Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Ε ναι φαίνεται!! Συγχαρητήρια και αν κάνεις ένα αύριο το πρωί νομίζω θα είναι ακόμη καλύτερα μετά από δύο μέρες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 282
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Τώρα που άναψα τέρμα την φωτεινότητα στο κινητό κάτι φάνηκε αλλά εγω θα έλεγα αν μπορείς κανε υπομονή μέχρι την Κυριακή κορίτσι μου για σίγουρα αποτελέσματα 

εύχομαι να έχει έρθει αυτήν την φορά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Θαρρώ πως κάτι φαίνεται.. αυτό νομίζω κ εγώ. Και θέλω να το νομίζω κιόλας μέσα από την Καρδιά μου ❤️❤️❤️

λες να βγει αληθινό κ να προλάβεις ν μπούμε μαζί με ΠΗΤ πάλι στον ίδιο μήνα; Φεβρουάριο; 
ή να γίνει το θαύμα κ να έχεις πάλι πητ Μάρτιο όπως τότε που ήμασταν μαζί 🙏🏼❤️

 

ότι από τα δυο κ να είναι εύχομαι πραγματικά μα πραγματικά να ειναι αληθινό ❤️❤️❤️ ανυπομονούμε μαζί σου!!!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι? Παιρνω τα dostinex μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γαι 1 μηνα λογω ανεβασμενης προλακτινης (48.8) ηταν ...ισχυει οτι κετα τη διακοπη τπυς πρεπει να περιμενει 1 μηνα μεχει να προσπαθησεις παλι γ εγκυμοσυνη...το ειδα τ γραφει στις οδηγιες αλλα ο γιατρος μ δε μ ειπε κατι...ετσι κ αλλιως εχω σταματησει κ τη προκληση ωορηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι? Παιρνω τα dostinex μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γαι 1 μηνα λογω ανεβασμενης προλακτινης (48.8) ηταν ...ισχυει οτι κετα τη διακοπη τπυς πρεπει να περιμενει 1 μηνα μεχει να προσπαθησεις παλι γ εγκυμοσυνη...το ειδα τ γραφει στις οδηγιες αλλα ο γιατρος μ δε μ ειπε κατι...ετσι κ αλλιως εχω σταματησει κ τη προκληση ωορηξιας 

καλημέρα! το παίρνω πολλούς μήνες..ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος μου είπαν κάτι τέτοιο..απλά μου επισήμαναν μόλις δω θετικό τεστ να το διακόψω αμέσως..

εγώ δηλ το είχα πάρει για 3 μήνες μετά το έκοψα και μετά είδαμε οτι ανεβαίνει ξανά και συνεχίζω την θεραπεία μέχρι να δω θετικό τεστ..τα παίρνω παράλληλα με την προσπάθεια..μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Θαρρώ πως κάτι φαίνεται.. αυτό νομίζω κ εγώ. Και θέλω να το νομίζω κιόλας μέσα από την Καρδιά μου ❤️❤️❤️

λες να βγει αληθινό κ να προλάβεις ν μπούμε μαζί με ΠΗΤ πάλι στον ίδιο μήνα; Φεβρουάριο; 
ή να γίνει το θαύμα κ να έχεις πάλι πητ Μάρτιο όπως τότε που ήμασταν μαζί 🙏🏼❤️

 

ότι από τα δυο κ να είναι εύχομαι πραγματικά μα πραγματικά να ειναι αληθινό ❤️❤️❤️ ανυπομονούμε μαζί σου!!!! 
 

Χρύσα ακριβώς και τοτε το 21 το είχα μάθει 12 Ιουλίου...αν είμαι όντως τους Μάρτιο πάλι είναι η ΠΗΤ🙏 αχ άντε να δούμε ...

@Elk ναι αυτό αποφάσισα να κάνω...να περιμένω να δω αν θα έρθει Κυριακή και αν δεν έρθει Δευτέρα θα πάρω τεστ και αν βγει θετικό τότε να πάω για χοριακη!!!

@MinaSam σε ευχαριστώ πολύ 🙏 Αμήν 

@anna30 ναι όντως τώρα και να πάρω άλλο δεν θα δείξει πιο σκούρο.  .άντε να δούμε 🙏 σε ευχαριστώ 

@ΛΕΥΚΗ μακάρι να μας έφερες Γούρι 🙏

@Maria98 θετική ενέργεια ακριβώς 🙏🙏🙏 💝 άντε να δούμε..σε ευχαριστώ 

@ChrisElen σε ευχαριστώ πολύ 😘 💓 θα δούμε τώρα περιμένω αν θα έρθει 

@Eirinistz σε ευχαριστώ πολύ 😘 💓 μακάρι να δω σκούρο τεστ Δευτέρα 🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι? Παιρνω τα dostinex μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γαι 1 μηνα λογω ανεβασμενης προλακτινης (48.8) ηταν ...ισχυει οτι κετα τη διακοπη τπυς πρεπει να περιμενει 1 μηνα μεχει να προσπαθησεις παλι γ εγκυμοσυνη...το ειδα τ γραφει στις οδηγιες αλλα ο γιατρος μ δε μ ειπε κατι...ετσι κ αλλιως εχω σταματησει κ τη προκληση ωορηξιας 

Όχι κορίτσι μου δεν έχει θέμα εσυ θα παίρνεις κανονικά το χάπι σου θα κανείς προσπάθειες κανονικά και όταν δεις θετικό τεστ εγκυμοσυνης σταματάς το χάπι και όλα καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κάποια στην 8η μερα κύκλου??Απο χθες πρώτη φορα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας της clear και καθε μεσημέρι θα περιμένω να δω τη χαμογελαστή φατσούλα!!!!!Αντε να δούμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν έχει θέμα εσυ θα παίρνεις κανονικά το χάπι σου θα κανείς προσπάθειες κανονικά και όταν δεις θετικό τεστ εγκυμοσυνης σταματάς το χάπι και όλα καλά 😊

Α ωραια γιατι ειχα αγχος...ετσι κ αλλιωε ειπαμε να το πιασουμε απο σεπτεμβρη με προκληση αλλη μια φορα να αλλαξω κ γυναικολογο στην επομενη προσπαθεια κ αν δεν θα προχωρησπυμε αλλιως. Απλα ειχα κ απορια μηπωε τα serpafar μ ανεβασαν τη προλακτινη γιατι δεν εκανα ωορηξια ουτε με αυτα σε 3 κυκλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

καλημέρα! το παίρνω πολλούς μήνες..ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος μου είπαν κάτι τέτοιο..απλά μου επισήμαναν μόλις δω θετικό τεστ να το διακόψω αμέσως..

εγώ δηλ το είχα πάρει για 3 μήνες μετά το έκοψα και μετά είδαμε οτι ανεβαίνει ξανά και συνεχίζω την θεραπεία μέχρι να δω θετικό τεστ..τα παίρνω παράλληλα με την προσπάθεια..μην αγχώνεσαι!

Ωραια κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ...γτ ειχα ανεβασμενη προλακτιμη στους 2 τελευταιους κυκλους προκλησης π εκανα με serpafar και θεωρησα οτι ισως μ την ανεβασαν κ τα χαπια γτ ποτε εως τωρα δεν ειχα...παρολο τη προκληση ωορηξιας π καναμε δηλαδη δεν εκανα ωορηξια σε 3 κυκλους γτ ηταν ανεβασμενη η προλακτικη...ειπα κ στην @Elkοτι θα ξανακανω αλλη μια προσπαθεια με αλλο γυναικολογο αυτη τη φορα...νοιωθω οτι δεν παιρνω προσοχη δεν ξερω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ωραια κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ...γτ ειχα ανεβασμενη προλακτιμη στους 2 τελευταιους κυκλους προκλησης π εκανα με serpafar και θεωρησα οτι ισως μ την ανεβασαν κ τα χαπια γτ ποτε εως τωρα δεν ειχα...παρολο τη προκληση ωορηξιας π καναμε δηλαδη δεν εκανα ωορηξια σε 3 κυκλους γτ ηταν ανεβασμενη η προλακτικη...ειπα κ στην @Elkοτι θα ξανακανω αλλη μια προσπαθεια με αλλο γυναικολογο αυτη τη φορα...νοιωθω οτι δεν παιρνω προσοχη δεν ξερω ....

να πάρεις τον χρόνο σου και να αλλάξεις όσους γιατρούς θέλεις! Γνωρίζουμε καλύτερα από τον καθένα τι θέλουμε από τους γιατρούς μας και τι νιώθουμε ότι παίρνουμε και τι όχι από εκείνους..άλλαξα και εγώ γυναικολόγο μετά την βιοχημική ..να κάνεις ότι σου λεει το ένστικτο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

να πάρεις τον χρόνο σου και να αλλάξεις όσους γιατρούς θέλεις! Γνωρίζουμε καλύτερα από τον καθένα τι θέλουμε από τους γιατρούς μας και τι νιώθουμε ότι παίρνουμε και τι όχι από εκείνους..άλλαξα και εγώ γυναικολόγο μετά την βιοχημική ..να κάνεις ότι σου λεει το ένστικτο σου!

Ναι ναι εχεις δικιο...αν δεν μας δινει ο γιατρος αυτο το κατι π επιζητουμε κ την προσοχη ιδιατερα σε μια φαση π θες να μεινεις εγκυος νομιζω μονο χρονο χανουμε...εκτος απτη ψυχικη επιβαρυνση δηλαδη π ειναι τ χειροτερο κομματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι? Παιρνω τα dostinex μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γαι 1 μηνα λογω ανεβασμενης προλακτινης (48.8) ηταν ...ισχυει οτι κετα τη διακοπη τπυς πρεπει να περιμενει 1 μηνα μεχει να προσπαθησεις παλι γ εγκυμοσυνη...το ειδα τ γραφει στις οδηγιες αλλα ο γιατρος μ δε μ ειπε κατι...ετσι κ αλλιως εχω σταματησει κ τη προκληση ωορηξιας 

Εμένα η γιατρος μου είπε να το παιρνω μέχρι να μείνω εγκυος όποτε όταν είχα καθυστέρηση έκανα τεστ ήταν θετικό κ τα σταμάτησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ναι ναι εχεις δικιο...αν δεν μας δινει ο γιατρος αυτο το κατι π επιζητουμε κ την προσοχη ιδιατερα σε μια φαση π θες να μεινεις εγκυος νομιζω μονο χρονο χανουμε...εκτος απτη ψυχικη επιβαρυνση δηλαδη π ειναι τ χειροτερο κομματι

ακριβώς! εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με ευχάριστα νεααααα ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα η γιατρος μου είπε να το παιρνω μέχρι να μείνω εγκυος όποτε όταν είχα καθυστέρηση έκανα τεστ ήταν θετικό κ τα σταμάτησα. 

@Raf123 μ8υ εμενα ν ειπεν μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γ 1μηνα ...αλλα αυτο π ανεφερα κ στα κοριτσια ειναι οτι  με ανεβασμενη προλακτινη δεν κανεις ωορηξθα κ επειδη εκανα κ 3 κυκλους προκλησης με σερπαφαρ νοιωθω τωρα οτι πηγανε χαμενοι αυτοι οι 3 κυκλοι γτ δεν καναμε καν εξετασεις..μονο πρπγεστερονη κ Ε2 μετρπυσαμε σε καθε κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

ακριβώς! εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με ευχάριστα νεααααα ✌️

Να εισαι καλα κοριτσι μου γλυκο...καλα νεα σε ολες μας εδω αυτπ το καλοκαιρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@Raf123 μ8υ εμενα ν ειπεν μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γ 1μηνα ...αλλα αυτο π ανεφερα κ στα κοριτσια ειναι οτι  με ανεβασμενη προλακτινη δεν κανεις ωορηξθα κ επειδη εκανα κ 3 κυκλους προκλησης με σερπαφαρ νοιωθω τωρα οτι πηγανε χαμενοι αυτοι οι 3 κυκλοι γτ δεν καναμε καν εξετασεις..μονο πρπγεστερονη κ Ε2 μετρπυσαμε σε καθε κυκλο

Κ εμένα τόσο ήταν κ έπαιρνα μισό χάπι την εβδομάδα. Το αρχισα μέσα Γενάρη κ στον κύκλο Μαρτίου έμεινα εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@Raf123 μ8υ εμενα ν ειπεν μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γ 1μηνα ...αλλα αυτο π ανεφερα κ στα κοριτσια ειναι οτι  με ανεβασμενη προλακτινη δεν κανεις ωορηξθα κ επειδη εκανα κ 3 κυκλους προκλησης με σερπαφαρ νοιωθω τωρα οτι πηγανε χαμενοι αυτοι οι 3 κυκλοι γτ δεν καναμε καν εξετασεις..μονο πρπγεστερονη κ Ε2 μετρπυσαμε σε καθε κυκλο

Σίγουρα πήγανε χαμένοι αν είχες ψηλή προλακτινη, έπρεπε πρώτα να ελέγξεις ορμονολογικα κ μετά αλλά εντάξει ακολούθησες τον γιατρο σου!! 
αλλα μην αγχώνεσαι μπορείς με τις προσπάθειες σου να παίρνεις ντοστινεξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2024 at 11:05 ΠΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!εγώ εχθές πήγα συναυλία Βίσση και από τις 9.30 έως τις 1 ήμουν εκεί όρθια και "χτυπιομουν"... Είμαι φανατική...και μιλάμε γινόταν χαμός!!!!είχε σίγουρα 50 χιλιάδες άτομα!!!!ασφυκτικά γεμάτο το γήπεδο Καλαμαριάς...  Γύρισα κατά τις 1.30 σπίτι...το καταχαρηκα !!!!

Αλλααααα Περα από τα πόδια που πονούσαν μετά 🤣🤣 με έπιασαν και πόνοι περιόδου...και ακόμα πονάω!!!λέτε αν είμαι έγκυος να έκανα καμία βλακεία;;;;;;;;;;; Και να μην προχωρήσει;;;;;; 🥴🥴🥴

Και πολύ καλά έκανες!!! Όχι δεν έκανες τίποτα στο σποράκι!!! Κ στα 3 τεστ βλέπω γραμμούλα κορίτσι μου!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈 Εύχομαι να μην κάνουν πουλάκια τα μάτια μου!!! Αλλά από τη στιγμή που τη βλέπει κ η Ζαΐρα @Παρασκευαιδου δε νομίζω να κάνω λάθος…

στις On 2/7/2024 at 2:07 ΜΜ, ο/η anna_30 είπε:

καλησπέρα στα κορίτσια μου! Καλό μήνα να έχουμεεεε με γεμάτες κοιλιτσες! 

Έλειψα λίγο..έχασα την νονά μου και ήμουν λίγο στα χαμένα..τώρα όμως επέστρεψα..

τελειώνω σήμερα με περίοδο και προχωράμε! @annie! μαζί κι αυτόν τον μήνα ✌️

@Mpourmpoulo κοπέλα μου είδα το θετικό σου τεστάκι! τι χαρά είναι αυτή ❤️ εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη..με το καλό αύριο η χοριακή!

Συλλυπητήρια κοριτσάκι μου γλυκό!! Καλό παράδεισο να έχει. Κ γω τελειώνω αύριο κ ξεκινάμε πάλι!! Ξέμεινα από τεστ ωορρηξίας κ λέω να μην πάρω αυτό το μήνα καθόλου..

στις πριν 21 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα.Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την υστεροσκοπηση όσες έχετε κάνει.Δεν την φοβάμαι σαν διαδικασία απλά θα ήθελα να μάθω περισσότερες πληροφορίες.Δεν έχει βρεθεί κάτι.. Διαγνωστική θα ξεκινήσουμε και αν χρειαστεί κάτι εκείνη την ώρα θα γίνει και θεραπευτική.

Άντε καλε τίποτα δεν είναι. Κοιμάσαι 20 λεπτάκια κ μετά έχεις λίγο αιματακι για 2-3 μέρες!! Εγώ έβγαλα ένα πολυποδακι

στις πριν 19 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Επίσης κορίτσια έχει τύχει σε καμιά κοπέλα να έχει αιματακι τις μέρες ωορρηξιας ; είδα λίγο σήμερα μετά από μια επαφή που είχαμε μπορεί να ταν κάποιο αγγειακι,  γενικά όμως αρκετό πρηξιματακι στην κοιλιά 

Ναι ναι δεν είναι κάτι.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Κορίτσι μου κάτι νομίζω ότι βλέπω και γώ αλλά αν έχεις υπομονή περίμενε μέχρι την Κυριακή, γιατί είναι αρκετά νωρις ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
Ελπιζω να είστε όλες καλά…

Χθες πήγα στο γιατρό, όλα καλά με την Μπέμπα αναπτύσσεται κανονικά και δεν φαίνεται να την έχει επηρεάσει το ζάχαρο μέχρι στιγμής. Ξεκίνησα και ινσουλίνη ταχείας δράσης για να μπορώ να τρώω λίγο περισσότερο το μεσημέρι γιατί πεινάω η καημένη…🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaκοριτσι μου κ εγώ νομίζω ότι κάτι βλέπω!! Μακάρι να είναι θετικό άντε περιμένουμε τα νέα σου!! Εγώ θα σου ελεγα ή να κανεις χοριακη ή να περιμένεις μέχρι την Κυριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα πήγανε χαμένοι αν είχες ψηλή προλακτινη, έπρεπε πρώτα να ελέγξεις ορμονολογικα κ μετά αλλά εντάξει ακολούθησες τον γιατρο σου!! 
αλλα μην αγχώνεσαι μπορείς με τις προσπάθειες σου να παίρνεις ντοστινεξ

Ναι ναι ειπαμε τωρα χαλαρα θα τ παμε μα ηρεμησουμε λογω καλοκαιριου κ απο σεπτεμβρη θα το πιασουμε παλι....βεβαια η ζαιρα @Παρασκευαιδουμας βλεπει συη γυαλα της μεχρι αυγουστο πολλες απο εμας ....να ειναι ολα.καλα γ ολες μας🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Α ωραια γιατι ειχα αγχος...ετσι κ αλλιωε ειπαμε να το πιασουμε απο σεπτεμβρη με προκληση αλλη μια φορα να αλλαξω κ γυναικολογο στην επομενη προσπαθεια κ αν δεν θα προχωρησπυμε αλλιως. Απλα ειχα κ απορια μηπωε τα serpafar μ ανεβασαν τη προλακτινη γιατι δεν εκανα ωορηξια ουτε με αυτα σε 3 κυκλους. 

Εγω θα έλεγα να κανείς προσπαθεία τώρα που παίρνεις το χάπι της προλακτινης μην το αφήσεις.. εγω έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί με το χάπι αυτό 

τωρα δεν ξέρω αν φταίνε τα φάρμακα που σου την ανέβασαν γιατί εγω τσιμπημένη την είχα πολλά χρόνια πριν καν αρχίσω προσπάθειες για μωρο αλλά βλέπεις κανείς γυναικολογος δεν μου είπε ότι ααα ξέρεις όταν θα θελήσεις να μείνεις εγκυος αυτό θα πρέπει να το ρίξεις 🤷‍♀️ στο Ίντερνετ το διάβασα  και απλά όταν πήγα σε ενδοκρινολόγο επιβεβαιώθηκε αυτό που διάβασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω θα έλεγα να κανείς προσπαθεία τώρα που παίρνεις το χάπι της προλακτινης μην το αφήσεις.. εγω έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί με το χάπι αυτό 

τωρα δεν ξέρω αν φταίνε τα φάρμακα που σου την ανέβασαν γιατί εγω τσιμπημένη την είχα πολλά χρόνια πριν καν αρχίσω προσπάθειες για μωρο αλλά βλέπεις κανείς γυναικολογος δεν μου είπε ότι ααα ξέρεις όταν θα θελήσεις να μείνεις εγκυος αυτό θα πρέπει να το ρίξεις 🤷‍♀️ στο Ίντερνετ το διάβασα  και απλά όταν πήγα σε ενδοκρινολόγο επιβεβαιώθηκε αυτό που διάβασα 

Κ.μενα δε μ το ειπε αυτο καν.στις οδηγιες στο φαρμακο π εψαξα κ ιντερνετ το ειδα...απλα επειδη εχω κ τις πολυκυστικες δεν εχω κ σταθερο κυκλο καθε μηνα ειπαμε να παμε χαλαρα στις προσπαθειες χωρις.προκληση προς το παρον...τωρα 28μερα κυκλου αναμενω περιοδο καποια μερα απ αυτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...