Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Αχ ζαιρα μου είμαι πανετοιμη! Περιμένω υπομονετικά Ιουλίου Αύγουστο 😂🤞🧿🧿

Έρχεται.. και είμαι σίγουρη. Για αυτό έξτρα στο σχολίασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 229
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Mpourmpouloμου συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου!! Όλα καλά θα πάνε!! 

Καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!! Με πολλά πολλά θετικά τεστακια!! Εγώ κορίτσια περιμένω κανονικά το Σάββατο να μου έρθει αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα!! Αφήστε που έχω πάθει και μια ξεγυρισμενη κολπιτιδα και υποφέρω... Κάνω πλύσεις βάζω και μια κρέμα αλλα υποφέρω από κνησμό.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Mpourmpouloμου συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου!! Όλα καλά θα πάνε!! 

Καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!! Με πολλά πολλά θετικά τεστακια!! Εγώ κορίτσια περιμένω κανονικά το Σάββατο να μου έρθει αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα!! Αφήστε που έχω πάθει και μια ξεγυρισμενη κολπιτιδα και υποφέρω... Κάνω πλύσεις βάζω και μια κρέμα αλλα υποφέρω από κνησμό.. 

 

Μακάρι να είμαστε μαζί🙏🙏

Μαζί περιμένουμε 🥰

Ωχ το καλοκαίρι θέλει ιδιαίτερη προσοχή γιατί με θάλασσα.. αμμουδιές κλπ κολλάς εύκολα ... περαστικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήρα ένα predictor early διπλό και δεν κρατήθηκα το έκανα  το ένα τώρα το απόγευμα 😁 για δείτε και πείτε μου..,.IMG_20240702_221156.thumb.jpg.b8e440fb427a632e11f46035e1df57e0.jpg

Κορίτσι μου και εγώ νομίζω πως βλέπω γραμμουλαα! Καντο καλύτερα και με πρωινά! Εύχομαι να μας βγάλει ματι σε λίγες μέρες 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έρχεται.. και είμαι σίγουρη. Για αυτό έξτρα στο σχολίασα 

Σε ευχαριστω που έχεις περάσει πολλά, έχεις τα παιδακια σου και είσαι ακόμη εδώ να δινεις κουράγιο και δύναμη σε όλες μας! ❤️

Να είσαι πάντα καλά εσυ και η οικογένεια σου! 
περιμενω στο δίμηνο ν ανοίξουμε και το μαντείο 😂🧿🤞🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IMG_20240703_081618.thumb.jpg.c34bb9ccefcdbc9dee09c3bb17205a1c.jpg

Το περίεργο είναι ότι ξαναεβγάλε γραμμουλα και μάλιστα σε 1 λεπτό... 🙏 (Ελπίζω να φαίνεται, είναι τραγική η κάμερα του κινητού μου)

Περιμένω Κυριακή περίοδο...είναι νωρίς να δείξει πιο σκούρο λογικά!!!

 

Καλημέρα 🥰  και εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιόδου....με σουβλιζε η κοιλιά μου... Σαν κάτι να γίνεται 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20240703_081618.thumb.jpg.c34bb9ccefcdbc9dee09c3bb17205a1c.jpg

Το περίεργο είναι ότι ξαναεβγάλε γραμμουλα και μάλιστα σε 1 λεπτό... 🙏 (Ελπίζω να φαίνεται, είναι τραγική η κάμερα του κινητού μου)

Περιμένω Κυριακή περίοδο...είναι νωρίς να δείξει πιο σκούρο λογικά!!!

 

Καλημέρα 🥰  και εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιόδου....με σουβλιζε η κοιλιά μου... Σαν κάτι να γίνεται 😊

Καλημέρα κορίτσι μου εγω και σήμερα νομίζω ότι κάτι βλέπω!!! Εύχομαι να είσαι!!! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20240703_081618.thumb.jpg.c34bb9ccefcdbc9dee09c3bb17205a1c.jpg

Το περίεργο είναι ότι ξαναεβγάλε γραμμουλα και μάλιστα σε 1 λεπτό... 🙏 (Ελπίζω να φαίνεται, είναι τραγική η κάμερα του κινητού μου)

Περιμένω Κυριακή περίοδο...είναι νωρίς να δείξει πιο σκούρο λογικά!!!

 

Καλημέρα 🥰  και εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιόδου....με σουβλιζε η κοιλιά μου... Σαν κάτι να γίνεται 😊

Καλημέρααααααα!!!!!! Σήμερα βλέπω αχνή γραμμή 🧿🤞 Κορίτσιιιιιιιιιι μουυυυυυ πάρε κι άλλα τεστ, να κάνει κι αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20240703_081618.thumb.jpg.c34bb9ccefcdbc9dee09c3bb17205a1c.jpg

Το περίεργο είναι ότι ξαναεβγάλε γραμμουλα και μάλιστα σε 1 λεπτό... 🙏 (Ελπίζω να φαίνεται, είναι τραγική η κάμερα του κινητού μου)

Περιμένω Κυριακή περίοδο...είναι νωρίς να δείξει πιο σκούρο λογικά!!!

 

Καλημέρα 🥰  και εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιόδου....με σουβλιζε η κοιλιά μου... Σαν κάτι να γίνεται 😊

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 
 

εγω σε αυτό γραμμή δεν βλέπω κορίτσι μου 🤔 ίσως είναι και πολύ φως και θαμπώνει το παραθυράκι στο χθεσινό νομίζω κάπως κάτι αχνό φαινόταν αλλά είναι νωρίς ακόμα.. 

στην 10 ημέρα μετά την ωορρηξία είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 
 

εγω σε αυτό γραμμή δεν βλέπω κορίτσι μου 🤔 ίσως είναι και πολύ φως και θαμπώνει το παραθυράκι στο χθεσινό νομίζω κάπως κάτι αχνό φαινόταν αλλά είναι νωρίς ακόμα.. 

στην 10 ημέρα μετά την ωορρηξία είσαι ; 

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

εδω φαίνεται καθαρά και πιο καλά από χθες! ❤️ πότε λες να πας για χοριακή; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

εδω φαίνεται καθαρά και πιο καλά από χθες! ❤️ πότε λες να πας για χοριακή; :) 

Κοίτα εάν δεν έρθει Κυριακή.. Δευτερα πρωί θα πάω για χοριακη...αχ φαίνεται και έχω πραγματικά αγωνία.....🙏από την μια λέω να μην αγοράσω αλλά τεστ και να περίμενω καθυστέρηση από την άλλη θέλω να πάρω άλλα 10 🤣🤣🤣 τι να κάνω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εχθές άρχισε να σκουραινει το τεστακι μου , έκανα δύο και σήμερα λέω ας κάνω και με πρωινά ούρα, φαίνεται πως σήμερα είναι το πικ μου , θα κάνω εννοείται και αργότερα στην ώρα μου 

Σήμερα είναι 20η μέρα με επαφές 17η 18η 19η και θέλω να πιστεύω πως θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε τις επαφές μας 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εχθές άρχισε να σκουραινει το τεστακι μου , έκανα δύο και σήμερα λέω ας κάνω και με πρωινά ούρα, φαίνεται πως σήμερα είναι το πικ μου , θα κάνω εννοείται και αργότερα στην ώρα μου 

Σήμερα είναι 20η μέρα με επαφές 17η 18η 19η και θέλω να πιστεύω πως θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε τις επαφές μας 🤞🤞🤞

Αν είδες σήμερα θετικό τεστ....θέλει σήμερα σίγουρα και αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Νομίζω και εγώ πως την βλέπω να αχνοφαίνεται!!!! Εύχομαι να σκουραίνει κάθε μέρα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοίτα εάν δεν έρθει Κυριακή.. Δευτερα πρωί θα πάω για χοριακη...αχ φαίνεται και έχω πραγματικά αγωνία.....🙏από την μια λέω να μην αγοράσω αλλά τεστ και να περίμενω καθυστέρηση από την άλλη θέλω να πάρω άλλα 10 🤣🤣🤣 τι να κάνω;;;;

για να δεις διαφορά με το σημερινό λογικά θα δείξει την Παρασκευή καλύτερα! Εγώ ίσως έπαιρνα ενα να κάνω Παρασκευή και μετά βουρ για χοριακηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εχθές άρχισε να σκουραινει το τεστακι μου , έκανα δύο και σήμερα λέω ας κάνω και με πρωινά ούρα, φαίνεται πως σήμερα είναι το πικ μου , θα κάνω εννοείται και αργότερα στην ώρα μου 

Σήμερα είναι 20η μέρα με επαφές 17η 18η 19η και θέλω να πιστεύω πως θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε τις επαφές μας 🤞🤞🤞

είναι πολύ καλές οι επαφές..αν μπορείτε και σήμερα, αύριο θα είστε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Ε ναι φαίνεται!! Συγχαρητήρια και αν κάνεις ένα αύριο το πρωί νομίζω θα είναι ακόμη καλύτερα μετά από δύο μέρες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Τώρα που άναψα τέρμα την φωτεινότητα στο κινητό κάτι φάνηκε αλλά εγω θα έλεγα αν μπορείς κανε υπομονή μέχρι την Κυριακή κορίτσι μου για σίγουρα αποτελέσματα 

εύχομαι να έχει έρθει αυτήν την φορά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ..για δες σε αυτήν που έβγαλα τώρα...μήπως την δεις καλύτερα;;;IMG20240703113031.thumb.jpg.33d1d0cd64e67430c17fca3c5ffd7dbd.jpg

Θαρρώ πως κάτι φαίνεται.. αυτό νομίζω κ εγώ. Και θέλω να το νομίζω κιόλας μέσα από την Καρδιά μου ❤️❤️❤️

λες να βγει αληθινό κ να προλάβεις ν μπούμε μαζί με ΠΗΤ πάλι στον ίδιο μήνα; Φεβρουάριο; 
ή να γίνει το θαύμα κ να έχεις πάλι πητ Μάρτιο όπως τότε που ήμασταν μαζί 🙏🏼❤️

 

ότι από τα δυο κ να είναι εύχομαι πραγματικά μα πραγματικά να ειναι αληθινό ❤️❤️❤️ ανυπομονούμε μαζί σου!!!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι? Παιρνω τα dostinex μισο χαπι 2 φορες τη βδομαδα γαι 1 μηνα λογω ανεβασμενης προλακτινης (48.8) ηταν ...ισχυει οτι κετα τη διακοπη τπυς πρεπει να περιμενει 1 μηνα μεχει να προσπαθησεις παλι γ εγκυμοσυνη...το ειδα τ γραφει στις οδηγιες αλλα ο γιατρος μ δε μ ειπε κατι...ετσι κ αλλιως εχω σταματησει κ τη προκληση ωορηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...