισανε, με 1000 ζορια τ αναγνωρισε, αλλα παντα απων. Σε ολα. Χρονια μετα καταλαβε οτι τζαμοα έσκαγε γι αυτόν τον άνθρωπο. Εφαγε την ψυχη της. Χωρις αποτελεσμα ουσιαστικο. 10 χρόνια μετα ειναι μονη της με το παιδι, εχει βρει τ πατηματα της, τις ισορροπίες της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνω. Έχω λίγο χρόνο μέχρι να γεννηθεί η μικρή και να αποφασίσω τότε. Έχω ξανά πει δεν έχω απαιτήσεις απο εκείνον πέραν της μια επαφής που ήθελα να μιλήσουμε απο κοντά σαν άνθρωποι.  

Αυτά δεν χρειάζονται βιασύνες θα θέματα θέλει ηρεμία και καθαρο μυαλό τώρα δώσε βάση στην εγκυμοσύνη και σιγά σιγά θα δεις τι θέλεις και τι πρέπει να κανείς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Το θέλαμε, αλλά δεν το περίμενα γιατί ήρθε χωρίς καν προσπάθεια! Επίσης θηλάζω ακόμα  κι επειδή στην κόρη μου δυσκολεύτηκαμε λόγω προλακτίνης έλεγα πως δεν υπάρχει περίπτωση. Αν θυμάμαι καλά, μοιάζουν οι ιστορίεςας!Αααχ μακάρι θεέ μου να πάνε όλα καλά! Με το καλό κορίτσι μου το μωράκι σου!

Ααα ναι ναι έχουμε πολλά κοινά στην ιστορία μας 🥰

ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να πάνε οοολα καλά και περιμένουμε να μας πεις την αντίδραση του αντρα σου όταν το μαθει 😂

ευχαριστώ πολύ 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Δεν γράφω ενεργά στο φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά.εχω μια κορούλα που σε λίγες μέρες γίνεται 2 ετών. Η αλήθεια είναι ότι θέλουμε κι ένα δεύτερο παιδάκι, αλλά δεν είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες. Είχαμε επαφές καθ όλη τη διάρκεια του μηνα, αλλά με προσοχή. Να σημειώσω πως με την κόρη μου μας πήρε 1.5 χρόνο να συλλάβω. Χτες το βράδυ είδα ένα σχετικό όνειρο(πρώτη φορά στη ζωή μου), το είχα όμως ξεχάσει και πριν λίγο στα καλά καθούμενα θυμήθηκα το όνειρο που είδα και συνειδητοποίησα ότι έχω 2 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ που μου είχε μείνει και αμέσως βγήκε η γραμμή.. πείτε μου, το βλέπετε κι εσείς? Δεν έχω κι άλλο τεστ και πάω να σκάσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να το πω ακόμη ούτε στον σύζυγό μου γιατί πραγματικά είμαι σε τεράστιο σοκ.1000010439.thumb.jpg.b649ed0264ad3e15414d21e5b20607b1.jpg

Κατερίνα σε θυμάμαι που ήμασταν μαζί στην ομάδα Ιουλίου 2022! Φαίνεται θετικό το τεστ σου! Συνέβη πρόσφατα και σε μια φίλη να μείνει έγκυος στο δεύτερο έτσι, ενώ πρόσεχαν ακόμα. Είναι πολύ εύκολο λένε και το βλέπω κι εδώ στο φόρουμ. Με το καλό να έρθει! Εφόσον το είχατε στα σχέδια σας, δεν πειράζει λίγο νωρίτερα φαντάζομαι. Είναι το σοκ μεγάλο τώρα αλλά σας εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Δεν γράφω ενεργά στο φόρουμ αλλά σας παρακολουθώ συχνά.εχω μια κορούλα που σε λίγες μέρες γίνεται 2 ετών. Η αλήθεια είναι ότι θέλουμε κι ένα δεύτερο παιδάκι, αλλά δεν είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες. Είχαμε επαφές καθ όλη τη διάρκεια του μηνα, αλλά με προσοχή. Να σημειώσω πως με την κόρη μου μας πήρε 1.5 χρόνο να συλλάβω. Χτες το βράδυ είδα ένα σχετικό όνειρο(πρώτη φορά στη ζωή μου), το είχα όμως ξεχάσει και πριν λίγο στα καλά καθούμενα θυμήθηκα το όνειρο που είδα και συνειδητοποίησα ότι έχω 2 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ που μου είχε μείνει και αμέσως βγήκε η γραμμή.. πείτε μου, το βλέπετε κι εσείς? Δεν έχω κι άλλο τεστ και πάω να σκάσω.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να το πω ακόμη ούτε στον σύζυγό μου γιατί πραγματικά είμαι σε τεράστιο σοκ.1000010439.thumb.jpg.b649ed0264ad3e15414d21e5b20607b1.jpg

Θετικότατο!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Κατερίνα σε θυμάμαι που ήμασταν μαζί στην ομάδα Ιουλίου 2022! Φαίνεται θετικό το τεστ σου! Συνέβη πρόσφατα και σε μια φίλη να μείνει έγκυος στο δεύτερο έτσι, ενώ πρόσεχαν ακόμα. Είναι πολύ εύκολο λένε και το βλέπω κι εδώ στο φόρουμ. Με το καλό να έρθει! Εφόσον το είχατε στα σχέδια σας, δεν πειράζει λίγο νωρίτερα φαντάζομαι. Είναι το σοκ μεγάλο τώρα αλλά σας εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλετε! 

Αγαπημένη μου ναι!!τι Κανεις?πως είναι η κοριτσάρα σου?

Ναι ναι, αυτό το απρόσμενο ήταν πολύ σοκαριστικό! Να πάνε όλα καλά εύχομαι γιατί έχω σηκώσει πολύ βάρος λόγω μετακόμισης τον τελευταίο καιρό!

@Elkεν τω μεταξύ τόσο κρατήθηκα, του το είπα! Συγκινήθηκε μωρέ πολύ και χάρηκε! Αφού ο γλυκούλης νομίζει ότι του κάνω πλάκα και με παίρνει συνέχεια από την δουλειά να με ρωτήσει αν είναι αλήθεια,😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Αγαπημένη μου ναι!!τι Κανεις?πως είναι η κοριτσάρα σου?

Ναι ναι, αυτό το απρόσμενο ήταν πολύ σοκαριστικό! Να πάνε όλα καλά εύχομαι γιατί έχω σηκώσει πολύ βάρος λόγω μετακόμισης τον τελευταίο καιρό!

@Elkεν τω μεταξύ τόσο κρατήθηκα, του το είπα! Συγκινήθηκε μωρέ πολύ και χάρηκε! Αφού ο γλυκούλης νομίζει ότι του κάνω πλάκα και με παίρνει συνέχεια από την δουλειά να με ρωτήσει αν είναι αλήθεια,😂

Χαχαχα λογικό είναι που χάρηκε. Ούτε άγχος, ούτε προσπάθεια! Εγώ θα ήθελα να μου προκύψει κάπως έτσι γιατί έχουμε κι εμείς μετακόμιση και ανακαινιζουμε το σπίτι που θα πάμε να μείνουμε και κάπως με αγχώνει η απόφαση του να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε. Αν ερχόταν θα ήταν καλοδεχουμενο αλλά δεν είμαστε σε φάση να πάρουμε απόφαση προσπάθειας. Η μικρή μου έγινε 2 σήμερα! Μεγαλώνει πααααρα πολύ γρήγορα, τόσο που αγχώνομαι ότι δεν την προλαβαινω! Τρέχει, παίζει ολη την ημέρα και δε βάζει γλώσσα μέσα της. Σήμερα είναι και πολύ ενθουσιασμένη που έχει γενέθλια και εύχεται στον εαυτό της και στο μπαμπά της που έχουν μαζί γενέθλια 😂 Η δικιά σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Αγαπημένη μου ναι!!τι Κανεις?πως είναι η κοριτσάρα σου?

Ναι ναι, αυτό το απρόσμενο ήταν πολύ σοκαριστικό! Να πάνε όλα καλά εύχομαι γιατί έχω σηκώσει πολύ βάρος λόγω μετακόμισης τον τελευταίο καιρό!

@Elkεν τω μεταξύ τόσο κρατήθηκα, του το είπα! Συγκινήθηκε μωρέ πολύ και χάρηκε! Αφού ο γλυκούλης νομίζει ότι του κάνω πλάκα και με παίρνει συνέχεια από την δουλειά να με ρωτήσει αν είναι αλήθεια,😂

Έλα μπράβο με το καλό κορίτσι μου να πάνε οοολα καλά έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου να το συνειδητοποιήσεις 9 ολόκληρους μηνες… 😂  εγω εδώ σε 1,5 μήνα γεννάω και ακόμα δεν το έχω χωνέψει 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Χαχαχα λογικό είναι που χάρηκε. Ούτε άγχος, ούτε προσπάθεια! Εγώ θα ήθελα να μου προκύψει κάπως έτσι γιατί έχουμε κι εμείς μετακόμιση και ανακαινιζουμε το σπίτι που θα πάμε να μείνουμε και κάπως με αγχώνει η απόφαση του να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε. Αν ερχόταν θα ήταν καλοδεχουμενο αλλά δεν είμαστε σε φάση να πάρουμε απόφαση προσπάθειας. Η μικρή μου έγινε 2 σήμερα! Μεγαλώνει πααααρα πολύ γρήγορα, τόσο που αγχώνομαι ότι δεν την προλαβαινω! Τρέχει, παίζει ολη την ημέρα και δε βάζει γλώσσα μέσα της. Σήμερα είναι και πολύ ενθουσιασμένη που έχει γενέθλια και εύχεται στον εαυτό της και στο μπαμπά της που έχουν μαζί γενέθλια 😂 Η δικιά σου; 

Να την χαίρεσαι χρόνια της πολλά πάντα γερή και καλοτυχη να είναι και τον αντρα σου να τον χαίρεσαι πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι να είστε 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyNa είπε:

Χαχαχα λογικό είναι που χάρηκε. Ούτε άγχος, ούτε προσπάθεια! Εγώ θα ήθελα να μου προκύψει κάπως έτσι γιατί έχουμε κι εμείς μετακόμιση και ανακαινιζουμε το σπίτι που θα πάμε να μείνουμε και κάπως με αγχώνει η απόφαση του να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε. Αν ερχόταν θα ήταν καλοδεχουμενο αλλά δεν είμαστε σε φάση να πάρουμε απόφαση προσπάθειας. Η μικρή μου έγινε 2 σήμερα! Μεγαλώνει πααααρα πολύ γρήγορα, τόσο που αγχώνομαι ότι δεν την προλαβαινω! Τρέχει, παίζει ολη την ημέρα και δε βάζει γλώσσα μέσα της. Σήμερα είναι και πολύ ενθουσιασμένη που έχει γενέθλια και εύχεται στον εαυτό της και στο μπαμπά της που έχουν μαζί γενέθλια 😂 Η δικιά σου; 

Αχ αγάπη μου να τους χαίρεσαι! Κι εμείς ακριβώς στην ίδια φαση, για αυτό δεν τολμούσα καν να σκεφτώ για δεύτερο, αν και το θέλουμε πολυ ! Αχ Κ η δικια μου τα ίδια, ζωηρή, τσαχπινα κι απαιτητική!

Αααχ πως πέρασαν 2 χρόνια, πόσο γρήγορα μεγάλωσαν τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Το θέλαμε, αλλά δεν το περίμενα γιατί ήρθε χωρίς καν προσπάθεια! Επίσης θηλάζω ακόμα  κι επειδή στην κόρη μου δυσκολεύτηκαμε λόγω προλακτίνης έλεγα πως δεν υπάρχει περίπτωση. Αν θυμάμαι καλά, μοιάζουν οι ιστορίεςας!Αααχ μακάρι θεέ μου να πάνε όλα καλά! Με το καλό κορίτσι μου το μωράκι σου!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Όλα καλά θα πάνε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

κ εμένα το πρώτο μας πήρε αρκετό καιρό κ εγώ θέμα με τη προλακτινη κ το δεύτερο ήρθε χωρις προσπάθεια τον μήνα π είπαμε χωρις προφύλαξη κ μετά το Πάσχα ας αρχίσουμε σοβαρές προσπάθειες, κ όταν είχα καθυστέρηση κ έκανα τεστ έπαθα το σοκ της ζωής μου!! Από το σοκ μου έκανα 3 μερες να το πω του άντρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Αχ αγάπη μου να τους χαίρεσαι! Κι εμείς ακριβώς στην ίδια φαση, για αυτό δεν τολμούσα καν να σκεφτώ για δεύτερο, αν και το θέλουμε πολυ ! Αχ Κ η δικια μου τα ίδια, ζωηρή, τσαχπινα κι απαιτητική!

Αααχ πως πέρασαν 2 χρόνια, πόσο γρήγορα μεγάλωσαν τα μωράκια μας!

Κορίτσι μου και εμένα έτσι είναι η δικιά μου πολύ ζωηρή τρέχω όλη μέρα από πίσω γκρίνια αρκετή γενικα δεν μπορω να πω πως έχω ένα βολικο και ήσυχο μωρο όλη μέρα τρέχω από πίσω την και με την κοιλιά στο στομα πλέον χωρίς βοήθεια τουλάχιστον όταν γεννήσω θα έρθει η μαμα μου

εμένα 2 γίνεται τον Αύγουστο η δικιά μου 27/8 έχει γενέθλια λογικά πριν το 15/8 θα έχω γεννησει και εγω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Όλα καλά θα πάνε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

κ εμένα το πρώτο μας πήρε αρκετό καιρό κ εγώ θέμα με τη προλακτινη κ το δεύτερο ήρθε χωρις προσπάθεια τον μήνα π είπαμε χωρις προφύλαξη κ μετά το Πάσχα ας αρχίσουμε σοβαρές προσπάθειες, κ όταν είχα καθυστέρηση κ έκανα τεστ έπαθα το σοκ της ζωής μου!! Από το σοκ μου έκανα 3 μερες να το πω του άντρα μου 

Αααα εντάξει είναι λογικό το σοκ αφού μου το λέτε κι εσείς!! 😂άντε κοριτσάκι μου  με το καλό να φέρεις στον κόσμο και το κοριτσάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου και εμένα έτσι είναι η δικιά μου πολύ ζωηρή τρέχω όλη μέρα από πίσω γκρίνια αρκετή γενικα δεν μπορω να πω πως έχω ένα βολικο και ήσυχο μωρο όλη μέρα τρέχω από πίσω την και με την κοιλιά στο στομα πλέον χωρίς βοήθεια τουλάχιστον όταν γεννήσω θα έρθει η μαμα μου

εμένα 2 γίνεται τον Αύγουστο η δικιά μου 27/8 έχει γενέθλια λογικά πριν το 15/8 θα έχω γεννησει και εγω 😅

Αχ ούτε 2 χρόνια διαφορά οι δικές σου!Κι εμένα έτσι, πολύ ζωηρή, Ταρζάν 😂😂

Άντε βρε κοριτσάκι μου, με το καλό!να μας πεις πως είναι Κ η καθημερινότητα με 2 παιδακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...