Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

Γειά σας σε όλες τις μανούλες κ στις μέλλουσες μανούλες! Εγώ έχω ένα αγοράκι 26 μηνών κ έχουμε μπει στην προσπάθεια γ δεύτερο μωράκι, θηλάζω όμως τ πρώτο 1 γεύμα τ βράδυ ήμαστε στον αποθηλασμο! Έχουμε από τον προηγούμενο μήνα που ξεκινήσαμε προσπάθειες αλλά τζιφος! Τώρα αυτόν τον μήνα περιμένω σε 8 μέρες περιοδο ακόμη δν έχω τπτσ κανένα συμπτωμα. Είχε καμία παρόμοια ιστορία να θηλάζει τ πρώτο κ να έμεινε έγκυος;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈

Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏

Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖 

Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 

Πόσο με συγκίνησαν τα λόγια σου ❤️❤️🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈

Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏

Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖 

Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 

Ποσες φορές ένιωσα και ακόμα νιώθω . Έχω τον μπέμπη εδώ χαζεύω φωτό που έκλαιγα που ήμουν και. Και λέω γιατί γιατί δεν απολαμβάνα. 

Εύχομαι όλα τα καλά και με το καλό 🥰 το νινακι σου έρχεται σύντομα να γεμίσει την αγκαλιά σου. 

Σε σκέφτομαι η ζαιρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ ναι την ζαηρα μασ🥰 @Παρασκευαιδουζαιρα μπυ έπεσες πάλι μέσα στις προβλέψεις σου! Τελευταία μέρα του Ιουνίου είχα θετικο τεστ🥰🙏🥰 

Κορίτσι μου γλυκό με το καλοοοο , πόσο μα ποοοσοοο χάρηκα με στα νέα σου.. 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες! Να είναι όμορφος ξέγνοιαστος και φωτεινός με τα καλύτερα νέα σε όλες σας!

Στέλνω να σας κάνω ένα μικρό update της δικής μου κατάστασης. Μου ήρθε περίοδος (στις 28 περίπου μέρες μετά την απόξεση, καλό αυτό!), απλά έχω πολύ αίμα, λογικά καθαρίζει κι από πριν. Σήμερα βγήκε ο καρυότυπος του εμβρύου, κοριτσάκι και αυτό.. και δυστυχώς γράφει πως είχε τριπλοειδία. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τη γιατρό μου. Αυτό που σκέφτομαι και φυσικά πείτε μου τη γνώμη σας, είναι η εξωσωματική. Μετά από μία εξωμήτριο και δύο αποβολές δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα ξαναβιώσω κάτι τέτοιο. Βέβαια κανείς δε σου εγγυάται ότι με την εξωσωματική δεν θα αποβάλεις, σωστά; Αλλά αν βγει και στο δικό μας καρυότυπο κάτι (ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα), τότε νομίζω η εξωσωματική είναι μονόδρομος. Από την άλλη δεν ξέρω, είμαι αρκετά μπερδεμένη η αλήθεια είναι, θα δω τι μου πουν και οι γιατροί. 

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για όλο αυτό που πέρασες και περνάς.. εύχομαι να μπορέσεις γρήγορα να σταθείς στα πόδια σου ξανά γιατί δεν είναι εύκολο καθόλου αυτό που σου έχει τυχει 

οι γιατροί τι λένε ; Υπάρχει κάποιο θέμα; 

θεωρείται τυχαίο γεγονός οι αποβολές που είχες ; Ή υπάρχει καποια αιτία ;

από εξωσωματική δεν γνωριζω καθόλου αλλά από την στιγμή που έχεις σύλληψη φυσιολογική γιατί να πας για εξωσωματική ; Γιατί έχω την εντύπωση ξανά να λέω δεν γνωριζω σίγουρα πως κάνουν έναν έλεγχο στο σπερμα και στο ωάριο αλλά δεν μπορούν να δουν καποια τυχόν χροσωματικη ανωμαλία όποτε ίσως να μην αξίζει να μπεις σε αυτήν την διαδικασία 

γνωριζω κοπέλα που είχε αποβολές 3-4 την μια πίσω από την άλλη και τώρα έχει ένα κοριτσάκι 8 μηνών 

Θα πουν και άλλες κοπέλες που γνωρίζουν πράγματα πολλά περισσότερο 

όταν μιλήσεις με γιατρό στείλε μας τα νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλόοοοο μήνααααα🌷🌼🌝

Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει σε κάθε μια ότι επιθυμεί!!!🙏❣️

Σας ευχαριστώ για όλα μέσα από την καρδιά μου💞

@Elk @Mpourmpoulo @Katiana1987 @Xrisa95 @Antonia2 @cat12 @marilouu @MinaSam @Rena92 @Raf123 @annie! @Eirinistz @Melikara86 @Θέτις Κ. @Diwni @Mantarini @annitakianna  @Elenaki_ @ChrisElen @anna_30 @marinamanoulitsa

Σας παρακαλώ κάντε tag όποια ξέχασααααααα

Καλο μηνα ευχομαι κοριτσια μου!!!!🍉🍍☀️⛱️🐬🧿🙏

Ελπιζω να γεμισετε το νεο θεματακι με +++++ τεστακια κ νεα σπορακια!!!🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια βγήκαν οι εξετάσεις μου να ρωτήσω λίγο αν ξέρει καποια κοπέλα 

το ζαχαρο μου το πρωινο με την διατροφη έπεσε και άλλο είναι οκ 

ο θυρεοειδής ήταν 3,09 και FT4 0,97

τωρα έπεσε ο θυρεοειδής 2,71 αλλά έπεσε και η FTA 0,80 (με χαμηλό όριο το 0,85 ) ειναι θέμα λέτε ; 

Καλημέρα και καλό μήνα κι απο μένα κορίτσια μου αν και καθυστερημένα. Κορίτσι μου σου απάντησα και στο άλλο θέμα. Το ότι έπεσε η TSH είναι πολύ θετικό. Αλλά για τη FT4 ΔΕΝ ξέρω τι να σου πω γιατί δεν είχα ποτέ τόσο χαμηλή. Καλύτερα να μιλήσεις με την ενδοκρινολόγο κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου. Και του χρόνου με υγεία σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!

Τι όμορφα έκλεισε ο Ιούνης με θετικά τεστάκια, τώρα πάιρνει τη σκυτάλη ο Ιούλης ☘️❤️💫

Εύχομαι σε όλες καλό καλακαιράκι, με υγεία κι ευτυχία πρώτα απ όλα, και να δούμε πολλά θετικά να το γιορτάσουμε 🙏💖

Δε σας γράφω συχνά εδώ, αλλά σας διαβάζω και πραγματικά εύχομαι για όλες φέρει το καλοκαιράκι τα πολυπόθητα μωράκια 🙏  🙏   🙏   🙏 

Εγώ σήμερα θα πάω για αυχενική με το καλό κι ευελπιστώ να κλείσουμε το 1ο τρίμηνο με επιτυχία 🤞💖🙏Τελευταίο υπέρηχο είχαμε μια εβδομάδα πριν και το μωράκι είχε μεγαλώσει πολύ, πήγαμε και 6 μέρες μπροστά, όλα φάνηκαν καλά και ο γυναικολόγος μας είπε ότι όλες οι ενδέιξεις είναι θετικές για την αυχενική! Ανυπομονούμε πολύ για σήμερα! 🌈

Σε χάσαμε κορίτσι μου. Πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

 

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Βοήθεια σου και σύντομα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου και στην αγκαλιά όλων μας🙏🏻  

Στην ροδο έχουμε την Παναγία Τσαμπικα που έχει μεγάλη χάρη στις άτεκνες γυναίκες και πολλές παίρνουν και φυτιλακι από το καντήλι της και το καταπίνουν! Εύχομαι οι προσευχές μας να ακουστούν🙏🏻

Στη Ρόδο είσαι κορίτσι μου; Έχω συγγενείς εκεί. Μένουν στην πόλη. Η θεία μου είναι καθηγήτρια αγγλικών σε σχολείο και η ξαδέρφη που είναι πολιτικός μηχανικός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Στη Ρόδο είσαι κορίτσι μου; Έχω συγγενείς εκεί. Μένουν στην πόλη. Η θεία μου είναι καθηγήτρια αγγλικών σε σχολείο και η ξαδέρφη που είναι πολιτικός μηχανικός. 

Ναι από Ροδο είμαι!🌊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!εγώ εχθές πήγα συναυλία Βίσση και από τις 9.30 έως τις 1 ήμουν εκεί όρθια και "χτυπιομουν"... Είμαι φανατική...και μιλάμε γινόταν χαμός!!!!είχε σίγουρα 50 χιλιάδες άτομα!!!!ασφυκτικά γεμάτο το γήπεδο Καλαμαριάς...  Γύρισα κατά τις 1.30 σπίτι...το καταχαρηκα !!!!

Αλλααααα Περα από τα πόδια που πονούσαν μετά 🤣🤣 με έπιασαν και πόνοι περιόδου...και ακόμα πονάω!!!λέτε αν είμαι έγκυος να έκανα καμία βλακεία;;;;;;;;;;; Και να μην προχωρήσει;;;;;; 🥴🥴🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! να σαι καλά και με το καλό κι εσύ να δεχτείς την κορούλα σου τον άλλο μήνα 💖

Όχι, φύλο δε καταφέραμε να δούμε, γιατί το μωράκι κοιμόταν και κάναμε αμάν και πως να το ξυπνήσουμε, οπότε ο γιατρός εστίασε στα απαραίτητα σημεία να δει, προσπάθησε να έχουμε καλή εικόνα και ανάμεσα στα πόδια αλλά δε τα κατάφερε... 😅 το μωρό μάλλον νευρίασε που το ξυπνήσαμε και λέει σιγά μη σας κάνω και τη χάρη 🤣🤣🤣 

δε πειράζει, το σημαντικό είναι ότι όλα βγήκαν φυσιολογικά, ελάχιστο ρίσκο για τρισωμίες, οπότε φύγαμε ολοταχώς για το 2ο τρίμηνο! Ακόμα σα ψέμματα μου ακούγεται και μόνο που το λέω 🥲🥲🌈🌈

Τελειααααα 🫶🫶🥰🥰🥰 με το καλοοοοο!!!!!!! Εγώ στα αγόρια μου τα είδαμε  στην αυχενική και τα δύο... ξεχώριζε το τσουτσουνι🤣🤣🤣 εγώ λέω κοριτσάκι έχεις🩷🩷🩷...για να δούμε 😉😉 θα βγει ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες! Να είναι όμορφος ξέγνοιαστος και φωτεινός με τα καλύτερα νέα σε όλες σας!

Στέλνω να σας κάνω ένα μικρό update της δικής μου κατάστασης. Μου ήρθε περίοδος (στις 28 περίπου μέρες μετά την απόξεση, καλό αυτό!), απλά έχω πολύ αίμα, λογικά καθαρίζει κι από πριν. Σήμερα βγήκε ο καρυότυπος του εμβρύου, κοριτσάκι και αυτό.. και δυστυχώς γράφει πως είχε τριπλοειδία. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τη γιατρό μου. Αυτό που σκέφτομαι και φυσικά πείτε μου τη γνώμη σας, είναι η εξωσωματική. Μετά από μία εξωμήτριο και δύο αποβολές δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα ξαναβιώσω κάτι τέτοιο. Βέβαια κανείς δε σου εγγυάται ότι με την εξωσωματική δεν θα αποβάλεις, σωστά; Αλλά αν βγει και στο δικό μας καρυότυπο κάτι (ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα), τότε νομίζω η εξωσωματική είναι μονόδρομος. Από την άλλη δεν ξέρω, είμαι αρκετά μπερδεμένη η αλήθεια είναι, θα δω τι μου πουν και οι γιατροί. 

Εχω κάνει και εξωσωματικη και βιοχημικές και αποβολές να ένα ιστορικό. Εάν δεν βγουν τα αποτελέσματα απ' τους δικούς σας καρυότυπους δεν μπορείς να ξέρεις για εξωσωματική. Θα ταν μονόδρομος εάν δεν έμενες έγκυος ή αν βγει κάτι στους καρυότυπους σας . 

Τώρα θα σου συνιστούσα να κλείσεις ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα αποβολών. 

Επίσης παρόλο που ΔΕΝ έμενε εύκολα έγκυος , παρόλο που έχω άσχημο ιστορικό έχω 2 αγοράκια κουκλάκια. Για αυτό κοριτσάκι μου γλυκό. Κλάψε όμως μην ξεχάσει Να σηκωθείς να βρεις τους λόγους, και λιγάκι υπομονή να δεις του δικούς σας. Καρυοτυπους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈

Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏

Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖 

Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 

Ααααχχχ τι όμορφα νέα είναι αυτά!!! Διάβασα διπλό και νόμιζα πως είδατε δίδυμα τελικά... χιχι

στις πριν 14 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! να σαι καλά και με το καλό κι εσύ να δεχτείς την κορούλα σου τον άλλο μήνα 💖

Όχι, φύλο δε καταφέραμε να δούμε, γιατί το μωράκι κοιμόταν και κάναμε αμάν και πως να το ξυπνήσουμε, οπότε ο γιατρός εστίασε στα απαραίτητα σημεία να δει, προσπάθησε να έχουμε καλή εικόνα και ανάμεσα στα πόδια αλλά δε τα κατάφερε... 😅 το μωρό μάλλον νευρίασε που το ξυπνήσαμε και λέει σιγά μη σας κάνω και τη χάρη 🤣🤣🤣 

δε πειράζει, το σημαντικό είναι ότι όλα βγήκαν φυσιολογικά, ελάχιστο ρίσκο για τρισωμίες, οπότε φύγαμε ολοταχώς για το 2ο τρίμηνο! Ακόμα σα ψέμματα μου ακούγεται και μόνο που το λέω 🥲🥲🌈🌈

Α σαν τη δικιά μου... Αλλά εμείς όταν την ξυπνήσαμε τελικά μας έκανε τη χάρη και άνοιξε τα ποδαράκια της!!! Απόλαυσε το αγάπη μου... Το αξίζεις αυτό το ταξίδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες! Να είναι όμορφος ξέγνοιαστος και φωτεινός με τα καλύτερα νέα σε όλες σας!

Στέλνω να σας κάνω ένα μικρό update της δικής μου κατάστασης. Μου ήρθε περίοδος (στις 28 περίπου μέρες μετά την απόξεση, καλό αυτό!), απλά έχω πολύ αίμα, λογικά καθαρίζει κι από πριν. Σήμερα βγήκε ο καρυότυπος του εμβρύου, κοριτσάκι και αυτό.. και δυστυχώς γράφει πως είχε τριπλοειδία. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τη γιατρό μου. Αυτό που σκέφτομαι και φυσικά πείτε μου τη γνώμη σας, είναι η εξωσωματική. Μετά από μία εξωμήτριο και δύο αποβολές δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα ξαναβιώσω κάτι τέτοιο. Βέβαια κανείς δε σου εγγυάται ότι με την εξωσωματική δεν θα αποβάλεις, σωστά; Αλλά αν βγει και στο δικό μας καρυότυπο κάτι (ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα), τότε νομίζω η εξωσωματική είναι μονόδρομος. Από την άλλη δεν ξέρω, είμαι αρκετά μπερδεμένη η αλήθεια είναι, θα δω τι μου πουν και οι γιατροί. 

Κορίτσι μου, ξέρω πως ότι κι αν πούμε τώρα όλα φαίνονται άσκοπα... Και ότι περνάς... ένα βουνό! Το σίγουρο όμως είναι ότι θα έρθει αυτό το μωράκι που τόσο επιθυμείτε με κάποιον τρόπο. Αν η εξωσωματική είναι η λύση, να πάρετε αυτόν το δρόμο!  Πότε θα έχετε τα δικά σας αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!εγώ εχθές πήγα συναυλία Βίσση και από τις 9.30 έως τις 1 ήμουν εκεί όρθια και "χτυπιομουν"... Είμαι φανατική...και μιλάμε γινόταν χαμός!!!!είχε σίγουρα 50 χιλιάδες άτομα!!!!ασφυκτικά γεμάτο το γήπεδο Καλαμαριάς...  Γύρισα κατά τις 1.30 σπίτι...το καταχαρηκα !!!!

Αλλααααα Περα από τα πόδια που πονούσαν μετά 🤣🤣 με έπιασαν και πόνοι περιόδου...και ακόμα πονάω!!!λέτε αν είμαι έγκυος να έκανα καμία βλακεία;;;;;;;;;;; Και να μην προχωρήσει;;;;;; 🥴🥴🥴

Την είχα κι εγώ αυτήν την απορία στην αρχή... Κουραζόμουν πολύ και δεν πρόσεχα καθόλου. Κι όταν πήρα το θετικό αποτέλεσμα μίλησα με το γιατρό μου και του είπα ότι είχα κάνει αυτές τις μέρες... η απάντηση του ήταν... δε μας νοιάζει πριν την καθυστέρηση τι έγινε... Γιατί αν γίνει η σύλληψη και είναι για να "γαντζωθεί"... θα γίνει ότι κι αν κάνουμε! Σκέψου μόνο πως υπάρχουν γυναίκες που μαθαίνουν στο 2ο ή και 3ο μήνα ότι είναι έγκυες λόγω ακανόνιστου κύκλου και πάνε όλα μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!! Χθες εκανα την αυχενική διαφάνεια και σήμερα βγήκαν κ οι αιματολογικές!!! Η γιατρός μας είπε πως είναι οκα τέλεια και όλα φυσιολογικοτατα!!! Δν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό!!! Τα ποσοστά δε για τρισωμιες είναι στα 1 προς 10000 και προς 20000! Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μ!!! Φύλο η γιατρός έχει μια πρόβλεψη αλλά τηα είπαμε ν μας το γράψει σε χαρτί γιατί τον Αύγουστο θ κάνουμε gender reveal! 😍😍 είπαμε πρώτο παιδί και μετά από τρία χρόνια προσπαθειών να το κάνουμε και αυτό το γλεντακι 😂😂 εμάς όλη την ώρα κουνιόταν στην εξέταση, δν καθόταν σε μια μεριά. Αλλά ειδαμε τ πάντα! Πηραμε και μια μουτζα ανοιχτά ανοιχτή με όλα τα δάχτυλα ν φαίνονται 😂😂 

εδω λοιπόν θέλω ν πω πως δν πρέπει ποτέ να το βάζετε κάτω κορίτσια μου, πάντα ν ελπίζετε και ν πιστευτέ ότι θ το δείτε κ σεις το θετικό αυτό το τεστακι, θα δείτε κ εσείς αυτή τη πρώτη κουκκίδα , θα ακούσετε και σεις τον πρώτο χτύπο καρδούλας και θ πάρετε κ σεις το μωρακι σας αγκαλιά!!! Εγώ , εμένα π μ βλέπετε ήμουν η απαισιοδοξία προσωποποιημένη! Δν πιστευα ΠΟΤΕ πως εγώ θ ενιωθ αυτή τη χαρά του θετικού τεστ, ότι θ ερχόταν η στιγμή π θ εκανα τεστ και θ έβλεπα δυο γραμμουλες! Ενιωθα πως γ μένα ήταν άπιαστο όνειρο πολύ πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες ! Μετά ήρθε κ το θέμα μ το σπερμα και εκει ήταν που σιγουρεύτηκα !!! ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Μ!!! Δν ζούσα τις στιγμές της ζωής μ και είχα χάσει τον εαυτό μ! Με βοήθησε ν πάρω κ πάλι τ πάνω μ και ν εκλογικευτώ η ψυχολόγος μ!! Το μεγαλύτερο δωρο π εκανα στη ζωή μου!! Άρχισα ν το πιστεύω και λίγους μήνες πριν την εγκυμοσύνη μ το ενιωθα μέσα μου και το πιστευα πως είμαι κοντά ! ΠΙΣΤΗ κορίτσια , να πιστεύετε στον εαυτό σας , να εμπιστεύεστε το σώμα μας! Το θαυματακι σας είναι κοντά 🙏❤️🧿 αυτά από εμένα!!! 
 

ευχομαι υγιή και τελειομηνα μωρά στις μανούλες που περιμένουν να γεννήσουν! Δύναμη και κουράγιο στις μανουλες που βίωσαν απώλειες ! Το ουράνιο τόξο τους είναι κοντά! Και πάντα μα πάντα μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος! Έτσι είναι η φύση! Πιστη στις wanna be μανούλες που προσπαθούν για το θαυματακι τους! ΘΑ ΡΘΕΙ ❤️🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!! Χθες εκανα την αυχενική διαφάνεια και σήμερα βγήκαν κ οι αιματολογικές!!! Η γιατρός μας είπε πως είναι οκα τέλεια και όλα φυσιολογικοτατα!!! Δν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό!!! Τα ποσοστά δε για τρισωμιες είναι στα 1 προς 10000 και προς 20000! Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μ!!! Φύλο η γιατρός έχει μια πρόβλεψη αλλά τηα είπαμε ν μας το γράψει σε χαρτί γιατί τον Αύγουστο θ κάνουμε gender reveal! 😍😍 είπαμε πρώτο παιδί και μετά από τρία χρόνια προσπαθειών να το κάνουμε και αυτό το γλεντακι 😂😂 εμάς όλη την ώρα κουνιόταν στην εξέταση, δν καθόταν σε μια μεριά. Αλλά ειδαμε τ πάντα! Πηραμε και μια μουτζα ανοιχτά ανοιχτή με όλα τα δάχτυλα ν φαίνονται 😂😂 

εδω λοιπόν θέλω ν πω πως δν πρέπει ποτέ να το βάζετε κάτω κορίτσια μου, πάντα ν ελπίζετε και ν πιστευτέ ότι θ το δείτε κ σεις το θετικό αυτό το τεστακι, θα δείτε κ εσείς αυτή τη πρώτη κουκκίδα , θα ακούσετε και σεις τον πρώτο χτύπο καρδούλας και θ πάρετε κ σεις το μωρακι σας αγκαλιά!!! Εγώ , εμένα π μ βλέπετε ήμουν η απαισιοδοξία προσωποποιημένη! Δν πιστευα ΠΟΤΕ πως εγώ θ ενιωθ αυτή τη χαρά του θετικού τεστ, ότι θ ερχόταν η στιγμή π θ εκανα τεστ και θ έβλεπα δυο γραμμουλες! Ενιωθα πως γ μένα ήταν άπιαστο όνειρο πολύ πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες ! Μετά ήρθε κ το θέμα μ το σπερμα και εκει ήταν που σιγουρεύτηκα !!! ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Μ!!! Δν ζούσα τις στιγμές της ζωής μ και είχα χάσει τον εαυτό μ! Με βοήθησε ν πάρω κ πάλι τ πάνω μ και ν εκλογικευτώ η ψυχολόγος μ!! Το μεγαλύτερο δωρο π εκανα στη ζωή μου!! Άρχισα ν το πιστεύω και λίγους μήνες πριν την εγκυμοσύνη μ το ενιωθα μέσα μου και το πιστευα πως είμαι κοντά ! ΠΙΣΤΗ κορίτσια , να πιστεύετε στον εαυτό σας , να εμπιστεύεστε το σώμα μας! Το θαυματακι σας είναι κοντά 🙏❤️🧿 αυτά από εμένα!!! 
 

ευχομαι υγιή και τελειομηνα μωρά στις μανούλες που περιμένουν να γεννήσουν! Δύναμη και κουράγιο στις μανουλες που βίωσαν απώλειες ! Το ουράνιο τόξο τους είναι κοντά! Και πάντα μα πάντα μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος! Έτσι είναι η φύση! Πιστη στις wanna be μανούλες που προσπαθούν για το θαυματακι τους! ΘΑ ΡΘΕΙ ❤️🙏🧿

Τέλεια κορίτσι μου. Όλα μια χαρά πάνε... Εγώ να σας πω την αλήθεια το μετάνιωσα που δεν έκανα gender reveal αλλά γι' αυτό θα κάνω baby shower όταν γεννηθεί η μπουμπού με το καλό! Το έκρυβα μέχρι τον 5ο μήνα απ' όλους εδώ. Το ήξεραν μετρημένοι στα δάχτυλα κι αυτό για 2 λόγους. 1ον : δεν ήθελα τη γλωσσοφαγιά και 2ον : "προστάτευα" τον μπαμπά της (που τελικά δεν το αξίζει). Απο εδώ και πέρα το φωνάζω και το χαίρομαι παντού και όσο πιο πολύ μπορώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!! Χθες εκανα την αυχενική διαφάνεια και σήμερα βγήκαν κ οι αιματολογικές!!! Η γιατρός μας είπε πως είναι οκα τέλεια και όλα φυσιολογικοτατα!!! Δν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό!!! Τα ποσοστά δε για τρισωμιες είναι στα 1 προς 10000 και προς 20000! Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μ!!! Φύλο η γιατρός έχει μια πρόβλεψη αλλά τηα είπαμε ν μας το γράψει σε χαρτί γιατί τον Αύγουστο θ κάνουμε gender reveal! 😍😍 είπαμε πρώτο παιδί και μετά από τρία χρόνια προσπαθειών να το κάνουμε και αυτό το γλεντακι 😂😂 εμάς όλη την ώρα κουνιόταν στην εξέταση, δν καθόταν σε μια μεριά. Αλλά ειδαμε τ πάντα! Πηραμε και μια μουτζα ανοιχτά ανοιχτή με όλα τα δάχτυλα ν φαίνονται 😂😂 

εδω λοιπόν θέλω ν πω πως δν πρέπει ποτέ να το βάζετε κάτω κορίτσια μου, πάντα ν ελπίζετε και ν πιστευτέ ότι θ το δείτε κ σεις το θετικό αυτό το τεστακι, θα δείτε κ εσείς αυτή τη πρώτη κουκκίδα , θα ακούσετε και σεις τον πρώτο χτύπο καρδούλας και θ πάρετε κ σεις το μωρακι σας αγκαλιά!!! Εγώ , εμένα π μ βλέπετε ήμουν η απαισιοδοξία προσωποποιημένη! Δν πιστευα ΠΟΤΕ πως εγώ θ ενιωθ αυτή τη χαρά του θετικού τεστ, ότι θ ερχόταν η στιγμή π θ εκανα τεστ και θ έβλεπα δυο γραμμουλες! Ενιωθα πως γ μένα ήταν άπιαστο όνειρο πολύ πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες ! Μετά ήρθε κ το θέμα μ το σπερμα και εκει ήταν που σιγουρεύτηκα !!! ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Μ!!! Δν ζούσα τις στιγμές της ζωής μ και είχα χάσει τον εαυτό μ! Με βοήθησε ν πάρω κ πάλι τ πάνω μ και ν εκλογικευτώ η ψυχολόγος μ!! Το μεγαλύτερο δωρο π εκανα στη ζωή μου!! Άρχισα ν το πιστεύω και λίγους μήνες πριν την εγκυμοσύνη μ το ενιωθα μέσα μου και το πιστευα πως είμαι κοντά ! ΠΙΣΤΗ κορίτσια , να πιστεύετε στον εαυτό σας , να εμπιστεύεστε το σώμα μας! Το θαυματακι σας είναι κοντά 🙏❤️🧿 αυτά από εμένα!!! 
 

ευχομαι υγιή και τελειομηνα μωρά στις μανούλες που περιμένουν να γεννήσουν! Δύναμη και κουράγιο στις μανουλες που βίωσαν απώλειες ! Το ουράνιο τόξο τους είναι κοντά! Και πάντα μα πάντα μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος! Έτσι είναι η φύση! Πιστη στις wanna be μανούλες που προσπαθούν για το θαυματακι τους! ΘΑ ΡΘΕΙ ❤️🙏🧿

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!!!με το καλοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!! Χθες εκανα την αυχενική διαφάνεια και σήμερα βγήκαν κ οι αιματολογικές!!! Η γιατρός μας είπε πως είναι οκα τέλεια και όλα φυσιολογικοτατα!!! Δν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό!!! Τα ποσοστά δε για τρισωμιες είναι στα 1 προς 10000 και προς 20000! Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μ!!! Φύλο η γιατρός έχει μια πρόβλεψη αλλά τηα είπαμε ν μας το γράψει σε χαρτί γιατί τον Αύγουστο θ κάνουμε gender reveal! 😍😍 είπαμε πρώτο παιδί και μετά από τρία χρόνια προσπαθειών να το κάνουμε και αυτό το γλεντακι 😂😂 εμάς όλη την ώρα κουνιόταν στην εξέταση, δν καθόταν σε μια μεριά. Αλλά ειδαμε τ πάντα! Πηραμε και μια μουτζα ανοιχτά ανοιχτή με όλα τα δάχτυλα ν φαίνονται 😂😂 

εδω λοιπόν θέλω ν πω πως δν πρέπει ποτέ να το βάζετε κάτω κορίτσια μου, πάντα ν ελπίζετε και ν πιστευτέ ότι θ το δείτε κ σεις το θετικό αυτό το τεστακι, θα δείτε κ εσείς αυτή τη πρώτη κουκκίδα , θα ακούσετε και σεις τον πρώτο χτύπο καρδούλας και θ πάρετε κ σεις το μωρακι σας αγκαλιά!!! Εγώ , εμένα π μ βλέπετε ήμουν η απαισιοδοξία προσωποποιημένη! Δν πιστευα ΠΟΤΕ πως εγώ θ ενιωθ αυτή τη χαρά του θετικού τεστ, ότι θ ερχόταν η στιγμή π θ εκανα τεστ και θ έβλεπα δυο γραμμουλες! Ενιωθα πως γ μένα ήταν άπιαστο όνειρο πολύ πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες ! Μετά ήρθε κ το θέμα μ το σπερμα και εκει ήταν που σιγουρεύτηκα !!! ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Μ!!! Δν ζούσα τις στιγμές της ζωής μ και είχα χάσει τον εαυτό μ! Με βοήθησε ν πάρω κ πάλι τ πάνω μ και ν εκλογικευτώ η ψυχολόγος μ!! Το μεγαλύτερο δωρο π εκανα στη ζωή μου!! Άρχισα ν το πιστεύω και λίγους μήνες πριν την εγκυμοσύνη μ το ενιωθα μέσα μου και το πιστευα πως είμαι κοντά ! ΠΙΣΤΗ κορίτσια , να πιστεύετε στον εαυτό σας , να εμπιστεύεστε το σώμα μας! Το θαυματακι σας είναι κοντά 🙏❤️🧿 αυτά από εμένα!!! 
 

ευχομαι υγιή και τελειομηνα μωρά στις μανούλες που περιμένουν να γεννήσουν! Δύναμη και κουράγιο στις μανουλες που βίωσαν απώλειες ! Το ουράνιο τόξο τους είναι κοντά! Και πάντα μα πάντα μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος! Έτσι είναι η φύση! Πιστη στις wanna be μανούλες που προσπαθούν για το θαυματακι τους! ΘΑ ΡΘΕΙ ❤️🙏🧿

@Θέτις Κ.κορίτσια μου συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!!! Να το χαρείτε αυτή η περίοδος έχει τα πάνω της κ τα κάτω της!!! Κ επειδή δε μπορούμε να ήμαστε για πάντα έγκυες, όσο μπορείτε να το χαρείτε!!! 
 

εκανα κ εγώ πάρτυ αποκάλυψης φύλου! Κάναμε κ στο πρώτο κ κάναμε κ τώρα, αλλά μέχρι να το κάνουμε έχω φτάσει σχεδόν 5.5 μηνών 😂 κάθε φορά π πήγαινα γιατρο ελεγα μη μου πείτε ακόμη δε ξέρουμε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα στα κορίτσια μου! Καλό μήνα να έχουμεεεε με γεμάτες κοιλιτσες! 

Έλειψα λίγο..έχασα την νονά μου και ήμουν λίγο στα χαμένα..τώρα όμως επέστρεψα..

τελειώνω σήμερα με περίοδο και προχωράμε! @annie! μαζί κι αυτόν τον μήνα ✌️

@Mpourmpoulo κοπέλα μου είδα το θετικό σου τεστάκι! τι χαρά είναι αυτή ❤️ εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη..με το καλό αύριο η χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

καλησπέρα στα κορίτσια μου! Καλό μήνα να έχουμεεεε με γεμάτες κοιλιτσες! 

Έλειψα λίγο..έχασα την νονά μου και ήμουν λίγο στα χαμένα..τώρα όμως επέστρεψα..

τελειώνω σήμερα με περίοδο και προχωράμε! @annie! μαζί κι αυτόν τον μήνα ✌️

@Mpourmpoulo κοπέλα μου είδα το θετικό σου τεστάκι! τι χαρά είναι αυτή ❤️ εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη..με το καλό αύριο η χοριακή!

Συλληπητήρια κορίτσι μου. Να ζήσεις να τη θυμάσαι. Ζωή σε σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εχω κάνει και εξωσωματικη και βιοχημικές και αποβολές να ένα ιστορικό. Εάν δεν βγουν τα αποτελέσματα απ' τους δικούς σας καρυότυπους δεν μπορείς να ξέρεις για εξωσωματική. Θα ταν μονόδρομος εάν δεν έμενες έγκυος ή αν βγει κάτι στους καρυότυπους σας . 

Τώρα θα σου συνιστούσα να κλείσεις ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα αποβολών. 

Επίσης παρόλο που ΔΕΝ έμενε εύκολα έγκυος , παρόλο που έχω άσχημο ιστορικό έχω 2 αγοράκια κουκλάκια. Για αυτό κοριτσάκι μου γλυκό. Κλάψε όμως μην ξεχάσει Να σηκωθείς να βρεις τους λόγους, και λιγάκι υπομονή να δεις του δικούς σας. Καρυοτυπους

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου, ξέρω πως ότι κι αν πούμε τώρα όλα φαίνονται άσκοπα... Και ότι περνάς... ένα βουνό! Το σίγουρο όμως είναι ότι θα έρθει αυτό το μωράκι που τόσο επιθυμείτε με κάποιον τρόπο. Αν η εξωσωματική είναι η λύση, να πάρετε αυτόν το δρόμο!  Πότε θα έχετε τα δικά σας αποτελέσματα;

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για όλο αυτό που πέρασες και περνάς.. εύχομαι να μπορέσεις γρήγορα να σταθείς στα πόδια σου ξανά γιατί δεν είναι εύκολο καθόλου αυτό που σου έχει τυχει 

οι γιατροί τι λένε ; Υπάρχει κάποιο θέμα; 

θεωρείται τυχαίο γεγονός οι αποβολές που είχες ; Ή υπάρχει καποια αιτία ;

από εξωσωματική δεν γνωριζω καθόλου αλλά από την στιγμή που έχεις σύλληψη φυσιολογική γιατί να πας για εξωσωματική ; Γιατί έχω την εντύπωση ξανά να λέω δεν γνωριζω σίγουρα πως κάνουν έναν έλεγχο στο σπερμα και στο ωάριο αλλά δεν μπορούν να δουν καποια τυχόν χροσωματικη ανωμαλία όποτε ίσως να μην αξίζει να μπεις σε αυτήν την διαδικασία 

γνωριζω κοπέλα που είχε αποβολές 3-4 την μια πίσω από την άλλη και τώρα έχει ένα κοριτσάκι 8 μηνών 

Θα πουν και άλλες κοπέλες που γνωρίζουν πράγματα πολλά περισσότερο 

όταν μιλήσεις με γιατρό στείλε μας τα νέα σου 

Σας ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον! Μίλησα σήμερα με τη γιατρό μου που ήταν κ΄άθετη σχεδόν ότι δεν αξίζει να μπω σε αυτή τη διαδικασία από τη στιγμή που συλλαμβάνω και πως ακόμη κι αν μπω κανείς δεν εγγυάται ότι δεν θα αποβάλω. Περιμένουμε τους δικούς μας καρυότυπους και αν εκεί βρεθεί κάτι τότε μου λέει το συζητάμε τι και πως. Επομένως αναμένω και τα δικά μας αποτελέσματα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω πήρα από https://www.moromou.gr έχει οικονομικές εγω ευχαριστημένη έμεινα κορίτσι μου ρίξε μια μάτια μήπως βρεις κάτι 
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κορίτσι μου ναι νιώθω πολύ πόνο μέσα μου αυτή τη στιγμή κλαίω πολλές φορές μέσα στην ώρα ξυπνάω το βράδυ είναι δύσκολο μου φενεται βουνό όλο αυτό...λυπάμαι και για τις δικές σου απώλειες δυστυχώς η ζωή δεν είναι εύκολη 
    • Σε ευχαριστώ για την σκέψη σου κοπέλα μου. Το εκτιμώ πολύ... Είναι δύσκολες αυτές οι μέρες... Πολύ δύσκολες... Κορίτσι μου .... Λυπάμαι από τα βάθη της καρδιάς μου για αυτό που σου συνέβη. Ειναι τόσο άδικο!!!! Έχω χάσει και γω 3 μωράκια ως τώρα, στο πρώτο τρίμηνο όμως. Το τελευταίο το έχασα πριν 2 εβδομάδες περίπου και έχω ήδη μια κορούλα 8 μηνών. Δεν θα σου πω πολλά γιατί φαντάζομαι πως νιώθεις. Αν εγώ θρηνω τόσες μέρες που το έμαθα την ημέρα της αυχενικης ότι δεν ζούσε πια, σκέφτομαι πόσο δύσκολο είναι για σένα στην εβδομάδα που ήσουν.. Θα σου πω μόνο να ζητήσεις βοήθεια από ψυχολόγο αν βλέπεις να σε ρουφάει όλο αυτό. Το ίδιο θα κάνω και εγώ γιατί κάθε μέρα είναι όλο και πιο δυσκολη και πλέον δυσκολεύομαι να φροντίσω ακόμα και την κορούλα  μου. Έχω χαθεί στις σκέψεις μου και στη μαύρη αυτή τρύπα και δεν ξέρω πως να βγω... Κουραγιο κορίτσι μου... Αν χρειαστείς να μιλήσεις να μου στείλεις μήνυμα, νιώθω τον πόνο σου και κλαίω κυριολεκτικά μαζί σου... Δεν είσαι μόνη σου, και δυστυχώς ο περίγυρος μας καμιά φορά στην προσπάθεια του να μας παρηγορήσει λέει πολύ λάθος λόγια. Μην δίνεις σημασία, μόνο μια γυναίκα που έχει βιώσει την απώλεια μπορεί να σε καταλάβει στο 100%. Είμαι εδώ για εσένα όποτε με χρειαστείς ♥️
    • Ωωω τι ωραια πρώτος υπέρηχος!!  ποσό χαίρομαι! Ποσό θέλω Όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν να έχουν μωράκια! ❤️❤️❤️ φτου Φτου όλα να πάνε καλά!!!!
    • Μπράβο όλα καλά!!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Δεν ξέρω τι εξ αιτίας η ντομπλερ βλέπεις είμαι άσχετη...μου είπε εμένα ότι όλα τα βλέπει όπως πρέπει να ειναι αν δε του είχα πει για την χοριακη τότε ...ίσως φοβάται αυτό αλλά δε μπορώ να καταλάβω αφού 2 φορες ακούστηκε καρδια μεγάλωσε σε μια βδομάδα ή χοριακη τότε γιατί να έπεσε??? Λες και μας προετοιμάζει ότι κάτι δε θα πάει καλά δε ξερω
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...