Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Μπράβο Αντωνία!!😊😊με το καλό η αυχενική !!!Πως εξηγείται ότι κάποια είναι πιο μπροστά ξερετε;;;γιατί και μενα ήταν 5 μέρες πιο μπροστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Μπράβο Αντωνία μου!!

Υπέροχα νέα!!

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις!!!

Εύχομαι και η αυχενική να γεμίσει χαμόγελα εσάς και τους γύρω σας!!!🧿🧿

Ευχαριστουμε Ελενα μου!!! 🥰🥰🥰 

Ναι τωρα ηρεμησαμε!!! Υπομονη μεχρι την αυχενικη!!! 😁😁

Μακαρι ν ειναι κι εκει ολα καλα!!!🙏🙏🙏🧿🧿🧿

Κ ολα τα κοριτσια να μοιραζομαστε ομορφες εμπειριες!!!! 🥰❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Μπραβο μπραβο μπραβο κορίτσι μου!!!! Τι ανακούφιση είναι αυτή❤️❤️❤️❤️❤️

Τι ωραία νέα!!! Τώρα χαλάρωση❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Με το καλό η αυχενική να ειναι όλα τέλεια όπως σήμερα ❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉 λίγο έμεινε να κλείσετε το πρώτο τρίμηνο κ να ηρεμήσεις κ εσύ έστω και λίγο ❤️🤰🏼🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Μπράβο βρε! Είδες που τζάμπα αγχωνοσουν! Απόλαυσε το όλα πάνε τέλεια! Αυτοί οι υπερηχοι πάνω από την κοιλιά ειναι οι πιο ωραίοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μπραβο μπραβο μπραβο κορίτσι μου!!!! Τι ανακούφιση είναι αυτή❤️❤️❤️❤️❤️

Τι ωραία νέα!!! Τώρα χαλάρωση❤️

Ναι Λευκη μου τεραστια χαρα κ ανακουφιση!!! 🥹🥰🥰🥰🥰

Τωρα υπομονη 2 βδομαδουλες για αυχενικη!! Εκει ειναι η πρωτη μεγαλη ανασα!!! 🤰🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Με το καλό η αυχενική να ειναι όλα τέλεια όπως σήμερα ❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉 λίγο έμεινε να κλείσετε το πρώτο τρίμηνο κ να ηρεμήσεις κ εσύ έστω και λίγο ❤️🤰🏼🤰🏼

Ναι Χρυσα μου γλυκια!! Νομιζω μετα την αυχενικη αν ειναι ολα καλα, θα ανακουφιστουμε αρκετα!! 🥰🥰🥰

Αχ ετσι να συνεχισει ομορφα το ταξιδι για ολες μας!!!🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Μπράβο βρε! Είδες που τζάμπα αγχωνοσουν! Απόλαυσε το όλα πάνε τέλεια! Αυτοί οι υπερηχοι πάνω από την κοιλιά ειναι οι πιο ωραίοι! 

Ναι Ελπιδα μου ολα τελεια ευτυχως!!! 😁😁😁🥰🥰🥰🙏🧿

Καλα απ το αγχος δε γλιτωνουμε... νομιζω το παντρευτηκαμε γ τα επομενα χρονια.. 🫣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά σε όλες!! Διάβασα τα νέα σας και όλα κυλάνε τέλεια!! @Antonia2 είδες κορίτσι μου ότι όλα είναι καλά? Είδες πόσο μεγάλωσαν. Και που να δεις την αυχενική! Σίγουρα θα κάνετε αρκετή ώρα για την εξέταση οπότε θα την απολαύσεις την εξέταση 🫠 και μετά θα σου φύγει αυτό το τεράστιο άγχος!! Πραγματικά κορίτσια το 2ο τρίμηνο είναι τόσο απολαυστικό χωρίς συμπτώματα και χωρίς άγχος.. να περάσετε όμορφα σήμερα 🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλα κοριτσια μου!!!

Η Παναγια να μας φυλαει ολους!!! Κ τα κουκουνια μας φυσικα!!!🙏🙏🙏 

Εμεις ηρθαμε προχθες στο χωριο του αντρα μου γτ γιορταζει η πεθερα μου κ πολυς κοσμος εχει κοβιντ.. εννοειται αποφευγω να φιλησω κοσμο κλπ.. ελπιζω να μην κολλησω κ να πανε ολα καλα!! Γνκ νομιζω εχει εξαρση, παροτι ειναι καλοκαιρι κ εχει τετοιες θερμοκρασιες (π λογικα η τοση ζεστη αδρανοποιει τον ιο...)

@annitakianna μου οντως πηγε τελεια ο υπερηχος!!! Χαζευω τα βιντεακια π μας εστειλε παλι ο γιατρος κ τις φωτο!!! Μεγαλωνουν τοσο πολυ!!! Κ το ενα ειδικα πολυ πολυ ζωηρο!! Ολο τεντωνοταν!!! Ειναι αυτο π ειναι 1 εβδ μπροστα στην αναπτυξη!! Βιαστικο μου φαινεται!!! 😂😂😂

Αντε ν ερθει κ η μερα της αυχενικης να παρουμε ανασα!!! Να ειναι ολα καλα Παναγια μου!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Emma1 μου αυριο εχεις την αυχενικη σου;;

Με το καλο κοριτσι μου!!! 🙏❤️🤰🧿

Να πανε ολα τελεια μ την εξεταση και οταν μπορεις γραψε μας τα νεα σου!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2024 at 5:55 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!εγώ είμαι διακοπές στο χωριό αυτές τις μέρες😊 επόμενο υπέρηχο έχω 2 Σεπτεμβρίου!!!

Καλες διακοπες ευχομαι!!! 🥰🥰

Να περασετε ομορφα κ να ξεκουραστειτε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2024 at 5:57 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Μπράβο Αντωνία!!😊😊με το καλό η αυχενική !!!Πως εξηγείται ότι κάποια είναι πιο μπροστά ξερετε;;;γιατί και μενα ήταν 5 μέρες πιο μπροστα...

Ευχαριστω πολυ Αννα!!! 🥰🥰🥰

Να πανε ολα καλα για ολες μας ευχομαι!!! 🙏🧿❤️

Αχ εγω δε γνωριζω... αλλα τοσα χρονια στο φορουμ βλεπω οτι ειναι συνηθες.. κ να ειναι πιο μπροστα τα μωρακια κ λιγο πιο πισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2024 at 4:57 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Μπράβο Αντωνία!!😊😊με το καλό η αυχενική !!!Πως εξηγείται ότι κάποια είναι πιο μπροστά ξερετε;;;γιατί και μενα ήταν 5 μέρες πιο μπροστα...

Παίζει μεγάλο ρόλο πότε γίνεται η εμφύτευση γι αυτό κ υπάρχει η απόκλιση 😍 
τώρα είδα το μνμ σου! Καλημέρα πως είσαι;;; ❤️
Πότε έχεις γιατρό 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@barbounaki04 Αυχενική 26/08 - ΠΗΤ 28/02

@Antonia2 Αυχενική 28/8

@elenitsa2. Υπερηχος 28/08 - ΠΗΤ 13/02 

@Annoula1995 Υπερηχος 02/09 - ΠΗΤ 10/02 💙

@Xrisa95 Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 15/02 💙

@annitakianna Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 13/02 💙

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος 19/08 - ΠΗΤ 11/02

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Elenaki_ Υπερηχος 24/09 - ΠΗΤ 04/02 🩷

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Παίζει μεγάλο ρόλο πότε γίνεται η εμφύτευση γι αυτό κ υπάρχει η απόκλιση 😍 
τώρα είδα το μνμ σου! Καλημέρα πως είσαι;;; ❤️
Πότε έχεις γιατρό 😍

Καλημέρα!!!μια χαρά είμαι σήμερα γυρνάμε από το χωριό😊ωραία περάσαμε χαλάρωσαμε!!γιατρό έχω τώρα στις 2 σεπτεμβρη. Εσύ πως είσαι;;;😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Annoula1995 είπε:

Καλημέρα!!!μια χαρά είμαι σήμερα γυρνάμε από το χωριό😊ωραία περάσαμε χαλάρωσαμε!!γιατρό έχω τώρα στις 2 σεπτεμβρη. Εσύ πως είσαι;;;😁

Μπράβο Άννα φύγατε κ λίγο από την καθημερινότητα ❤️ λίγο υπομονή μέχρι τις 2 να δείτε κ το μπεμπακι! 
 

Εγω νιώθω κάθε μέρα πτώμα έχω ακόμα κ ναυτίες  😅 κουράζομαι παρά πολύ κ  ενώ έχω βγει από το πρώτο τρίμηνο ανυπομονώ να έχω την λάμψη κ την ενέργεια του δεύτερου τριμήνου που ακόμα αγνοείται! 🤣 η αλήθεια είναι ότι κ εγώ δν έχω αλλάξει τη καθημερινότητα με τα παιδιά γιατί δν θέλω να τους στερώ βόλτες παιχνίδια κτλ απλά κάνω υπομονή να χειμωνιάσει να κλειστούμε λίγο μέσα να μην κουράζομαι τόσο! 🤷🏼‍♀️ κατά τ’ άλλα όμως μια χαρά! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Μπράβο Άννα φύγατε κ λίγο από την καθημερινότητα ❤️ λίγο υπομονή μέχρι τις 2 να δείτε κ το μπεμπακι! 
 

Εγω νιώθω κάθε μέρα πτώμα έχω ακόμα κ ναυτίες  😅 κουράζομαι παρά πολύ κ  ενώ έχω βγει από το πρώτο τρίμηνο ανυπομονώ να έχω την λάμψη κ την ενέργεια του δεύτερου τριμήνου που ακόμα αγνοείται! 🤣 η αλήθεια είναι ότι κ εγώ δν έχω αλλάξει τη καθημερινότητα με τα παιδιά γιατί δν θέλω να τους στερώ βόλτες παιχνίδια κτλ απλά κάνω υπομονή να χειμωνιάσει να κλειστούμε λίγο μέσα να μην κουράζομαι τόσο! 🤷🏼‍♀️ κατά τ’ άλλα όμως μια χαρά! ❤️❤️❤️

Εγώ μόνο το πρωί πριν φάω  κάποιες φορές έχω!!!αλλά γενικά και μέσα στη μέρα μπορεί να υπάρχουν κάποιες ενοχλήσεις σαν βάρος σαν καούρα σαν δυσπεψία...light πράγματα όμως οπότε δεν παραπονιέμαι...γενικά κι εγώ νιώθω έντονη κούραση και μάλιστα χωρίς να κάνω τίποτα οπότε φαντάζομαι για σένα πόσο δύσκολα θα είναι!!!υπομονή!!😊😊 Λογικά οι ναυτίες κάποια στιγμή θα βελτιωθούν ελπίζω...κάνεις και εμετό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όλα τα κορίτσια!!!Με την βοήθεια της παναγίας μας να πάνε όλα καλά και να έχουμε γερά τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 Δόξα το θεό στην αυχενική μου είπε η γιατρός οτί είναι άψογα όλα ,τώρα περιμένουμε και την pappA για την συνεκτίμηση -ΠΗΤ 01/03/2025. Καλή Επιτυχία και σε εσένα και τα κορίτσια που είναι εδώ κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Εύχομαι να περάσατε όλες πολύ όμορφα τις ημέρες του Δεκαπενταύγουστου μαζί με τα αγαπημένα σας πρόσωπα.

@Xrisa95 @Annoula1995 και εγώ έχω αυτές τις καούρες και την δυσπεψία κατά την διάρκεια της ημέρας. Νόμιζα πως μπαίνοντας στο 2ο τρίμηνο θα τελείωνε το μαρτύριο αλλά δεν... Δεν πειράζει, ας κάνουμε υπομονή.

Εγώ τελικά θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός μου θα βρίσκεται Αθήνα αρχές Σεπτέμβρη οπότε θα το κάνουμε σήμερα το απόγευμα. 🤗@Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!! ☀️❤️

@ΛΕΥΚΗ μου εμεις φυγαμε 4ημερο τον 15αυγουστο στο χωριο του αντρα μου γτ γιορταζε η πεθερα μου.. ωστοσο, γυρισαμε λιγο γρηγορα γτ αρχιζαν να βγαινουν θετικα τεστ κοβιντ το ενα πισω απο το αλλο. Ευτυχως εμεις κ τα πεθερικα μου ειμαστε ολοι καλα!!!

Να προσεχετε κοριτσια οσο μπορειτε γτ υπαρχει μεγαλη εξαρση σε κοβιντ...😬

Λευκη μου θα περιμενουμε τα νεα σου απ τον υπερηχο!!! Κ μακαρι να μαθετε κ φυλο!!! 🧿🧿🧿❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!! ☀️❤️

@ΛΕΥΚΗ μου εμεις φυγαμε 4ημερο τον 15αυγουστο στο χωριο του αντρα μου γτ γιορταζε η πεθερα μου.. ωστοσο, γυρισαμε λιγο γρηγορα γτ αρχιζαν να βγαινουν θετικα τεστ κοβιντ το ενα πισω απο το αλλο. Ευτυχως εμεις κ τα πεθερικα μου ειμαστε ολοι καλα!!!

Να προσεχετε κοριτσια οσο μπορειτε γτ υπαρχει μεγαλη εξαρση σε κοβιντ...😬

Λευκη μου θα περιμενουμε τα νεα σου απ τον υπερηχο!!! Κ μακαρι να μαθετε κ φυλο!!! 🧿🧿🧿❤️❤️❤️

Ooo ναι έπαιξε πολύ ο κόβιντ αυτές τις μέρες. Καλά κάνατε και φύγατε.

Ελπίζω και εγώ να δούμε σήμερα το φύλο. Θα σας ενημερώσω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Εύχομαι να περάσατε όλες πολύ όμορφα τις ημέρες του Δεκαπενταύγουστου μαζί με τα αγαπημένα σας πρόσωπα.

@Xrisa95 @Annoula1995 και εγώ έχω αυτές τις καούρες και την δυσπεψία κατά την διάρκεια της ημέρας. Νόμιζα πως μπαίνοντας στο 2ο τρίμηνο θα τελείωνε το μαρτύριο αλλά δεν... Δεν πειράζει, ας κάνουμε υπομονή.

Εγώ τελικά θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός μου θα βρίσκεται Αθήνα αρχές Σεπτέμβρη οπότε θα το κάνουμε σήμερα το απόγευμα. 🤗@Antonia2

Καλή επιτυχία για σήμερα😊😁περιμένουμε νέα😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...