Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈

Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏

Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖 

Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 

πόσο χαίρομαι για το ουρανιο σου τόξο ❤️ ολα να πανε τελεια μεχρι το τέλος κορίτσι μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Ίσως κάτι παει λαθος με τον λογαριασμό μου εχω στείλει αρκετά μηνύματα αυτες τις μερες αλλα δεν δημοσιεύονται 😔

κοπέλα μου είσαι δοκιμαστικό μέλος και αργούν να δημοσιευτούν οι απαντήσεις σου! Μόλις φτάσεις τις 20 δημοσιεύσεις θα ανεβαίνουν κανονικά!

για τα τεστ που ρώτησες εγώ με κύκλο 26-27 μέρες τα ξεκινάω από την 9η για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα την χάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα.Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την υστεροσκοπηση όσες έχετε κάνει.Δεν την φοβάμαι σαν διαδικασία απλά θα ήθελα να μάθω περισσότερες πληροφορίες.Δεν έχει βρεθεί κάτι.. Διαγνωστική θα ξεκινήσουμε και αν χρειαστεί κάτι εκείνη την ώρα θα γίνει και θεραπευτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ; 

εγω γύρισα από γιατρό κάναμε την Doppler σήμερα 

Είναι όλα καλά μου είπε πως το μωρο δεν έχει επηρεαστεί καθόλου από το ζαχαρο (ευτυχώς) 

ειναι 1911 γρ το κεφάλι είναι κάτω επιτελους ειδαμε και το μωρο μας έβγαλε και φωτο έγχρωμες 3d όχι τέλειες αλλά καλούτσικες νομίζω μοιάζει στην κόρη μου 😂

Ρώτησα για την γεννά να δω τι άποψη έχει και αυτός μου λέει σίγουρα 38 εβδ θα σε βάλει να γεννησεις ο γιατρός  δεν θα σε αφήσει παρά πάνω.. όποτε περιμένω σε 1,5 μήνα να γεννήσω 9-10/8 λογικά.. θα τον ρωτήσω την επομενη βδομαδα που έχω γυναικολόγο να ξέρω τι θα κάνω να πω και την μαμα μου να έρθει 

ΥΓ εφαγα και το παγωτο μου σήμερα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Ίσως κάτι παει λαθος με τον λογαριασμό μου εχω στείλει αρκετά μηνύματα αυτες τις μερες αλλα δεν δημοσιεύονται 😔

Ναι αργούν πολύ κορίτσι μου υπομονή θα βγεις από δοκιμαστικό μέλος να φαίνονται αμέσως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Ίσως κάτι παει λαθος με τον λογαριασμό μου εχω στείλει αρκετά μηνύματα αυτες τις μερες αλλα δεν δημοσιεύονται 😔

Κορίτσι μου όταν κανείς πάνω από 20 σχόλια θα εμφανίζονται απευθείας! Κάνε όσα περισσότερα σχόλια μπορείς🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω , έχει τύχει σε καμία να συνεχίσει να έχει πόνους χαμηλά μετά την ωορρηξία ; Θετικό τεστ ωορρηξιας ειχα μέχρι το Σάββατο όπου και πονούσα υπερβολικά πολύ. Κυριακή , Δευτέρα και σήμερα Τρίτη έχω πονάκια χαμηλά και κυρίως δεξιά χαμηλά και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω και βλεπω ολα πανε καλα !!! 🫶🧿

στα δικα μου , σημερα 19η μέρα έχω θετικό τεστακι (πιθανόν να συνεχιστεί το θετικο και αύριο)

Επαφές έχουμε μέχρι στιγμής 17η 18η και 19η, ας ελπίσουμε πως θα υπάρξουν κι άλλες επαφές 

Είναι άλλες κοπέλες που είναι στο πικ τους ;

Όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εκ πρώτης όψεως είναι πολύ καλό και η καλλιέργεια αρνητική,  όμως θα περιμένω να δω τι θα πει και ο ουρολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια έχει τύχει σε καμιά κοπέλα να έχει αιματακι τις μέρες ωορρηξιας ; είδα λίγο σήμερα μετά από μια επαφή που είχαμε μπορεί να ταν κάποιο αγγειακι,  γενικά όμως αρκετό πρηξιματακι στην κοιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

 Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ; 

εγω γύρισα από γιατρό κάναμε την Doppler σήμερα 

Είναι όλα καλά μου είπε πως το μωρο δεν έχει επηρεαστεί καθόλου από το ζαχαρο (ευτυχώς) 

ειναι 1911 γρ το κεφάλι είναι κάτω επιτελους ειδαμε και το μωρο μας έβγαλε και φωτο έγχρωμες 3d όχι τέλειες αλλά καλούτσικες νομίζω μοιάζει στην κόρη μου 😂

Ρώτησα για την γεννά να δω τι άποψη έχει και αυτός μου λέει σίγουρα 38 εβδ θα σε βάλει να γεννησεις ο γιατρός  δεν θα σε αφήσει παρά πάνω.. όποτε περιμένω σε 1,5 μήνα να γεννήσω 9-10/8 λογικά.. θα τον ρωτήσω την επομενη βδομαδα που έχω γυναικολόγο να ξέρω τι θα κάνω να πω και την μαμα μου να έρθει 

ΥΓ εφαγα και το παγωτο μου σήμερα 😂

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μπράβο και στην μπέμπα! Έχει πάρει θέση κι έρχεται με φόρα η μικρή! Δε θα ξανά γυρίσει με το κεφάλι πάνω δηλαδή, ε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω και βλεπω ολα πανε καλα !!! 🫶🧿

στα δικα μου , σημερα 19η μέρα έχω θετικό τεστακι (πιθανόν να συνεχιστεί το θετικο και αύριο)

Επαφές έχουμε μέχρι στιγμής 17η 18η και 19η, ας ελπίσουμε πως θα υπάρξουν κι άλλες επαφές 

Είναι άλλες κοπέλες που είναι στο πικ τους ;

Όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εκ πρώτης όψεως είναι πολύ καλό και η καλλιέργεια αρνητική,  όμως θα περιμένω να δω τι θα πει και ο ουρολογος

Μαζί είμαστε κορίτσι μου! Είμαι στην 22η μέρα του κύκλου και είχα και εγω θετικό τεστ την 19η μέρα. 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Μαζί είμαστε κορίτσι μου! Είμαι στην 22η μέρα του κύκλου και είχα και εγω θετικό τεστ την 19η μέρα. 🙏🏻

Έχεις παρατηρήσει πόσες μέρες έχεις ωχρινικη φάση; εγώ έχω 11-12 μέρες τώρα σε όσους κύκλους χρησιμοποιώ τεστακια το έχω παρατηρήσει 

Σκεφτόμουν να πήγαινα γυναικολόγο να επιβεβαιώσω την ωορρηξία, όλο το λέω και όλο δεν το έχω κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

καλησπέρα στα κορίτσια μου! Καλό μήνα να έχουμεεεε με γεμάτες κοιλιτσες! 

Έλειψα λίγο..έχασα την νονά μου και ήμουν λίγο στα χαμένα..τώρα όμως επέστρεψα..

τελειώνω σήμερα με περίοδο και προχωράμε! @annie! μαζί κι αυτόν τον μήνα ✌️

@Mpourmpoulo κοπέλα μου είδα το θετικό σου τεστάκι! τι χαρά είναι αυτή ❤️ εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη..με το καλό αύριο η χοριακή!

Αφού το ΧΑ πει.. χαχαχαχχα έτοιμη εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αφού το ΧΑ πει.. χαχαχαχχα έτοιμη εσύ;;;

Αχ ζαιρα μου είμαι πανετοιμη! Περιμένω υπομονετικά Ιουλίου Αύγουστο 😂🤞🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Έχεις παρατηρήσει πόσες μέρες έχεις ωχρινικη φάση; εγώ έχω 11-12 μέρες τώρα σε όσους κύκλους χρησιμοποιώ τεστακια το έχω παρατηρήσει 

Σκεφτόμουν να πήγαινα γυναικολόγο να επιβεβαιώσω την ωορρηξία, όλο το λέω και όλο δεν το έχω κάνει

Ήταν ο πρώτος μήνα που εκανα τεστ ωορρηξιας αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα 14 μέρες γιατί είχα πάει γυναικολόγο και το υπολόγισε εκείνος. Γι αυτό τον μήνα θα δείξει. Βέβαια νομίζω μόνο με υπέρηχο μπορούμε να είμαστε 100% σίγουρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μπράβο και στην μπέμπα! Έχει πάρει θέση κι έρχεται με φόρα η μικρή! Δε θα ξανά γυρίσει με το κεφάλι πάνω δηλαδή, ε;;; 

Εεε φαντάζομαι πως όχι δεν θα γυρίσει ξανά 🤷‍♀️ δεν μου είπε κάτι και αυτός αλλά δεν ρώτησα κιολας αν έχει πάρει θέση 

το μήκος τραχήλου δεν μπορεσα να βρω ποσο είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήρα ένα predictor early διπλό και δεν κρατήθηκα το έκανα  το ένα τώρα το απόγευμα 😁 για δείτε και πείτε μου..,.IMG_20240702_221156.thumb.jpg.b8e440fb427a632e11f46035e1df57e0.jpg

Κορίτσι μου αχνοφαίνεται άλλη μια γραμμουλαααα θα πω εγω!!!🧿 σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσι μου αχνοφαίνεται άλλη μια γραμμουλαααα θα πω εγω!!!🧿 σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ; 

26η ημέρα και περιμένω να έρθει την 30η... Βλέπεις εσύ Ε; Ωραία !!!θα κάνω και αύριο το πρωί το δεύτερο να δούμε τι θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

26η ημέρα και περιμένω να έρθει την 30η... Βλέπεις εσύ Ε; Ωραία !!!θα κάνω και αύριο το πρωί το δεύτερο να δούμε τι θα δούμε...

Ναι να ξανά κανείς ή αν μπορείς να κανει υπομονή 1-2 μέρες να είσαι περισσότερο σιγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήρα ένα predictor early διπλό και δεν κρατήθηκα το έκανα  το ένα τώρα το απόγευμα 😁 για δείτε και πείτε μου..,.IMG_20240702_221156.thumb.jpg.b8e440fb427a632e11f46035e1df57e0.jpg

Εγώ κορίτσι μου, δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά, δε βλέπω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήρα ένα predictor early διπλό και δεν κρατήθηκα το έκανα  το ένα τώρα το απόγευμα 😁 για δείτε και πείτε μου..,.IMG_20240702_221156.thumb.jpg.b8e440fb427a632e11f46035e1df57e0.jpg

Ωπ ωπ κι εγώ τη βλέπω!! Πάμε αύριο να τη δούμε ροζ ροζ να χαρούμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...